نمایندگی پنل پیامک چیست؟ (اعطای نمایندگی پنل اس ام اس)

بعد از تهیه پنل نمایندگی از پنل پیامکی سیگنال و عضو گیری، شما از تک تک پیامک هایی که کاربران شما ارسال می کنند کسب در آمد می کنید! هرچه تعداد کاربران یا حجم ارسال پیامک بیشتر باشد سود بیشتری خواهید داشت.

  • بازار کار دائم و درآمد مستمر
  • بدون نیاز به صرف وقت زیاد
  • بدون نیاز به مهارت و تخصص خاص

ثبت نام مشاوره رایگان

نمایندگی پنل پیامک چیست؟ (اعطای نمایندگی پنل اس ام اس)

نمایندگی پنل SMS

زمانی که یک پنل نمایندگی اس ام اس دریافت می کنید به این معنی است که شما نماینده رسمی سیگنال خواهید شد و می توانید به صورت مستقل و نامحدود، پنل های کاربری ایجاد کنید و با فروش آنها کسب درآمد کنید.

ممکن است فکر کنید که برای این کار سرمایه، تجربه و تخصص کافی ندارید اما نگران نباشید. شما با یک سرمایه اندک و حداقل دانش تخصصی با کمک مشاوران سیگنال خواهید توانست یک نمایندگی را مدیریت کنید و از آنجا که تقاضای مشاغل مختلف برای تبلیغات و خدمات پیامکی هر روز بیشتر می شود می توانید با صرف مدت زمان کم درآمد زیادی بدست آورید.

نحوه کسب درآمد از نمایندگی پیامک تبلیغاتی

4 روش ساده برای کسب درآمد از پنل نمایندگی سیگنال

01

فروش پنل پیامک

با استفاده از بازاریابی پیامکی مشتریان خود را پیدا کنید و با فروش پنل به آنها درآمد خوبی بدست آورید. از آنجا که سیگنال بابت فروش پنل هزینه ای از شما دریافت نمی کند می توانید با فروش مثلا 22 پنل، حدود 2.5 ملیون درآمد در ماه داشته باشید.

02

پیامک‌های ارسالی کاربران

اگر بتوانید مشتریان بیشتری جذب کنید، سود حاصل از پیامک های ارسال شده کاربران نیز به درآمد شما اضافه خواهد شد. به عنوان مثال اگر کاربران شما روزانه حداقل 5000 پیامک ارسال کنند و سود هر پیامک 3 تومان باشد، درآمد ماهیانه شما از سود پیامک های ارسالی 500.000 تومان خواهد بود. 

03

فروش خط اختصاصی

شما از فروش خطوط اختصاصی به کاربران می توانید سود بالایی بدست آوردید. از آنجا که تعرفه خطوط اختصاصی برای کاربر را شما تعیین می کنید می توانید برای هر خط مثلا 10.000 تومان سود در نظر بگیرید و با فروش روزانه 5 خط، 1.500.000 تومان درآمد در ماه داشته باشید.

04

فروش سامانۀ نمایندگی

علاوه بر اینها شما می‌توانید خودتان اقدام به فروش سامانه‌ نمایندگی کنید و از این طریق درآمد کسب نمایید. با این کار علاوه بر سود فروش سامانه نمایندگی، سود حاصل از پیامک های ارسالی نماینده خود نیز به درآمد شما اضافه خواهد شد.

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

همین حالا با کارشناسان سیگنال تماس بگیرید.

امکانات پنل نمایندگی پیامک سیگنال

اینجا تمام امکانات موردنیاز برای نمایندگی پنل پیامکی در اختیار شماست

نام تجاری و دامنه اختصاصی

با دریافت پنل نمایندگی اس ام اس می توانید به صورت اختصاصی یک نام تجاری برای خود انتخاب کنید و با داشتن یک دامنه اختصاصی و سایت مستقل اقدام به فروش و کسب درآمد کنید. 

مدیریت کاربران سامانه

با دریافت نمایندگی سیگنال می‌توانید به صورت نامحدود کاربران جدید اضافه کنید و با مشخص کردن سطح دسترسی هر کدام از آنها را مدیریت کنید

تعرفه دلخواه

هر اندازه که می خواهید پکیج های فروش تعریف کنید و تعرفه هر پکیج را به صورت دلخواه تعیین کنید. هزینه ثبت خطوط اختصاصی یا نمایندگی را نیز می توانید خودتان مشخص کنید.

درگاه پرداخت اختصاصی

شما می توانید درگاه بانکی خود را بر روی سامانه تعریف کنید تا تمام پرداختی های کاربران مستقیما به حساب شما واریز شود. 

افزودن بانک شماره

علاوه بر اینکه به بانک شماره های پنل سیگنال دسترسی دارید می توانید بانک شماره های خود را نیز به سامانه اضافه کنید و سطح دسترسی آن را برای کاربرانتان تعریف کنید.

شخصی سازی سامانه

به راحتی می توانید ظاهر سامانه را برای خود و کاربرانتان شخصی سازی کنید و یا پیام ها و اطلاع رسانی های موردنظر را برای کاربران خود نمایش دهید.

آمار و گزارش گیری

برای بررسی و نظارت دقیق تر می توانید گزارشی از تمام فعالیت‌های سامانه همراه با جزئیات ارسالی ها، پرداختی ها و عملکردهای خود و کاربرانتان داشته باشید. 

ارائه خط خدماتی رایگان

در پنل نمایندگی سیگنال خطوط خدماتی و سیمکارت به صورت رایگان در اختیار شما و کاربرانتان قرار می گیرد. 

سوالات متداول اعطای نمایندگی پیامک

آیا فعالیت نماینده پنل به صورت مجزا از سایت سیگنال می‌باشد؟

بله. پنل روی دامنه شما خواهد بود و نامی از سیگنال در آن برده نمی شود. تمام کاربران و مشتریانتان، مستقیما وارد سایت شما می شوند و کلیه پرداخت ها به حساب شما واریز خواهد شد.

آیا در نمایندگی، بابت فروش پیامک و خطوط باید هزینه ای به سیگنال پرداخت کنیم؟

خیر. شما خطوط و شارژ را با تعرفه سیگنال تهیه می کنید و با تعرفه خود به مشتریان می فروشید و از طریق همین اختلاف تعرفه سود به دست می آورید.

آیا محدودیتی در تعداد فروش پنل به کاربران وجود دارد؟

خیر. برای فروش پنل هیچ محدودیتی وجود ندارد.

دریافت مشاوره