راهنمای دریافت خط خدماتی در سال 1402

راهنمای دریافت خط خدماتی در سال 1402

دریافت خط خدماتی یک روش کارآمد برای حفظ مشتری است. البته باید به عنوان یک فروشنده و خدمات دهنده به نکات و قوانین استفاده از خط خدماتی دقت کنید تا مشتریان خود را از دست ندهید. خط خدماتی در واقع همان خط پیامک معمولی (تبلیغاتی) است که برای آن، بلک لیست مخابرات آزاد شده و قابلیت ارسال اس ام اس به لیست سیاه مخابراتی و شماره‌هایی که اس ام اس تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند، دارد. در این مقاله به نحوه دریافت خط خدماتی می‌پردزایم.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

دریافت خط خدماتی یک روش سودمند

گاهی برخی فروشندگان و صاحبین کسب و کار، به دلیل عدم رعایت اصول ارسال پیامک تبلیغاتی، باعث می‌شوند برخی مخاطبین، از دریافت پیامک تبلیغاتی منصرف شوند و شماره‌هایشان در لیست سیاه مخابراتی قرار بگیرد. با این کار بقیه فروشندگان هم ضرر می‌کنند و تر و خشک با هم می‌سوزند. راه حل این مشکل، استفاده از خط خدماتی و اطلاع‌رسانی است. البته باید این نکته مهم را در نظر داشته باشید که خط خدماتی فقط برای اطلاع‌رسانی استفاده می‌شود و جنبه تبلیغاتی ندارد. اگر این نکته در متن اس ام اس رعایت نشود، جریمه دارد. در ادامه راهنمای تبدیل خط تبلیغاتی به خدماتی را برای شما توضیح دادیم تا به راحتی از آن استفاده کنید.

انواع خط خدماتی

دو نوع خط خدماتی داریم که بسته به میزان استفاده و همچنین هزینه‌ای که می‌کنید، می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. البته با هر دو خط خدماتی می‌توانید به شماره‌های بلک لیست، پیامک ارسال کنید:

1.خط خدماتی اشتراکی یا عمومی

این نوع خط خدماتی مانند خط تبلیغاتی اشتراکی، یک طرفه است و امکان دریافت پاسخ از طرف مشتریان  را ندارد چون مخاطبین دیگری هم از آن استفاده می‌کنند.

2.خط خدماتی اختصاصی

خط خدماتی اختصاصی مانند خط تبیلغاتی اختصاصی، دو طرفه است و امکان دریافت پاسخ از طرف مشتریان و مخاطبین را دارد چون فقط به نام یک شخص، خریداری و ثبت می‌شود.

نحوه دریافت خط خدماتی

اگر می‌خواهید وقتی پیامک ارسال می‌کنید افراد بیشتری آن را دریافت کنند، بهتر است در کنار خط تبلیغاتی از خط خدماتی هم استفاده کنید. دریافت خط خدماتی بسیار آسان است. کافیست وارد سامانه پیامک سیگنال شوید و:

1.از منوی پشتیبانی، گزینه “درخواست خط خدماتی” را انتخاب کنید.

2.فرم یکی از اپراتورها را دانلود کرده و پر کنید:

1000/2000/3000/50001/50002/50004/021-026

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

راهنمای دریافت خط خدماتی در سال 1400
خط خدماتی اختصاصی و اشتراکی

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

3.ارسال مبلغ 20 میلیون سفته یا 15 میلیون چک بدون امضای در وجه شرکت

4.انتخاب گزینه “ارسال درخواست” و بارگذاری مدارک:

تصویر تعهدنامه

تصویر معرفی‌نامه

تصویر مجوز فعالیت

تصویر تعهدنامه حقوقی

لیست شماره‌ها

نکته:

1.برای ارسال پیامک خدماتی فقط می‌توانید از لیست شماره‌های مشترکین خود استفاده کنید نه شماره‌های بانک اطلاعاتی پنل پیامک مانند شماره‌های منطقه، کدپستی و…. در غیر این صورت تبلیغاتی محسوب شده و جریمه دراد.

2.ممکن است برخی از مخاطبین شما، تمایلی به دریافت پیامک خدماتی هم نداشته باشند بنابراین اصراری به ارسال پیامک نداشته باشید و حقوق مخاطب را رعایت کنید.

با کیفیت ترین و به صرفه ترین پنل پیامکی

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

جمع‌بندی

با داشتن یک خط خدماتی به راحتی می‌توانید مشتریان و مخاطبین خود را حفظ کنید. نحوه خدماتی کردن خط پیامکی زمان زیادی از شما نمی‌گیرد. کافیست مدارک مورد نیاز را برای اپراتور پنل پیامکی ارسال کنید تا کارهای خدماتی کردن انجام شود. بعد از آن مهم‌ترین نکته رعایت قوانین مربوط به خط خدماتی است تا بتوانید از این ویژگی پیامکی بهره ببرید. اگر سوالی دارید می‌توانید با کارشناسان ما در سامانه پیامکی سیگنال تماس بگیرید یا سوالات خود را در پنل بپرسید. 32008-025

مقالات مرتبط