نمونه متن پیامک روز جهانی بدون فرزند

نمونه متن پیامک روز جهانی بدون فرزند

متن پیش رو بدون هیچگونه سو گیری اجتماعی و سیاسی می‌باشد و در آن تنها به توضیح روز جهانی بدون فرزند می‌پردازیم و مجموعه‌ای از نمونه متن پیامک روز بدون فرزند را در اختیار کاربران قرار می‌دهیم. بنابراین با هر نظر و عقیده‌ای که دارید؛ می‌توانید با ما همراه باشید و از نمونه پیامک‌ها استفاده کنید.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

روز جهانی بدون فرزند چه روزی است؟

روز جهانی بی‌فرزندی یا همان International Childfree Day، هر ساله در ۱۰ مرداد/۱ آگوست جشن گرفته می‌شود. این روز در سال ۱۹۷۳ توسط سازمان‌های بین المللی برای زوج‌هایی که تمایلی به فرزندآوری نداشتند، انتخاب شد. طرفداران این روز معتقدند که افرادی که به طور آگاهانه انتخاب می‌کنند تا فرزنددار نشوند، نباید قضاوت شوند و تحقیر و سرزنش آن‌ها کاملا اشتباه است. آن‌ها همچنین معتقدند که این کار نه تنها خودخواهانه نیست بلکه  رفتاری است بر اساس از خودگذشتگی. زیرا فرزندآوری است که در واقع یک رفتار خودمحورانه است.

همچنین معمولا در این روز جهانی، از یک زن و مرد که برای جا انداختن این فرهنگ تلاش نموده‌اند؛ تقدیر می‌کنند. به طور خلاصه، این روز نشان می‌دهد که ممکن است زندگی بدون فرزند شیوه مناسبی باشد.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

روز جهانی بدون فرزند

نمونه پیامک روز بدون فرزند

در ادامه انواعی از نمونه پیامک در رابطه با فرزند دار شدن و نشدن را برایتان قرار داده‌ایم. با توجه به نظرات‌تان می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید:

در روز جهانی بدون فرزند، با احترام به انتخاب شما، این پیامک را فرستاده‌ام تا شجاعت و آگاهی‌تان را تبریک بگویم. امیدوارم زندگی‌تان با انجام چیزهایی که شما دوست دارید، پر از رضایت و خوشبختی باشد.

1 آگوست، روز جهانی بدون فرزند بر شما مبارک.


بچه دار شدن یعنی پذیرفتن یک قانون

 قانون زندگی و مهربانی کردن

و آنگاه هر چیزی

در قلمرو تو رشد می‌کند

حتی تو نیز همان توی همیشگی نیستی

همه چیز لاجرم نو خواهد شد

و این پذیرفتنی‌ترین چیز عالم است.


زندگی چشم‌اندازی است که با ورود فرزند به آن، رنگ‌ها و زیبایی‌هایش اضافه می‌شود.


روز جهانی بدون فرزند را به شما تبریک می‌گویم. انتخاب شما برای زندگی بدون فرزند، نشان‌دهنده شجاعت شما است. امیدوارم زندگیتان همواره با شادی پر باشد.


می‌گویند بچه دار شدن یعنی این که

حالا دیگر یکی که بسیار شبیه توست

برای دنیا دست تکان می‌دهد

یعنی به جمع عشاق عالم

یکی دیگر البته افزوده شد

یعنی چیزی در قلب جهان شکست و

دریاچه‌ای از عسل در جهان تشکیل شد

عکس نوشته روز جهانی بدون فرزند

روز جهانی بدون فرزندی را به عنوان فرصتی برای تقدیر از انتخاب شجاعانه‌تان برای زندگی می‌دانم.

10 مرداد، روز جهانی بدون فرزند بر شما مبارک.


همیشه بهترین زمان برای شروع یک خانواده، این لحظه است. به فرزندآوری، به عنوان یک فرصت طلایی برای رشد و عشق در زندگی‌تان نگاه کنید.


بچه دار شدن یعنی برای بزرگ شدن یک آدم

باید انتظار بکشی با خنده‌هایش گریه‌هایش

تب و تاب روزانه و کابوس‌ها و رویاهایش

سر کنی باید عاشق باشی

تا این چیزها را بفهمی


عکس نوشته روز جهانی بدون فرزند

روز جهانی بدون فرزندی را به شما تبریک می‌گویم. انتخاب شما نشان‌دهنده‌ی اراده و استقلال ذهنی شماست. امیدوارم در این مسیر، همیشه روزهای خوش و موفقیت‌های بی‌شماری را تجربه کنید.

10 مرداد، روز جهانی بدون بچه مبارک.


بچه دار شدن

فقط تولد فرزندی

نیست که صدایش در

خانه بپیچد و گریه کند

و بلند بخندد

بچه دار شدن

یعنی باغبان خوبی بودن


هر زندگی مسیری منحصر به فرد دارد و انتخاب بدون فرزندی نیز یکی از این انتخاب‌ها است.

1 آگوست، روز جهانی بدون فرزند مبارک باد.


وقتی فرزندت به دنیا آمد

یعنی انتخاب شده‌ای

تا دیگر گونه بودن را

تجربه کنی


فرزندآوری یک فرصت است تا عشق خود را در جهان گسترش دهید.


هر راهی که با اراده‌ی شما انتخاب می‌شود، ارزشمند و منحصر به فرد است.

دهم مرداد، روز جهانی بدون فرزند مبارک باد.

عکس نوشته انگیزشی

برگزاری روز جهانی بدون فرزند، فرصتی است تا به زوج‌ها و افرادی که از بچه‌داری صرف نظر می‌کنند، تبریک بگوییم. انتخاب شما ارزشمند است و به شما افتخار می‌کنیم.

10 مرداد، روز جهانی بدون فرزندی مبارک.


به عنوان یک دوست، برای شما و همسرتان آرزو می‌کنم تا به انتخابی آگاهانه برای فرزندآوری برسید. فرزندان نعمتی هستند که تمام زندگیتان را تغییر می‌دهند.


زندگی به واقعیت تبدیل می‌شود وقتی که فرزندتان را در آغوش می‌گیرید. با داشتن فرزند، جهان شما پر از عشق، شادی و معنا خواهد شد.

عکس نوشته روز جهانی بدن فرزند

هر فرزندی یک هدیه‌ی خداوند به دنیای ماست. فرزندان به زندگی‌مان زندگی می‌بخشند و امید به آینده را در دل ما زنده نگه می‌دارند.


در روز جهانی بدون فرزند، از تصمیم‌گیری شما برای زندگی به شیوه‌ای متفاوت تشکر می‌کنم. امیدوارم همیشه از انتخاب آگاهانه‌تان برای بدون فرزندی لذت ببرید و به سبک زندگی خود افتخار کنید.

1 آگوست، روز جهانی بدون فرزند مبارک.


بهترین راه برای به ارمغان آوردن معنا و هدفی واقعی در زندگی، فرزندآوری است. این تجربه یکی از بزرگ‌ترین امتیازهای زندگی است که همیشه ارزشمند خواهد بود.


روز جهانی بدون فرزندی مبارک. انتخاب شما نشان می‌دهد که هر فرد حق دارد مسیر خود را برای زندگی انتخاب کند. امیدوارم همیشه شاد و خوشحال باشید.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

کلام آخر

در روز جهانی بدون فرزند، فرزند نداشتن، به عنوان یک انتخاب شخصی شناخته می‌شود. این روز جهانی می‌کوشد به جامعه انتقال دهد که زندگی بدون فرزند نیز می‌تواند یک مسیر پرمعنا و صحیح باشد و به انتخاب زوج‌هایی که به طور اختیاری تصمیم به بچه‌دار شدن نمی‌گیرند، احترام گذاشته شود. نظر شما چیست؟ آیا موافق این دیدگاه هستید یا خیر؟ شما می‌توانید نظرات خود را در قسمت دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

اگر قصد ارسال پیامک روز بدون فرزند یا پیامک برای هر مناسبت دیگری را دارید؛ پنل پیامکی سیگنال با کمترین هزینه این امکان را برای شما فراهم می‌نماید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *