بانک شماره موبایل کل کشور

بانک شماره موبایل کل کشور

بانک شماره موبایل شهر، استان و کل کشور یک ابزار بسیار ضروری برای تمام مشاغل است. البته ممکن است شما برای کسب و کارتان لیست شماره تلفن مخاطبین و مشتریان خود را داشته باشید اما طبیعتا بعد مدتی باید کسب و کارتان را گسترش دهید.

به عنوان مثال می خواهید برای آرایشگاه خود برنامه افتتاحیه برگزار کنید و در یک منطقه اعلام حضور کنید. به جای تولید و پخش تراکت و آگهی می توانید به راحتی با ارسال پیامک، به تمام خانم های یک محله اطلاع رسانی کنید.

یا فروشگاه لوازم خانگی دارید و می خواهید در کم ترین زمان ممکن مشتری جذب کنید. با ارسال اس ام اس تبلیغاتی برای فروش لوازم خانگی جهیزیه و لوازم مورد نیاز ادارات و سازمان ها، این کار را انجام دهید.

در این حالت به شماره تلفن های بیشتری نیاز دارید که می توانید از چند روش به آن برسید. مانند بانک شماره موبایل اپراتور همراه اول و ایرانسل، ارسال از طریق سیم کارت و ارسال از طریق پنل پیامکی.

هر کدام از این روش ها مزایا و معایبی دارند اما یکی از این روش ها، به صرفه ترین و اقتصادی ترین روش تبلیغات در دنیای تجارت است.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

پنل پیامکی چیست و چه امکاناتی دارد؟

وقتی می خواهید پیامک تبلیغاتی برای مخاطبین خود ارسال کنید نیازی نیست به مخابرات بروید. فقط کافی است در پنل پیامکی یکی از شرکت های ارائه خدمات پیامکی مانند سامانه پیامکی سیگنال عضو شوید و خط پیامکی بخرید.

تعرفه خطوط پیامکی نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی مانند بیلبورد و بنر بسیار کم است. حتی مانند پخش تراکت اصلا هدر رفت ندارد و دقیقا به دست مخاطب هدف هر شغلی می رسد.

خطوط پیامکی که می توانید بخرید چند نوع است:

 • خط عمومی یا اشتراکی

دو نوع خط عمومی داریم: تبلیغاتی و خدماتی

با خط عمومی فقط می توانید پیامک ارسال کنید.

 • خط اختصاصی

همچنین دو نوع خط اختصاصی داریم: تبلیغاتی و خدماتی

با خط اختصاصی می توان پیامک ارسال و دریافت کرد.

خطوط خدماتی قابلیت ارسال به شماره های مسدود شده یا بلک لیست را نیز دارند.

لیست امکانات پنل پیامکی:

 • بانک شماره موبایل جامع و به روز
 • ارسال به بلک لیست
 • استعلام شماره های بلک لیست
 • ارسال از روی نقشه
 • برگزاری مسابقه پیامکی
 • برگزاری نظرسنجی پیامکی
 • منشی پیامکی و ارسال اتوماتیک اس ام اس
 • ارسال پیامک مناسبتی
 • نمونه متن پیامک برای مشاغل
 • پشتیبانی و مشاوره رایگان
 • امکان برآورد هزینه قبل از ارسال انبوه
 • نوبت دهی پیامکی
 • ارسال پیامک تشکر به صورت خودکار
 • امکان وب سرویس
 • امکان ارسال پیامک شخصی سازی شده یا هوشمند
 • ارسال پیامک متناظر یا نظیر به نظیر
 • خبرنامه پیامکی
 • تعرفه مقرون به صرفه
 • سرعت ارسال و دریافت بالا
 • تنوع سرشماره های پیامکی
 • امکان ارسال پیامک صوتی
 • امکان ارسال پیامک لایو یا زنده
 • ارسال پیامک استانی و شهری

نقطه آغازین بازاریابی پیامکی

قبل از شروع سفر لیست سازی بانک شماره ها، ابتدا باید مشخص کنید که پیام های شما به چه کسی یا کجا باید برود. این لیست در واقع مشتریان و مخاطبان بالقوه شما هستند که به پیشنهادات و محصولات شما علاقه مند هستند. در مرحله بعد، نحوه عملکرد بازاریابی پیامکی را بیاموزید و یک استراتژی بازاریابی توسعه دهید. در نهایت، از نتایج شگفت انگیز بازاریابی پیامکی یا اس ام اس مارکتینگ خود لذت ببرید.

بانک شماره موبایل چیست؟

پایگاه داده پیامک یا بانک شماره مجموعه ای از شماره های موبایل برای بازاریابی پیامکی است. این بانک شامل یک پایگاه داده از شماره تلفن همراه جمع آوری شده از طریق روش های مختلف است که شما می توانید آن را دسته بندی کرده و به صورت هدف دار برای آنها پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید.

به عنوان مثال، برخی از شرکت ‌ها می‌ توانند مشتریان خود را از طریق پیامک در پیشنهادات ماهانه مشترک کنند، در حالی که برخی دیگر مطالب تبلیغاتی را در وب‌سایت ‌های خود به نمایش می ‌گذارند تا آنها با تحویل شماره تلفن خود به آنها بپیوندند.

برخی دیگر از مشاغل یک بانک شماره موبایل تصادفی می خرند، که البته این گزینه به هیچ عنوان توصیه نمی شود. چراکه در صورت عدم رضایت مشتریان برای دریافت پیام، پایگاه های داده تصادفی ممکن است شرکت را در معرض مسائل حقوقی و اعتباری قرار دهند. به همین دلیل هم بهتر است شما پایگاه داده پیامک انبوه خود را بسازید و آن را به صورت ارگانیک توسعه دهید. اما این کار چطور ممکن است؟ در ادامه 5 روش برای ساخت پایگاه داده یا بانک شماره موبایل برای ارسال پیامک تبلیغاتی را بررسی خواهیم کرد.

جالب ترین و کاربردی ترین بخش یک سامانه پیامکی بانک شماره تلفن است که در آن شماره موبایل های سراسر کشور به چند دسته مختلف تقسیم شده است. البته ممکن است در پنل های پیامکی مختلف کمی متفاوت باشد:

 • بانک شماره مشاغل و اصناف سراسر کشور
 • شماره موبایل بر اساس سن و جنسیت
 • شماره موبایل بر اساس کدپستی
 • ارسال به شماره های ایرانسل
 • ارسال به شماره های همراه اول
 • شماره موبایل شهرها و استان ها

5 راه برای ایجاد بانک شماره موبایل

رشد و ساخت پایگاه داده بازاریابی پیامکی یا بانک شماره ها، با ارائه پیشنهاد های ارزشمند به مخاطبان هدف شما آغاز می شود. همانطور که گفته شد، در ادامه 5 روش برای ایجاد بانک شماره موبایل برای ارسال پیامک انبوه آورده شده است که با هم می خوانیم.

1. تعامل با مشتریان خود را از طریق پیامک افزایش دهید

تعامل با مصرف کنندگان جنبه انسانی یک تجارت را آشکار می کند. این نشان می دهد که تجارت و کسب و کار شما به علایق، خصوصیات و انتظارات و خواسته های مشتریان خود اهمیت می دهد. به علاوه به شناسایی نیاز های آنها و طراحی راه حل های بهتر برای پاسخگویی به مشتریان کمک می کند. در نتیجه، تحقیقات انجام گرفته در زمینه بازاریابی پیامکی نشان می ‌دهد که مصرف‌ کنندگانی که در یک کمپین پیامک تبلیغاتی شرکت دارند، ۲۳ درصد سهم بیشتری در سودآوری دارند.

افزایش تعامل می تواند با پرسیدن یک سوال ساده در مورد تجربه مصرف کننده شروع شود و به سمت ایجاد یک انجمن که به رایج ترین سوالات در مورد محصول و راه حل های ارائه شده پاسخ می دهد، گسترش یابد. تعامل باعث ایجاد اعتماد در یک رابطه B2C می شود زیرا ارزش بیشتری برای مصرف کنندگان فراهم می کند.

2. درخواست از مشتریان برای جزئیات تماس آنها 

قبل از ایجاد پایگاه داده چه چیزی باید از مشتری خود بپرسید؟ برای پاسخ به این سوال، ابتدا باید مشخص کنیم که چه داده‌ هایی را جمع‌آوری کنیم تا از نظر مشتری زیاده روی نباشد و در عین حال به قدری کافی باشد تا بتواند ما را در ساخت بانک شماره موبایل برای ارسال پیامک، کمک کند. 

مردم اکثراً با سؤالات ساده ای راحت هستند که به هیچ وجه معذب کننده و شخصی نیستند. سوالات ساختارمند حرفه ای می تواند به برند کمک کند تا اطلاعات تماس مصرف کنندگان خود را در محل فروش دریافت کند. می توانید با اطلاعات ساده ای مانند نام و آدرس ایمیل خریدار شروع کنید. در مرحله بعد، از آنها بپرسید که آیا مایلند اعلان ‌های پیامکی دریافت کنند و در ازای آن، پیشنهادات ویژه دریافت کنند یا اولین کسی باشند که از عرضه ‌های محصول آینده مطلع می‌ شود؟ در صورتی که مشتری مایل به این خدمات بود می تواند شماره تماس برای دریافت پیامک تبلیغاتی از آن ها بخواهید و آن را وارد بانک شماره تلفن همراه کنید.

3. ایجاد کلمات کلیدی موبایل برای ترغیب مشتریان به اشتراک

کلمات کلیدی موبایل برای مدت طولانی موثر بوده اند. کلمه کلیدی موبایل رشته ای از حروف یا اعداد متنی است که می تواند توسط مصرف کننده از طریق پیام متنی به کد کوتاه کسب و کار ارسال شود.

برای درک بهتر به این مثال توجه کنید: یک شرکت مسافرتی نیاز به شماره افراد بیشتری در بانک شماره های مشتریان خود می خواهد. این شرکت مسافرتی یک کلمه کلیدی تلفن همراه ایجاد می کند با عنوان “بازدید”. هر مشتری که این کلمه کلیدی را به کد کوتاه 123456 ارسال کند، شانس برنده شدن یک سفر دونفره به مقصدی مشهور در جهان را دارد. هنگامی که مشتری این کد کوتاه را ارسال می کند، به طور خودکار برای پیوستن به یک کمپین بازاریابی پیامکی فعال از شرکت مسافرتی مشترک می شود.

4. به رشد پایگاه داده مشتریان خود ادامه دهید

پایگاه داده تماس با مشتری شما فقط به پیامک محدود نمی شود، هزاران مشتری بالقوه به صورت آنلاین، در شبکه های اجتماعی و تقریباً در هر جای دیگر دنیای مجازی وجود دارند. پس شما می توانید بانک شماره موبایل مشتریان خود را با تبلیغات پولی، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات فیس بوک و ارتقای محتوا و بسیاری از استراتژی های دیگر افزایش دهید.

5. انتخاب یک کد کوتاه

امروزه به طور کلی ارائه پیام به مصرف کنندگان بدون رضایت آنها غیرقابل قبول و البته غیر قانونی است. انتخاب کد کوتاه شامل استفاده از یک کلمه کلیدی تلفن همراه و یک کد کوتاه تجاری برای کسب اجازه از مصرف کنندگان است. افراد علاقه مند می توانند با ارسال یک کلمه کلیدی تلفن همراه به کد کوتاه کسب و کار شما، در کمپین بازاریابی پیامکی شما شرکت کنند. به این ترتیب، می توانید بدون نگرانی در مورد مسائل قانونی یا اخلاقی، پیامک های تبلیغاتی خود را به پایگاه داده خود ارسال کنید.

خرید بانک شماره تلفن موبایل

یکی دیگر از راه های دستیابی به لیست شماره ها برای ارسال هدفمند پیامک های تبلیغاتی، خرید بانک شماره موبایل است. شما با خرید یک لیست آماده از شماره تلفن های همراه؛ که معمولاٌ بر اساس منطقه و شهر و کد پستی و … دسته بندی شده اند؛ می توانید اس ام اس مارکتینگ خود را بهبود ببخشید. البته این گزینه یک عیبی دارد و آن این است که اگر بانک شماره های یک پنل اس ام اس معتبر نباشد، می تواند شما را دچار چالش و حتی پرداخت جریمه کند. به همین دلیل هم بهترین کار ایجاد یک پایگاه داده شماره همراه در وهله اول و در وهله دوم خرید بانک شماره ها از یک شرکت معتبر است.

ارسال هدفمند پیامک می تواند تفاوت زیادی در نتیجه گیری از اس ام اس مارکتینگ یا بازاریابی پیامکی شما ایجاد کند. به همین دلیل هم انتخاب و خرید یک بانک شماره تلفن همراه معتبر برای ارسال پیامک تبلیغاتی می تواند علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، شما را در انتخاب مخاطب هدف و ارتباط مستقیم با مخاطب کمک کند.

یکی دیگر از مزایای خرید این لیست های هدفمند شماره موبایل، این است که برخلاف ایجاد بانک شماره، زمان بر نیست و شما در مدت کوتاهی لیست بلند بالایی از شماره های موبایلی دارید که می توانید پیامک تبلیغاتی خود را به آنها ارسال کنید و بدین ترتیب با افراد زیادی وارد ارتباط می شوید.

همانطور که پیشتر هم گفتیم، این بانک های شماره موبایل دسته بندی می شوند، این دسته بندی ها شامل موارد زیر می شود:

 • دسته بندی سن و جنسیت
 • دسته بندی کدپستی و منطقه
 • دسته بندی محله ها (برای تهران)
 • دسته بندی مشاغل و اصناف
 • دسته بندی پیش شماره و کد
 • ارسال از روی نقشه برای تمام مراکز استان ها

در نتیجه اینگونه دسته بندی ها شما مخاطبانی را انتخاب کرده‌اید که در شهر خودتان هستند، مطابق با جامعه اماری مخاطب هدف شما هستند، مخاطب خدمات شما هم هستند و شما می توانید پیامک تبلیغاتی خود را بر اساس ویژگی های هر یک از این دسته بندی ها انتخاب کرده و ارسال کنید و از این طریق نرخ پاسخگویی پیامک خود را بالاتر ببرید.

انواع بانک شماره ها در ایران

دو سازمان بزرگ خدمات سیم کارت در ایران همراه اول و ایرانسل نام دارند که می توانند با توجه به دیتابیس و اطلاعات دارندگان سیم کارت، می توانند شماره‌ های فعال و عضو وایت لیست را در اختیار کسب ‌و کارها قرار دهند. با استفاده از این بانک شماره ها، علاوه بر شماره تلفن همراه می توان اطلاعات جامعی نیز به دست آورد. فراموش نکنید که تمام این اطلاعات جامع و شماره تماس هاس طبقه بندی شده کلید اصلی موفقیت در اس ام اس مارکتینگ هستند، چراکه در صرت شناخت بهتر مخاطب می توان پیامک تبلیغاتی را مختص مشتری و شخصی سازی کرد و با ارسال هدفمند پیامک، نرخ باز شدن و پاسخگویی به پیامک را بالا برد. در ادامه کمی بیشتر در مورد بانک جامع شماره موبایل دو اپراتور ایرانسل و همراه اول می خوانیم.

بانک شماره‌ های ایرانسل

بانک شماره موبایل ایرانسل به عنوان یکی از بزرگ ‌ترین اپراتورهای ارائه ‌دهنده خدمات ارتباطی در ایران، دارای یکی از بزرگترین بانک شماره ها به صورت طبقه بندی شده و تفکیک شده بر اساس 31 استان و بیش از 500 شهرستان است. کسب‌ و کارهایی که به دنبال بانک شماره موبایل با تفکیک بندی های مختلف هستند، می توانند برای تبلیغات صوتی ، پیامکی ، بازاریابی تلفنی ، تبلیغات و عضویت در شبکه های مجازی و … از بانک اطلاعاتی ایرانسل استفاده و از این دیتای کامل و جامع در بازاریابی پیامکی خود بهره ببرند.

بانک شماره‌ های همراه اول

همراه اول نیز یکی دیگر از بزرگ ‌ترین اپراتورهای ارائه ‌دهنده خدمات ارتباطی در ایران است که با ارائه دو نوع سیم کارت اعتباری و دائمی می تواند کمک بزرگی برای بازاریابی پیامکی مشاغل و اصناف باشد. به معنای دیگر بانک اطلاعاتی همراه اول به تفکیک خطوط دائمی و اعتباری همراه اول وجود دارد. بانک شماره موبایل همراه اول دائمی مناسب جهت استفاده انواع روش های تبلیغاتی پیامکی ، صوتی ، تبلیغات و عضویت در شبکه های مجازی تلگرام و اینستاگرام است. از سوی دیگر بانک شماره موبایل همراه اول اعتباری، بر اساس شهر های 31 استان کشور طبقه بندی شده و می توان گفت بزرگترین بانک شماره موبایل طبقه بندی شده در ایران است.

کاربرد بانک شماره موبایل برای انواع مشاغل

چه کسب و کار حضوری داشته باشید و چه اینترنتی، بانک شماره تلفن بسیار به دردتان می خورد مانند:

 • سایت ها یا فروشگاه های لوازم و تجهیزات پزشکی
 • کلینیک های زیبایی
 • کلینیک های دندان پزشکی
 • مراکز سی تی اسکن، ام آر آی
 • مراکز فیزیوتراپی
 • مراکز سونوگرافی
 • بیمارستان ها
 • مطب های پزشکان متخصص
 • وکلا
 • دفاتر املاک
 • رستوران، هتل و هاستل
 • آرایشگاه ها
 • مراکز اسپا، استخر و فشیال
 • سالن های ورزشی و بدن سازی
 • فروشگاه های زنجیره ای و سوپرمارکت ها
 • مزون ها و خیاطی ها
 • فروشندگان شهرهای تجاری
 • خشکشویی ها
 • مراکز پخش میوه و سبزی
 • شهرداری ها
 • بانک ها
 • مراکز بهداشت و سلامت
 • فروش تجهیزات گرمایشی وسرمایشی
 • فروش موبایل
 • تعمیرات موبایل
 • تعمیرگاه خودرو و موتور سیکلت
 • طلافروشی ها
 • نمایشگاه خودور
 • مراکز تفریحی مانند پارک ها
 • مراکز فرهنگی مانند تاترها، سینماها و گالری ها
 • کتاب فروشی ها
 • آموزشگاه های کنکور
 • تعمیرات لوزام خانگی
 • فروش دزدگیر خودرو و اماکن
 • فروش تجهیزات کامپیوتری
 • دانشگاه ها و مدارس
 • مراکز خیریه
 • مساجد و هیئت ها
 • فروشگاه لوزام آرایشی
 • فروشگاه لوازم بهداشتی
 • فروش ابزار و مصالح ساختمانی
 • ناشران
 • روزنامه و مجله فروشی ها
 • فروشندگان کتاب های درسی و کنکور
 • تولیدکنندگان
 • کارخانه داران
 • کارگاه های قالی بافی
 • شیرینی فروشی ها
 • فروشندگان گل و گیاه
 • پارچه فروشی ها
 • تولیدکنندگان لباس های ادرای و مدارس
 • داروخانه ها

چند مثال کاربرد بانک شماره موبایل برای مشاغل

1-به عنوان مثال یک فروشنده لوزام خانگی یا پوشاک و کیف و کفش در یک شهر تجاری مانند بانه، آستارا، بندرانزلی، قشم، کیش و چابهار ساکن و مشغول به کار هستید می توانید از طریق بانک شماره شهرها و استان ها، به سراسر کشور پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

2-اواخر تابستان و قبل از بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، فروشگاه های لوزام التحریر می توانند از بانک شماره موبایل بر اساس سن استفاده کنند و بر اساس سن برای مخاطبین تبلیغات پیامکی بفرستند.

3-هنگام شروع تابستان آموزشگاه های فرهنگی، هنری، ورزشی، موسیقی و زبان فعال تر از قبل می شوند.

بانک شماره موبایل این امکان را می دهد که به طور گسترده تبلیغات انجام دهند.

4-برنامه نویس ها، کارشناسان سئو، گرافیست ها و انیماتورها نیز از طریق بانک شماره موبایل صاحبین کسب و کار برای سازمان ها و شرکت های مختلف پیامک تبلیغاتی و رزومه می فرستند تا سفارش کار دریافت کنند.

5-مراکز کرایه میز و صندلی و ظروف نیز در تعطیلات و اعیاد و جشن ها از طریق بانک شماره موبایل منطقه ای و ارسال پیامک انبوه سرشان شلوغ خواهد شد.

6-آژانس های مسافرتی و گردشگری، هتل ها، اقامتگاه ها، هاستل ها، رستوران ها و کافه ها قبل از شروع تعطیلات می توانند با بانک شماره موبایل منطقه ای تبلیغات پیامکی خود را شروع کنند.

همچنین می توانند هنگام تعطیلات از ارسال پیامک لایو یا زنده استفاده کنند که با ورود مخاطب به محدوده مورد نظر، به صورت خودکار اس ام اس برایش ارسال می شود .

7-باغداران شهرهای حاصل خیز بدون حضور در شهرها و استان های دیگر، با کمک بانک شماره موبایل محصولات خود را به فروش می رسانند. کافیست شماره های دلخواه خود را از بانک شماره موبایل انتخاب کنند.

این امکان برای شالیکاران، باغداران، فروشندگان برنج، زیتون، میوه، چای و…به شدت کاربردی است و وابستگی به دلالان را تا حد زیادی از بین می برد.

8-برای سازندگان صنایع دستی و فروشگاه های سوغات شهرها، نیز این امکان فراهم می شود که بدون وابستگی به حضور مسافر در شهرشان، هر موقع از سال که بخواهند، محصولات خود را به فروش برسانند.

تصور کنید مشتری شما در تهران ساکن است و برایش اس ام اس تبلیغاتی فروش قطاب و باقلوا از شهر یزد می فرستید. او می تواند از طریق لینک داخل پیامک به سایت یا صفحه اینستاگرام تان برود و کیفیت و قیمت محصولات را مشاهده کند و با چند کلیک سفارش خود را ثبت کند.  به همین راحتی!

9-حتی برای مشاغلی مانند نجاری ها نیز به شدت کاربردی است. می توانند برای سازمان ها و مدارس و دانشگاه ها و ادارات پیامک تبلیغاتی لینک دار بفرستند. این یک روش سفارش گرفتن ساده و کم هزینه است.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 1000 پیامک رایگان

سخن پایانی

تصور کنید برای شروع بازاریابی پیامکی و رونق بخشیدن به کسب و کار خود آماده هستید، اما نمی دانید پیامک های خود را باید برای چه کسانی ارسال کنید! نادیده گرفتن مخاطبان بالقوه و مشتریان هدف و اطلاع نداشتن از شماره تماس آن ها می تواند ضرر بزرگی به کسب و کارتان بزند، چراکه در این صورت شما هزینه گزافی را بابت ارسال پیامک تبلیغاتی به افرادی می کنید که یا مشتری هدف شما نیستند و یا هیچ علاقه ای به دریافت اس ام اس های شما ندارند! اینجاست که بانک شماره ها یا پایگاه داده ها تماس مخاطبان بالقوه به کار شما می آید.

در حقیقت بانک شماره موبایل لیستی از شماره تماس های مخاطبانی است که بر اساس فاکتورهایی مثل منطقه، مکان زندگی، جنسیت و .. طبقه بندی شده است و شما با ارسال پیامک به این دسته از افراد می توانید پیام خود را به مخاطب درست خود برسانید. در این مطلب ما در مورد بانک شماره تلفن همراه و نحوه ساخت و یا خرید آن صحبت کردیم و از مزایای استفاده از این داده های تفکیک شده گفتیم.

بدون شک بانک شماره موبایل برای تبلیغات پیامکی تمام مشاغل کاربردی است زیرا برگ بنده شما در بازاریابی پیامکی، دسترسی گسترده به مخاطبین هدف کسب و کارتان است.

البته هنگام انتخاب سامانه پیامکی باید دقت کنید بانک شماره به روز و متنوعی داشته باشد.

برای اطلاع از بانک شماره موبایل پنل پیامکی سیگنال می توانید با ما تماس بگیرید: 025-32008

مراجعه کنید یا شماره تلفن خود را در همین قسمت کامنت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به سوالات تان پاسخ دهند.

سیگنال صدای برند شماست.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *