تبلیغات و پنل پیامکی برای آرایشگاه زنانه

تبلیغات و پنل پیامکی برای آرایشگاه زنانه

سالن‌های زیبایی با ارائه خدمات حرفه‌ای و کیفیت بالا اعتماد مشتریان را جلب می‌کنند. بانوان نیز معمولا تمایل دارند به آرایشگاه‌هایی مراجعه کنند که از حرفه‌ای بودن آن‌ها مطمئن هستند. یک روش مناسب برای اینکه بتوانید خدمات و قابلیت‌های خود را به مخاطبان بشناسید،‌ استفاده پنل پیامکی برای آرایشگاه زنانه است. تجربه استفاده از بازاریابی پیامکی نشان می‌دهد که این تکنیکی ارزان اما موثر برای تبلیغ خدمات و حفظ مشتریان است. شما می‌توانید به کمک پیامک مشتریان را در مورد زمان مراجعه، خدمات و تخفیف‌های جدید مطلع سازید. در این مقاله به معرفی بیشتر این روش و کاربردهای آن برای آرایشگاه‌های زیبایی می‌پردازیم.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

پنل پیامکی برای آرایشگاه زنانه

پنل پیامکی برای آرایشگاه زنانه

خدمات بی عیب و نقص، مواد با کیفیت و آرایشگران با تجربه برای هر سالن زیبایی بسیار مهم است. با این حال، اگر مشتریان شما از آن اطلاعی نداشته باشند، سودی برای شما نخواهد داشت. مقرون به صرفه ترین راه برای یادآوری و جذب بازدیدکنندگان، ارسال یک پیام کوتاه است. پنل پیامکی برای آرایشگاه زنانه یک راه واقعی برای حفظ ارتباط با مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید، افزایش درآمد و ماندگار کردن مشتری‌ها است. بازاریابی پیامکی به شما کمک می‌کند با اطلاع‌رسانی سریع در مورد خدمات، تخفیفات و رویدادهای ویژه، از رقبای خود پیشی بگیرید. مهمتر از همه، به کمک پیامک می‌توانید شخصا به مخاطبان هدف خود دسترسی پیدا کنید و خدمات اضافی و پیشنهادات فردی ارائه دهید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

مزایای استفاده از پنل پیامکی برای آرایشگاه

مزایای استفاده از پنل پیامکی در آرایشگاه زنانه

استفاده از پنل پیامکی برای آرایشگاه زنانه می‌تواند با مزایای زیادی همراه باشد. بعضی از این مزایا شامل موارد زیر است.

پوشش بسیار گسترده

در ایران، تقریبا همه افراد صاحب یک تلفن همراه هستند. در بین کاربران، بیش از 90 درصد حداقل یک بار در روز از موبایل برای تبادل اطلاعات با دیگران استفاده می‌کنند. به طور کلی میزان خواندن پیامک 95 درصد برآورد می‌شود. تصور کنید که ارسال یک پیام متناسب مستقیما به مصرف کننده به جای یک آگهی چگونه خواهد بود. نتیجه بدون شک مثبت خواهد بود زیرا کاربر چندین بار در روز تلفن همراه خود را بررسی می‌کند. با بازاریابی پیامکی، می‌توانید به سرعت به مشتریان خود دسترسی پیدا کنید و مخاطبان خود را تا حدود ۸۰ درصد افزایش دهید.

یک ابزار آسان برای استفاده

در مقایسه با سایر تکنیک‌های تبلیغاتی، پنل پیامکی برای آرایشگاه زنانه یک راه حل ساده برای پیاده سازی است. در واقع، ایجاد یک کمپین پیامک نیازی به وقت و انرژی زیادی ندارد. همچنین نیازی به طراحی بصری و ادیت ندارید. برای بازاریابی پیامکی شما صرفا به لیستی از شماره تلفن مشتریان خود نیاز دارید. با همکاری با یک ارائه دهنده پنل پیامکی مناسب، می‌توانید به سرعت کمپین پیامکی خود را پیاده‌سازی کنید.

بدون نیاز به زیرساخت خاص

تلفن های هوشمند همیشه در دسترس هستند و به بخشی ضروری از زندگی روزمره ما تبدیل شده اند. صرف نظر از موقعیت مکانی، می‌توانیم از آن برای اطلاع رسانی، گفتگو و ارتباط با عزیزانمان استفاده کنیم. بنابراین آن‌ها ابزاری موثر در دست شغل‌هایی هستند که مایل به بهبود روابط با مشتری خود هستند. با این حال پیامک حتی نیازی به گوشی هوشمند ندارد!

بر اساس یک نظرسنجی، 57 درصد از مصرف کنندگان دوست دارند پیامک‌های تبلیغاتی را در تلفن همراه خود بخوانند. علاوه بر این، از هر 10 کاربر تلفن همراه، 8 نفر موافقت می‌کنند که شماره خود را به برندهایی که مشتری آن‌ها هستند، بدهند تا کمپین پیامکی آن‌ها را دنبال کنند.

افزایش رضایت مشتریان آرایشگاه زنانه و بهبود ارتباط با آن‌ها

از نظر نرخ باز شدن پیام‌های تبلیغاتی، بازاریابی پیامکی بسیار جلوتر از سایر روش‌ها است. همان‌طور که بالاتر گفته شدن ۹۵ درصد پیامک‌ها باز می‌شوند. در حالی که نرخ باز شدن ایمیل بین 15 تا 3۰ درصد است. بسیار واضح است که اگر می‌خواهید بیشتر دیده شوید باید چه کاری انجام دهید. پیامک علاوه بر تاثیر ارتباطی قوی، یک وسیله تشویقی نیز است. بر اساس یک مطالعه، نزدیک به 70 درصد از مشتریان به کسب‌وکاری که به آن‌ها پیام تبلیغاتی ارسال می‌کند مراجعه می‌کنند. وقتی مشتری‌ها راضی باشند، به سفیران تبلیغی شما تبدیل می‌شوند! به لطف تکنیک تبلیغ دهان به دهان، می‌توانید مشتریان جدیدی را نیز به دست آورید.

کاهش هزینه‌ها و زمان برای تبلیغات و ارتباط با مشتریان آرایشگاه زنانه

اگر احساس می‌کنید بودجه زیادی برای تبلیغات ندارید بازاریابی پیامکی را انتخاب کنید. این ابزار که برای انواع مشاغل قابل دسترسی است، راه حلی موثر برای دیده شدن بیشتر برند شما است. به طور کلی، پنل پیامکی برای آرایشگاه زنانه به قدری ارزان قیمت است که ارسال چند هزار پیام نیز قیمت ناچیزتر از اجاره چند روزه یک بیلبورد خواهد داشت.

ارائه اطلاعات دقیق و به‌روز به مشتریان آرایشگاه زنانه

از آنجا که پیامک در لحظه به دست مخاطبان می‌رسد اطلاعات آن می‌تواند همیشه به روز و تازه باشد. اگر از امکانات ارسال پیامک خودکار استفاده کنید، به روز بودن اطلاعات پیام بیشتر نیز خواهد شد. همچنین پیامک به دلیل محتوای متنی، روش دقیقی برای ارسال محتواهای مربوط به تاریخ و هزینه است.

کاربردهای پنل پیامکی برای آرایشگاه زنانه

کاربردهای پنل پیامکی در آرایشگاه زنانه

آرایشگاه زنانه می‌تواند به روش‌های گوناگونی از پنل پیامکی استفاده نماید. برخی از این کاربردها شامل موارد زیر است.

اعلام تخفیفات و پیشنهادات ویژه

ارائه تخفیف و پیشنهادات ویژه همیشه جواب می‌دهد. می‌تواند به کمک پنل پیامکی به مخاطبان فعلی خود کد تخفیف ارائه دهید یا به مخاطبان جدید برای اولین مراجعه تخفیف ارائه کنید. تبلیغات دوره‌های تخفیف ویژه نیز می‌تواند باعث جذب مخاطبان زیادی شود.

اطلاع‌رسانی درباره خدمات جدید و ارائه خدمات ویژه

در صورتی که خدمات جدیدی را به آرایشگاه خود اضافه کرده‌اید یا خدمات ویژه‌ای را ارائه می‌دهید، می‌توانید به کمک پنل پیامکی آن را به مخاطبان خود اطلاع دهید.

یادآوری تاریخ مراجعه

به کمک پنل پیامکی برای آرایشگاه زنانه می‌توانید زمان اختصاص داده شده به هر مراجعه‌کننده را یادآوری کنید تا فعالیت‌ها به صورت منظم‌تر انجام شود. این پیام‌ها می‌توانند به صورت خودکار و بدون دخالت شما ارسال شوند.

ارسال نکات مراقبت از مو و حالت دهی بعد از آرایشگاه

ارسال پیام‌های بعدی همراه با نکات مراقبت از مو بعد از مراجعه یکی از بهترین ایده‌های بازاریابی آرایشگاه است. همچنین این ساده‌ترین راه برای ایجاد اعتماد و وفاداری در مشتریان است.

نوبت دهی آرایشگاه با پیامک

یک سیستم نوبت دهی پیامکی برای آرایشگاه راه اندازی کنید

این یکی از بهترین ایده‌های بازاریابی برای آرایشگاه‌ها است. علاوه بر اینکه به شما کمک می‌کند تا قرارهای ملاقات بیشتری از مشتریان فعلی خود داشته باشید، همچنین به شما این امکان را می‌دهد که با به اشتراک‌گذاری روش نوبت‌دهی خود در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی، مشتریان جدیدی جذب کنید.

اشتباهاتی که تاثیر بازاریابی پیامکی را کاهش می‌دهد!

چندین اشتباه وجود دارد که ممکن است ناخواسته یا ندانسته به آن دچار شوید و بهره‌وری شما را از پنل پیامکی برای آرایشگاه زنانه را کاهش دهد. این اشتباهات می‌تواند شامل موارد زیر باشد.

اشتباهاتی که تاثیر بازاریابی پیامکی را کاهش می‌دهد!
  • ارسال متن‌های شبیه به هم در مناسبت‌های مختلف: اگر برای نوشتن متن‌های جدید و خلاقانه تنبلی کنید دچار این اشتباه می‌شوید! از این رو بهتر است از قبل نمونه‌های متعددی از پیام را برای ارسال آماده کنید.
  • عدم قرار دادن راهی برای اقدام: لازم است که در تمام پیام‌های خود راهی برای ارتباط گرفتن با خود معرفی کنید؛ حتی در پیام‌های تبریک تولد مخاطبان!
  • ارسال پیامک در شب: زمان ایده‌آل برای ارسال پیامک از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر است. بقیه زمان‌ها بهتر است چیزی ارسال نکنید. 
  •  دسته‌بندی نکردن مخاطبین: مدیریت لیست‌های مخاطبین به صورت دستی مشکل است و احتمال از دست دادن مشتریان زیاد است، حتی اگر پایگاه 50 نفری داشته باشید. به همین دلیل باید مخاطبان را دسته‌بندی کنید و پیام‌های شخصی‌سازی شده ارسال کنید. بدون تقسیم بندی هنگامی که یک مرد دعوت نامه‌ای برای کاشت ناخن دریافت می‌کند احساس خوبی ایجاد نمی‌کند! مشتریان را بر اساس پارامترهای مختلفی تقسیم بندی کنید: جنسیت، سن، میانگین هزینه سفارش‌های قبلی، خدمات سفارش داده شده توسط مشتری و…

نحوه پیاده‌سازی پنل پیامکی در آرایشگاه زنانه

برای اینکه پنل پیامکی خود را پیاده سازی کرده و استفاده نمایید لازم است که مراحل زیر را طی کنید.

انتخاب پنل پیامکی مناسب

در اولین مرحله باید یک پنل مناسب پیدا کنید. پنلی مناسب است که رابط کاربری ساده‌ای داشته باشد. همچنین باید به کاربردها مورد نظر خود دقت نمایید. به عنوان مثال می‌توانید به امکان ارسال پیامک خودکار، پشتیبانی قوی، امکان تنظیم ساعت ارسال پیامک و.. توجه کنید.

اتصال پنل پیامکی به سیستم آرایشگاه زنانه

اگر آرایشگاه شما سیستم نرم افزاری داشته باشد فواید پنل پیامکی برای آرایشگاه زنانه دوچندان خواهد بود. با اتصال پنل پیامکی به سیستم آرایشگاه می‌توانید امکان ارسال پیامک‌های خودکار را بهتر و بیشتر مدیریت کنید.

طراحی پیام‌های مناسب برای ارسال

قبل از ارسال باید متن پیامک‌ها را طراحی کنید. پیامک‌ها را به صورت ساده و در عین حال واضح و جذاب طراحی کنید. از نوشتن پیام‌های طولانی، معماگونه یا با لحن رسمی خودداری کنید.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

نتیجه گیری

بازاریابی پیامکی به معنای ارسال پیامک انبوه به مخاطبان بالقوه یا پیامک شخصی‌سازی شده به مخاطبان ویژه یک کسب‌وکار است. پیامک یک روش ارزان و در عین حال بسیار کاربردی و موثر است. پیامک به طور فوری به دست مخاطبان می‌رسد و پوشش گسترده‌ای در بین تمام مردم دارد. آرایشگاه‌های زنانه می‌توانند با استفاده از پنل پیامکی هزینه‌های تبلیغاتی خود را کاهش داده و رضایت مخاطبان را نیز جلب کنند.

پنل پیامکی برای آرایشگاه زنانه می‌تواند به منظور معرفی خدمات، ارائه تخفیف یا تبلیغ پیشنهادات ویژه، یادآوری زمان مراجعه و… مورد استفاده قرار گیرد. برای راهنمایی بیشتر و تهیه پنل پیامکی می‌توانید با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *