پنل پیامکی برای استان تهران با مرکزیت شهر تهران

روش‌های مختلفی برای بازاریابی وجود دارد. یکی از بهترین روش‌ها، بازاریابی پیامکی است. این روش مزایای زیادی دارد و اگر به درستی اجرا شود، حتماً نتیجه مثبت می‌دهد. برای اجرای صحیح بازاریابی پیامکی باید از پنل پیامکی استفاده کنید. زیرا مدیریت ارسال و دریافت هزاران پیامک می‌تواند بسیار دشوار باشد. از دیگر ویژگی‌های مثبت پنل پیامکی امکان ارسال پیامک به یک استان و شهر خاص است. به عنوان مثال، شما می‌توانید به استان تهران و شهرهای آن پیامک ارسال کنید. حتی می‌توانید پیامک‌ها را بر اساس سن، جنسیت، کد پستی و… در این استان ارسال کنید. در این مقاله قصد داریم به بررسی پنل پیامکی برای استان تهران با مرکزیت شهر تهران می‌پردازیم. با ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

معرفی استان تهران

تهران، پایتخت ایران، پرجمعیت‌ترین استان کشور است. این شهر بیش از 9 میلیون جمعیت دارد. با توجه به موقعیت‌های شغلی فراوان این استان، بسیاری از افراد از دیگر نقاط کشور به تهران مهاجرت می‌کنند. اکثر مردم تهران فارسی‌زبان هستند؛ اما گروه‌های قومی فراوانی در این استان وجود دارد. این استان مکان‌های گردشگری و دیدنی فرهنگی، طبیعی و… زیادی دارد. بسیاری از همایش‌ها، جشنواره‌ها و… در این استان برگزار می‌شود. جالب است بدانید که 14 مهر ماه روز تهران نام‌گذاری شده است. علت این نام‌گذاری هم این است که در 14 مهر 1286 خورشیدی، تهران پایتخت ایران نام‌گذاری شد. 

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

به کدام شهرهای تهران می‌توانم پیامک ارسال کنم؟ 

تهران دارای 22 منطقه و 376 محله است. این مناطق نیز در 5 گروه قرار می‌گیرند: شمال، شرق، غرب، جنوب و مرکز. می‌توان گفت شلوغ‌ترین بخش تهران، مرکز آن است. شمال تهران هم گران‌ترین بخش آن محسوب می‌شود. همان طور که پیش‌تر اشاره کردیم، تهران جمعیتی بالغ بر 9 میلیون نفر دارد. یعنی مخاطبان بسیاری در این استان قرار دارند و می‌توانند کسب و کار شما را زیر و رو کنند. 

در نتیجه بازاریابی در این استان بسیار مهم است. اما از آنجایی که هزینه‌ها در این استان بسیار بالا است، بهتر است از روش‌های بازاریابی ارزان‌تر مانند بازاریابی پیامکی استفاده شود. این گونه می‌توان به مخاطبان بیشتری پیامک ارسال کرد و آنان را از خدمات و محصولات کسب و کار مطلع کرد. حال ممکن است برای شما این سؤال پیش بیاید که به کدام شهرهای تهران می‌توان پیامک ارسال کرد. در ادامه این شهرها را نام می‌بریم:

 • شهرستان دماوند
 • شهرستان اسلام‌شهر
 • شهرستان فیروزکوه
 • شهرستان پردیس
 • شهرستان ری
 • شهرستان رباط کریم
 • شهرستان شمیرانات
 • شهرستان تهران
 • شهرستان ورامین
 • شهرستان پاکدشت
 • شهرستان پیشوا
 • شهرستان شهریار
 • شهرستان ملارد
 • شهرستان قدس
 • شهرستان بهارستان
 • شهرستان قرچک

نکته مثبت استفاده از پنل پیامکی این است که می‌توانید پیامک‌های خود را علاوه بر دسته‌بندی شهری، بر اساس کد پستی، جنسیت، استفاده از نقشه و… نیز ارسال کنید. در ادامه این موارد را بهتر توضیح می‌دهیم.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان تهران

همان طور که اشاره کردیم، شما می‌توانید مخاطبان خود را دسته‌بندی کنید و پیامک‌ها را تنها به یک گروه خاص ارسال کنید. یکی از روش‌های گروه‌بندی مخاطبان استفاده از کد پستی است. این روش می‌تواند کار شما را راحت‌تر کند. از آنجایی که تهران استان بزرگی است، ممکن است کسب و کار شما به گونه‌ای باشد که بخواهید تبلیغات خود را در منطقه یا محله خاصی اجرا کنید. در چنین حالتی می‌توانید از ارسال پیامک بر اساس کد پستی استفاده کنید و پیامک‌های خود را تنها به مخاطبانی ارسال کنید که دارای کد پستی یک محله خاص هستند. 

ارسال پیامک از روی نقشه برای استان تهران

اگر می‌خواهید پیامک‌های خود را بر اساس موقعیت جغرافیایی ارسال کنید، می‌توانید از قابلیت ارسال پیامک از روی نقشه برای استان تهران استفاده کنید. این روش برای افرادی مناسب است که می‌خواهند محصولات و خدمات خود را تنها در یک منطقه خاص تبلیغ کنند. معمولاً این خدمات توسط ارائه دهنده پنل پیامکی ارائه می‌شود و شما می‌توانید پس از تنظیم پیامک‌های مدنظر خود، بخش مدنظر را از روی نقشه انتخاب کنید و پیامک‌ها را تنها به آن بخش ارسال کنید. این گونه تبلیغات شما به دست مخاطبانی می‌رسد که هدف شما هستند. در نتیجه در هزینه صرفه‌جویی خواهید کرد و نتیجه بهتری خواهید گرفت.

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت در استان تهران

روش دیگر، ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت در استان تهران است. شما می‌توانید مخاطبان خود را در پنل پیامکی به گروه‌های مختلفی دسته‌بندی کنید. پیشنهاد می‌کنیم حتماً سن و جنسیت را هم در دسته‌بندی‌ها قرار دهید. این گونه می‌توانید پیامک‌ها را تنها به مخاطبان مدنظر خود ارسال کنید. به عنوان مثال، پیامک‌های تبلیغاتی آرایشگاه زنانه، تنها برای مخاطبان زن ارسال خواهد شد. پیامک‌های فروش کتاب‌های تست کنکور فقط برای دانش‌آموزان 15 تا 18 سال ارسال می‌شود. 

بانک شماره موبایل مشاغل برای تهران 

از دیگر مزیت‌های استفاده از پنل پیامکی این است که کسب و کارها امکان دسترسی به بانک شماره مشاغل را خواهند داشت. منظور از بانک شماره فهرستی از شماره‌های مخاطبان است که گاهی به دست آوردن آن‌ها می‌تواند برای کسب و کارها دشوار یا زمانبر باشد. 

به عنوان مثال، اگر شما رستورانی دارید، باید از طریق ثبت نام در سایت، پر کردن فرم اشتراک و… شماره موبایل مخاطبان خود را به دست اورید. در عین حال باید رضایت مشتریان را برای ارسال پیامک جلب کنید و تاییدیه‌ای در این زمینه داشته باشید. با کمک پنل پیامکی شما به فهرستی از شماره‌های مخصوص کسب و کار خود دسترسی پیدا خواهید کرد و می‌توانید به راحتی به این شماره‌ها پیامک ارسال کنید. به عنوان مثال:

 • بانک شماره موبایل رستوران‌ها
 • بانک شماره موبایل تعمیرگاه‌ها
 • بانک شماره موبایل آرایشگاه‌ها
 • بانک شماره موبایل آموزشگاه‌های زبان
 • بانک شماره موبایل فروشگاه لباس
 • بانک شماره موبایل مدارس ابتدایی
 • بانک شماره موبایل کافی شاپ‌ها

ویژگی‌ها و امکانات پنل پیامکی برای استان تهران

پنل‌های پیامکی مزایای زیادی دارند و امکانات فراوانی را در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهند. در ادامه ویژگی‌ها و امکانات پنل پیامکی برای استان تهران را می‌آوریم.

 • ارسال پیامک‌های تکی و گروهی

با کمک پنل پیامکی می‌توان پیامک‌ها را به صورت تکی یا گروهی به شماره‌های مخاطبان ارسال کرد.

 • خودکارسازی

از دیگر ویژگی‌های پنل پیامکی برای استان تهران این است که می‌توان زمان ارسال پیامک‌ها را از قبل مشخص و تنظیم کرد. پیامک مدنظر به صورت خودکار در زمان تعیین شده برای مخاطبان ارسال خواهد شد.

 • امکان دریافت گزارش و تحلیل داده

یکی از بهترین ویژگی‌های پنل پیامکی این است که اطلاعات و داده‌های کمپین‌ها را به صورت جداول، نمودارها و… نمایش می‌دهد. در نتیجه می‌توانید ببینید که کمپین‌های شما چقدر مؤثر واقع شدند و کدام بخش را باید تقویت کنید. 

 • ارسال به بلک لیست

علاوه بر موارد ذکر شده، می‌توانید پیامک‌ها را به شماره‌های بلاک شده نیز ارسال کنید و محدودیتی برای شما وجود ندارد.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

سخن نهایی

در این مقاله به بررسی پنل پیامکی برای استان تهران با مرکزیت شهر تهران پرداختیم. استفاده از پنل پیامکی برای استانی با این جمعیت بسیار مؤثر خواهد بود. با کمک پنل پیامکی می‌توانید هزاران پیامک را در عرض چند ثانیه ارسال کنید و حتی پیگیر شوید که کدام موارد ارسال و کدام موارد به دست مخاطبان هدف نرسیده‌اند. در کل مدیریت بازاریابی پیامکی بدون پنل پیامکی تقریباً غیرممکن است. نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید. 

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *