ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت مخاطب

ارسال اس ام اس,سامانه پیامکی

 

پیامک بر اساس سن و جنسیت برای برخی مشاغل مانند آرایشگاه‌ها که جامعه هدف مشخصی دارند، بسیار مهم است. اگر بی‌هدف و گسترده پیامک ارسال کنید، وقت و هزینه زیادی صرف کسانی می‌کنید که اصلا نیازی به خدملات یا محصولات شما ندارند. نگران نباشید. راه حل این است که از پنل پیامکی استفاده کنید که قابلیت ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت را داشته باشد. با این کار به راحتی می‌توانید مخاطب خود را پیدا کنید. سامانه پیامکی سیگنال با دارا بودن این ویژگی و بانک اطلاعاتی گسترده کشوری بر اساس سن و جنسیت، می‌تواند در کم‌ترین زمان ممکن به رونق کسب و کار شما کمک کند. در ادامه به ویژگی‌های ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت می‌پردازیم. پس ما با همراه باشید.

 

پیامک بر اساس سن و جنسیت چیست؟

در سامانه‌های پیامکی گزینه‌های مختلفی برای ارسال پیام کوتاه به مخاطبین و مشتریان است. از جمله ارسال از روی نقشه، ارسال به مشاغل هدف، ارسال بر اساس شهر یا استان، ارسال طبق کدپستی و ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت مخاطبین. ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت، یک تبلیغ هدفمند و زودبازده است. با این نوع ارسال شما می‌توانید پیام کوتاه تبلیغاتی یا خدماتی خود را به شماره تلفن مخاطبینی ارسال کنید که در بازه سنی مشخص و یا صرفا خانم یا آقا هستند.

 

ارسال پیام طبق سن و جنسیت چه کاربردی دارد؟

این گزینه ارسال برای مشاغلی که جامعه هدف مشخصی دارند، کارآمد و مفید است. باشگاه‌های ورزشی، آرایشگاه‌های زنانه و مردانه، فروشندگان لوزام آرایشی بهداشتی، فروشندگان پوشاک خانم‌ها و آقایان و کودکان، آموزشگاه‌های کنکور، مزون‌ها و بسیاری از مشاغل دیگر که بیشتر یک بازه سنی خاص یا فقط یک جنسیت برایشان مهم‌تر است.

 

چگونه طبق سن و جنسیت مخاطب، پیامک بفرستیم؟

اگر در سامانه پیامکی سیگنال عضو هستید، به راحتی می‌توانید با کم‌ترین هزینه، مخاطبین هدف خود را پیدا کنید:

1.عضویت در سامانه

اگر در پنل پیامکی سیگنال عضو نیستید، وارد سایت سیگنال شوید و گزینه ثبت‌نام را بزنید. فرم مربوطه را پر کنید و بدون پرداخت هزینه و کاملا رایگان، ثبت‌نام کنید.

2.ورود به پنل

حالا با داشتن کد کاربری و رمز عبور، می‌توانید وارد پنل خود شوید. شما با یک ثبت‌نام، به تمام امکانات پنل دسترسی دارید و می‌توانید بدون پرداخت هزینه جداگانه، ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت انجام دهید.

3.ارسال هدفمند

در نوار بالای صفحه، گزینه ارسال هدفمند را بزنید.

4.کدپستی جنسیتی

حالا چند گزینه پیش روی شماست: استانی/شهری، کدپستی ایرانسل، کدپستی همراه اول، کدپستی جنسیتی، ارسال از نقشه. گزینه کدپستی جنسیتی را بزنید.

ارسال اس ام اس,سامانه پیامکی,ارسال اس ام اس

5.پر کردن فرم

در این قسمت یک فرم پیش روی شماست که باید آن را پر کنید:

1.شماره‌ای را که می‌خواهید با آن پیامک ارسال کنید، در قسمت شماره فرستنده وارد کنید.

2.متن اس ام اس را بنویسید. توجه کنید که متن پیام می‌تواند تا 70 کاراکتر باشد.

3.در قسمت لیست گیرندگان پیام، گزینه اضافه کردن را بزنید. در این قسمت، فرم دیگری باز می‌شود که باید آن را پر کنید:

ابتدا استان مورد نظر را انتخاب کنید. با انتخاب استان، محدوده کدپستی برای شما مشخص می‌شود. حالا شما محدوده کدپستی خود را در کادر مربوطه وارد می‌کنید. هرچه کد پستی بزرگتر باشد، منطقه ای که به آن پیامک ارسال می‌شود، کوچکتر خواهد بود. بعد از این مرحله، زن یا مرد بودن مخاطبان و محدوده سنی آن‌ها را مشخص کنید. در مرحله بعد نوع ارسال را مشخص کنید.

6.محاسبه هزینه

در انتها، قبل از ارسال پیامک، با انتخاب گزینه محاسبه هزینه، می‌توانید از هزینه ارسال پیامک‌ها مطلع شوید.

7.ارسال پیامک

تمام این مراحل ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت، کمتر از یک ربع انجام می‌شود. به همین راحتی!

8.گزارش

پس از ارسال پیامک‌ها، جهت گزارش‌گیری و مشاهده وضعیت ارسال، به بخش گزارشات و  پیام‌های گروهی مراجعه نمایید.

 

محدودیت‌های ارسال پیامک طبق سن و جنسیت

ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت علاوه بر مزایای ذکر شده، معایبی نیز دارد:

1.در این نوع ارسال پیام کوتاه، امکان انتخاب محدوده و منطقه مورد نظر وجود ندارد یعنی فقط می‌توانید شهر مورد نظرتان را انتخاب کنید و شاید برخی از کاربران تمایل داشته باشند که منطقه را نیز انتخاب کنند.

2.در هر ارسال اس ام اس تبلیغاتی، تعدادی از مخاطبین ممکن است پیامک تبلیغاتی دریافت نکنند چون در بلک لیست مخابراتی هستند. دراین صورت می‌توان یک خط خدماتی برای ارسال به بلک لیست تهیه کرد تا این مشکل برطرف شود.

جمع‌بندی

اگر می‌خواهید پیامک تبلیغاتی شما در کم‌ترین زمان ممکن، به نتیجه خوبی برسد و مشتری جذب کند، حتما از گزینه ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت استفاده کنید. با این کار خیال‌تان راحت است که دقیقا به جامعه هدف موردنظرتان پیامک ارسال کرده‌اید. اگر در این زمینه سوالی دارید می‌توانید با کارشناسان ما در سامانه پیامکی سیگنال در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی‌ کنند.32008-025