انواع نمونه متن برای نوبت دهی آرایشگاه

با روی کار آمدن سیستم پنل پیامکی، امروزه آرایشگاه‌های زنانه و مردانه از این ابزار استفاده می‌کنند تا خدمات خود را به مشتریان بیشتری معرفی کنند و زمان حضور مشتری در آرایشگاه را به او اطلاع دهند. به همین دلیل، بسیاری از مدیران مجموعه‌های آرایشی به دنبال یافتن متون مناسب برای نوبت‌دهی هستند تا بتوانند تبلیغات خود را به نحو بهتری انجام دهند.

اگر شما عزیزان هم برای کار با پنل پیامکی به نمونه متن نوبت‌دهی برای آرایشگاه‌های زنانه یا مردانه نیاز دارید، توصیه می‌کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

برای نوبت‌دهی نیاز به پنل پیامک داری؟

شمارتو وارد کن، مشاوره رایگان بگیر

چرا نوبت دهی پیامکی؟

به‌طور ساده‌تر می‌توانیم این‌گونه بیان کنیم: فرض کنید شما صاحب یک سالن زیبایی هستید و مشتریان برای بهره‌مندی از خدمات ویژه هر بخش به سالن شما مراجعه می‌کنند. در این زمان، شما برای هر مشتری وقت معینی را تعیین می‌کنید تا در آن زمان به سالن مراجعه کنند.

حال فرض کنید یک مشتری در زمان نوبت مشتری دیگر وارد مجموعه شود و این کار موجب اختلال در وقت دیگر مشتریان شود، چرا که مشتری زمان مراجعه خود را فراموش کرده است. در این شرایط، وجود یک سیستم پیامکی یا همان پنل پیامک انبوه به آرایشگاه شما کمک می‌کند تا با یادآوری نوبت حضور مشتریان، از فراموشی زمان خدمت مورد تقاضای آن‌ها جلوگیری کنید.

پنل پیامکی علاوه بر نوبت‌دهی، می‌تواند وظیفه معرفی خدمات مجموعه شما را نیز بر عهده داشته باشد و به همین خاطر به عنوان یک روش تبلیغاتی بسیار موثر شناخته می‌شود. این روش تبلیغاتی زمانی به‌طور مفید و کاربردی خواهد بود که از متن نوبت‌دهی مناسب برای تبلیغات استفاده کنید.

در ادامه، شما عزیزان را بر اساس زنانه یا مردانه بودن آرایشگاه، با انواع نمونه متن نوبت‌دهی آرایشگاه زنانه و نمونه متن نوبت‌دهی آرایشگاه مردانه آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

نوبت دهی با پنل پیامکی

برای انجام این کار می‌توانید از ماژول نوبت‌دهی و پنل پیامکی مجموعه سیگنال استفاده کنید. با استفاده از این ماژول حرفه‌ای، کافی است مخاطبین خود را به لیست اضافه کنید و نوبت و خدمت انتخابی آن‌ها را برایشان پیامک کنید.

البته بهتر است این کار چند روز پیش از زمان نوبت انجام شود تا مشغله‌های کاری و فکری منجر به فراموشی آن نگردد.

نمونه متن نوبت دهی آرایشگاه زنانه

صرفا پنل پیامکی مخصوص یادآوری زمان حضور مشتری در سالن زیبایی نیست و برخی موارد با شروع یک فصل جدید نظیر آغاز فصل بهار و در اواخر اسفند مجموعه سالن‌های زیبایی برای ترغیب مشتریان به انجام خدمات زیبایی برای آن‌ها پیامک تبلیغاتی ارسال می‌نمایند.

در برخی مناسبت‌ها نیز خدمات دارای تخفیف می‌گردند که برای ترغیب مشتریان به انجام آن‌ها بهتر است از  متن نوبت دهی آرایشگاه زنانه جهت معرفی این خدمات دارای تخفیف به مشتریان کمک گرفت. در زیر شما عزیزان را با چند نمونه متن نوبت دهی آرایشگاه زنانه آشنا خواهیم نمود؛ بسته به سلیقه و نیاز خود می‌توانید از یکی از این متن‌ها کمک بگیرید.

نمونه متن شماره یک

بهار فصل تازه‌شدن طبیعت نیست؛ اگر تمایل دارید با آغاز فصل بهار تغییرات شگفت‌انگیزی در چهره خود ایجاد نمایید، می‌توانید همین حالا و تا قبل از اتمام نوبت‌های (نام آرایشگاه)، نوبت زیبایی برای انجام کار دلخواه خود را دریافت نمایید.

نمونه متن شماره دو

شب یلدا یک دقیقه بیشتر زیبا باشید! زیبایی خود را با انجام خدماتی نظیر اکستنشن مو، کاشت مژه، لیفت ابرو و… در مجموعه (نام آرایشگاه) انجام دهید و تغییراتی خیره‌کننده را برای خود رقم بزنید. برای رزرو نوبت عدد 1 را ارسال کنید.

نمونه متن شماره سه

سلام (نام مشتری عزیز)، نوبت شما برای خدمات (نام خدمات) در تاریخ (تاریخ) و ساعت (ساعت) در سالن زیبایی (نام آرایشگاه) تعیین شده است. لطفاً به موقع حضور داشته باشید. با تشکر

نمونه متن شماره چهار

در سالن زیبایی (نام سالن زیبایی) به مناسبت روز مادر می‌توانید از تخفیف ده درصدی پاکسازی پوست و خدماتی نظیر فیشیال پوست به صورت تخصصی، میکرودرم ابریژن و غیره بهره‌مند گردید. برای دریافت نوبت، عدد 2 را ارسال نمایید.

نمونه متن شماره پنج

دوست عزیز، نوبت شما برای انجام خدمات زیبایی در سالن (نام آرایشگاه) به تاریخ (تاریخ) و ساعت (ساعت) می‌باشد. لطفاً برای لغو یا تغییر نوبت با ما تماس بگیرید.

نمونه متن شماره شش

اگر امروز جهت دریافت وقت فیبروز ابرو، میکروبلیدینگ، فیشیال تخصصی یا مانیکور و پیکور از ما وقت دریافت نمایید؛ شامل جایزه تخفیف بیست درصدی بر روی خدمات خواهید شد. برای این کار کافیست همین حالا خدمت مورد نظر خود را از میان خدمات ارایشگاه (نام ارایشگاه) انتخاب نموده و عدد مربوط به آن را به همین سرشماره ارسال فرمایید.

نمونه متن شماره هفت

مشتری گرامی، نوبت شما برای (نام خدمات)، در تاریخ (تاریخ) و ساعت (ساعت) رزرو شده است. منتظر حضور شما هستیم. برای تغییر نوبت با شماره (شماره تماس) تماس بگیرید. با تشکر، (نام آرایشگاه)

نمونه متن شماره هشت

اگر از مشکل پاک شدن خیلی سریع رژلب خود خسته شده‌اید راه حل شما مراجعه به سالن زیبایی (نام سالن زیبایی) و انجام هاشور یا رژلب و آرایش دائم لب‌ است. کافیست با رزرو وقت این کار، همین الان بدون نیاز به زدن رژلب، دائما لب‌هایی با رنگ مورد علاقه خود داشته باشید. رزرو نوبت = ارسال 2

نمونه متن شماره نه

عزیزم، نوبت زیبایی شما در سالن برای تاریخ (تاریخ) و ساعت (ساعت) رزرو شده است. منتظرتان هستیم.

با احترام، (نام آرایشگاه)

نمونه متن شماره ده

اگر مژه‌های بسیار ضعیف با تار موهای کم دارید اکستنشن مژه یک راه حل عالی برای شما خواهد بود. همین حالا با ارسال عدد یک، نوبت اکستنشن مژه خود را از (نام آرایشگاه زنانه) دریافت نمایید.

نمونه متن نوبت دهی آرایشگاه های مردانه

در زیر نیز شما عزیزان را با چند نمونه متن نوبت دهی آرایشگاه مردانه آشنا خواهیم نمود.

نمونه متن شماره یک

دچار ریزش موی سر شده‌اید؟ مراسم خواستگاری شما نزدیک است؟ اصلا نگران نباشید! کافیست عدد یک را ارسال نمایید و تنها با یک جلسه حضور در آرایشگاه (نام سالن زیبایی) تغییراتی اساسی بر روی چهره خود ایجاد نمایید.

نمونه متن شماره دو

داشتن روتین مراقبتی از پوست تنها مختص به خانم‌ها نیست! اگر دارای منافذ باز در اطراف بینی خود هستید و یا اینکه بینی شما پر از جوش‌های سرسیاه است؛ کافیست پوست خود را به ما بسپارید. در سالن زیبایی (نام آرایشگاه) انجام کلیه خدمات پاکسازی پوست، ماسک، لایه برداری، آبرسانی تخصصی پوست زیر نظر بهترین متخصص پوست انجام می‌گیرد.

تعداد محدودی نوبت باقیست؛ کافیست جهت اخذ نوبت همین حالا عدد یک را به همین سامانه ارسال فرمایید.

نمونه متن شماره سه

در مجموعه سالن زیبایی مردانه (نام آرایشگاه) به مناسبت روز مرد و روز پدر می‌توانید از خدماتی نظیر رنگ کردن مو، کراتینه، بوتاکس مو، با ده درصد تخفیف بهره‌مند گردید. همین حالا در صورت تمایل عدد یک را ارسال فرمایید تا زمان حضور در آرایشگاه برای شما پیامک گردد.

نمونه متن شماره چهار

اگر از فرم ابروهای خود ناراضی هستید و یا اینکه ابروهای شما اصلا با یکدیگر قرینه نیستند؛ در سالن زیبایی (نام آرایشگاه) عملیات اصلاح و قرینه‌سازی ابروها با جدیدترین متد روز دنیا انجام می‌گیرند.

همین حالا برای دریافت وقت مشاوره و بهره‌مندی از این خدمت (کلیدواژه) را ارسال فرمایید تا با شما تماس بگیریم.

نمونه متن شماره پنج

نصف جذابیت مرد به مدل موهای او است. اگر از مدل موهای تکراری و ساده خود خسته شده‌اید و دلتان می‌خواهد برای عید تغییری خیره‌کننده در خود ایجاد نمایید؛ کافیست این بار برای اصلاح موهای خود به سالن زیبایی مردانه (نام آرایشگاه) مراجعه کنید. رزرو نوبت = ارسال 1

پیامک تبلیغاتی، کلید جذب مشتری

برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیر

سخن پایانی

با روی کار آمدن سیستم پنل پیامکی، آرایشگاه‌های زنانه و مردانه به ابزار قدرتمندی برای مدیریت و یادآوری نوبت‌های خود دست یافته‌اند. استفاده از پنل پیامکی نه تنها باعث کاهش احتمال فراموشی نوبت توسط مشتریان می‌شود، بلکه به عنوان یک ابزار تبلیغاتی موثر، به معرفی خدمات و تخفیف‌های ویژه آرایشگاه کمک می‌کند. در این مقاله، نمونه‌هایی از متن‌های نوبت‌دهی برای آرایشگاه‌های زنانه و مردانه ارائه شد که می‌توانند به شما کمک کنند تا ارتباط بهتری با مشتریان خود برقرار کنید و تجربه‌ی بهتری برای آن‌ها فراهم آورید. شما می‌توانید با استفاده از این متن نوبت دهی آرایشگاه و پنل پیامکی سیگنال کسب‌و کار خود را وارد مرحله جدیدی کنید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *