ارسال اس ام اس خاص مناسبت های مختلف

ارسال اس ام اس,سامانه پیامکی

تبریک گفتن و یا عرض تسلیت و ابراز همدردی از جمله عاداتی است که ایرانیان بیشتر از سایر مردم جهان به آن پایبند هستند. انجام دادن هر یک از این امور به صورت مناسبتی از گذشته تا به امروز با توجه به ابزارهایی که در دسترس بوده است با روش های مختلفی صورت پذیرفته و می پذیرد. البته که امروزه از ارسال اس ام اس برای این گونه مناسبت های خاص استفاده می کنند. سامانه پیامکی یکی از راه هایی است که می تواند در فراموش نشدن مناسبت های مختلف به شما کمک نماید.

مناسبتی که پیش روی شماست از اهمیت خاصی برخوردار هستند.

با توجه به افزایش گرفتاری ها و مشغولیت های فراوانی که برای افراد وجود دارد، احتمال اینکه این مناسبت ها توسط افراد فراموش شود افزایش پیدا می کند.


تیریک گفتن تولدهای عزیزانتان و یا سالگرد ازدواجتان به همسرتان یکی از مواردی است که فراموش شدن آن برای شما کمی دردسرساز خواهد بود.


پس بهتر است از روشهای مطمئنی برای جلوگیری از فراموش شدن هر یک از این مناسبتها استفاده نمایید.

استفاده از سامانه پیامکی تبریک تولد و یادآوری رویداد صرفا برای همین کار طراحی شده است، سرویسی است که به شما کمک می کند بر روی بستر ارسال اس ام اس و پیش از دیگران مناسبت خاصی را به مخاطب مورد نظر خود تبریک بگویید.

همانطور که تولد نیاز به یادآوری سالیانه دارد، اعلام وفات و یا سالگرد افراد نیزهم از مواردی است که می توانید از طریق سامانه پیامکی اقدام به انجام آن نمایید، در زمان صرفه جویی نموده و حتی یک نفر را هم فراموش نکنید.

البته این موارد تنها کاربردهایی نیستند که شما می توانید برای مناسبت های مختلف از آن استفاده نمایید.

شرکت هایی که سرویسهای سالیانه ای به مشتریان خود ارائه می دهند نیز می توانند از سرویس یادآوری مناسبتی در سامانه پیامک استفاده نمایند.

یادآوری پایان موعد قرارداد برای بیمه نامه ها از نمونه استفاده هایی است که شرکت ها می توانند از آن بهره مند شوند.

ارسال اس ام اس برای تبریک ولادت های ائمه و یا شهادت ها، از دیگر کاربردهایی است که می توانید از پنل های ارسال و دریافت اس ام اس در راستهای تحقق آن استفاده نمایید.

ما به شما دوستان عزیزمان پیشنهاد می دهیم که حتما از این سامانه پیامکی که بسیار کاربردی است استفاده کنید.