کسب درآمد با پنل نمایندگی سامانه پیامکی

کسب درآمد با پنل نمایندگی سامانه پیامکی

اگر ذهن خلاقی دارید و به دنبال جدیدترین روش‌های درآمدزایی هستید، دریافت پنل نمایندگی سامانه پیامکی انتخاب کاملا مناسبی برای شما خواهد بود. پنل نمایندگی سامانه پیامکی یک بستر مناسب برای فروش پنل پیامکی به کاربران است. قبل از اینکه اطلاعات کاملی درباره پنل نمایندگی سامانه پیامکی به دست آورید، ابتدا باید با پنل پیامکی آشنا شوید. پنل پیامکی ابزار مناسبی برای بازاریابی و تبلیغات کسب و کارهای مختلف است. پیامک‌های تبلیغاتی که به صورت روزانه به گوشی تلفن همراه شما ارسال می‌شوند، یکی از خدمات پنل‌های پیامکی هستند.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

 یعنی یک کسب و کار می‌تواند با دریافت پنل پیامکی از امکانات بی‌نظیری مثل ارسال پیام انبوه برای مخاطبین هدف خود بهره‌مند شود. همچنین امکان ارسال پیامک زماندار یا پیامک مناسبتی نیز وجود دارد. تمامی خدمات تنها در صورتی در اختیار کسب و کارها قرار می‌گیرند که متقاضیان با ثبت نام و ارسال درخواست، یک پنل پیامکی دریافت کنند. سپس با شخصی سازی پنل پیامکی می‌توانند به باقی بخش‌های پنل نیز دسترسی داشته باشند. 

با توجه به اینکه بازاریابی پیامکی نسبت به چند سال گذشته بیشتر مورد توجه کسب و کارها قرار گرفته است، بنابراین دریافت پنل نمایندگی سامانه پیامکی می‌تواند یک مسیر مناسب برای فروش و کسب درآمد بیشتر باشد که در ادامه به طور کامل درباره آن توضیح خواهیم داد. 

پنل نمایندگی سامانه پیامکی چیست؟

اینفوگرافی روش های کسب درآمد با پنل نمایندگی سامانه پیامکی

پنل نمایندگی سامانه پیامکی، یک بستر پیشرفته برای فروش پنل پیامکی به کسب و کارها یا سایر مخاطبین است. یکی از مهم‌ترین مزایای دریافت پنل نمایندگی پنل پیامکی این است که نیاز به کسب مهارت خاصی ندارد. یعنی شما می‌توانید بدون شرکت در دوره‌های آموزشی خاص یا مدرک تحصیلی مرتبط، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به درآمد برسید. برای دریافت پنل نمایندگی سامانه پیامکی، کافی است که یکی از مراکز فروش پنل پیامکی مراجعه کنید. این مراکز از اعطای نمایندگی به افراد علاقه‌مند بسیار استقبال می‌کنند. 

برخی از مراکز شرایط خاصی برای اعطای پنل نمایندگی پنل پیامکی دارند. به عنوان مثال، در پنل نمایندگی شما باید نام مجموعه مورد نظر ذکر شود. یعنی باید زیر نظر مجموعه مورد نظر محصولات خود را به فروش برسانید. اما برخی مراکز، یک نام مستقل برای پنل نمایندگی شما طراحی می‌کنند. در نتیجه نیازی نیست که به صورت وابسته به این مراکز فعالیت داشته باشید و می‌توانید به صورت کاملا مستقل، پنل پیامکی را به کسب و کارها بفروشید. 

با دریافت پنل نمایندگی سامانه پیامکی، به امکانات گوناگونی دسترسی خواهید داشت که در ادامه مقاله به طور کامل برای شما بیان خواهد شد. با کمک این امکانات، قادر خواهید بود تعداد زیادی پنل پیامکی به مشتریان هدف خود بفروشید. البته توجه داشته باشید که برای فروش پنل پیامکی باید از روش‌های تبلیغات و بازاریابی استفاده کنید. بنابراین بهتر است قبل از دریافت پنل نمایندگی پنل پیامکی، اطلاعاتی درباره روش‌های فروش و بازاریابی یا تکنیک‌های تبلیغات و فروش به دست آورید. 

روش کسب درآمد از طریق پنل پیامک برای نمایندگان

دو روش کسب درآمد از طریق پنل پیامک برای نمایندگان

برای افزایش درآمد از روش تبلیغات پیامکی ارائه پیشنهاد پلن های تبلیغاتی و طراحی متن پیامک و پیشنهاد دادن روش های مختلف ارسال به مشتریان احتمال افزایش میزان شارژ و تعداد ارسال کاربران را ایجاد میکند و این موضوع باعث افزایش درآمد از طریق بازاریابی خدمات پنل پیامکی میشود .

