ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی (به همراه هزینه)

استفاده از سامانه ارسال پیامک انبوه، روشی برای تبلیغات، با کمترین هزینه است. ارسال انبوه پیامک به عنوان یک استراتژی بازاریابی، به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد که پیام‌های کوتاه خود را به تعداد بسیاری از مخاطبین ارسال کنند و محتوای تبلیغاتی یا خدماتی خود را به آن‌ها برسانند. این روش برای اطلاع‌رسانی فوری، ارتقای کمپین‌های تبلیغاتی و معرفی برند بسیار مفید است.

باید توجه داشت که استفاده از سیم کارت شخصی برای ارسال پیام‌های تبلیغاتی انبوه به دلیل محدودیت‌های قانونی مجاز نیست و ممکن است منجر به مسدود شدن سیم کارت شما گردد. بنابراین، برای ارسال انبوه پیامک‌های تبلیغاتی و خدماتی، توصیه  می‌شود از پنل پیامکی استفاد کنید.

ثبت نام رایگان مشاوره رایگان

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی (به همراه هزینه)
صرفه جویی در هزینه‌ها

صرفه جویی در هزینه‌ها

افزایش میزان فروش

افزایش میزان فروش

افزایش نرخ تعامل با مشتری

افزایش نرخ تعامل با مشتری

صرفه جویی در زمان

صرفه جویی در زمان

تعرفه پیامک انبوه

هزینه‌های ارسال پیامک انبوه با پنل پیامکی سیگنال بر اساس تعداد پیامک‌های ارسالی و نوع ارسال نیز متغیر است. در ادامه، جدولی از قیمت‌های مربوط به ارسال پیامک با پنل پیامکی سیگنال را برای شما تهیه کرده‌ایم:

تعرفهبرای نمایندهبرای کاربران
پیامک تبلیغاتی74 تومان78 تومان
پیامک خدماتی80 تومان84 تومان
ارسال پیامک به بلک لیست140 تومان150 تومان

تعرفه‌هایی که در جدول بالا آورده شده‌اند، مربوط به یک پیامک فارسی با 70 کاراکتر هستند.

انواع روش‌های ارسال پیام کوتاه انبوه تبلیغاتی

همانطور که گفتیم؛ ارسال پیام کوتاه انبوه یکی از کارآمدترین روش‌های بازاریابی است که به شما این امکان را می‌دهد تا پیام‌های تبلیغاتی و خدماتی خود را به سرعت و به شکل هدفمند به دست مخاطبین برسانید. در ادامه، با روش‌های محبوب ارسال پیامک گروهی آشنا می‌شویم:

1

ارسال پیامک انبوه به اکسل مخاطبین

این روش به شما اجازه می‌دهد که لیست مخاطبین خود را از یک فایل اکسل وارد کنید و به صورت یک‌جا به آن‌ها پیامک ارسال نمایید. این تکنیک برای ارسال پیام‌های سفارشی و شخصی‌سازی شده بسیار مفید است.

2

ارسال پیامک (LBS) یا مکان محور

براساس این قابلیت می‌توانید به افرادی که وارد یک منطقه یا مختصات جغرافیایی می‌شوند، در لحظه پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

3

ارسال از روی نقشه و کدپستی

این شیوه امکان هدف‌گیری دقیق‌تر مخاطبین بر اساس کد پستی یا مناطق خاصی از شهر را فراهم می‌آورد. این روش برای کمپین‌های محلی و منطقه‌ای به خصوص موثر است.

4

ارسال بر اساس سن و جنسیت

تفکیک جمعیت بر اساس سن و جنسیت، یکی دیگر از روش‌های موثر برای هدف‌گیری بهتر کمپین‌های تبلیغاتی شماست. این راهکار به شما کمک می‌کند تا پیامک‌هایتان را مستقیماً به گروه‌های سنی یا جنسیتی خاصی ارسال کنید.

5

ارسال پیامک (BTS) ارسال به محدوده

براساس این قابلیت می‌توانید به افرادی که در دو هفته اخیر در یک منطقه بوده‌اند، پیامک بفرستید که این ویژگی مخصوص اپراتور ایرانسل است.

6

ارسال بر اساس مشاغل و اصناف

با استفاده از این قابلیت، می‌توانید پیام‌های خود را متناسب با حرفه و صنف مخاطبین انتخابی ارسال کنید. این روش برای تبلیغات هدفمند بر اساس نیازهای شغلی بسیار کارآمد است.

در صورت استفاده از سامانه پیامک انبوه سیگنال، شما به بانک گسترده‌ای از شماره تلفن‌ها دسترسی خوهید داشت که براساس شهر، شغل، سن و جنسیت تفکیک شده‌اند. این امکانات به شما کمک می‌کند تا تبلیغات خود را به صورت موثر و هدفمند اجرا کنید.

امکانات و ویژگی های ارسال پیامک انبوه با پنل سیگنال

در این بخش، ما به بررسی امکانات و ویژگی‌های منحصربه‌فرد پنل پیامکی سیگنال می‌پردازیم. 

عدم نیاز به خرید پنل

برای ارسال پیامک انبوه با پنل پیامکی سیگنال، نیازی به خرید ماهیانه و سالیانه پنل‌ نخواهید داشت. این امر به شما کمک می‌کند تا با صرفه‌جویی در هزینه‌ها، بودجه‌ی خود را بر روی اجزای دیگر کمپین تبلیغاتی متمرکز کنید.

ارائه خط اختصاصی

سیگنال به کاربران خود خطوط اختصاصی ارائه می‌دهد که این امر به افزایش اعتبار و شناسایی برند کمک کرده و باعث ایجاد ارتباط موثر با مخاطب می‌.شود.

بانک جامع شماره

دسترسی به بانک جامع شماره‌ها به شما امکان می‌دهد تا مخاطبان خود را بر اساس شاخص‌های مختلفی مانند موقعیت جغرافیایی، سن، جنسیت و مشاغل هدف‌گذاری کنید. این امر افزایش اثربخشی کمپین‌های تبلیغاتی شما را تضمین می‌کند.

گزارش‌گیری حرفه‌ای

ویزگی گزارش‌گیری حرفه‌ای به شما این امکان را می‌دهد که عملکرد کمپین‌های پیامکی خود را به دقت بسنجید و بر اساس داده‌های به‌دست‌آمده، استراتژی‌های خود را بهبود ببخشید.

منشی هوشمند و ارسال پاسخ خودکار

اگر مشتریان زیادی دارید و فرصت پاسخگویی به تمام مشتریان را ندارید، این ویژگی به شما امکان می‌دهد تا برای پیامک‌های دریافتی، پاسخ‌های از پیش تعیین‌شده‌ای را تنظیم کنید. این امر به افزایش سرعت و کارایی در پاسخ‌دهی به پرسش‌ها و نیازهای مشتریان شما کمک می‌کند.

ارسال پیامک انبوه هوشمند

اگر شماره موبایل مخاطبین را با نام آن‌ها داشته باشید، می‌توانید در متن پیام خود نام مخاطب را نیز درج کنید تا مخاطب به پیام شما توجه بیشتری داشته باشد.

نحوه استفاده از سرویس ارسال پیامک انبوه سیگنال

برای شروع ارسال پیامک انبوه از طریق پنل سیگنال، ابتدا باید به سایت مراجعه کرده و ثبت نام کنید. پس از ثبت نام، اطلاعات شخصی و کارت ملی خود را آپلود کنید. با تکمیل این مراحل، به امکانات متنوع پنل دسترسی پیدا کرده و می‌توانید پیامک‌های خود را آماده و ارسال کنید. حتما از آموزش‌ها و راهنمای موجود درسایت برای بهره‌برداری بهتر از سرویس ارسال اس ام اس انبوه استفاده کنید.

اگر روزانه بیش از 100,000 پیامک می‌فرستید

تعرفه‌ ویژه‌ای برای هر کدام از اپراتورها به شما تعلق می گیرد.

با ما تماس بگیرید: 02532008

مزایا و معایب استفاده از ارسال پیامک انبوه

مزایا و معایب سرویس ارسال پیامک انبوه موضوعات مهمی هستند که قبل از تصمیم‌گیری برای استفاده از این سرویس‌ها باید در نظر گرفته شوند:

مزایای ارسال پیامک انبوه:

  • دسترسی گسترده: تقریباً همه افراد دارای تلفن همراه هستند و این امر باعث می‌شود پیامک یکی از گسترده‌ترین روش‌های دسترسی به مخاطبان باشد.
  • نرخ بازخوانی بالا: پیامک‌ها معمولاً ظرف چند دقیقه پس از دریافت خوانده می‌شوند، بنابراین برای اطلاع‌رسانی فوری بسیار مؤثر هستند.
  • سادگی و راحتی استفاده: ارسال پیامک نسبت به سایر روش‌های بازاریابی دیجیتال ساده‌تر است و نیاز به دانش فنی خاصی ندارد.
  • قابلیت هدف‌گیری مخاطبین: امکان هدف‌گذاری پیامک‌ها بر اساس عواملی مانند موقعیت جغرافیایی، سن، جنسیت و علایق وجود دارد.
  • هزینه مقرون‌به‌صرفه: ارسال پیامک انبوه معمولاً از سایر روش‌های تبلیغاتی ارزان‌تر است.

معایب ارسال پیامک انبوه:

  • محدودیت طول متن: پیام‌های پیامکی محدودیت تعداد کاراکتر دارند، که می‌تواند در بیان پیام کامل با محدودیت ایجاد کند.
  • محدودیت محتوا: امکان ارسال تصاویر، ویدیوها یا لینک‌های پیچیده در پیامک‌ها وجود ندارد، که محدودیتی در مقایسه با ایمیل یا پلتفرم‌های شبکه اجتماعی است.
  • مسائل مربوط به حریم خصوصی: مخاطبین ممکن است پیامک‌های تبلیغاتی را مزاحمتی برای حریم خصوصی خود ببینند، به‌خصوص اگر بدون رضایت آن‌ها ارسال شود.
  • نرخ انصراف بالا: ممکن است افرادی که پیام‌های تبلیغاتی ناخواسته دریافت می‌کنند، سریعاً از لیست دریافت خارج شوند.

سوالات متداول

چگونه بدون خرید پنل، پیامک انبوه بفرستید؟

برای استفاده از سرویس‌های پیامکی سیگنال، نیازی به خرید پنل نیست. می‌توانید به صورت رایگان ثبت نام کنید و بلافاصله پس از ثبت نام، با شارژ حساب کاربری خود، اقدام به ارسال پیام‌ها کنید. با ثبت‌نام، 100 پیامک هدیه دریافت می‌کنید​​​​.

آیا پس از ارسال پیامک گزارشی از وضعیت ارسال‌ها ارائه می‌شود؟

بله، گزارش کامل هم بر روی پنل و هم در قالب فایل اکسل در اختیار شما قرار می گیرد که شامل شماره موبایل و وضیعت ارسال خواهد بود.

آیا هزینه‌ پیامک های نرسیده، بازگشت داده می شود؟

چنانچه پیامک تبلیغاتی ارسال کردید هزینه پیامک های ارسال نشده به بلک لیست بازگشت داده می شود.

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه از چه اپراتور و چه خطی صورت می گیرد؟

ارسال پیامک تبلیغاتی از اپراتور 5002 و با خط 500232008 انجام می شود.

آیا برای ارسال پیامک انبوه به لیستی از شماره‌های تلفن نیاز دارم؟

بله، برای ارسال پیامک انبوه، نیاز به دسترسی به لیستی از شماره‌های تلفن خواهید داشت. سیگنال بانک شماره‌های متنوعی را بر اساس اصناف، مشاغل و تفکیک منطقه ارائه می‌دهد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید​​.

چگونه می‌توانم اطمینان حاصل کنم که پیامک‌های من به درستی ارسال و دریافت می‌شوند؟

پنل سیگنال امکانات گزارش‌دهی و ردیابی دقیقی را برای ارسال پیامک‌ها ارائه می‌دهد. هیچ هزینه‌ای برای دریافت گزارش دلیوری پیامک‌ها کسر نمی‌شود​​.

آیا ارسال لینک در متن پیامک تبلیغاتی مجاز است؟

بله، امکان ارسال لینک در متن پیامک تبلیغاتی وجود دارد. این امکان به کاربران اجازه می‌دهد تا مخاطبان خود را به وب‌سایت، صفحات فروش، یا هر منبع آنلاین دیگری هدایت کنند. استفاده از لینک در پیامک‌ها می‌تواند به افزایش تعامل مخاطبان و بازدید از صفحات وب مرتبط کمک کند.

آیا امکان تنظیم زمان ارسال پیامک‌ها وجود دارد؟

بله، سیگنال امکان ارسال زمان‌دار پیامک‌ها را فراهم می‌کند. شما می‌توانید زمان دقیق ارسال پیامک‌ها را تعیین کنید​​.

آیا ارسال پیامک انبوه به لیست شماره بلک لیست ممکن است؟

برای ارسال پیامک انبوه به شماره‌های بلک لیست، نمی‌توان از خطوط تبلیغاتی استفاده کرد و صرفا با خطوط خدماتی ارسال به بلک لیست امکان‌پذیر است.

آیا ارسال پیامک انبوه برای تمامی کسب‌وکارها مناسب است؟

ارسال پیامک انبوه می‌تواند برای بسیاری از کسب‌وکارها مناسب باشد، زیرا نرخ باز شدن بالایی دارد و به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا به سرعت با مخاطبان خود در ارتباط باشند.

دریافت مشاوره