کسب درآمد با پنل پیامکی و ارسال پیامک

کسب درآمد با پنل پیامکی و ارسال پیامک

یکی از راه های کسب درآمد برای افرادی که به دنبال شغلی مرتبط با حوزه کاری تبلیغات هستند، کسب درآمد با پنل پیامکی می باشد. این افراد می توانند از راه معرفی شرکت های تبلیغات پیامکی و یا ارائه خدمات پنل پیامکی برای خود درآمد خوب و قابل توجهی به دست بیاورند. 

از آن‌جایی که امروزه تعداد زیادی از کارآفرینان و افراد وجود دارند که برای توسعه کسب و کار خود از بازاریابی پیامکی استفاده می نمایند، در نتیجه تقاضا برای تبلیغات پیامکی مرتب در حال افزایش می باشد. بنابراین شما با به کارگیری تبلیغات درست و اصولی می توانید از طریق فروش پنل پیامکی برای خود کسب درآمد نمایید. 

اگر شما هم به این زمینه علاقه مند هستید و تمایل دارید تا با استفاده از پنل پیامکی اقدام به کسب درآمد برای خود نمایید پیشنهاد می کنیم خواندن ادامه این مقاله را از دست ندهید. چرا که ما در این مقاله قصد داریم تا اطلاعات خوب و مفیدی در زمینه کسب درآمد از طریق پنل پیامکی در اختیار شما قرار دهیم.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

روش های کسب درآمد از طریق پنل پیامکی 

اینفوگرافی روش های کسب درامد با پنل پیامکی

نمایندگان برای کسب درآمد با استفاده از پنل پیامکی می توانند به دو طریق اقدام کنند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود: 

روش اول: افیلیت مارکتینگ 

در این روش نماینده تنها اقدام به معرفی محصولات و خدمات شرکت به مشتریان می کند و به نحوی به عنوان یک معرف برای ارتباط گرفتن مشتری با شرکت می باشد. در این حالت ارائه خدمات و پشتیبانی مشتریان از طریق خود شرکت صورت خواهد پذیرفت. در اصل نمایندگانی که به صورت افیلیت مارکتینگ مشغول فعالیت می باشند به ازای هر مشتری که معرفی می کنند و نیز فعالیت کاربران، طبق توافقی که با شرکت انجام می دهند پورسانتی را دریافت خواهند نمود.

روش دوم: نمایندگی با واسطه 

در این حالت نمایندگان به عنوان واسط بین مشتری و شرکت عمل نموده و پس از اینکه محصولات و خدمات شرکت را به مشتریان معرفی کردند و آنها را جذب مجموعه نمودند، روند ثبت نام مشتریان توسط خود آن ها صورت خواهد پذیرفت. کلیه امور مربوط به پشتیبانی و آموزش مشتریان نیز توسط خود نماینده انجام می شود و دیگر نیازی به ارتباط دادن مشتری با شرکت وجود ندارد. 

نمایندگان در این حالت علاوه بر انجام امور فوق انجام کارهای دیگری نظیر رفع مشکلات مشتریان و پیگیری انجام ارسال پیامک را نیز عهده دار می باشند. درآمد نمایندگانی که به صورت با واسطه با شرکت مشغول همکاری می کنند به عوامل مختلفی وابسته می ‌باشد که از آن جمله می‌توان به تعرفه توافقی بین نماینده و شرکت و فعالیت کاربران زیر مجموعه اشاره نمود.

نمایندگانی که به صورت با واسطه اقدام به فعالیت می ‌کنند درآمدشان به تصمیم خودشان وابسته می ‌باشد. این موضوع به این معنی است که شرکت تعرفه را در اختیار نمایندگان قرار می دهد و خود شخص نماینده با توجه به تعرفه ای که از شرکت دریافت کرده، با مشخص کردن سود خود اقدام به ایجاد تعرفه ای مجزا برای کاربران زیر مجموعه خود خواهد نمود و به تناسب فعالیت کاربران زیر مجموعه اش درآمد به دست خواهد آورد.

جذب مشتری برای پنل پیامکی

راه های جذب مشتری برای تهیه پنل پیامکی

چنانچه تمایل به جذب مشتری برای پنل پیامکی خود را دارید می توانید یک پیامک جذاب آماده نمایید و در آن محصولات و خدمات خود را به زبان ساده و روان بنویسید. سپس این پیامک را برای صاحبین برندها و مشاغل، مدیران بانک ها و موسسات و غیره ارسال نمایید. از آنجایی که بازدهی جذب مشتری از طریق پیامک بالا می باشد می توانید به جذب مشتری از این روش امیدوار باشید. 

البته با ترکیب روش های مختلف تبلیغات می ‌توانید احتمال کسب درآمد بیشتر برای خود را افزایش دهید. بنابراین همواره در تلاش باشید تا با به کارگیری راهکار های مختلف تبلیغات بتوانید مشتریان بیشتری را جذب خرید پنل پیامکی نمایید و با این کار درآمدتان را افزایش دهید.

استفاده از راهکارهای خلاقانه و روش های جدید می تواند به شما کمک کند تا بدون صرف هزینه زیاد بتوانید در مدت زمان کوتاهی به درآمد ایده آلتان برسید و در زمینه کاری خود پیشرفت نمایید.

کسب در آمد از تبلیغات پیامکی، درآمد با پیامک تبلیغاتی

روش های افزایش درآمد از تبلیغات پیامکی

چنانچه می خواهید درآمد خود از راه تبلیغات پیامکی را افزایش دهید استفاده از روش های زیر می تواند احتمال افزایش میزان شارژ و تعداد ارسال کاربران را ایجاد کند و این موضوع سبب افزایش درآمد از راه بازاریابی خدمات پنل پیامکی می شود: 

 • ارائه پیشنهاد پلن های تبلیغاتی 
 •  طراحی متن پیامک جذاب
 • پیشنهاد دادن روش های مختلف ارسال به مشتریان

با پیدا کردن تعداد مشتریان بیشتر و ارائه خدمات با تعرفه مناسب به آنها درآمد شما روز به روز افزایش پیدا خواهد کرد. البته شما می توانید از راه فروش خطوط اختصاصی، فروش پنل و یا جذب نماینده جدید به مجموعه هم اقدام به کسب درآمد برای خود نمایید. اگر شما بتوانید یک یا چند نماینده به مجموعه اضافه کنید و هر یک از این نماینده ها نیز خود بتوانند چند نفر را جذب مجموعه نمایند روز به روز بر میزان درآمد شما افزوده خواهد شد. 

با در نظر گرفتن این موضوع به صورت یک هرم که شما در راس هرم قرار گرفته اید و نماینده های شما زیر مجموعه شما هستند، هر چه درآمد آنها بیشتر شود درآمد شما نیز صعودی خواهد شد. در نتیجه هر چه زیر مجموعه های شما فعالیت مفیدتری داشته باشند و بهتر درآمدزایی نمایند، نهایتاً درآمد شما نیز افزایش پیدا خواهد نمود. بنابراین با پیگیری های مستمر و جذب دوستان و آشنایان خود به مجموعه می توانید به افزایش درآمد خود کمک کنید.

۴ مزیت کسب درآمد با پنل پیامکی

کسب درآمد با پنل پیامکی از مزایای بسیار زیادی برخوردار می باشد که از آن جمله می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. بازاریابی پیامکی به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین تکنیک های بازاریابی مدرن است و گزینه خوبی برای کسب و کارهای کوچکی است که به دنبال تأثیرگذاری زیادی بر مشتریان خود هستند. زیرا متن بر خلاف سایر تکنیک های بازاریابی، به عنوان یک خط مستقیم به مشتری عمل می کند و ارتباط شخصی، بین مشتری و کسب و کار شما ایجاد می کند. مشتریان به جای ایمیل یا سایر روش های تبلیغاتی، پیام های متنی را می بینند و به آنها پاسخ مثبت می دهند.
 2. امروزه تعداد افرادی که تمایل به استفاده از پنل پیامکی برای تبلیغ محصولات و خدمات خود را دارند روز به روز در حال افزایش می باشد. به دلیل قدرت بالای پنل های پیامکی در جذب و حفظ مشتریان تقاضا برای تهیه این پنل ها روز به روز در حال افزایش است و برای پیدا کردن مشتری برای این پنل ها نیازی به جستجوی طولانی و خسته کننده ندارید.
 3. افرادی که از راه فروش پنل پیامکی اقدام به کسب درآمد می نمایند علاوه بر این که می‌توانند یک شغل کاملاً مستقل برای خود داشته باشند و از این راه به درآمد خوب و قابل توجهی دست پیدا کنند، می توانند با مشاغل نیز مرتبط ارتباط بگیرند و این موضوع خود به افزایش اطلاعات آنها در رابطه با مشاغل مختلف منجر خواهد شد. 
 4. امکان ارتباط با مشتریان در هر زمان از روز بدون محدودیت با استفاده از پنل های پیامکی وجود دارد. چرا که نمایندگان می‌ توانند بدون حضور در محل خاصی از راه دور کاربران و مشتریان خود را مدیریت کنند و عدم وجود محدودیت در این زمینه رضایت مشتریان و نمایندگان را به دنبال داشته است.
پول در آوردن با پنل پیامکی

موارد کاربرد بازاریابی پیامکی

بازاریابی پیامکی معمولا برای موارد زیر استفاده می شود:

 • توسعه و بهینه سازی مشاغل کوچک و متوسط
 • شرکت های فعال در زمینه خدمات و عرضه کالا
 • بازاریابی روابط عمومی برای سازماندهی و اجرای کمپین های تبلیغاتی
 • صاحبان مراکز ورزشی و تفریحی، کافه ها و رستوران ها
 • صاحبان مراکز پزشکی، سالن های زیبایی، بوتیک ها، زنجیره های خرده فروشی
 • امکان ارسال پیامک تکی و انبوه به گروه های وایت لیست و بلک لیست
 • توزیع سفارشی شده توسط فیلترهای معین شده به وسیله خود کاربر
 • پیام رسانی هدفمند
 • پیامک خودکار و زمان بندی شده

همانطور که مشاهده کردید موارد کاربرد بازاریابی پیامکی شامل فیلد های بسیار متنوع و گسترده ای می باشد. بنابراین شما می توانید از بین افراد شاغل در هر یک از زمینه های شغلی اعلام شده مشتریان هدف خود را بیابید و با جذب آنها برای خرید پنل پیامکی، درآمد خود را افزایش دهید.

بهتر است برای انجام این کار به صورت تک به تک به سراغ مشاغل مختلف بروید تا بتوانید بر مبنای یک برنامه جامع و دقیق مشتریان مختلف را جذب کنید. برای آنکه بتوانید این افراد را جذب خرید پنل های پیامکی نمایید می بایست یک هنگام ارائه تبلیغ به مشتریان در خصوص فروش این پنل ها به آنها مواردی که احساس می کنید مشتری را ترغیب به خرید می کند را به او یادآور شوید و مزایا و خدمات ویژه ای که از طریق خرید این پنل ‌ها مشتری می تواند دریافت نماید را با یک متن روان و جذاب برای او مطرح نمایید. اگر بتوانید این کار را به صورت اصولی و درست انجام دهید در مدت زمان کوتاهی می توانید تعداد زیادی مشتری برای خود به دست بیاورید و از راه فروش این پنل ها به درآمد برسید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم تا در خصوص روش های کسب درآمد با استفاده از پنل پیامکی اطلاعات مفید و جامعی در اختیار کاربران قرار دهیم. روش های مختلفی برای کسب درآمد از طریق پنل پیامک وجود دارد و کاربران می ‌توانند به صورت افیلیت مارکتینگ یا نمایندگی با واسطه اقدام به فروش پنل پیامکی به مشتریان نموده و از این راه به درآمد برسند. 

افرادی که بتوانند طرح ‌ها و ایده ‌های خلاقانه تری برای تبلیغات داشته باشند می توانند مشتریان بیشتری را جذب نمایند و این موضوع منجر به افزایش درآمد و سود آنها خواهد شد. بنابراین سعی کنید تا روش های مختلف تبلیغات و بازاریابی را یاد بگیرید و با به کارگیری این روش‌ ها و پیگیری ‌های مستمر و مکرر روز به ‌روز درآمد خود از راه فروش پنل پیامکی را افزایش دهید. 

شما چه راهکارهایی را برای جذب مشتری می شناسید؟ آیا استفاده از پنل پیامکی را برای تبلیغات کسب و کارها و مشاغل را روشی موثر برای فروش محصولات می دانید؟ با در میان گذاشتن نظرات خود در بخش کامنت می توانید اطلاعات مفید خود در این زمینه را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *