وب سرویس پیامکی – API ارسال پیامک

وب سرویس پیامکی – API ارسال پیامک

با استفاده از وب سرویس پیامکی سیگنال می توانید وب سایت، اپلیکیشن، CRM، CMS، برنامه های تحت وب، دستگاه های صنعتی و هر چیزی که قابل برنامه نویسی است را به سامانه پیامکی سیگنال متصل کنید و برای خودو کاربرانتان به صورت خودکار یا زمانبندی شده پیامک خدماتی (اطلاع رسانی) یا تبلیغاتی ارسال کنید. مجهز کردن سایت به ابزار پیامک، برگ برنده شما برای مدیریت بهتر فعالیت ها و سفارشات و جلب رضایت مشتریان خواهد بود.

برای این کار، تیم فنی سیگنال، تمام مستندات وب‌سرویس را رایگان در اختیار شما قرار می دهد. البته برای پیاده‌سازی موفق وب سرویس به دانش برنامه نویسی و اطلاعات کافی در این زمینه نیاز دارید اما نگران نباشید، تیم پشتیبانی تخصصی سیگنال در تمام مراحل کار همراه شما خواهد بود.

لازم به ذکر است که استفاده از وب سرویس پیامکی سیگنال شامل هیچ گونه هزینه اضافی نمی شود و شما فقط و فقط هزینه ارسال پیامک ها را پرداخت می کنید.

مزایای وب سرویس پیامکی سیگنال

  • API

    کاملا رایگان بدون هزینه‌های جانبی

  • API

    ارائه خطوط رایگان بدون نیاز به مدارک

  • API

    مدیریت پیامک‌های ارسالی و دریافتی

  • API

    کمترین تعرفه ارسال پیامک

  • API

    مشاوره رایگان و پشتیبانی حرفه ای

  • API

    30 روز ضمانت بازگشت وجه

  • API

    بازگشت هزینه پیامک‌های نرسیده

مزایای وب پیامکی سرویس سیگنال

امکانات وب سرویس

ارائه مستندات جامع و نمونه کدها

ارائه مستندات جامع و نمونه کدها

با استفاده از مستندات وب سرویس و نمونه کدهای آن برای زبان های برنامه نویسی مختلف، نرم افزار یا وب سایت خود را به سامانه پیامکی سیگنال متصل کنید.

مدیریت ارسال و دریافت پیامک

مدیریت ارسال و دریافت پیامک

در پنل سیگنال می توانید از تمام پیام های ارسالی و دریافتی فایل اکسل تهیه کنید. میتوانید با تنظیم خودکار دریافت و ارسال پاسخ، تعامل سریعتر و بهتری با مشتریان خود برقرار کنید.

وب سرویس OTP

وب سرویس OTP

ارسال OTP برای احراز هویت شماره موبایل هایی است که در اپلیکیشن و یا سایت شما عضو می شوند. برای این کار یک کد تایید ارسال و صحت درخواست ثبت نام بررسی می شود.

ارسال پیامک به خطوط بلک لیست

ارسال پیامک به خطوط بلک لیست

ارسال پیامک خدماتی به خطوطی که پیامک تبلیغاتی خود را بسته اند مقدور نیست. اما با این امکان شما قادر خواهید بود پیامک خود را به لیست شماره های بلک لیست هم ارسال کنید.

انتقال پیامک به URL

انتقال پیامک به URL

با استفاده از این امکان می توانید هر پیامی که توسط مشتری ارسال می شود را به یک URL خاص منتقل کنید و از طریق وب سرویس پنل سیگنال به آنها به صورت خودکار یا دستی پاسخ دهید.

لیست افزونه‌های پیامکی

لیست افزونه‌های پیامکی

افزونه‌های زیادی برای اتصال پنل پیامکی به وردپرس یا ووکامرس وجود دارد. در سیگنال افزونه های متنوعی برای cms اختصاصی شما وجود دارد که رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

روش‌های اتصال به وب سرویس

کدهای اختصاصی

کدهای اختصاصی

اگر وب سایت یا اپلیکیشن شما به صورت اختصاصی کدنویسی شده است، می‌توانید با استفاده از مستندات وب سرویس که تیم فنی در اختیار شما قرار می‌دهد، وب سایت یا نرم‌افزار خود را به سامانه پیامکی سیگنال متصل کنید.

مشاهده مستندات وب سرویس
افزونه و ماژول پیامک

افزونه و ماژول پیامک

اگر سایت شما با استفاده از سیستم مدیریت محتوا (CMS) مانند وردپرس یا جوملا نوشته شده است، بهترین راه اتصال به سامانه پیامکی سیگنال، استفاده از افزونه و ماژول پیامک است. این افزونه‌ها را تیم فنی سیگنال به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

مشاهده تمام افزونه‌ها

برای داشتن یه تجربه کاربری خوب در سایت یا اپلیکیشن خود همین حالا به وب سرویس سیگنال بپیوندید.

دریافت مشاوره