در بازاریابی خدمات تبلیغات پیامکی علاوه بر امکان کسب درآمد بالا با فعالیت و پشت کار مناسب مزیت دیگری که نمایندگان کسب میکنند ارتباط با مشاغل مختلف و افزایش اطلاعات درباره مشاغل گوناگون است برای جذب مشتری پنل پیامک میتوان برای بانک صاحبان مشاغل و مدیران خدمات و محصولات شرکت را در قالب یک پیامک ارسال کرد و جذب مشتری از طریق پیامک برای این حوزه بازدهی خوبی خواهد چون مشتری با ارتباطی که با پیامک برقرار کرده جذب میشود احتمال فعالیت بیشتر کاربر را بالا میبرد.

افیلیت مارکنینگ برای نمایندگان پنل پیامکی

حالت اول: افیلیت مارکتینگ

یعنی نماینده فقط معرفی خدمات و محصولات شرکت را به مشتریان خواهد داشت و مشتری را به شرکت ارتباط میدهند و پشتیبانی و ارائه مستقیم خدمات به مشتری از طریق خود شرکت صورت میپذیرد و نماینده به ازای معرفی مشتری یا فعالیت کاربران معرفی شده طبق توافق پورسانت میگیرد .

نمایندگی با واسطه برای پنل پیامکی

حالت دوم: نمایندگی با واسطه

در این حالت نماینده واسطه شرکت و مشتری میباشد . بعد از معرفی خدمات و محصولات شرکت به مشتری خود نماینده مشتری زیر مجموعه ثبت نام میکند و با ارائه آموزش و پشتیبانی به مشتریان در واقع خود نماینده با مشتری در ارتباط است و پیگیری انجام ارسال پیامک و بر طرف کردن مشکلات مشتریان را بر عهده دارد.

در حالت دوم بازه درآمد نماینده به تصمیم خود او بستگی دارد و با توجه به تعرفه ای که نماینده از شرکت گرفته تعرفه ای برای کاربران زیر مجموعه ایجاد میکند و به نسبت فعالیت کاربران زیر مجموعه درآمد کسب میکند.

ویژگی های پنل نمایندگی سامانه پیامکی 

ویژگی های پنل نمایندگی سامانه پیامکی 

پنل نمایندگی سامانه پیامکی که در اختیار افراد علاقه‌مند قرار می‌گیرد، ویژگی‌های کاملاً متمایزی نسبت به یک پنل پیامکی معمولی دارد. در واقع این پنل نمایندگی یک بستر گسترده و جامع برای کنترل و مدیریت تمامی خدمات پنل پیامکی است. در ادامه برخی از ویژگی‌های پنل نمایندگی سامانه پیامکی را برای شما بیان می‌کنیم: 

. شخصی سازی پنل نمایندگی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پنل نمایندگی سامانه پیامکی، امکان شخصی سازی و طراحی سامانه به صورت کاملاً مستقل است. زمانی که پنل نمایندگی در اختیار شما قرار گرفت، می‌توانید با توجه به نوع فعالیت خود بخش‌های مختلف پنل را شخصی سازی کرده و یک طراحی منحصر به فرد و کاملا متمایز داشته باشید. با توجه به اینکه برخی از کاربران می‌توانند به صورت مستقیم از پنل نمایندگی شما بازدید داشته باشند، بنابراین شخصی سازی سامانه اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت.

 به عنوان مثال، قادر خواهید بود پیام‌های خاصی را برای جذب کاربران آماده کرده و در پنل نمایندگی قرار دهید. کاربران می‌توانند با مشاهده این پیام‌ها تمایل بیشتری برای تمدید خرید پنل پیامکی داشته باشند.  علاوه بر این، شخصی سازی به شما کمک می‌کند تا به صورت کاملاً مستقل از سایر رقبا و کسب و کارها به انجام فعالیت بپردازید. 

اگر پنل نمایندگی سامانه پیامکی خود را از یک مجموعه تهیه کرده‌اید، باید ویژگی‌هایی مثل شخصی سازی را نیز مورد بررسی قرار دهید. در غیر این صورت، مجبور خواهید بود به صورت وابسته به آن مجموعه فعالیت کنید. 

افزایش تعداد نیرو در پنل پیامکی

. افزایش تعداد نیرو 

شاید تصور کنید که باید به تنهایی فرایندهایی مثل مدیریت و کنترل پنل نمایندگی سامانه پیامکی را انجام دهید. در حالی که می‌توانید برای سهولت انجام کار، نیروهای جدید را به سامانه اضافه کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا روی وظایف دیگر مثل فروش و تبلیغات تمرکز کنید. با توجه به وسعت عملکرد خود، قادر خواهید بود دو یا سه نفر همکار جدید به سامانه اضافه کنید. 

هنگام اضافه کردن افراد جدید به سامانه پنل نمایندگی، گزینه‌های دسترسی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. بنابراین بهتر است با توجه به صلاحدید خود تصمیم بگیرید که هر فرد چه وظایفی را برعهده دارد و متناسب با آن دسترسی‌های مدیریتی یا کنترل پنل نمایندگی را در اختیار آن شخص قرار دهید. 

گزارش روزانه پنل پیامکی

. دریافت گزارش روزانه 

یکی دیگر از ویژگی‌های پنل نمایندگی سامانه پیامکی، دریافت گزارش روزانه و آمار تمامی فعالیت‌های مرتبط با پنل پیامکی است. هر پرداخت و تراکنشی که توسط کاربران پیامکی انجام می‌شود، در پنل نمایندگی سامانه پیامکی شما ثبت خواهد شد. این پنل نمایندگی می‌تواند کوچک‌ترین فعالیت کاربران را نیز ثبت کرده و مدارک مرتبط به تراکنش یا خرید کاربران را ذخیره سازی کند. 

همچنین اگر قصد ارسال پیام انبوه برای مشتریان خود را داشته باشید، پنل نمایندگی پنل پیامکی می‌تواند اطلاعات مربوط به تمامی شماره تلفن‌ها را نیز ذخیره کند. با کمک این گزارش روزانه، کنترل پنل نمایندگی کار بسیار ساده‌ای خواهد بود. در واقع، پنل نمایندگی سامانه پیامکی به گونه‌ای طراحی شده است تا میزان زحمت شما را برای مدیریت و بررسی گزارشات و همچنین تبلیغات و بازاریابی پنل کاهش دهد.

. ایجاد تعرفه 

از دیگر ویژگی‌های پنل نمایندگی سامانه پیامکی، ایجاد تعرفه ثابت برای کاربران است. به عنوان مثال، اگر کاربران قصد خرید خط اختصاصی و عمومی را دارند، می‌توانید تعرفه خرید این خطوط را در پنل نمایندگی خود قرار دهید تا برای همه مشتریان قابل مشاهده باشد. بنابراین، نیازی نیست که هریک از مشتریان به صورت جداگانه برای خرید پنل با شما تماس بگیرند.

 کافی است که لینک پرداخت را در صفحه پنل نمایندگی قرار دهید. در این حالت مشتریان می‌توانند به صورت مستقیم هزینه خرید خطوط را پرداخت کرده و به امکانات خطوط دسترسی پیدا کنند. لازم به ذکر است که درگاه خرید، مستقیم به حساب شما متصل است و تمامی مبالغ به حساب شما واریز می‌شود. بنابراین مشکلی از این نظر وجود نخواهد داشت. 

اتصال به درگاه خرید و ایجاد بسته های جدید 

. اتصال به درگاه خرید و ایجاد بسته های جدید 

اتصال به درگاه خرید و ایجاد بسته‌های جدید، از دیگر ویژگی‌های پنل نمایندگی سامانه پیامکی است. همانطور که گفته شد، می‌توانید حساب خود را به صورت مستقیم به درگاه خرید وصل کنید. این کار باعث می‌شود که تمامی مبالغ مربوط به خرید اشتراک خرید خطوط پیامکی به حساب شما واریز شود. همچنین می‌توانید بسته‌های پیامکی و خدماتی ایجاد کنید. 

به عنوان مثال، بسته ارسال پیامک انبوه برای۳۰۰۰ نفر+خرید اشتراک خط پیامکی یکی از بسته‌های فرضی است که قادر خواهید بود در پنل نمایندگی ایجاد کنید و متناسب با آن، هزینه خرید را زیر بسته درج کنید. 

تعرفه پنل نمایندگی سامانه پیامکی 

تعرفه پنل نمایندگی سامانه پیامکی به عوامل مختلفی بستگی دارد و در مجموعه‌های مختلف قیمت آن متفاوت است. عواملی مثل هزینه ارسال پیامک زماندار یا هزینه ارسال پیامک مناسبتی بر تعرفه نهایی پنل نمایندگی سامانه پیامکی تاثیرگذار هستند. همچنین، برخی از مجموعه‌ها ویژگی‌های جدیدی را به پنل نمایندگی اضافه می‌کنند که باعث می‌شود قیمت آن در مجموع نسبت به سایر رقبا متفاوت باشد. این امکانات شامل موارد زیر هستند: 

 • فروش پنل پیامک
 • فروش خط اختصاصی
 • فروش سامانۀ نمایندگی
 • شخصی سازی سامانه
 • عدم نیاز به تمدید سالانه
 • طراحی سایت اختصاصی 
مزایا و معایب پنل نمایندگی سامانه پیامکی 

مزایا و معایب پنل نمایندگی سامانه پیامکی 

دریافت پنل نمایندگی سامانه پیامکی مزایا و معایب خاص خود را دارد که در ادامه برخی از آن را برای شما بیان می‌کنیم: 

مزایای پنل نمایندگی سامانه پیامکی

با خرید پنل نمایندگی پنل پیامکی، می‌توانید از مزایای بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید که شامل موارد زیر هستند: 

 • قیمت مناسب 

شما قادر خواهید بود پنل نمایندگی سامانه پیامکی را با قیمت بسیار مناسبی از مجموعه سیگنال خریداری کنید. قیمت مناسب این پنل نمایندگی باعث شده است تا حتی افرادی که سرمایه زیادی برای شروع یک کسب و کار ندارند نیز توانایی خرید پنل نمایندگی پنل پیامکی سیگنال را داشته باشند. علاوه بر این، تمامی خدمات پنل نمایندگی مثل فروش پنل پیامکی یا فروش خط اختصاصی نیز با قیمت بسیار مناسبی انجام خواهند شد. 

 • ثبت نام رایگان 

از دیگر مزایای پنل نمایندگی سامانه پیامکی، این است که ثبت نام آن کاملا رایگان و بدون نیاز به پرداخت کوچک‌ترین هزینه‌ای انجام می‌شود. عدم دریافت هزینه هنگام ثبت‌نام، باعث می‌شود تا بسیاری از افراد برای دریافت پنل نمایندگی سامانه پیامکی اقدام کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن کسب و کار خود را راه‌اندازی کنند. 

 • مشاوره تخصصی 

همراه با دریافت پنل نمایندگی سامانه پیامکی، یک مشاوره تخصصی از طرف مجموعه سیگنال در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت. این مشاوره تخصصی باعث می‌شود تا خریداران پنل نمایندگی بدون سردرگمی و با اطلاعات کافی اکار خود را شروع کنند. 

معایب پنل نمایندگی سامانه پیامکی

پنل نمایندگی سامانه پیامکی علاوه بر داشتن مزایا، دارای معایبی نیز است که در ادامه برای شما بیان خواهد شد: 

 • محدودیت برخی از امکانات 

برخی از مجموعه‌ها پنل نمایندگی سامانه پیامکی را با برخی از محدودیت‌ها در اختیار خریداران قرار می‌دهند. در این حالت، افرادی که پنل نمایندگی را دریافت می‌کنند، به تمامی امکانات آن دسترسی ندارند و با انجام فعالیت یا خرید اشتراک می‌توانند به تمامی بخش‌های پنل نمایندگی دسترسی پیدا کنند. البته مجموعه سیگنال پنل نمایندگی خود را بدون هیچ محدودیتی در اختیار خریداران قرار خواهد داد. 

افرادی که پنل نمایندگی پنل پیامکی را دریافت می‌کنند، امکان ارسال پیامک خدماتی برای کاربران خود را ندارند. پیامک‌های خدماتی با پیامک‌های تبلیغاتی متفاوت هستند. بنابراین، برای خرید خطوط پیامکی خدماتی، باید به شیوه دیگر اقدام کنند. علاوه بر این، فروش پیامک خدماتی به کاربران نیز با توجه به قوانین و شرایط خاصی انجام می‌شود و ابتدا باید توسط مجموعه مورد بررسی قرار بگیرد. 

روش مشتری یابی و کسب در آمد

روش مشتری یابی و کسب در آمد

با دریافت پنل نمایندگی سامانه پیامکی، می‌توانید از طریق روش‌های مختلف به کسب درآمد بپردازید و مشتریان جدید را به سمت خود جذب کنید. در ادامه روش‌های مشتری یابی و کسب درآمد را به شما معرفی می‌کنیم: 

 • فروش پنل پیامکی

یکی از ساده‌ترین روش‌های مشتری یابی و کسب درآمد از طریق پنل نمایندگی، فروش پنل پیامکی است. اگر فرآیند تبلیغات و بازاریابی را به خوبی انجام دهید، می‌توانید روزانه چندین پنل پیامکی به فروش برسانید. در حالت عادی، قادر خواهید بود حداقل به صورت روزانه یک فروش موفق داشته باشید که این قدم بزرگی برای درآمدزایی است. 

 • اعطای نمایندگی

در حالی که خود شما یک نماینده هستید، می‌توانید به دوستان و آشنایان نزدیک نیز نمایندگی جدیدی اعطا کنید و از این طریق زنجیره درآمد خود را افزایش دهید. سعی کنید به صورت هفتگی و ماهیانه با برخی از نزدیکان خود صحبت کنید. جذب نمایندگان جدید باعث می‌شود که میزان سود ماهانه شما افزایش پیدا کند.

 • اعطای خط اختصاصی

اگرچه بسیاری از کسب و کارها به دلیل هزینه خرید کمتر، برای دریافت خط عمومی اقدام می‌کنند، اما در این میان کسب و کارهایی نیز وجود دارند که خواستار خرید خط اختصاصی هستند. با این حال، تعداد آن‌ها محدود است. اما با توجه به اینکه هزینه فروش خطوط اختصاصی بیشتر است، می‌توان درآمد قابل توجهی از این طریق داشت. 

 • پیامک انبوه

درآمد شما به صورت مستقیم به درآمد کاربرانی که به آن‌ها پنل پیامکی می‌فروشید، متصل است. یعنی اگر کاربرانی که از شما پنل پیامکی دریافت می‌کنند به صورت روزانه پیامک انبوه برای کاربران خود ارسال کنند، درآمد ماهیانه شما چندین برابر افزایش پیدا خواهد کرد. زیرا به ازای ارسال پیامک برای هر یک از مشتریان، مقداری هزینه به حساب شما ارسال می‌شود.

اینفوگرافی روش های تبلیغات برای پنل نمایندگی 

روش های تبلیغات برای پنل نمایندگی 

مهم‌ترین کاری که بعد از دریافت پنل نمایندگی سامانه پیامکی باید انجام دهید، تبلیغات و بازاریابی است. اگر روش‌های تبلیغات و بازاریابی به خوبی انجام شود، درآمد شما نیز چندان افزایش پیدا خواهد کرد. برای تبلیغات پنل نمایندگی می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید: 

۱.یک وب سایت راه اندازی کنید و وبلاگ مرتبط با خدمات پنل پیامکی را در وب سایت خود اپلود کنید. همچنین برای ارتقاء رتبه سایت در گوگل تلاش کنید. 

۲.از بازاریابی حضوری استفاده کنید. برای انجام این کار لازم است چند نیروی بازاریاب انسانی استخدام شود. سپس باید دوره‌های آموزشی برای این افراد بازاریاب برگزار کنید.

۳.بازاریابی تلفنی نیز می‌تواند روش مناسبی برای تبلیغات پنل نمایندگی باشد. برای انجام این کار لازم است یک یا دو نفر بازاریاب تلفنی استخدام شود. همچنین باید لیستی از شماره تلفن مخاطبین خود را از شرکت‌های مخابراتی دریافت کنید.

 ۴.روش مناسب دیگر برای تبلیغات پنل نمایندگی، افیلیت مارکتینگ است. کافی است که یک بنر تبلیغاتی مرتبط با پنل پیامک آماده کرده و در اختیار وب سایت‌های دیگر قرار دهید تا از این طریق درآمد شما افزایش پیدا کند.

۵. تبلیغات چاپی نیز می‌تواند گزینه مناسبی برای تبلیغات پنل نمایندگی سامانه پیامکی باشد. گزینه‌های مناسب برای تبلیغات چاپی، مجلات پرطرفدار و نشریه‌های پرفروش هستند. همچنین می‌توان از بروشورها و برگ‌نامه‌ها استفاده کرد. 

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

سخن پایانی

در این مقاله به طور کامل درباره پنل نمایندگی سامانه پیامکی صحبت شد. برای افرادی که به دنبال درآمد زایی هستند، دریافت پنل نمایندگی پنل پیامکی گزینه بسیار مناسبی خواهد بود این پنل نمایندگی با هزینه بسیار کم در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. همچنین سامانه پیامکی سیگنال درباره این پنل‌های نمایندگی به خریدار مشاوره تخصصی می‌دهد. با کمک پنل نمایندگی سامانه پیامکی، قادر به فروش پنل پیامکی به کسب و کار خواهید بود و از این طریق می‌توانید درآمد بسیار زیادی کسب کنید. روش‌های درآمدزایی دیگر، جذب نمایندگان جدید، فروش خط اختصاصی و ارسال پیامک انبوه است.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *