پنل پیامکی برای استان فارس با مرکزیت شهر شیراز

شیراز و استان فارس برای ما ایرانی ها جایگاه ویژه ای دارد، از حافظیه گرفته تا تخت جمشید و همچنین صنایع و محصولات آن. تمام این موارد باعث شده تا استفاده از پنل پیامکی برای فارس در این استان برای کسب و کارهای مختلف، کاربرد زیادی داشته باشد. در واقع کسب و کارهایی که در این استان و یا در استان های دیگر فعالیت دارند اما مخاطبان هدفشان از ساکنین استان فارس هستند، برای بازاریابی پیامکی به سراغ این استان می آیند. از سوی دیگر استفاده از پنل پیامکی در کمپین های تبلیغات پیامکی اهمیت و جایگاه ویژه ای دارد. به کمک این پنل های پیامکی می توان به افراد مختلف تنها با یک کلیک، پیامک تبلیغاتی یا اطلاع رسانی ارسال کرد. به همین دلیل هم در این مطلب سعی داریم تا شما را با استان فارس و شهرهای آن آشنا کرده و امکانات و ویژگی های پنل اس ام اس برای فارس را بررسی کنیم. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

معرفی استان فارس و جنبه های اقتصادی آن

استان فارس یکی از استان‌های جنوبی ایران است که با مساحتی در حدود ۱۲۲٬۶۰۸ کیلومتر مربع، چهارمین استان بزرگ ایران محسوب می شود. همچنین جمعیت این استان معادل ۵٬۰۵۴٬۷۰۰ نفر برآورد شده و با توجه به منابع طبیعی این استان، می توان آن را جزو قطب های کشاوری، دامداری و صنایع دستی ایران دانست.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

مهم ترین محصولات کشاورزی استان فارس شامل مرکبات، میوه‌جات، غلات، پرتقال، گندم و جو، خرما، چغندرقند، ذرت، خرما، پنبه، انجیر و زعفران است و آبلیموی جهرم نیز از شهرت خاصی برخوردار است. اما بیش از همه این موارد، استان فارس به کشت گندم شهرت داشته و رتبه نخست تولید گندم در کشور و رتبه اول تا سوم کشور را برای کاشت و تولید انواع غلات و مرکبات به خود اختصاص داده‌ است. از سوی دیگر دامداری در استان فارس نیز جزو مشاغل پرورنق است و در این استان تولید گوشت قرمز در رتبه اول، تولید مرغ رتبه سوم و تولید شیر و عسل در رتبه چهارم در کشور قرار دارد. با توجه به این موارد می توان کاملاً به آینده بازاریابی به خصوص استفاده زا پنل پیامکی برای فارس خوشبین بود.

اما صنایع دیگری نیز مانند خودروسازی نیز در این کشور فعالیت دارد و ما با شرکت ایران‌ خودرو  فارس و شرکت خودروسازان جنوب که هر دو از بزرگترین تولید کننده های خودرو در ایران هستند، روبرو هستیم. به علاوه وجود پالایشگاه شیراز و پالایشگاه گاز پارسیان شهرستان مهر گواه فعالیت اسن استان در زمینه پتروشیمی‌ و پالایشگاه‌ است. یکی دیگر از دلایلی که این استان را از لحاظ اقتصادی قدرتمند می سازد، وجود ۴۶ شهرک صنعتی در استان فارس است، مانند شهرک‌های صنعتی جهرم، کازرون، آب باریک،سروستان، فسا، داراب، گراش، استهبان، نورآباد و غیره. این شهرک های صنعتی صنایع مختلفی را در خود جای داده‌ که از جمله آن ها می توان به کارخانجات الکترونیکی، صنایع فناوری اطلاعات و دو کارخانه ذوب‌آهن پاسارگاد کوار و فولاد و ذوب آهن اقلید اشاره کرد. 

لازم به ذکر است که صنعت گرشگری و توریسم نیز در استان فارس بسیار رونق دارد و علت آن هم وجود جاذبه‌ های طبیعی و تاریخی و مذهبی بسیاری مانند حافظیه و سعدیه ، شاه‌چراغ ، غار سنگتراشان جهرم، کاخ اردشیر بابکان در فیروزآباد، آرامگاه کوروش بزرگ پاسارگاد، تنگ چوگان در کازرون، و آبشار مارگون سپیدان است. بنابراین بدون شک می توان گفت که استان فارس و شهرهای زیبا و تاریخی آن می تواند مقصد خوبی برای پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی کسب و کارهای مختلف باشد. 

به کدام شهر های استان فارس می توانم پیامک ارسال کنم؟ 

استان فارس یکی از استان‌ های ایران با مساحتی در حدود ۱۲۲٬۶۰۸ کیلومتر مربع، چهارمین استان بزرگ ایران محسوب می شود. این استان به علت جمعیت بالا و همچنین اقتصاد و بازار پر رونق خود، هدف خوبی برای استفاده از پنل پیامکی برای فارس است. به طور کلی استان فارس دارای ۳۷ شهرستان، ۹۷ بخش و ۱۲۰ شهر است. نام شهر های این استان عبارتند از  آباده، بیضا، پاسارگاد، خفر، خنج، جهرم، خرامه داراب، رستم، جویم، ، خرم‌بید، ارسنجان، ، بوانات،زرقان، زرین‌دشت، استهبان، اقلید، اوز، بختگان سپیدان، سرچهان، سروستان، مرودشت، ممسنی، شیراز، گراش، لارستان، قیر و کارزین، کازرون، کوار، فراشبند، فسا، فیروزآباد، کوه‌چنار، لامرد، مهر و نی‌ریز. مرکز استان فارس، شیراز است و بعد از شهر شیراز، شهر های مرودشت، جهرم و فسا پرجمعیت‌ ترین شهرهای این استان محسوب می شوند. بنابراین این شهرها می توانند هدف خوبی برای ارسال پیامک انبوه باشند. لازم به ذکر است با استفاده از پنل اس ام اس برای فارس و بهره گیری از قابلیت هایی نظیر ارسال از روی نقشه یا ارسال پیامک بر اساس کدپستی، به راحتی به ساکنان این شهرها پیام تبلیغاتی یا اطلاع رسانی ارسال کرد.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان فارس

ارسال پیامک بر اساس کد پستی یکی از قابلیت های ویژه پنل های پیامکی است. براساس استفاده از اطلاعات کد پستی افراد می توان انواع پیامک ها را برای آن ها ارسال کرد. در واقع این ویژگی یا سرویس پنل پیامکی برای فارس، برای هدف گیری یا ارسال پیامک های تبلیغاتی به مخاطبان در آن منطقه مفید و کاربردی است. با ارسال پیامک از طریق پنل پیامکی براساس کد پستی هر فرد، گیرندگان و مخاطبان هدف یک کسب و کار مشخص شده و می توان به آن ها پیامک های تبلیغاتی ارسال کرد. این روش منجر به تبلیغ دقیق و هدفمند شده و به دستیابی به نتایج موفقیت آمیز در بازاریابی پیامکی کمک می کند.

ارسال پیامک از روی نقشه برای استان فارس

ارسال پیامک از روی نقشه برای استان فارس برای کسب و کارهایی مفید است که قصد دارند پیامک ها را به دست افرادی برسانند که در یک شهر یا محله خاص سکونت دارند. با استفاده از این روش، کسب و کارها می توانند ارسال هدفمند پیامک های تبلیغاتی را تجربه کنند و بر این اساس بازخورد بهتری به دست بیاورند. برای مثال برای یک فروشگاه تازه تأسیس در شهر شیراز منطقی است که بازاریابی خود را از شهر خود آغاز کند. این فروشگاه می تواند با استفاده از پنل اس ام اس برای فارس، تنها به مخاطبان مورد نظر خود پیامک ارسال کند و از این طریق در زمان و هزینه تبلیغات خود صرفه جویی کند.

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت در استان فارس

یکی از کاربردها یا امکانات پنل پیامکی برای فارس، امکان دسته بندی گیرندگان پیامک ها براساس سن یا جنسیت است. با استفاده از این قابلیت می توان پیامک ها را به صورت کاملاً هدفمند ارسال کرد و به معنای دیگر تبلیغات را به دست شخص مناسب آن رساند. برای مثال یک آرایشگاه زنانه نیازی به تبلیغ برای مردان ندارد، بنابراین این آرایشگاه می تواند با استفاده از ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت در استان فارس، پیامک تبلیغاتی خود را تنها به دست بانوان ساکن در استان فارس برساند و از این طریق نتایج و بازخورد کمپین تبلیغات پیامکی خود را بهبود ببخشد.

بانک شماره موبایل مشاغل برای استان فارس 

گاهی کسب و کارها براساس ضرورت کاری خود، نیاز به برقراری ارتباط با سایر کسب و کارها یا اصناف مختلف دارند. این ارتباط می تواند این کسب و کارها یا برندها را به سایر همکاران یا هم صنفی های خود معرفی کرده و از این طریق باعث برقراری ارتباط ویژه میان آن ها شود. پنل های پیامکی نیز در جهت پاسخگویی به این نیاز کسب و کارها امکانات و قابلیت های ویژه ای را فراهم می کنند که یکی از آن ها امکان ارسال پیامک بر اساس بانک شماره موبایل مشاغل است. این بانک جامع شماره شامل شماره تماس های مشاغل و اصناف مختلفی است که در یک منطقه یا محل یا مکان خاص فعالیت دارند. برای مثال بانک شماره موبایل مشاغل برای استان فارس شامل شماره موبایل تمام مشاغل و کسب و کارهایی است که در این استان یا شهرهای آن فعالیت دارند. بدین منظور کاربران پنل پیامکی برای فارس می توانند از این طریق خود را به مشاغل و اصناف فعال در استان فارس معرفی کنند.

امکانات و ویژگی های پنل پیامکی برای استان فارس

پنل پیامکی برای فارس برای شما امکانات مختلفی را فراهم می ‌کند که در زیر به برخی از این امکانات اشاره می‌ کنیم:

ارسال پیامک گروهی یا تکی

با استفاده از پنل پیامکی می ‌توانید به یک گروه از افراد پیامک ارسال کرده و اطلاعات را به صورت همزمان به آن‌ ها منتقل کنید. همچنین در برخی شرایط مانند تبریک یک روز خاص یا اطلاع رسانی در مورد وضعیت سفارش محصول و غیره، می توان از این پنل برای ارسال پیامک به صورت تکی نیز استفاده کرد.

برنامه ریزی برای ارسال پیامک

پنل پیامکی برای فارس اجازه می ‌دهد که پیامک‌ ها را به صورت زمانبندی شده ارسال کنید. به این ترتیب شما می ‌توانید پیام نظیر یادآوری تولد یا رویدادهای مهم را به موقع برای افراد مورد نظر ارسال و رضایت آن ها را به دست آورید. 

ارسال پیامک به شماره‌های خاص

با استفاده از پنل اس ام اس برای فارس، می ‌توانید پیامک ‌ها را به تعداد محدود و مشخصی از شماره‌ ها ارسال کنید. این امکان به شما کمک می ‌کند تا پیام‌های شخصی شده، به برخی از اشخاص خاص ارسال شوند.

مدیریت مخاطبین 

 پنل پیامکی به شما امکان مدیریت دفترچه تلفن خود و افرادی که قصد ارسال پیامک به آن ها را دارید را می ‌دهد. شما می ‌توانید دسته‌بندی ‌های متنوعی برای مخاطبین خود ایجاد کرده و با راحتی پیامک ‌هایتان را به مخاطبان مورد نظر ارسال کنید.

نمایش وضعیت پیامک ‌ها 

پنل پیامکی به شما امکان می ‌دهد وضعیت ارسال و دریافت پیامک‌ های خود را بررسی کنید. شما می ‌توانید ببینید پیامک شما به چه کسانی ارسال شده است و یا ارسال و عدم ارسال آن ها را ردیابی کنید.

ارتباط سریع و آسان

با استفاده از پنل پیامکی، امکان ارسال پیامک به افراد مختلف به سادگی و در کمترین زمان ممکن فراهم می ‌شود. این روش از سایر روش‌های ارتباطی مانند تماس تلفنی یا ایمیل که ممکن است زمان‌بر و پیچیده باشند، به مراتب سرعت بیشتری دارد.

کاهش هزینه‌ها

یکی از ویژگی های استفاده از پنل پیامکی برای فارس این است که می ‌تواند هزینه ‌های تبلیغات را به‌طور قابل ملاحظه‌ای کاهش دهد. 

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

کلام آخر

یکی از روش های بازاریابی مدرن، بازاریابی پیامکی است. از طریق این نوع بازاریابی می توان برای تعداد زیادی از افراد با یک کلیک و در یک زمان، پیامک ارسال کرد. یکی از کاربردها یا بهتر بگوییم مزایای این پنل های پیامکی، امکان ارسال پیامک تبلیغاتی یا اطلاع رسانی بر اساس دسته بندی های مشخص مثل گروه های سنی مشخص یا ساکنین یک منطقه یا شهر است. برای مثال استفاده از پنل پیامکی برای فارس این امکان را برای کاربر خود فراهم می کند تا پیامک های تبلیغاتی خود را تنها به دست اهالی و ساکنان استان فارس و شهرهای مختلف آن برسانند. علاوه بر این قابلیت، پنل اس ام اس برای فارس امکانات دیگری نیز دارد که در این مطلب به آن ها پرداختیم. اگر شما نیز تجربه یا نظری در این زمینه دارید، خوشحال می شویم آن را در خدمت ما یا سایر مخاطبان این صفحه قرار دهید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *