درباره ما

شرکت آوا نگر شایان همتا با نام تجاری سیگنال،از سال ۹۰ با مدیریت آقای سید محمد مهدی حسینی فعالیت خود را آغاز نمود.
سیگنال،سامانه ی اینترنتی برای ارسال، دریافت و مدیریت پیامک‌ها به صورت انبوه است که یک سامانه کامل اما در عین حال ساده را در اختیار کسب و کارها قرار می دهد و از پشتیبانی با کیفیت، زیرساخت قدرتمند و آموزش اصولی برخوردار می باشد.

 

امکانات سیگنال

کاربرد سیگنال ساده است: ارسال، دریافت و مدیریت پیامک‌های انبوه به راحت‌ترین شکل ممکن. اما وقتی در این کاربرد دقیق‌تر شویم، با امکانات پیامکی متنوع تری روبرو خواهیم شد. امکاناتی که هر کدام می‌توانند نقشی در رشد کسب و کار شما داشته باشند.

 

ارسال پیامک از روی نقشه

آیا مشتری‌های شما در منطقه یا محله مشخصی از شهرتان زندگی می‌کنند؟ از روی نقشۀ شهر خود به دقت مخاطبان پیامک تبلیغاتی خود را انتخاب کنید و سپس به بانک شماره محدوده مورد نظر خود یک پیشنهاد جذاب ارسال نمایید.

 

پیامک مناسبت و یادآوری پیامکی

تاریخ تولد، ازدواج، سر رسید بیمه و… مخاطبین خود را درج کنید و بر اساس مناسبت درج شده، متنی که از قبل تعریف کرده اید، ارسال خواهد شد. متن شما می تواند شامل نام، نام خانوادگی، تخفیف و… باشد.

 

تایید کد محصول و قرعه کشی

کد و شناسه محصولات خود را در سامانه درج کنید سپس با دریافت کد صحیح، کد تکراری، کد اشتباه و حتی شماره تکراری متن مورد نظر شما ارسال خواهد شد (امکان عدم ارسال پیامک نیز هست.) و سپس در بین شماره های صحیح قرعه کشی ای به صورت تصادفی داشته باشید.

 

ارسال خودکار کد

کلیدواژه ای را مشخص کنید تا با دریافت آن کد فعالسازی و… برای مخاطب ارسال گردد.

 

ارسال هوشمند

پیامک های خود را با جاگذاری خودکار اطلاعات مورد نیاز (مانند: نام، نام خانوادگی و…) در متن، ارسال کنید.

 

وب سرویس پیامک

وب سرویس به شما اجازه می دهد وب سایت یا نرم افزار خود را با استفاده از چند خط کدنویسی به سامانه ی ما متصل کرده و در زمان های مورد نظر، اقدام به ارسال، دریافت و مدیریت پیامک های خود از این طریق نمایید.

 

.