نمونه متن پیامک هفته جهانی تغذیه با شیر مادر

نمونه متن پیامک هفته جهانی تغذیه با شیر مادر

شیر مادر یک غذای بسیار مغذی و با ارزش برای نوزادان و کودکان است. این شیر حاوی پروتئین، چربی، کربوهیدرات، ویتامین‌ها، مواد معدنی و آنتی‌بادی‌های طبیعی است. این موارد باعث تقویت سیستم ایمنی نوزاد و کودک می‌شود و به رشد سالم آن‌ها کمک می‌کند. اهمیت تغذیه با شیر مادر باعث شده است تا یک هفته به این موضوع اختصاص داده شود و در جهت آگاه‌سازی افراد به شیوه‌های مختلف اقدام شود.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

درباره هفته تغذیه با شیر مادر

هفته جهانی تغذیه با شیر مادر هرساله، در هفته اول ماه آگوست ( 7 تا 10 مرداد) برگزار می‌شود و سازمان بهداشت جهانی، یونیسف و سایر نهادهای مرتبط از آن حمایت می‌کنند. این هفته برای اولین بار در سال 1992 برگزار شد. در سال‌های بعد از اولین هفته جهانی تغذیه با شیر مادر، همکاری‌ها و برنامه‌ها در سطح ملی و بین‌المللی افزایش یافت. تولید محتوای آموزشی، تبلیغات عمومی، کمپین‌های اجتماعی و همچنین ارائه خدمات حمایتی به مادران جزو برنامه‌هایی است که در این هفته برگزار می‌شود. این هفته را هم اکنون در بیش از 170 کشور جهان گرامی می‌دارند.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

هدف این روز افزایش آگاهی و حمایت از شیردهی طبیعی است. شیردهی طبیعی برای سلامت مادر و نوزاد بسیار مفید است و می‌تواند از بروز بسیاری از بیماری‌ها جلوگیری کند. شیر مادر حاوی تمام مواد غذایی لازم برای رشد و تکامل نوزاد است و همچنین باعث ایجاد پیوند عاطفی قوی، بین مادر و فرزند می‌شود. روز جهانی تغذیه با شیر مادر فرصت خوبی است تا به مزایای شیردهی طبیعی توجه و از مادران شیرده حمایت کنیم.

روز جهانی تغذیه با شیر مادر

پیامک هفته جهانی تغذیه با شیر مادر

در ادامه نمونه‌هایی از پیامک هفته تغذیه با شیر مادر را آماده کرده‌ایم. با ارسال پیامک تبریک به نزدیکان‌تان، آن‌ها را از اهمیت تغذیه نوزاد و کودک با شیر مادر آگاه سازید:

تغذیه با شیر مادر ظرف یک ساعت اول تولد جان یک میلیون نوزاد را نجات می‌دهد.

فرا رسیدن هفته جهانی تغذیه با شیر مادر مبارک.


شیر مادر، غنی‌ترین نهاده غذایی برای رشد سالم فرزندانمان است.

10 مرداد، روز تغذیه با شیر مادر مبارک باد. 💖

هفته جهانی تغذیه با شیر مادر

از همان ابتدا که به دنیا می‌آیی او از وجودش مایه می‌گذارد تا تو کم کم بزرگ شوی، مادر را می‌گویم. از همان ابتدا که به دنیا می‌آیی مادر با شیری که در وجودش هست برایت مایه می‌گذارد تا تو کم کم رشد کنی. اما مادر فقط از لحاظ جسمی نیست که از خود برای فرزندش می‌گذرد، مادر روح خود را در راه بزرگ کردن فرزندش خسته و آزرده می‌کند اما با این حال هیچگاه خم به ابروهایش نمی آورد. مادر فرشته ایست از سوی خدا.

10 مرداد، روز تغذیه با شیر مادر مبارک باد.


شیرمادر بهترین شیری است که یک نوزاد می‌تواند داشته باشد و شیردهی به یک کودک بهترین شروع را برای زندگی به او می‌دهد.

هفته جهانی تغذیه با شیر مادر را به شما تبریک می‌گویم.


روز جهانی تغذیه با شیر مادر

می‌دانی بزرگترین لطفی که می‌توانی در حق نوزادت بکنی چیست؟ این که به او از شیری که در وجودت هست تغذیه کنی. نه عشق زیاد می‌تواند باعث رشد مناسب نوزادت شود و نه مهر و محبت‌های بی اندازه، تا وقتی که او را از شیری که می‌تواند از وجودت تغذیه کند محروم کنی خللی در رشد و پرورش او به وجود آورده‌ای، خللی که ممکن است آسیب بسیاری به او و زندگی‌اش برساند. فرزندت را از حق طبیعی خودش محروم نکن.

10 مرداد، روز تغذیه با شیر مادر مبارک باد.


شیر مادر موجب سلامتی نوزاد میگردد. اگر نوزاد از شیر مادر تغذیه کند یقینا سلامتی برایش به ارمغان آورده خواهد شد. اگر تو مادری هستی که فرزندت را از تغذیه شیری که در وجودت هست منع می‌کنی شاید در حق او بزرگترین ظلم را می‌کنی پس مراقب باش و او را از حق طبیعی خود محروم نکن. بگذار تا سلامتی برای فرزندت به ارمغان آورده شود، بگذار تا در سایه مادرش بتواند رشد کرده و پرورش یابد.

هفته جهانی تغذیه با شیر مادر مبارک باد.


روز جهانی تغذیه با شیر مادر

هفته جهانی تغذیه با شیر مادر، یادآور اهمیت بی‌نظیر شیر مادری در رشد و توسعه نوزادان است. با شیر مادر، به سلامتی نوزاد خود اهمیت بدهید.

روز جهانی تغذیه با شیر مادر مبارک. ❤


هفته جهانی تغذیه با شیر مادر را به مادرانی که محبت خود را توسط شیر مادری به فرزندانشان انتقال می‌دهند، تبریک می‌گویم.


پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله:

 لَیسَ لِلصَّبّیِ لَبَنٌ خَیرٌ مِن لَبَنِ اُمِّهِ

هیچ شیری برای نوزاد بهتر از شیر مادر نیست.

هفته جهانی تغذیه با شیر مادر مبارک باد.

هفته جهانی تغذیه با شیر مادر

هفته جهانی تغذیه با شیر مادر فرصتی است تا به مزایای شیر مادری و اهمیت تغذیه سالم نوزادان توجه کنیم. مادران عزیز، از شما متشکریم که بهترین راه رشد را برای کودکان انتخاب می‌کنید.

هفته جهانی تغذیه با شیر مادر را تبریک می‌گویم.


در هفته جهانی تغذیه با شیر مادر، به اهمیت تغذیه طبیعی کودکان توجه کنیم.

هفته جهانی تغذیه با شیر مادر مبارک باد.

سخن پیامبر در مورد شیر مادر

شیر مادر، اساسی‌ترین نیاز نوزادان است. مادران شیرده، شما قهرمان‌های واقعی هستید! 🌟

دهم مرداد ماه، روزجهانی تغذیه با شیر مادر مبارک باد.


در هفته جهانی تغذیه با شیر مادر، به ارزش ویژه این غذای قدرتمند توجه کنیم. شیر مادری بهترین هدیه مادرانه برای نوزادان و کودکان عزیزمان است.

هفته تغذیه با شیر مادر مبارک باد.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

سخن آخر

هفته جهانی تغذیه با شیر مادر با هدف افزایش آگاهی جامعه نسبت به اهمیت و مزایای شیر مادری برگزار می‌شود. شیر مادر، یک منبع غذایی کامل و بسیار با ارزش برای رشد و توسعه نوزادان و کودکان است. افزایش آگاهی مادران و جامعه درباره‌ی شیردهی طبیعی و صحیح می‌تواند به بهبود سلامت نسل‌های آینده کمک کند. بنابراین، از اهمیت برگزاری هفته جهانی تغذیه با شیر مادر و اطلاع‌رسانی‌های مرتبط با آن در جامعه نمی‌توان غفلت کرد.

شما می توانید به راحتی لیست شماره های مشتریان خود را در پنل پیامکی سیگنال بارگذاری کرده و با چند کلیک ساده، پیامک هفته تغذیه با شیر مادر را برای آنها ارسال کنید. سیگنال با ارائه خدمات کارآمد و با کیفیت، به شما کمک می‌کند تا با حرفه‌ای بودن، مخاطبان‌تان را جذب و حفظ کنید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *