ارسال پیامک نظیر به نظیر

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

ارسال پیامک به صورت نظیر به نظیر دغدغه برخی از کاربرانی بوده است که از پنل اس ام اس به منظور ارسال اس ام اس استفاده می نمایند و امروزه به راحتی می توانند از این قابلیت استفاده نمایند.

یکی از ویژگی های این پنل آن است که پیامک های شما را به صورت منحصر به فرد ارسال می کند.

ارسال متون متفاوت به مخاطبان

در نظر داشته باشید شما لیستی از شماره های مخاطبان خود را داشته و می خواهید به هر مخاطبتان پیامک خاصی ارسال گردد و متن پیامک یک مخاطب کاملا نا مربوط با متن مخاطب دیگرتان است.

با استفاده از پنل ارسال اس ام اس متناظر می توانید به تعداد انبوهی از مخاطبانتان متن اختصاصی خودشان را در کوتاه ترین زمان ممکن و تنها با چند کلیک ساده ارسال نمایید.


خوشبختانه پنل اس ام اس به کمک کاربران آمده است و بسیاری از فر آیند های زمان بر و طولانی را برای آن ها ساده و سریع انجام می دهد.


مثالی از پنل اس ام اس کاربردی:

شما لیستی از مخاطبانتان را در دست دارید که به هر مخاطب متنی خاص اختصاص می یابد.

9121111111 زهرا عزیزی زادروزتان مبارک.

9122222222 سرکار خانم شمیلا حقی 7 شهریور ماه انقضای بیمه نامه سلامت شما می باشد در صورت تمایل اقدام به تمدید نمایید.

و به همین ترتیب شما می توانید به هزاران مخاطب متن های متفاوت ارسال نمایید.

کافی است شماره ها و متن ها را در دست داشته باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال اس ام اس شما به صورت دلخواهتان انجام شود.

کاربران می توانند قبل از خرید پنل اس ام اس ابتدا به صورت آزمایشی 24 ساعت از آن استفاده نمایند و پس از تست اقدامات لازم جهت خرید را انجام دهند.

فراموش نکنید: هرچه ساده ‌تر، بهتر.

بهترین توصیه‌ ای که این روزها می‌ توان در مورد نوشتن متن تبلیغ کرد این است: هرچه ساده‌ تر بهتر. همین قانون ساده هنگام نوشتن و طراحی پیام‌ های بازرگانی و برنامه‌ های تبلیغاتی بهترین و مؤثرترین نتیجه را عاید شما می ‌کند.

این روزها چنان رگبار پیام ‌های تبلیغاتی بر سر مردم فرود می‌ آید که تا به حال سابقه نداشته است. این واقعیت که انسان‌ ها به هرحال قادرند درصد ناچیزی از اطلاعات موجود را به خاطر بسپارند، امیدوارکننده است.

چون شاید بتوانید در این رگبار بی وقفه‌ ی اطلاعات، پیام بازرگانی خود را شلیک کنید و امیدوار باشید که به هدف بخورد، یعنی حداقل به این پیام توجه کنند به خاطر بسپارند و به آن پاسخ دهند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *