play
00:00 / 00:00

آموزش ارسال پیامک نظیر به نظیر

پیامک نظیر به نظیر یکی از بهترین روش‌ها برای صرفه‌جویی در تبلیغات پیامکی است. ارسال پیامک به صورت نظیر به نظیر دغدغه برخی از کاربرانی است که از پنل اس ام اس استفاده می‌کنند. اما این روش بسیار آسان و کاربردی است. اگر می‌خواهید متن‌های پیامکی مختلفی را برای مخاطبین متفاوت ارسال کنید، بهتر است از گزینه پیامک نظیر به نظیر یا متناظر استفاده کنید. در ادامه به مزایاو کاربرد این گزینه می‌پردازیم.

پیامک نظیر به نظیر چیست؟

پیامک نظیر به نظیر یا متناظر یک روش ارسال گروهی در پنل پیامکی است. در این روش شما می‌توانید همزمان چند پیامک متفاوت را برای مخاطبین گسترده ارسال کنید. ارسال پیامک نظیر به نظیر موجب صرفه‌جویی در وقت و هزینه می‌شود و به تبلیغات و اطلاع‌رسانی شما سرعت می‌بخشد.

مزایا و کاربرد پیامک نظیر به نظیر چیست؟

وقتی می‌خواهید برای مخاطبین هدف مختلفی، پیامک تبلیغاتی یا اطلاع‌رسانی ارسال کنید که متن هر کدام متفاوت است، دو راه دارید. یا تک تک ارسال کنید. یعنی ابتدا پیامک مورد نظر را برای یک دسته از مخاطبین هدف ارسال کنید و بعد به سراغ پیامک دوم بروید و آن را برای مخاطبین هدف دیگر ارسال کنید. این کار زمان‌بر است. یک امکان ساده در پنل پیامکی، استفاده از گزینه ارسال اس ام اس نظیر به نظیر است. پیام کوتاه نظیر به نظیر برای کسانی مناسب است که چند گروه مخاطب هدف دارند. به عنوان مثال شما به عنوان کارمند یک دفتر بیمه می‌خواهید به چند دسته از مشتریان پیام ارسال کنید که برای هر کدام متن پیام، متفاوت است یا به عنوان معلم یا مسئول یک مدرسه، می‌خواهید به والدین تمام دانش‌آموزان پیامک اطلاع‌رسانی نمرات ارسال کنید که برای هر دانش‌آموزی متفاوت است. پیام کوتاه متناظر بهترین گزینه برای شما است.

روش ارسال پیامک متناظر

برای ارسال انبوه پیامک‌های تبلیغاتی و خدماتی، وارد پنل پیامکی شوید. ابتدا گزینه ارسال و بعد گزینه نظیر به نظیر را انتخاب کنید. می‌توانید در چند باکس مختلف، گیرندگان و متن پیامک‌های متفاوت را وارد کرده و بعد با یک کلیک، همزمان پیامک‌ها را به مخاطبین هدف متفاوت ارسال کنید. به همین راحتی.

پیامک نظیر به نظیر

جمع‌بندی

به عنوان یک فروشنده و صاحب کسب و کار صرفه‌جویی در وقت و سرمایه برای شما اهمیت دارد. هر چه سرعت تبلیغات و اطلاع‌رسانی بالا باشد، به همان نسبت سرعت معرفی برند یا خدمات شما افزایش می‌یابد. با ثبت‌نام و عضویت در یک پنل پیامکی و استفاده از گزینه ساده و کابردی ارسال نظیر به نظیر، به کسب و کارتان رونق بیشتری بدهید. اگر در این زمینه سوالی دارید می‌توانی از مشاورین سامانه پیامکی سیگنال کمک بگیرید. 32008-025‎‌

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *