اجرای کمپین شب یلدا با پیامک تبلیغاتی + نکات

اجرای کمپین شب یلدا با پیامک تبلیغاتی + نکات

حتما تاکنون با پیام‌های تبلیغاتی که نزدیک به شب یلدا برای شما ارسال می‌شوند برخورد داشته‌اید. برخی از این پیام‌های تبلیغاتی می‌توانند مفید واقع شوند، اما بسیاری از آن‌ها آزار دهنده هستند. زیرا هیچگونه ارتباطی با تمایل و علاقه شما ندارند. شب یلدا یکی از روزهای مهم برای مردم ایران است که بر اساس یک سنت و رسم قدیمی برگزار می‌شود.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

با توجه به اینکه شب یلدا اهمیت بسیار زیادی برای ایرانیان دارد، کسب و کارها همین مسئله را بهانه‌ای برای فروش بیشتر محصولات و خدمات خود قرار می‌دهند. یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش درآمد در شب یلدا، برگزاری کمپین شب یلدا با پنل پیامکی است. در ادامه قصد داریم بیشتر درباره راه اندازی کمپین شب یلدا با پنل پیامکی صحبت کنیم. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. 

کمپین شب یلدا چیست؟

اینفوگرافی کمپین شب یلدا و مشاغل

کمپین شب یلدا در واقع نوعی استراتژی برای فروش بیشتر و تبلیغات بهتر در مناسبت‌های مهم سال است. با توجه به اینکه شب یلدا یک شب ویژه و خاص برای مردم کشور ایران است، بنابراین کسب و کارها می‌توانند به بهانه شب یلدا محصولات و خدمات خود را با قیمت بهتر و به تعداد بیشتری از مشتریان بفروشند. برای برگزاری کمپین شب یلدا با پنل پیامکی، کسب و کارها ابتدا باید به یک سامانه پیامکی مراجعه کرده و پنل پیامکی دریافت کنند. 

بعد از آن کسب و کار می‌تواند یک کمپین راه اندازی کرده و پیامک تبلیغاتی خود را برای تعداد زیادی از مشتریان ارسال کند. یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث شده است کمپین شب یلدا تا این اندازه برای کسب و کارها اهمیت پیدا کند، این است که شب یلدا در واقع روز آخر پاییز و آغاز فصل زمستان است. در نتیجه کسب و کارها می‌توانند به بهانه شب یلدا، برخی از محصولات پاییزی باقی مانده را با تخفیف ویژه به تعداد زیادی از مشتریان عرضه کنند. همچنین این شب فرصتی برای معرفی محصولات جدید زمستانی خواهد بود.

 بنابراین مشاغل می‌توانند با استفاده از برگزاری کمپین شب یلدا با پنل پیامکی، با یک تیر دو نشان بزنند. کمپین شب یلدا به شکل‌های مختلفی برگزار می‌شود. به عنوان مثال، ممکن است یک کسب و کار برای برگزاری کمپین از تخفیف گذاری روی محصولات و خدمات استفاده کند. در مقابل برخی از کسب و کارها ترجیح می‌دهند از این شب مهم برای برندسازی استفاده کنند و به جای پیامک تبلیغاتی، پیامک اطلاع رسانی برای مشتریان بفرستند. بنابراین برای راه اندازی کمپین شب یلدا هیچ محدودیتی وجود ندارد و می‌توان از ایده‌ها و استراتژی.های مختلف برای فروش بیشتر کمک گرفت.

کمپین شب یلدا برای چه مشاغلی مفید است؟

کمپین شب یلدا برای چه مشاغلی مفید است؟

کمپین شب یلدا برای هر کسب و کاری که به ذهن شما می‌رسد مفید است. زیرا بدون هیچگونه محدودیتی انجام می‌شود. هر کسب و کاری قادر خواهد بود به بهانه شب یلدا محصولات خود را به شکل ویژه به مشتریان بفروشد. در ادامه برخی از مشاغل که کاندیدای مناسبی برای برگزاری شب یلدا هستند را به شما معرفی می‌کنیم: 

  • مشاغل اینترنتی 

کسب و کارهایی که محصولات خود را در وب سایت بارگذاری می‌کنند، بهترین کاندیدا برای برگزاری کمپین شب یلدا با پنل پیامکی هستند. یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود مشاغل اینترنتی درآمد بالایی از کمپین شب یلدا داشته باشند، این است که مشاغل اینترنتی دسترسی بهتری به اطلاعات کاربران دارند. 

زمانی که یک کاربر وارد وب سایت شما می‌شود و نظر خود را بارگذاری می‌کند، می‌توانید به راحتی اطلاعات هویتی و حساب کاربری او را مورد بررسی قرار دهید. مشاغل اینترنتی به راحتی مشتریان بالقوه خود را پیدا خواهند کرد. علاوه بر این، امکان ارسال پیامک شخصی سازی شده برای مشاغل اینترنتی در شب یلدا وجود دارد. 

زیرا همانطور که گفته شد، مشاغل اینترنتی دسترسی بهتری به علایق مشتریان دارند و می‌توانند به پیامک‌های شخصی سازی شده کاملا متناسب با علایق مشتری ارسال کنند. وب سایت‌های اینترنتی همیشه بازدید دارند و مانند برخی از کسب و کارهای حضوری نیستند. در نتیجه می‌توان امیدوار بود که کمپین شب یلدا درآمد بالایی برای این دسته از مشاغل داشته باشد. نمونه پیامک مشاغل اینترنتی به صورت زیر است:

«۳۰ درصد تخفیف ویژه سال نو فقط برای کاربرانی که از خدمات وبسایت ما استفاده می‌کنند. این فرصت بزرگ را از دست ندهید. مجموعه تیام»

  • کسب و کار های اینستاگرامی 

یکی دیگر از کسب و کارهای مناسب برای برگزاری کمپین شب یلدا با پنل پیامکی، کسب و کارهای اینستاگرامی هستند. اینستاگرام و سایر برنامه‌های مانند آن که فضای مناسبی برای مشاهده ویدیو یا بررسی نظرات کاربران هستند، به کسب و کارها کمک می‌کنند تا با برگزاری این کمپین به درآمد بالایی برسند. همانطور که می‌دانید، بسیاری از مردم به صورت روزانه چندین ساعت از وقت خود را در پلتفرم‌هایی مانند اینستاگرام سپری می‌کنند. 

علاوه بر این، اکثر مردم در عصر امروز ترجیح می‌دهند محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین از کسب و کارهایی که در رسانه‌های اجتماعی مشغول به فعالیت هستند خریداری کنند. بنابراین مشاغلی که محصولات و خدمات خود را از طریق اینستاگرام به فروش می‌رسانند، می‌توانند با برگزاری کمپین شب یلدا با پنل پیامکی درآمد بسیار زیادی داشته باشند.

 یکی از مهم‌ترین مزایای این روش است که می‌تواند لینک مربوط به صفحه اینستاگرام یا سایر پلتفرم‌ها را در پیامک تبلیغاتی برای کاربران ارسال کرد. در نتیجه کاربران به صورت مستقیم به صفحه شما متصل خواهند شد و امکان مشاهده باقی محصولات و خدمات را نیز دارند.

«برگزاری قرعه کشی بیست میلیونی عید نوروز فقط برای افرادی که صفحه ما را در اینستاگرام دنبال می‌کنند. لینک صفحه»

  • کسب و کار های حضوری 

کسب و کارهای حضوری نیز می‌توانند کاندیدای مناسبی برای برگزاری کمپین شب یلدا با پنل پیامکی باشند. اتفاقاً پنل پیامکی برای کسب و کارهایی که به صورت حضوری فعالیت می‌کنند اهمیت بیشتری دارد. زیرا این دسته از کسب و کارها نمی‌توانند محصولات و خدمات خود را از طریق فضای مجازی یا رسانه‌ها به فروش برسانند. 

بنابراین با ارسال پیامک تبلیغاتی مبنی بر برگزاری کمپین شب یلدا، می‌توان تعداد زیادی از مشتریان بالقوه یا مشتریان جدید را برای خرید محصولات و خدمات با تخفیف ویژه جذب کرد. البته کسب و کارهای حضوری باید دقت بیشتری هنگام استفاده از پنل پیامکی داشته باشند. معمولاً کسب و کارهای حضوری بسیاری از مشتریان بالقوه خود را می‌شناسند و قبلا با آن‌ها برخورد داشته‌اند. بنابراین بهتر است ابتدا پیامک تبلیغاتی را برای مشتریان بالقوه یا مشتریان وفادار که به طور معمول محصولات و خدمات خود را از شما خریداری می‌کنند ارسال کنید. 

در این حالت تا حد زیادی در فرایند بازاریابی پیامک صرفه جویی خواهد شد. در قدم بعدی می‌توان پیامک را برای بسیاری از مشتریان جدید ارسال کرد. 

«حراجی برزگ فروشگاه سما از ۳ تا ۱۴ فروردین. آدرس فروشگاه.»

بهترین روز برای اجرای کمپین شب یلدا چه روزی است؟

بهترین روز برای اجرای کمپین شب یلدا چه روزی است؟

بسیاری از افراد تصور می‌کنند کمپین شب یلدا باید دقیقاً در شب یلدا برگزار شود. اما می‌توان این کمپین را به صورت دوره‌ای در روزهای نزدیک به شب یلدا یا حتی چند روز بعد از شب یلدا برگزار کرد. به طور کل، نتایج فرایند بازاریابی کسب و کارهای مختلف نشان می‌دهد مناسبت‌های روزانه می‌توانند بهانه خوبی برای برگزاری کمپین به صورت هفتگی باشند. به عنوان مثال شب یلدا یک روز مهم و خاص برای مردم ایران است. 

شما می‌توانید به بهانه شب یلدا یک هفته کمپین تخفیفی برگزار کنید. بنابراین نیازی نیست کمپین شب یلدا دقیقاً در همان روز برگزار شود. زیرا این کار از نظر بازاریابی، بازدهی چندانی بر درآمد کسب و کار نخواهد داشت. اگر قصد دارید کمپین مورد نظر خود را تنها در ۲۴ ساعت شب یلدا برگزار کنید، پیشنهاد می‌کنیم از حدود ۶ الی ۷ روز قبل اخبار و پیامک‌های اطلاع‌رسانی را برای مشتریان ارسال کنید.

 در غیر این صورت ممکن است بسیاری از مشتریان خیلی دیر از برگزاری کمپین شما باخبر شوند. یک کمپین زمانی می‌تواند سود دهی بالایی داشته باشد که حداقل طی ۴۸ الی ۷۲ ساعت برگزار شود. در نتیجه مشتریان زمان کافی برای تصمیم گیری خواهند داشت و می‌توانند با خیال آسوده محصولات و خدمات را خریداری کنند. 

مزایای برگذاری کمپین شب یلدا با پیامک تبلیغاتی چیست؟

مزایای برگذاری کمپین شب یلدا با پیامک تبلیغاتی چیست؟

برگزاری شب یلدا با پیامک تبلیغاتی و مزایای بسیار زیادی دارد که در ادامه برخی از آن‌ها را برای شما بیان می‌کنیم: 

۱.جمع آوری مشتریان علاقه مند به محصولات مجموعه

کمپین شب یلدا بهترین گزینه برای جمع آوری سرنخ است. سرنخ‌ها مشتریانی هستند که به خرید محصولات و خدمات شما علاقه نشان می‌دهند. زمانی که یک کسب و کار بتواند سرنخ‌های اصلی خود را پیدا کند، به مرور زمان با استفاده از روش‌های مختلف بازاریابی مثل بازاریابی پیامکی قادر خواهد بود مشتریان جدید را به مشتریان وفادار تبدیل کند. 

۲.فروش محصولات انبار شده

برخی از کسب و کارها ممکن است موفق به فروش تمامی محصولات در فصل پاییز نشوند. به عنوان مثال، بسیاری از لباس‌های پاییزه در روزهای پایانی فصل پاییز به صورت حراجی فروخته می‌شوند. زیرا مشاغل مرتبط با پوشاک مجبور هستند لباس‌های زمستانی جدید سفارش دهند. بنابراین شب یلدا گزینه مناسبی برای فروش ویژه محصولات انبار شده و باقی مانده است. 

تنها کاری که کسب و کارها باید انجام دهند این است که یک پیامک تبلیغاتی مبتنی بر تخفیف ویژه شب یلدا برای مشتریان ارسال کنند. این مسئله بر بازگشت سرمایه کسب و کار اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا باقی ماندن محصولات و انبار کردن آن‌ها به معنی کاهش سود فروش است. 

۳.معرفی محصولات جدید 

شب یلدا می‌تواند زمان مناسبی برای معرفی محصولات جدید و زمستانی به مشتریان باشد. به همین دلیل، برخی از کسب و کارها از این شب برای برند سازی استفاده می‌کنند. علاوه بر این، مشتریان قدیمی با استفاده از پیامک اطلاع رسانی شب یلدا از محصولات جدید کسب و کار شما باخبر خواهند شد. در نتیجه به عنوان یک از مشتری وفادار به سرعت برای خرید محصولات و خدمات اقدام می‌کنند. 

نکات اجرای کمپین شب یلدا با پنل پیامکی

اگر قصد اجرای کمپین شب یلدا با پنل پیامکی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم به نکات زیر توجه داشته باشید: 

۱.سعی کنید برای برگزاری کمپین شب یلدا خلاقیت زیادی داشته باشید و خود را نسبت به باقی رقبا متمایز کنید. به عنوان مثال، حتما نیازی نیست محصولات شما با تخفیف فروخته شوند. می‌توانید به عنوان اشانتیون به ازای خرید هر محصول، یک کتاب حافظ به مشتریان هدیه دهید.

۲.یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که در کمپین شب یلدا روی همه محصولات یک تخفیف کلی نگذارید. بهتر است از تخفیف جزئی برای فروش محصولات خود استفاده کنید. به عنوان مثال، لوازم آرایشی با یک درصد تخفیف به فروش برسند و لوازم مراقبت از پوست با تخفیف متفاوتی به مشتریان فروخته شوند. 

۳.شب یلدا پر از هیجان و خاطره است. بنابراین به جای این که یک پیامک تبلیغاتی رسمی و خشک برای مشتریانِ بفرستید، از داستان گویی و لحن متفاوت برای تعامل بیشتر با مشتریان استفاده کنید.

بهترین پنل پیامک برای اجرای کمپین شب یلدا کدام پنل است؟ 

بهترین پنل پیامک برای اجرای کمپین شب یلدا کدام پنل است؟ 

اولین و مهم‌ترین چیزی که قبل از برگزاری کمپین شب یلدا با پنل پیامکی باید به آن توجه داشته باشید، انتخاب یک پنل پیامکی متناسب با کسب و کار است. سوالی که برای بسیاری از افراد ایجاد می‌شود این است که چرا باید از پنل پیامکی برای فروش بیشتر در کمپین شب یلدا کمک گرفت؟ پنل پیامکی بازدهی بیشتری نسبت به سایر روش‌های تبلیغات دارد. 

به عنوان مثال، اگر یک کسب و کار بخواهد تاریخ و زمان برگزاری کمپین را به اطلاع مشتریان بالقوه و مشتریان جدید برساند، می‌تواند از روش‌های مختلف مثل پخش تراکت، تماس تلفنی یا رسانه‌های اجتماعی کمک بگیرد. اما پژوهش‌ها نشان می‌دهد هیچ کدام از این روش‌ها به اندازه ارسال پیامک تبلیغاتی موثر نیستند. به همین دلیل، سامانه سیگنال پنل پیامکی خود را با امکانات ویژه بالقوه در اختیار کسب و کارهایی قرار می‌دهد که قصد دارند با استفاده از برگزاری کمپین، فروش و توسعه بیشتری داشته باشند. 

مراحل اجرای کمپین شب یلدا با پیامک تبلیغاتی چیست؟

برای راه اندازی کمپین شب یلدا با پیامک تبلیغاتی به صورت زیر عمل کنید: 

۱.برای راه اندازی کمپین شب یلدا با پنل پیامکی، ابتدا خود را برای مراجعه مشتریان آماده کنید. به عنوان مثال اگر یک وب سایت فروشگاهی دارید، طراحی وب سایت را متناسب با شب یلدا تغییر دهید یا در فروشگاه‌های حضوری از دیزاین شب یلدا استفاده کنید.

۲.در قدم دوم باید یک پنل پیامکی انتخاب کنید. انتخاب پنل پیامکی نیاز به دقت و توجه بسیار زیادی دارد. زیرا برخی از پنل‌های پیامکی هزینه زیادی بابت ارسال پیامک انبوه دریافت می‌کنند. بهترین پنل پیامکی باید کاملا مقرون به صرفه باشد و امکانات ویژه‌ای را در اختیار کسب و کارها قرار دهد.

۳.با تیم خود مشورت کنید و یک پیامک تبلیغاتی خلاقانه و منحصر به فرد برای مشتریان بالقوه ارسال کنید. متن پیامک باید باعث جذب مشتریان شود. در قدم بعدی باید پیامک تبلیغاتی را برای مشتریان احتمالی بفرستید.

۴.در صورتیکه استقبال و تمایل مردم برای خرید محصولات شب یلدا زیاد بود، می‌توانید مدت زمان کمپین خود را یک روز دیگر تمدید کنید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

سوالات متداول

۱.چرا کمپین شب یلدا اهمیت زیادی دارد؟

شب یلدا زمان مناسبی برای ارائه محصولات جدید و فروش محصولات قدیمی است. به همین دلیل اهمیت بسیار زیادی دارد.

۲.کمپین شب یلدا باید در دوره های چند روزه برگزار شود؟

بهتر است حداقل یک هفته کمپین شود یلدا برگزار شود تا مشتریان بیشتری برای خرید اقدام کنند. 

۳.کاربرد پنل پیامکی در کمپین شب یلدا چیست؟ 

پنل پیامکی می‌تواند با سرعت بیشتری پیام‌های تبلیغاتی را به مشتریان منتقل کند و قابلیت ارسال پیامک انبوه دارد. 

۴.چه محصولی برای فروش شب یلدا مناسب است؟

معمولا خشکبار و هندوانه یا میوه در شب یلدا به فروش می‌رسند. اما همه کسب و کارها می‌توانند روی محصولات خود تخفیف بگذارند.

سخن پایانی

در این مقاله به طور کامل درباره کمپین شب یلدا با پنل پیامکی صحبت شد. شب یلدا یک شب باستانی و مهم برای ایرانیان است. به همین دلیل، اکثر کسب و کارها از این شب برای برگزاری کمپین افزایش فروش استفاده می‌کنند. در  ساده‌ترین روش، کسب و کار باید یک پنل پیامکی دریافت کند. پنل‌های پیامکی اخبار و اطلاعات مهم کسب و کار شما را سریعاً به مشتریان منتقل خواهند کرد. با توجه به اینکه اکثر مردم طی شبانه‌روز پیامک‌های تبلیغاتی دریافتی را مطالعه می‌کنند، بنابراین می‌توان از این روش برای جذب مشتریان جدید استفاده کرد. 

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *