انواع نمونه متن برای نوبت دهی پزشکان

انواع نمونه متن برای نوبت دهی پزشکان

یکی از سریع‌ترین راه‌های نوبت‌دهی به بیماران، استفاده از پیامک است. با انتخاب متنی مناسب برای نوبت‌دهی، می‌توانید به‌سرعت و با هزینه‌ای کم نوبت‌دهی مطب خود را مدیریت کنید. البته این کار شرایطی دارد که باید رعایت شود. یکی از این شرایط، دقت در انتخاب متن خوانا و جذاب است. همچنین، انتخاب درست گیرندگان پیام و ارسال در زمان مناسب از دیگر شرایط مهم است. برای آشنایی با نمونه‌های متن نوبت‌دهی پزشکان و نحوه نوبت‌دهی، در ادامه این محتوا از پنل پیامکی سیگنال همراه ما باشید. شما می‌توانید یکی از متن‌های زیر را با تغییرات جزئی برای بیماران ارسال کنید. به این ترتیب با کمترین هزینه، بیماران را به مطب خود جذب خواهید کرد.

برای نوبت‌دهی نیاز به پنل پیامک داری؟

شمارتو وارد کن تا مشاوره رایگان بگیری

نوبت دهی پیامکی برای پزشکان

نحوه نوبت دهی پیامکی پزشکان

سیستم پیشرفته نوبت‌دهی پیامکی پزشکان یکی از امکانات و قابلیت‌های ویژه پنل پیامکی سیگنال است. این قابلیت توجه پزشکان، متخصصان، دندان‌پزشکان و تمامی افرادی که با سیستم نوبت‌دهی سر و کار دارند را به خود جلب کرده است. در ادامه با نحوه نوبت‌دهی این پنل پیامکی آشنا شوید.

با ورود به پنل پیامکی سیگنال و انتخاب ماژول نوبت‌دهی، می‌توانید یک سیستم نوبت‌دهی جدید ایجاد کنید. سپس با انجام تنظیمات در این ماژول (انتخاب کلیدواژه، قرار دادن متن نوبت‌دهی، انتخاب مدت ویزیت، زمان شروع و پایان و…)، سیستم نوبت‌دهی برای شما فعال خواهد شد. برای جذب بهتر افراد به خدمات پزشکی و درمانی خود، لازم است از بهترین و مؤثرترین متن نوبت‌دهی استفاده کنید. در این محتوا از پنل پیامکی سیگنال، تعدادی نمونه متن نوبت‌دهی برای شما قرار داده‌ایم.

به اولین نفری که متن نوبت‌دهی شما را خوانده و کلیدواژه را از طریق پیامک به شماره شما ارسال کند، اولین نوبت خالی داده شده و پیامی مشابه پیام زیر برای وی ارسال خواهد شد.

نوبت شما با موفقیت در سیستم ثبت شد.
کد پیگیری: 5425682
نوبت: 9 صبح چهارشنبه 5 آبان

اگر همین فرد بار دیگر اقدام به دریافت نوبت نماید، سیستم پیام زیر را برای او ارسال خواهد نمود.

با سلام
شماره شما برای دریافت نوبت، قبلا در سیستم ثبت شده است.

اما؛ اگر فردی دیگر با مطالعه متن نوبت دهی پزشکان، نسبت به دریافت نوبت اقدام کرده، کلید واژه مشخص شده را برای شماره تماس شما ارسال نماید و در صورتی که هر ویزیت نیم ساعت به طول بیانجامد، نوبت بعدی در اختیار او قرار خواهد گرفت.

نوبت شما با موفقیت در سیستم ثبت شد.
کد پیگیری: 5425683
نوبت: 9.5 صبح چهارشنبه 5 آبان

این سیستم تا زمانی به افراد پاسخ می‌دهد که به ساعات پایانی کار نرسیده باشد. در صورتی که به پایان ساعت کاری رسید، سیستم به صورت کاملا اتوماتیک به فرد پاسخ می‌دهد که نوبت‌های امروز تکمیل است.

با عرض پوزش
نوبت‌های امروز پر شده است. لطفا در روز دیگر تلاش نمایید.

نمونه پیامک نوبت دهی برای پزشکان

برای نوشتن متن نوبت‌ دهی پزشکان راه‌های مختلفی وجود دارد. یکی از راه‌ها این است که مخاطبان را برای مراجعه به مطب تشویق کنید. برای این کار لازم است، تعدادی از ویژگی‌های مطب را عنوان کرده و سپس با قرار دادن شماره تلفن خود، او را برای رزرو تلفنی نوبت تشویق نمایید. به نمونه متن زیر دقت کنید!

تشخیص و درمان شنوایی در نوزادان، کودکان و بزرگسالان در ساوهدر مطب دکتر «احمد موحدیان» دکترای متخصص شنوایی شناسی (ادیولوژی)
مجهز به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های شنوایی سنجی
ساخت بهترین سمعک‌ها
دریافت نوبت تلفنی: شماره تماس 

این دسته از متن نوبت دهی پزشکان برای تبلیغات منطقه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند. چرا که در متن پیام عنوان شده این مرکز شنوایی سنجی در شهرستان ساوه بوده و برای تشخیص شنوایی و یا استفاده از سمعک نیازی نیست به مراکز استان‌ها و یا شهرهای بزرگ مراجعه نمایید. در ادامه متن، دو ویژگی مهم در علم و تخصص ادیولوژی اشاره شده است تا مخاطب به گرفتن نوبت ترغیب شود.

استفاده از فرصت طلایی افتتاحیه مطب و تخفیفات افتتاحیه، یکی دیگر از راه‌های تشویق بازار هدف برای دریافت نوبت می‌باشد. شما با استفاده از این فرصت و انتخاب بهترین متن نوبت دهی پزشکان می‌توانید بیماران بسیاری را جهت رزرو نوبت به خود جذب نمایید. البته این فرصت طلایی تنها زمانیست که شما به تازگی مطب خود را افتتاح کرده باشید.

نمونه متن نوبت دهی پزشکان
مطب فوق تخصصی قلب و عروق دکتر محمدی در شیراز افتتاح شد.
ویزیت در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 تا 21
برای رزرو نوبت با شماره {شماره تلفن} تماس بگیرید.
مطب دندان‌پزشکی دکتر مهرافروز در یاسوج افتتاح شد!
ویزیت همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 9 تا 14تخفیفات ویژه افتتاحیه را از دست ندهید!
برای رزرو نوبت و برخورداری از تخفیفات ویژه، همین حالا با ما تماس بگیرید: {شماره تماس}

همان‌طور که می‌دانید؛ ارتباط بیمار با پزشک خود تنها با یک بار مراجعه به مطب به پایان نرسیده و این ارتباط ادامه‌دار خواهد بود. از این رو؛ پیامک یکی از بهترین و موثرترین روش‌ها در جذب و تشویق مخاطبان می‌باشد. در زیر به تعداد دیگری از متن نوبت دهی پزشکان پرداخته‌ایم تا شما با استفاده از این متون به سادگی بتوانید مخاطب را جذب کرده و این ارتباط بیمار و پزشک را آسان‌تر نمایید.

با سلام؛ دوست عزیز نوبت شما نزد دکتر {نام پزشک} برای {تاریخ} و {ساعت} تنظیم شد.لطفا در ساعت مقرر به مطب مراجعه کنید. توجه داشته باشید که نوبت‌ها حدودی است و ممکن است نوبت شما 2 ساعت تاخیر داشته باشد.با تشکر {نام کلینیک}
نمونه متن نوبت دهی پزشکان
با سلام؛ یادآور نوبت شما نزد دکتر {نام پزشک} برای {تاریخ} و {ساعت} برای {نوع ویزیت}.
لطفا در ساعت مقرر به مطب مراجعه کنید. توجه داشته باشید که نوبت‌ها حدودی است و ممکن است نوبت شما 2 ساعت تاخیر داشته باشد.با تشکر {نام کلینیک}
{نام بیمار} عزیز؛ تخفیف ویژه خدمات لیزر و زیبایی در سال جاری.
جهت رزرو نوبت با شماره زیر تماس بگیرید.
{شماره تماس}
مطب دکتر {نام پزشک}
نمونه متن نوبت دهی پزشکان

اگر بیمار نیاز به مراجعه بعدی در مدت طولانی دارد، می‌توانید از متن نوبت دهی پزشکان زیر برای او استفاده نمایید.

با سلام؛ {نام بیمار} عزیز6 ماه از زمان مراجعه قبلی شما می‌گذرد، برای طی کردن روند درمانی خود جهت معاینه مجدد مراجعه نمایید.دریافت نوبت با ارسال عبارت “نوبت” به همین شماره
مطب دکتر {نام پزشک}
با سلام؛ {نام بیمار} عزیززمان مراجعه بعدی شما به مطب {تاریخ} است.
لطفا در تاریخ تعیین شده نسبت به اخذ نوبت جدید اقدام نمایید.
مطب دکتر {نام پزشک}

انواع دیگری از متن نوبت دهی پزشکان و تبلیغات را نیز در ادامه بخوانید.

خدمات تخصصی و فوق تخصصی کلینیک زیبایی دکتر شایان!
مزوتراپی
ژل و بوتاکس
بلفاروپلاستی
فیشیال
لیزر پوست و موجهت رزرو نوبت به شماره زیر پیام دهید:
{شماره تماس}    
نمونه متن نوبت دهی پزشکان
کلینیک درمان و ترک اعتیاد با روش‌های نوینبا استفاده از دستگاه آر تی ام اس و برگزاری کلاس‌های انگیزشی
برای رزرو نوبت، به شماره {شماره تماس} در واتس‌آپ پیام دهید. 
به زیبایی چهره خود اهمیت دهید!
انجام انواع خدمات زیبایی توسط دکتر گودرزی با صدها عمل موفق تا امروز
آدرس: خیابان ابرار، کوچه شهید بهشتی، ساختمان پزشکان یکتا
جهت دریافت نوبت، عدد 1 را به همین شماره ارسال نمایید.
نمونه متن نوبت دهی پزشکان
سلام، مطب دکتر نادری آماده پذیرش بیماران جدید است. جهت رزرو نوبت، کلمه “رزرو” را به شماره زیر ارسال کنید. 
افزایش اعتماد به نفس با دندان‌های سفید، سالم و جذاب
انجام خدمات بلیچینگ و لمینت به صورت قسطی و چکی این بار در شوشتر
جهت رزرو نوبت کافیست عبارت “نوبت” را به همین شماره ارسال کنید. 
با سلام، اینجا مطب دکتر احمدی. برای دریافت نوبت مشاوره روزانه با دکتر احمدی، لطفاً کلمه “نوبت” را به شماره زیر ارسال کنید. با تشکر 
تبلیغات آسان و ارزان برای خدمات شما

با پنل پیامکی سیگنال

سخن پایانی

نوبت دهی پیامکی یک روش موثر و اقتصادی برای جذب بیماران به مطب پزشکان است. با رعایت شروط مناسب در انتخاب متن و زمانبندی ارسال پیام، پزشکان می‌توانند از این روش به بهترین نحو استفاده کنند و ارتباط بیشتری با بیماران خود برقرار کنند. پنل پیامکی سیگنال با امکانات پیشرفته و قابلیت‌های سفارشی سازی یک ابزار موثر برای ارسال پیامک به گروه‌های هدف است. اگر به عنوان پزشک قصد دارید تا نوبت‌های خود را در کمترین زمان ممکن و به بهترین شیوه هماهنگ کنید می‌توانید با استفاده از انواع متن نوبت دهی پزشکان در این مقاله و با استفاده از پنل اس ام اسی سیگنال، افکار خود را عملی کنید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *