play
00:00 / 00:00

دفترچه تلفن پنل پیامک سیگنال

دفترچه تلفن پنل پیامکی یک قابلیت کاربردی برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی است. یکی از اساسی‌ترین نیازهای هر پنل پیامک دفترچه تلفن می‌باشد. به چه کسانی باید پیامک بفرستیم؟ معمولاً این سوال، جزء اولین سوالاتی است که کاربران پنل پیامک می‌پرسند که با امکان دفترچه تلفن، کار را آسان نموده‌ایم. پاسخ این سوال به تناسب نوع فعالیت هر کسب و کاری متفاوت است. در واقع شما با تعیین دریافت‌کنندگان  پیامک‌ها، مفهومی به نام بازار هدف را مشخص می‌کنید. با دفترچه تلفن پنل پیامکی سیگنال به راحتی می‌توانید به شماره‌های مخاطبین خود اس ام اس ارسال کنید.

دفترچه تلفن پنل پیامکی چیست؟

وقتی در یک پنل پیامکی ثبت‌نام می‌کنید و عضو می‌شوید، نیاز دارید شماره‌های مخاطبین خود را در پنل داشته باشید تا هر بار که می‌خواهید ارسال انبوه انجام دهید، نیازی به وارد کردن مجدد شماره‌ها نداشته باشید. اگر شماره‌ای نداشته باشید، در این صورت از بانک شماره پنل پیامکی استفاده خواهید کرد اما اگر  شماره‌های مخاطبین و جامعه هدف کالا و خدمات‌تان را داشته باشید، در این صورت باید در قسمت دفترچه تلفن سامانه پیامکی، شماره‌ها را وارد و ذخیره کنید. با ایجاد دفترچه تلفن در پنل پیامک، به راحتی می‌توانید پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید.

نحوه ایجاد دفترچه تلفن در سامانه پیامکی

ایجاد و استفاده از امکان دفترچه تلفن در پنل پیامکی، بسیار ساده و آسان است:

1.وارد پنل پیامکی شوید.

2.از منوی بالای صفحه، گزینه امکانات را انتخاب کنید.

3.از بین گزینه‌های موجود، دفترچه تلفن را انتخاب کنید.

4.در کادری که باز شده است، گزینه ایجاد دفترچه تلفن را انتخاب کرده و نامی برای دفترچه تلفن، بگذارید.

5.بعد از این که دفترچه‌ای را ایجاد و نامی برایش انتخاب کردید، حالا سراغ گزینه اضافه کردن شماره جدید می‌روید. می‌توانید به دو روش دستی یا اضافه کردن اکسل، شماره‌ها را در دفترچه ثبت کنید.

ویژگی‌های دفترچه تلفن پنل پیامکی

دفترچه تلفن سامانه پیامکی یک سری ویژگی‌هایی دارد که ارسال انبوه اس ام اس را برای شما راحت‌تر می‌کند:

1.حذف خودکار شماره‌ها تکراری

از مزیت‌های دفترچه تلفن سامانه پیامکی این است که به صورت خودکار شماره‌های تکراری را از فایل اکسل شما حذف می‌کند و چند بار یک شماره وارد سامانه نمی‌شود.

2.عدم محدودیت در ذخیره کردن شماره

در وارد کردن تعداد شماره موبایل به دفترچه تلفن در این سامانه محدودیتی ندارید و به میزان دلخواه می‌توانید شماره‌های خود را وارد نمایید.

3.عدم نیاز مداوم به اینترنت

پنل پیامک یک نرم‌افزار تحت وب می‌‌باشد که به وسیله آن می‌‌توانید اقدام به ارسال و دریافت پیامک به صورت تکی یا انبوه نمائید. همچنین نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد و سامانه به صورت خودکار پیامک‌های ذخیره شده شما را در زمان مقرر، ارسال خواهد کرد.

4.دسته‌بندی مخاطبین هدف

با این دفترچه تلفن در سامانه پیامکی، می‌توانید مخاطبین خود را دسته‌بندی کنید و چندین دفترچه تلفن بر اساس شغل مخاطب، داشته باشید. به عنوان مثال اگر فروشنده لوازم و ماشین‌های اداری باشید، می‌توانید چند دفترچه تلفن با نام‌های مختلف ایجاد کنید: شماره‌های وکلا، پزشکان، ادارات دولتی، بانک‌ها، مراکز بیمه، مدارس و دانشگاه‌ها و…

5.دسته‌بندی مشتریان

همچنین می‌توانید با ایجاد دفترچه تلفن بر اساس میزان خرید مشتری، تسلط کامل بر مشتریان خود داشته باشید و برای حفظ و ماندگاری آن‌ها هدفمند تبلیغ کنید. مثلا دفترچه تلفنی برای مشتریان دائمی و قدیمی و دفترچه تلفن دیگری برای مشتریانی که تازه از شما خرید کرده‌اند ایجاد کنید و برای هر دسته برنامه تبلیغاتی مجزا داشته باشید.

جمع‌بندی

ارسال انبوه پیامک از دفترچه تلفن سامانه پیامکی یکی از بهترین امکانات برای تبلیغات پیامکی است. با این امکان، به راحتی می‌توانید مخاطبین خود را مدیریت کنید و اس ام اس‌های تبلیغاتی خود را هدفمند و حساب‌شده ارسال کنید. اگر برای ایجاد و استفاده از دفترچه تلفن سامانه پیامک سیگنال، سوالی دارید می‌توانید از کارشناسان ما بپرسید تا شما را برای ارسال پیامک انبوه، راهنمایی کنند. 32008-025

مقالات مرتبط