ارسال پیامک انبوه و بالک

پیامک های انبوه پیامک‌هایی هستند که با یک هدف و برنامه مشخص برای افراد یا گروه‌های خاصی در تعداد بالا ارسال می‌شوند. برای ارسال این نوع پیامک‌ باید شناخت خوبی از جامعه هدف و مشتریانتان داشته باشید تا بدانید در چه زمانی و با چه روشی تبلیغ کنید. با ارسال پیامک های انبوه و بالک می توانید بازخورد تبلیغات پیامکی خود را بالا ببرید.

ثبت نام رایگان مشاوره رایگان

ارسال پیامک انبوه و بالک
صرفه جویی در هزینه‌ها

صرفه جویی در هزینه‌ها

افزایش میزان فروش

افزایش میزان فروش

افزایش نرخ تعامل با مشتری

افزایش نرخ تعامل با مشتری

صرفه جویی در زمان

صرفه جویی در زمان

ارسال تضمینی پیامک انبوه

نرسیدن تعداد زیادی از پیامک ها به دست مشتری یکی از مشکلات بازاریابی پیامکی است که موفقیت کمپین شما را تحت تاثیر قرار می دهد. پنل پیامکی سیگنال رسیدن پیام ها را به شما تضمین می کند. حتی در صورتی که تعداد معدودی از پیامک ها به دست مخاطب نرسد هزینه ارسال آنها به شما عودت داده می شود.

تمام امکانات با حداقل تعرفه ارسال پیامک انبوه

در صورتی که قصد دارید ارسال اس ام اس را به عنوان یکی از روش‌های بازاریابی در برنامه تبلیغاتی خود بگنجانید پیشنهاد می‌کنیم همین حالا کمتر از یک دقیقه وقت بگذارید و در پنل سیگنال به صورت رایگان ثبت نام کنید. پس از ثبت نام شما به تمام امکانات پنل دسترسی خواهید داشت و می‌توانید با حداقل تعرفه پیام‌های خود را ارسال کنید

روش‌های متنوع ارسال اس ام اس انبوه

2 هدف اصلی برای ارسال پیام انبوه وجود دارد:

1- حفظ مشتریان قبلی

2- جذب مشتریان جدید

 شما با استفاده از پنل سیگنال، می توانید به همه اهداف خود در بازاریابی پیامکی برسید و هر روز با جذب مشتریان بیشتر کسب و کار خود را رونق دهید.

1

ارسال پیام به مشتریان قبلی

اگر لیستی از شماره های مخاطبین خود را دارید و می خواهید برای تمام آنها پیامک بفرستید کافی است لیست خود را در قالب فایل اکسل به همراه متن پیامک به پنل اضافه کنید و پیامتان را ارسال نمایید.

2

ارسال پیامک بر اساس شهر و استان

اگر کسب و کاری دارید و مخاطبان هدفتان در یک یا چند شهر تمرکز دارند می توانید پیام تبلیغی خود را برای تمام شماره های موبایل دائمی یا اعتباری موجود در بانک شماره های سیگنال در آن شهر بفرستید.

3

ارسال پیامک بر اساس پیش شماره

در پنل سیگنال این قابلیت وجود دارد که پیام کوتاه خود را برای پیش شماره اپراتورهای همراه اول یا ایرانسل ارسال کنید. انتخاب این روش بستگی به هدف شما از ارسال پیامک دارد.

4

ارسال پیامک بر اساس منطقه و محله

اگر کسب و کار شما در یک محله یا منطقه خاص فعال است، بهتر است با ارسال پیامک به شماره های آن منطقه، کسب و کارتان را به ساکنان آنجا معرفی کرده و بیشترین مشتری را برای خود پیدا کنید.

5

ارسال پیامک بر اساس کدپستی

اگر می خواهید بر اساس کدپستی مخاطبان خود را پیدا کنید کافی است 2 تا 5 رقم از کد پستی محله های موردنظر خود را وارد کرده و پیام خود را به تمام شماره ها در آن محدوده ارسال کنید.

6

ارسال پیامک بر اساس مشاغل و اصناف

اگر پیامک شما با مشاغل و اصناف خاصی مرتبط است، بهتر است با انتخاب صنف موردنظر، تنها برای مخاطبان هدف خود پیام ارسال کنید تا در زمان و هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

اگر روزانه بیش از 100,000 پیامک می‌فرستید

تعرفه‌ ویژه‌ای برای هر کدام از اپراتورها به شما تعلق می گیرد.

با ما تماس بگیرید: 02532008

سوالات متداول

آیا پس از ارسال پیامک گزارشی از وضعیت ارسال‌ها ارائه می‌شود؟

بله، گزارش کامل هم بر روی پنل و هم در قالب فایل اکسل در اختیار شما قرار می گیرد که شامل شماره موبایل و وضیعت ارسال خواهد بود.

آیا هزینه‌ پیامک های نرسیده، بازگشت داده می شود؟

چنانچه پیامک تبلیغاتی ارسال کردید هزینه پیامک های ارسال نشده به بلک لیست بازگشت داده می شود.

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه از چه اپراتور و چه خطی صورت می گیرد؟

ارسال پیامک تبلیغاتی از اپراتور 5002 و با خط 500232008 انجام می شود.

دریافت مشاوره