اجرای کمپین سال نو با پیامک تبلیغاتی + نکات

اجرای کمپین سال نو با پیامک تبلیغاتی + نکات

عید نوروز یک عید مهم و باستانی برای تمام مردم ایران است. این روز نه تنها برای مردم در داخل کشور، بلکه بسیاری از ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند نیز دارای اهمیت است. به همین دلیل ایرانیان مقیم کشورهای خارجی و ایرانیان داخل کشور از حدود ۲ الی ۳ هفته قبل عید نوروز برای خرید لباس‌های جدید و محصولات دیگر اقدام می‌کنند.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

 اگر در نزدیکی عید نوروز سری به بازار بزنید، می‌توانید از شلوغیِ بازارِ متوجه شوید که تا چه حد میزان تمایل مردم برای خرید محصولات و خدمات بالا است. به همین دلیل کاملاً طبیعی است که کسب‌و‌کارها از کمپین سال نو برای فروش بیشتر محصولات و خدمات خود استفاده کنند. یکی از نکات جالبی که باید در رابطه با برگزاری کمپین بدانید این است که کمپین سال نو صرفا مربوط به عید نوروز ایرانیان نیست.

 بلکه سال نو کریسمس نیز برای برگزاری کمپین و فروش بیشتر است. البته کریسمس در کشور ایران کمتر از کشورهای خارجی مورد توجه قرار می گیرد. در ادامه این مقاله قصد داریم به طور کامل درباره کمپین سال نو با پنل پیامکی صحبت کنیم. 

کمپین سال نو چیست؟

اینفوگرافی مزایای برگزاری کمپین سال نو

معمولاً کسب و کارها ترجیح می‌دهند باتوجه به مناسبت‌های مختلف سال، محصولات و خدمات خود را با شرایط ویژه به فروش برسانند. این فروش ویژه کمپین با نام کمپین شناخته می‌شود. هنگام برگزاری کمپین لازم است اخبار و اطلاعیه‌های مربوط به زمان برگزاری کمپین یا تاریخ آن برای مشتریان بالقوه و مشتریان جدید ارسال شود. در واقع، کمپین سال نو یک دورهمایی دوسر سود است که طی آن کسب و کارها می‌توانند محصولات و خدمات خود را به عده بیشتری از مشتریان بفروشند. مشتریان نیز قادر خواهند بود محصولات مورد علاقه خود را با قیمت کمتری خریداری کنند.

 در میان تمامی مناسبت‌هایی که طی روزهای مختلف سال مشاهده می‌شود، عید نوروز یا سال نو از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. همانطور که گفته شد، اگرچه سال نو میلادی تا حدودی در داخل کشور جشن گرفته می‌شود، اما هیچ چیز به اندازه عید نوروز برای مردم ایران دارای اهمیت نیست. تقریباً ۹۵ درصد مردم داخل کشور خود را به شکل‌های مختلف برای برگزاری سال نو آماده خواهند کرد. بنابراین، عید باستانی نوروز یا سال نو می‌تواند گزینه کاملاً مناسبی برای افزایش فروش باشد.

 نکته مهمی که کسب و کارها باید به آن توجه داشته باشند این است که در روزهای نزدیک به سال نو، تقریبا بیشتر کسب و کارها کمپین‌های مختلف برگزار می‌کنند و هر کدام محصولات و خدمات خود را با تخفیف و شرایط ویژه به فروش می‌رسانند. بنابراین یک کسب و کار باید بتواند از روش‌های خلاقانه و استراتژی‌های جدید برای ایجاد وجه تمایز بین خود و سایر رقبا استفاده کند. در ادامه بیشتر درباره کمپین سال نو با پنل پیامکی و مزایا و ویژگی‌های آن صحبت خواهیم کرد. 

کمپین سال نو برای چه مشاغلی مفید است؟

کمپین سال نو برای چه مشاغلی مفید است؟

این تیتر در مورد برگزاری کمپین سال نو کمی مضحک بنظر می‌رسد! زیر تقریباً هیچ کسب و کاری نیست که در روزهای نزدیک به عید نوروز از کمپین‌های مختلف برای جذب مشتریان استفاده نکند. البته این مسئله فقط به سود و درآمد بیشتر مربوط نمی‌شود. سال نو یک مسئله مهم و شیرین برای مردم ایران است. 

هدیه دادن و عیدی گرفتن از دوران باستان در بین ایرانیان رواج داشته است. بنابراین کسب و کارها علاوه بر اینکه سعی می‌کنند از کمپین سال نو برای افزایش درآمد خود استفاده کنند، به نوعی قصد دارند محصولات و خدمات خود را همراه با یک هدیه خاص به مردم ایران عرضه کنند تا از این طریق به آن‌ها عیدی داده باشند. بنابراین‌کمپین سال نو با پنل پیامکی، از نظر معنوی نیز برای کسب و کارها دارای اهمیت است. بهترین مشاغل برای برگزاری این کمپین شامل موارد زیر هستند: 

  • مشاغل جدید 

اولین دسته مناسب برای برگزاری کمپین سال نو با پنل پیامکی، مشاغل جدید و تازه کار هستند. کسب و کارهایی که به تازگی فعالیت خود را شروع کرده‌اند، می‌توانند با آغاز سال نو برند خود را به عده زیادی از مردم معرفی کنند و از این طریق درآمد بالایی داشته باشند. بنابراین اگر قصد راه اندازی یک کسب و کار دارید، پیشنهاد می‌کنیم اولین کمپین پرفروش خود را در نزدیک به روزهای عید برگزار کنید. به این ترتیب، تا حد زیادی در درآمد ماهیانه صرفه جویی خواهد شد. نمونه پیامک کمپین سال نو به صورت زیر است:

«کاربر عزیز!

در عید نوروز ۱۴۰۲ اولین مشتری خرید محصولات مراقبت بهداشتی ما باشید. مجموعه آریا. لینک»

  • مشاغل توسعه یافته 

علاوه بر مشاغل جدید که به تازگی فعالیت خود را شروع کرده‌اند، مشاغل توسعه یافته نیز می‌توانند کاندیدای مناسبی برای برگزاری کمپین سال نو با پنل پیامکی باشند. عید نوروز می‌تواند زمان مناسبی برای یادآوری به مشتریان قدیمی باشد. بسیاری از کسب و کارها به مرور زمان فراموش می‌شوند و مشتریان بالقوه یا مشتریان وفادار خود را از دست می‌دهند. زیرا هر روزه برندهای جدید فعالیت خود را در بازار شروع می‌کنند و جایگزین برندهای قدیمی خواهند شد.

 به عنوان مثال، اگر به برندهای جدید پفک نمکی توجه داشته باشید، می‌بینید که نسبت به ۲۰ سال گذشته کسب و کارهای جدیدی در زمینه تولید پفک و چیپس وارد بازار شده‌اند که هر کدام محصولات خود را به شکل‌ها و ویژگی‌های مختلف عرضه می‌کنند. کمپین سال نو با پنل پیامکی، قادر است یک بار دیگر یاد و خاطره کسب و کار شما را برای مشتریان قدیمی زنده کند و بر افزایش فروش شما موثر باشد.

  • مشاغل ورشکسته 

بازار رقابتی شدیدی که امروزه در بین کسب و کارها مشاهده می‌شود، به مرور زمان باعث ورشکستگی برخی از مشاغل خواهد شد. به عنوان مثال، فرض کنید دو نفر به صورت همزمان قصد دارند یک سالن زیبایی تاسیس کنند. نفر اول یک سالن زیبایی با امکانات و ویژگی‌های بی‌نظیر تاسیس می‌کند و از افراد خبره و حرفه‌ای برای ارائه خدمات به مشتریان کمک می‌گیرد. این شخص همچنین خدمات زیبایی خود را با قیمت‌های کاملا مناسب عرضه می‌کند. 

در مقابل، نفر دوم با سرمایه اندک خود یک سالن زیبایی معمولی راه‌اندازی کرده و برخی خدمات را به مشتریان عرضه می‌کند. شما به عنوان یک فرد عادی ترجیح می‌دهید به کدام سالن زیبایی مراجعه کنید؟ 

همانطور که می‌بینید، ورشکستگی در بازار امروز به علت بازار رقابتی شدید بسیار راحت اتفاق می‌افتد. اما کمپین‌ها می‌توانند یک راه نجات برای این دسته از مشاغل باشند. کمپین سال نو با پنل پیامکی ممکن است یک شروع بسیار عالی و مناسب برای مشاغل ور شکسته باشد. نمونه پیامک این مشاغل به صورت زیر است:

«مشتری گرامی! مجموعه آوای نو محصولات جدید و کاملا متفاوت نیست به محصولات قبلی برای عید امسال آماده کرده است که تا ۱۴ فروردین با تخفیف ۳۵ درصدی ارائه می‌شوند. این فرصت را از دست ندهید!»

بهترین روز برای اجرای کمپین سال نو چه روزی است؟

بهترین روز برای اجرای کمپین سال نو چه روزی است؟

اگر قصد دارید یک کمپین سال نوع ویژه برگزار کنید و درآمد بالایی حین برگزاری کمپین داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم فکر برگزاری کمپین‌های کوتاه مدت را از سر خود بیرون کنید. کمپین سال نو کوتاه مدت یا ۲۴ ساعته به هیچ وجه برای افزایش فروش در دوران عید مناسب نیست. اگر به درستی به این مسئله فکر کنید، متوجه می‌شوید برگزاری کمپین ۲۴ ساعته که تنها در روز عید یا سال نو برگزار می‌شود، به هیچ وجه منطقی نیست. 

زیرا اکثر مردم در روز عید نزد خانواده و آشنایان خود هستند و زمان کافی برای خرید محصولات و خدمات ندارند. به همین دلیل است که اکثر مشاغل ترجیح می‌دهند کمپین سال نو را به صورت دوره‌ای و در یک بازه زمانی طولانی مدت برگزار کنند. این کمپین می‌تواند از حدود ۵ روز قبل از عید نوروز آغاز شود و تا ۱۴ روز بعد از عید ادامه پیدا کند. بنابراین، برای برگزاری کمپین سال نو با پنل پیامکی، ما به شما یک روز خاص را پیشنهاد نمی‌کنیم. 

البته برگزاری کمپین سال نو به صورت هفتگی تحت شرایط خاصی انجام می‌شود. به عنوان مثال، اگر یک کسب و کار بخواهد روی محصولات خود ۲۰ تا ۳۰ درصد تخفیف بگذارد، ممکن است در طولانی مدت تمام سود فروش را از دست بدهد. بنابراین اگر قصد راه اندازی کمپین سال نو با پنل پیامکی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم کاملا عاقلانه و حساب شده برای انجام این کار عمل کنید.

مزایای برگذاری کمپین سال نو با پیامک تبلیغاتی چیست؟

مزایای برگذاری کمپین سال نو با پیامک تبلیغاتی چیست؟

بدون شک کمپین سال نو یک انتخاب بی نظیر برای تمامی گروه‌های شغلی خواهد بود. در ادامه برخی از مزایای برگزاری کمپین سال نو با پنل پیامکی را بیان می‌کنیم: 

  • بازدهی بسیار بالا 

همانطور که گفته شد، بسیاری از مردم در روزهای نزدیک به سال نو تمایل زیادی برای خرید محصولات دارند. بنابراین طبیعی است که این کمپین نسبت به بقیه کمپین‌هایی که طی سال برگزار می‌شوند بازدهی بسیار بیشتری داشته باشند. همچنین احتمال اینکه تعداد زیادی از مشتریان به پیامک تبلیغاتی کسب و کارها پاسخ بدهند بالا است. 

  • تعامل بیشتر با مشتریان 

یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای برگزاری کمپین سال نو با پنل پیامکی، تعامل بیشتر با مشتریان است. همانطور که گفته شد، مردم در روزهای نزدیک به عید علاقه بیشتری برای خرید محصولات دارند. بنابراین بهتر با کسب و کارها تعامل برقرار خواهند کرد. بسیاری از آن‌ها ممکن است شماره تماس کسب و کارها را پیدا کرده و شخصا با کسب و کار مورد نظر خود تماس بگیرند یا به پیامک تبلیغاتی پاسخ دهند.

درآمد ویژه 

درآمد حاصل از کمپین سال نو با پنل پیامکی، با درامد هیچکدام از کمپین‌هایی که طی مناسبت‌های مختلف سال برگزار می‌شود قابل مقایسه نیست. کمپین سال نو حتی قادر است مشاغل ورشکسته را احیا کند. این کمپبن می‌تواند مشاغل کوچک را توسعه دهد و نام برندهای قدیمی را به مشتریان یادآوری کند. بنابراین اگر به دنبال یک سود ویژه و عالی هنگام فروش محصولات و خدمات خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم کمپین سال نو با پنل پیامکی را امتحان کنید.

نکات اجرای کمپین سال نو با پنل پیامکی

برای برگزاری کمپین سال نو با پنل پیامکی بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید:

۱.اگرچه بازار رقابتی بسیار داغ است، اما برای برگزاری کمپین سال نو با پنل پیامکی عجله نکنید و با استراتژی پیش بروید. ابتدا در صفحات مختلف گوگل سرچ کنید و ‌ نیاز اصلی مشتریان را مورد بررسی قرار دهید. شما باید ببینید که هر مشتری هنگام خرید به چه چیزی نیاز دارد و کدام محصولات بیشتر مورد توجه مشتریان قرار می‌گیرند. 

۲.همانطور که گفته شد، کمپین سال نو اهمیت بسیار بیشتری نسبت به باقی کمپین‌ها دارد و ممکن است برای مدت زمان دو الی سه هفته اجرا شود. بنابراین بهتر است از اواسط زمستان برای برگزاری این کمپین برنامه ریزی کرده و در دقیقه نود برای راه اندازی کمپین سال نو اقدام نکنید. البته توجه داشته باشید که پیامک‌های تبلیغاتی باید در روزهای نزدیک به عید برای مشتریان ارسال شوند نه اواسط زمستان. دریافت کنندگان پیام به مرور زمان تاریخ برگزاری کمپین را فراموش خواهند کرد.

۳.عید نوروز و سال نو زمان مناسب برای فروش است. بنابراین به ارسال پیامک تبلیغاتی اکتفا نکنید و حتما همراه پیامک لینک صفحات رسانه‌های اجتماعی خود را نیز ارسال کنید. به این ترتیب مشتریان می‌توانند وارد صفحه شما شده باقی محصولات را نیز مشاهده کنند. 

بهترین پنل پیامک برای اجرای کمپین سال نو کدام پنل است؟ 

بهترین پنل پیامک برای اجرای کمپین سال نو کدام پنل است؟ 

برای اینکه از کمپین سال نو با پنل پیامکی بازدهی خوبی داشته باشید، باید بهترین سامانه پیامکی را انتخاب کنید. پنل پیامکی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، باید قابلیت ارسال پیام انبوه برای تعداد زیادی از مشتریان را داشته باشد. همچنین بهترین پنل پیامکی باید توانایی ارسال پیامک برای دسته‌های مختلفی از مشتریان را دارا باشد. 

به عنوان مثال، قادر است مشتریان بر اساس سن، جنسیت و منطقه زندگی تقسیم بندی کند و پیامک تبلیغاتی را برای هر گروه بفرستد. پنل پیامکی که برای کمپین سال نو مورد استفاده قرار می‌گیرد، باید قابلیت‌هایی مثل ارسال پیامک زماندار و شخصی سازی پیامک داشته باشد. پنل پیامکی سامانه سیگنال تمامی این ویژگی‌ها را دارا است و می‌تواند به عنوان یک گزینه مناسب برای افزایش درآمد در روزهای سال نو مورد استفاده قرار بگیرد. 

مراحل اجرای کمپین سال نو با پیامک تبلیغاتی چیست؟

برای اجرای کمپین سال نو پیامک تبلیغاتی به صورت زیر عمل کنید: 

۱.قبل از هر چیزی باید با برنامه‌ریزی عمل کنید. حدود یک الی دو ماه قبل از سال نو مشتریان هدف خود را شناسایی کنید. برای پیدا کردن مشتریان هدف می‌توانید در فضای مجازی یا وب سایت‌ها جستجو کنید.

۲.محصولات پرفروش خود را مشخص کرده و تخفیف ویژه‌ای برای فروش این محصولات در روزهای عید یا سال نو در نظر بگیرید. 

۳.پیامک تبلیغاتی را به شکل کاملا مناسب و جذاب آماده کنید و همراه با لینک رسانه‌های اجتماعی برای مشتریان بفرستید.

۴.می‌توانید در کنار فروش محصولات، یک سری محصولات عیدانه نیز در نظر بگیرید که بصورت اشانتیون یا هدیه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. 

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

سوالات متداول

۱.کمپین سال نو طی چند روز برگزار می‌شود؟

بهتر است کمپین سال نو طی یک الی دو هفته برگزار شود.

۲.بهترین عیدی برای کمپین سال نو چیست؟

تخفیف گذاری، ارائه کوپن، ارائه هدیه یا اشانتیون برای کمپین سال نو مناسب است. 

۳.رمز موفقیت در کمپین سال نو چیست؟

باید از یک الی دو ماه قبل برای برگزاری کمپین سال نو برنامه ریزی شود و استراتژی‌های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. 

۴.برای موفقیت در کمپین سال نو ابتدا باید پیامک تبلیغاتی را برای چه افرادی ارسال کرد؟

بهتر است ابتدا پیامک تبلیغاتی برای مشتریان بالقوه ارسال شود و سپس مشتریان جدید مورد توجه قرار بگیرند.

سخن پایانی

در این مقاله به طور کامل درباره کمپین سال نو با پنل پیامکی صحبت شد. این کمپین برای کسب درآمد و توسعه بسیاری از کسب و کارها مناسب است. به عنوان یک کسب و کار می‌توانید با استفاده از این کمپین روزهای عید خود را شیرین کنید و علاوه بر کسب درآمد بالا، فرآیند برند سازی را نیز انجام دهید. همچنین قادر خواهید بود تعداد زیادی از مشتریان جدید را به مشتریان بالقوه تبدیل کنید. البته توجه داشته باشید که برگزاری کمپین سال نو با پنل پیامکی نیاز به استراتژی دارد و بدون برنامه ریزی بازدهی نخواهد داشت. 

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *