تفاوت ارسال پیامک زنده از دکل bts و lbs

تفاوت ارسال پیامک زنده از دکل bts و lbs

کسب و کارها بعد از دریافت پنل پیامکی می‌توانند از ویژگی‌ها و امکانات این پنل برای ارسال پیام انبوه به مشتریان خود استفاده کنند. به عنوان مثال، می‌توان از دکل bts برای برقراری ارتباط با مشتریان استفاده کرد. دکل bts تمامی کاربران در یک منطقه یا محدوده خاص را تحت پوشش قرار می‌دهد.

 ارسال پیامک از bts و lbs تفاوت‌های چشمگیری با سایر روش‌ها دارد. به عنوان مثال، اگر بخواهید از سایر روش‌ها مثل ارسال پیام منطقه‌ای استفاده کنید، شرکت‌های مخابراتی لیستی از شماره تلفن مشتریان را بر اساس منطقه مورد نظر در اختیار شما قرار می‌دهند. اما در ارسال پیامک با بی تی اس، بدون اینکه لیست شماره تلفن از شرکت‌های مخابراتی تهیه شود، می‌توان پیامک انبوه را برای مشتریان ارسال کرد. در ادامه بیشتر درباره ارسال پیامک از bts و lbs صحبت خواهیم کرد. بنابراین، پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. 

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

ارسال پیامک زنده یا live یکی از جالب‌ترین روش‌های تبلیغات پیامکی است که در چند سال اخیر در بین برخی مشاغل و سازمان‌ها رواج پیدا کرده است.

احتمالا برای شما پیش آمده است که به محض ورود به یک پاساژ، تلفن شما زنگ خورده و پیام صوتی حاوی خوشامدگویی و راهنمای طبقات برای شما پخش شده است.

یا به محض ورود به یک پارک تفریحی یا بوستان، اس ام اس تبلیغاتی از طرف یک کافه یا مرکز فست فود که در همان محدوده قرار دارد، برای شما ارسال شده است.

این نوع پیامک بر اساس ورود افراد به یک محدوده جغرافیایی خاص و موقعیت مکانی مخاطبین ارسال می‌شود.

پیامک زنده چیست؟

اینفوگرافی مزایای ارسال پیام با bts و lbs

پیامک زنده یا مبتنی بر ورود افراد به یک محدوده جغرافیایی مشخص شده، از طرف دو اپراتور همراه اول و ایرانسل برای مشاغل مختلف ارائه می‌گردد.

در اپراتور همراه اول از طریق دکل lbs یا سرویس مبتنی بر مکان، این نوع پیامک‌ها در لحظه و لایو ارسال می‌شود.

اما در اپراتور ایرانسل از طریق دکل BTS با کمی تاخیر شاید تا چند روز به افراد حاضر در محدوده جغرافیایی مشخص شده ارسال می‌شود.

ارسال پیامک با bts چگونه است؟

دکل‌های BTS سرویس‌های خدماتی خود را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. این دکل‌ها مربوط به اپراتورهای ایرانسل هستند. بنابراین، هر کاربری که طی چند روز گذشته از خدمات سرویس‌های دکل bts استفاده کند، تحت پوشش شبکه‌های مخابراتی قرار می‌گیرد. برخی از شماره تلفن‌ها به صورت فعال از این دکل‌ها سرویس دریافت می‌کنند. این مشتریان دارای شماره تلفن فعال هستند. بنابراین، شبکه‌های مخابراتی به راحتی متوجه خواهد شد کدام مشتری در حال حاضر فعال است و می‌تواند پیامک تبلیغاتی را دریافت کند.

 در نتیجه، بجای اینکه کسب و کار هزینه زیادی بابت ارسال پیامک به کاربران مسدود یا غیر فعال پرداخت کند، به راحتی می‌تواند با صرفه جویی در هزینه بازدهی بیشتری از فرایند بازاریابی پیامکی داشته باشد. علاوه بر این، زمانی که یک کسب و کار پنل پیامکی دریافت می‌کند، باید با توجه به نوع مشتریان لیستی از شماره تلفن کاربران را از شرکت‌های مخابراتی تهیه کند. تهیه این لیست شماره، بسیار مشکل است. زیرا ابتدا باید مشتریان بر اساس سن، جنسیت، منطقه یا برخی دیگر از ویژگی‌های خاص دسته بندی شوند.

اهمیت ارسال پیامک از bts  و lbs

 اما با کمک ارسال پیامک از bts و lbs، کسب و کارها می‌توانند بدون دریافت لیست شماره از شرکت‌های مخابراتی، برای مشتریان هدف خود پیامک ارسال کنند. برای انجام این کار، کافی است که منطقه مورد نظر خود را مشخص کرده و سپس دکل موجود در آن منطقه را پیدا کنند. بعد از تماس با شرکت‌ها مخابراتی، دکل bts می‌تواند به صورت خودکار برای مشتریان یک منطقه خاص پیام ارسال کند. 

هر کاربر با سیم کارت فعال، از خدمات این دکل‌ها برای تماس با افراد دیگر استفاده می‌کند. بنابراین، می‌توان گفت دکل bts قادر است لحظه به لحظه از وضعیت فعالیت کاربران مطلع باشد. البته دکل bts صرفا می‌تواند یک منطقه در حدود بیست تا پنجاه کیلومتر را پوشش دهد. در نتیجه، کاربرانی که در خارج از این فاصله قرار دارند، قادر به استفاده از خدمات دکل نخواهند بود. 

ارسال پیامک با lbs چگونه است؟

یکی از بهترین ابزارها برای ارسال پیامک زنده، استفاده از دکل lbs است. این دکل مربوط به اپراتور همراه اول بوده و به کسب و کار اجازه می‌دهد تا در کسری از ثانیه تعداد زیادی پیام برای مشتریان ارسال کند. ویژگی مهم ارسال پیامک با ال بی اس این است که پیامک تبلیغاتی را بدون کوچک‌ترین تاخیری برای کاربران می‌فرستد. در نتیجه، مشتریان در همان لحظه و به شکل کاملا زنده از اخبار و اطلاعیه‌های مهم باخبر می‌شوند.

 کسب و کارها، معمولا از این ویژگی برای ارسال پیامک تبلیغاتی به کاربرانی که در مکان‌های شلوغ و پر رفت و آمد هستند استفاده می‌کنند. به عنوان مثال، اگر یک فروشگاه بزرگ لوازم خانگی در یکی از خیابان‌های شهر مشغول به فعالیت باشد، می‌تواند در یک بازه زمانی خاص اخبار مهمی مثل تخفیفات موقت یا برگزاری مسابقات را به اطلاع کاربرانی در آن منطقه در حال عبور و مرور هستند برساند. عملکرد دکل lbs تا حد زیادی مشابه دکل bts است. اما پیامک تبلیغاتی در دکل lbs با سرعت زیاد و بدون تاخیر برای مخاطبان ارسال می‌شود. 

تفاوت lbs و bts چیست؟

اگرچه عملکرد lbs و bts بسیار به یکدیگر شباهت دارد، ولی از نظر سرعت ارسال پیام، تفاوت‌های کوچکی بین این دو سرویس مشاهده می‌شود. یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های lbs و bts این است که دکل‌های مخابراتی مربوط به اپراتور ایرانسل، پیامک تبلیغاتی را به شکل زنده برای مشتریان ارسال نمی‌کنند.

 نحوه شناسایی مشترکین فعال در دکل مخابراتی bts به این صورت است که ابتدا شرکت مخابراتی در هر هفته محل زندگی و موقعیت مکانی مشتریان را شناسایی می‌کند. سپس کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را آماده کرده و برای اپراتور ایرانسل ارسال می‌کند. در مرحله بعد، پیام تبلیغاتی در اختیار شرکت مخابراتی قرار گرفته و بدون نیاز به دریافت بانک شماره برای مشتریان در یک منطقه خاص ارسال می‌شود. 

بنابراین نمی‌توان گفت ارسال پیام از دکل bts به صورت زنده انجام می‌شود. اما دکل lbs مربوط به اپراتور همراه اول، می‌تواند در لحظه موقعیت کنونی کاربران در خیابان یا هر جای دیگری را شناسایی کرده و پیام تبلیغاتی را برای آن‌ها ارسال کند. 

مزایای ارسال پیامک با ال بی اس 

ارسال پیامک با دکل ال بی اس، مزایای گوناگونی دارد که  در ادامه برخی از این موارد را برای شما بیان می‌کنیم. 

 • افزایش اثر بخشی پیام رسانی 

اگرچه ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق دکل بی تی اس تاثیر بسیار زیادی بر جذب مشتریان جدید یا حفظ مشتریان بالقوه دارد، ولی دکل ال بی اس به گونه‌ای طراحی شده است که پیامک تبلیغاتی را با سرعت بسیار زیاد برای مشتریان ارسال کند. همین موضوع باعث می‌شود اثربخشی پیام‌رسانی تا چندین برابر افزایش پیدا کند. در واقع، در این حالت پیامک‌های تبلیغاتی به صورت کاملا هدفمند برای مشتریان یک منطقه ارسال می‌شوند. 

در نتیجه، فرایندهایی مثل اطلاع رسانی و تبلیغات بازدهی بیشتری برای کسب و کارها خواهد داشت. به عنوان مثال، زمانی که یک کسب و کار پیام تبلیغاتی با محتوای تخفیف ۲۴ ساعته را برای مردم یک منطقه ارسال می‌کند، احتمال اینکه کاربران به سرعت خود را به محل کسب و کار برسانند و از محصولات و خدمات خریداری کنند، بسیار زیاد است. اما اگر پیامک‌ها با تاخیر به مشتریان برسند، تاثیر چندانی نخواهند داشت.

 • رضایت بیشتر کابران

بیشتر کاربران اپراتورهای همراه اول و ایرانسل از ارسال پیامک‌های تبلیغاتی غیر هدفمند ناراضی هستند. گاهی اوقات ممکن است تعداد پیامک‌های تبلیغاتی ارسال شده برای یک کاربر بیشتر از حد معمول باشد. بدیهی است که کاربران در این حالت ترجیح می‌دهند پیامک تبلیغاتی را مسدود کنند. در نتیجه، می‌توان گفت ارسال پیامک غیرهدفمند برای مشتریان نه تنها بازدهی ندارد، بلکه موجب نارضایتی مشترکین اپراتورهای همراه اول و ایرانسل خواهد شد.

 اما ارسال پیامک از bts و lbs باعث می‌شود تا صرفاً پیام‌های خاص و هدفمند برای مشتریان ارسال شود. به عنوان مثال، کاربری که در شهر قزوین زندگی می‌کند، تمایلی به خرید محصولات و خدمات از شهر تهران ندارد. بنابراین، پیامک تبلیغاتی باید بر اساس موقعیت مکانی هر کاربر ارسال شود. 

 • پوشش دهی مناطق گسترده

اپراتور همراه اول درست مانند اپراتور ایرانسل بخش گسترده‌ای از مناطق شهری و مسکونی را پوشش می‌دهد. امروزه تعداد زیادی از کاربران از خطوط همراه اول برای برقراری تماس ارتباط با دیگران استفاده می‌کنند. بنابراین، کسب و کارها می‌توانند با ارسال پیامک زنده از طریق دکل ال بی اس، بدون دریافت بانک شماره با تعداد زیادی از مشترکین همراه اول در ارتباط باشند. 

مزایای ارسال پیامک با بی تی اس

دکل bts نیز کاربرد گسترده‌ای در زمینه ارسال پیامک تبلیغاتی و بهبود فرآیند بازاریابی پیامکی دارد. در ادامه برخی از مزایای ارسال پیامک با بی تی اس را برای شما بیان می‌کنیم.

 • دسته بندی مخاطبین 

با استفاده از دکل اپراتور ایرانسل، دسته بندی مخاطبین کار بسیار ساده‌ای خواهد بود. زیرا اپراتور ایرانسل به صورت مستقیم به شبکه‌های مخابراتی متصل است. در نتیجه، شبکه‌های مخابراتی می‌توانند مشترکینی که به تازگی سیم کارت خود را فعال کرده‌اند یا مشترکینی که به صورت روزمره از شبکه‌های مخابراتی خدمات دکل بی تی اس استفاده می‌کنند را شناسایی کنند. در این حالت، تنها کاری که یک کسب و کار باید انجام دهد این است که مخاطبین خود را بر اساس ویژگی‌های خاص دسته بندی کند. 

به عنوان مثال، از شبکه‌های مخابراتی بخواهد که پیامک تبلیغاتی را برای مشتریان در یک بازه سنی خاص ارسال کنند. در دفعات بعدی، می‌تواند پیامک را به شکل انبوه و برای مردم یک منطقه خاص بفرستد. در نتیجه، به مرور زمان جامعه هدف کسب و کار مشخص خواهد شد. همچنین با توجه به اینکه دکل bts صرفاً مشترکین فعال را شناسایی می‌کند، نیازی به پرداخت هزینه برای ارسال پیام به کاربران غیر فعال نخواهد بود. 

محدودیت ارسال پیامک از دکل BTS در مقابل lbs

در ادامه برخی از محدودیت‌های ارسال پیامک از دکل بی تی اس را برای شما بیان می‌کنیم.

 • ارسال پیامک از طریق دکل بی تی اس به صورت زنده انجام نمی‌شود. در نتیجه ممکن است پیامک تبلیغاتی با کمی تأخیر برای مشترکین یک منطقه خاص ارسال شود. این موضوع برای کسب و کارهایی که قصد دارند کاربران را با سرعت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن از اخبار و اطلاعیه‌های مهم آگاه کنند به هیچ وجه مناسب نیست. 
 • ارسال پیامک با کمک دکل bts صرفاً برای کاربران اپراتور ایرانسل است. در نتیجه فقط پیش شماره‌های ایرانسل می‌توانند پیامک تبلیغاتی کسب و کار را دریافت کنند. 
 • محدودیت دیگر هنگام ارسال پیام با دکل مخابراتی BTS، تعداد گیرندگان پیامک تبلیغاتی است. زیرا تعداد گیرندگان باید حداقل ۱۰ هزار نفر باشد. بنابراین کسب و کار مورد نظر قادر نخواهد بود برای تعداد کمتری از مشتریان پیام ارسال کند. 
 • زمانی که کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را آماده کرده و برای اپراتور ایرانسل ارسال کرد، باید حداقل چند روز صبر کند تا پیامک برای مشتریان دیگر فرستاده شود. معمولا زمان ارسال پیام ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه هفته بعد است. 
 • کسب و کارها نمی‌توانند با پیش‌شماره‌های گوناگون برای مشتریان پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. پیش شماره مربوط به دکل مخابراتی بی تی اس ۹۰۰۰ است. 
 • محتوای پیام تبلیغاتی اهمیت بسیار زیادی دارد. بهتر است کسب و کارها از کاراکتر یا نمادهای خاص برای ارسال پیام تبلیغاتی به مشتریان استفاده نکنند. معمولاً از حروف و اعداد برای ارسال پیامک از bts و lbs استفاده می‌شود. 
 • اگر قصد دارید پیامک تبلیغاتی را صرفاً برای مردم یک منطقه کوچک ارسال کنید، باید دقت بسیار زیادی هنگام انتخاب دکل مخابراتی داشته باشید. زیرا گاهی اوقات ممکن است پیامک تبلیغاتی دکل بی تی اس، به صورت همزمان برای چند منطقه کوچک ارسال شود. اما در بهترین حالت، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از دکل مخابراتی ال بی اس استفاده کنید.

کاربرد‌ها و مزایای ارسال پیامک زنده چیست؟

مشاغل مختلف می‌توانند از این امکان در کنار دیگر روش‌های ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی استفاده کنند و شهروندان را از حضور خود در یک منطقه شهر مطلع کنند.

 • به عنوان مثال پیامک زنده در شهرهای سیاحتی و زیارتی کاربرد بسیار خوبی برای جذب مشتری و گردشگران دارد.

اگر صاحب هتل، هاستل، اقامتگاه یا رستوران هستید می‌توانید به محض ورود مسافرین به شهر اس ام اس تبلیغاتی خود را برای آن‌ها ارسال کنید. با این کار از رقبای خود جلوتر خواهید بود.

اگر صاحب فروشگاه سوغاتی‌های مخصوص شهرتان هستید، این روش ارسال پیامک، میزان فروش کالاهای شما را به شدت افزایش خواهد  داد.

شهرداری‌ها نیز می‌توانند پیامک خوشامدگویی و لینک سایت برای مسافران داخلی و خارجی ارسال کنند تا بتوانند مکان‌های دیدنی شهر را به آن‌ها معرفی کنند.

یکی دیگر از کاربردهای پیامک زنده در شهرهای زیارتی و ساحتی، برای مشاغلی مانند نانوایی‌ها، سوپرمارکت‌ها و سوپرمارکت‌ها است. زیرا مسافرین عموما به دنبال خرید اقلام مورد نیاز خود در شهر هستند و شما با این پیامک، هم کار آن‌ها را راحت می‌کنید و هم کار خود را رونق می‌دهید به ویژه در فصل‌های ورود گردشگر.

 • بخش فروش کتاب نیز می‌تواند از این امکان برای تبلیغ خود استفاده کند.

به عنوان مثال در برخی از خیابان‌های هر شهری، کتاب‌فروشی‌های زیادی قرار دارند و عموما محل رفت و آمد دانشجویان و اساتید است.

شما می‌توانید به محض ورود افراد به خیابان یا منطقه، پیامک زنده را به طور خودکار ارسال کنید و از رقبا چند قدم جلوتر باشید.

 • دفاتر املاک نیز از جمله مشاغلی هستند که ارسال پیامک زنده بسیار به میزان فروش آ‌ن‌ها کمک خواهد کرد.

زیرا وقتی پیامک معرفی دفتر املاک به طور خودکار به افرادی که وارد محدوده می‌شوند، فرستاده می‌شود، با یک تیر دو نشان می‌زنید. دریافت‌کنندگان پیامک ممکن است مستاجر و به دنبال خانه باشند یا صاحب‌خانه و به دنبال فروش یا اجاره.

ارسال پیامک زنده برای چه مشاغلی مفید خواهد بود؟

با اطمینان می‌توانیم بگوییم پیامک زنده برای بیش از 90 درصد شغل‌ها موجب جذب مشتری بیشتر خواهد شد:

 • رستوران‌ها، کافه‌ها و فست فودها
 • مدارس و آموزشگاه‌های فرهنگی، هنری و زبان
 • باشگاه‌های ورزشی و بدنسازی
 • کتاب‌فروشی‌ها و شهر کتاب‌ها
 • بیمارستان، دندانپزشکی، درمانگاه‌ها و کلینیک‌های زیبایی
 • فروشگاه‌های زنجیره‌ای
 • سوپر مارکت‌ها
 • میوه‌ و سبزی‌فروشی‌ها
 • فروشگاه لوازم‌التحریر
 • فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی
 • داروخانه‌ها
 • دفاتر پیشخوان دولت
 • دفاتر پست
 • موزه‌ها و گالری‌های هنری
 • نانوایی‌ها
 • شیرینی‌فروشی‌ها
 • دفاتر ثبت ازدواج و اسناد
 • مطب پزشکان متخصص
 • گیم‌نت‌ها
 • کافی‌نت‌ها
 • فروشگاه محصولات آجیل و خشکبار
 • تعمیرگاه اتومبیل و موتورسیکلت
 • فروشندگان پوشاک به ویژه در فصل حراج
 • خرازی‌ها
 • پارچه‌فروشی‌ها
 • شرکت‌های تبلیغاتی
 • آژانس‌های گردشگری و مسافرتی
 • آموزشگاه رانندگی
 • آموزشگاه کنکور
 • بانک
 • آموزش و پرورش
 • سازمان‌های دولتی
 • کارواش
 • پاساژها
 • استخر و مراکز ماساژ
 • آرایشگاه
 • املاک
 • فروش حلیم و آش
 • بستنی‌ و آب‌میوه‌فروشی‌ها
 • کبابی‌ها

نحوه راه‌اندازی و استفاده از سرویس پیامک زنده

 • مراجعه به اپراتور همراه اول یا یک سامانه پیامکی، برای خرید و فعال‌سازی سرویس اس ام اس لایو
 • تکمیل فرم درخواست و تعیین محل راه اندازی سرویس LBS
 • بررسی کارشناس مربوطه درباره تعداد دستگاه‌های lbs مورد نیاز برای نصب در منطقه یا مناطق مورد نظر و برآورد قیمت، بررسی دستگاه‌ها از نظر طول برد، اینترنت و محل‌های کابل‌کشی
 • راه‌اندازی پروژه

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

نمونه پیامک زنده یا پیامک lbs   شماره 1

سلام به شهر هنرپرور اصفهان خوش آمدید

مجموعه هتل‌های چهار ستاره پارسیان

آماده پذیرایی از شما مسافرین عزیز است.

شماره تماس‌ها

نمونه پیامک زنده شماره 2

نزدیک‌ترین سوپرمارکت به شما

در خیابان گل‌ها نبش کوچه 11

نمونه اس ام اس زنده شماره 3

اگه دنبال یه تعمیرگاه خودرو مورد اطمینان هستی

ما در خیابان چهارسو آماده ارائه خدمات هستیم.

شماره تماس

پیام کوتاه زنده شماره 4

به شهر سرسبز و تاریخی لرستان خوش آمدید!

کامل‌ترین مجموعه سوغاتی‌ها و محصولات دستساز

در فروشگاه بزرگ شادمان

آدرس و شماره تماس

نمونه پیام کوتاه زنده شماره 5

خسته‌ای و نیاز به استراحت داری؟

آقامتگاه گردشگری ستاره کویر

آماده ارائه بهترین خدمات به شما

آدرس و شماره تماس جهت رزرو

ارسال اس ام اس زنده یا lbs شماره 6

داروخانه شبانه‌روزی دکتر سرمدی

در ابتدای خیابان فاطمی

در خدمت شماست شماره تماس

پیامک کوتاه زنده شماره 7

فروش تازه‌ترین میوه‌ها در سوپر میوه برکت

موز و خیار مجلسی

گوجه گیلاسی و

کلم بروکلی تازه

آدرس و شماره تماس

ارسال پیامک لایو شماره 8

کلینیک زیبایی سپید

ارائه‌دهنده خدمات بوتاکس، ژل، مزوتراپی و …

با بهترین مواد و زیر نظر پزشک متخصص

شماره شماس و آدرس

نمونه اس ام اس زنده شماره 9

دفتر پیشخوان دولت

شعبه خیابان پاسداران

تا ساعت 14 آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشد.

با تشکر

شماره تماس

پیام کوتاه زنده شماره 10

آموزشگاه زبان انگلیسی آریامهر

با شهریه اقساطی برای تمامی سنین

خیابان فتحی کوچه اقاقیا

شماره تماس

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

سخن پایانی

در این مقاله به طور کامل درباره ارسال پیامک از bts و lbs صحبت شد. روش‌های مختلفی برای ارسال پیام تبلیغاتی توسط کسب و کارها برای مشترکین وجود دارد. به عنوان مثال، در بهترین و ایده‌آل‌ترین روش، کسب و کارها می‌توانند یک پنل پیامکی از سامانه‌ها دریافت کنند. با کمک پنل پیامکی می‌توان از ویژگی‌هایی مثل امکان ارسال پیامک انبوه برای مخاطبین بهره مند شد.

 با این حال، بعد از ثبت نام و دریافت پنل پیامکی لازم است بانک شماره از طرف شرکت‌های مخابراتی در اختیار کسب و کارها قرار بگیرد. با این حال، روش ساده‌تری نیز برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای مشترکین یک منطقه خاص وجود دارد. کسب و کارهایی که قصد دارند پیامک تبلیغاتی خود را با سرعت زیاد به مشتریان بفرستند، باید از دکل مخابراتی استفاده کنند. دکل‌های مخابراتی با شبکه‌های اپراتور ایرانسل و همراه اول در ارتباط هستند. همچنین دکل مخابراتی ال بی اس به اپراتور همراه اول مربوط می‌شود که قادر است پیامک تبلیغاتی را به صورت زنده برای مشتریان بفرستد.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *