کاربرد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای فروشگاه تجهیزات ورزشی

کاربرد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای فروشگاه تجهیزات ورزشی

فروشگاه‌های تجهیزات و لوازم ورزشی از مشاغلی هستند که فروش قابل توجهی به خصوص در میان جوانان و نوجوانان دارند. با این حال این بازار نیز امروز به شکل رقابتی درآمده است و کسانی که بتوانند به خوبی با مشتری ارتباط برقرار نمایند برنده این رقابت خواهند بود. پنل پیامکی برای فروشگاه تجهیزات ورزشی یکی از روش‌های موثری است که برای ارتباط با مخاطبان مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگرچه ممکن است تصور کنید که دوره بازاریابی پیامکی گذشته است، اما آمار نشان می‌دهد که این تصور اشتباه است و این روش همچنان مفیدترین روش تاثیرگذاری بر مخاطب است. در این مقاله قصد داریم این روش و کاربرد آن را برای فروشگاه تجهیزات و لوازم ورزشی بررسی نماییم.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

پنل پیامکی برای فروشگاه تجهیزات ورزشی

استفاده از پنل پیامکی برای فروشگاه تجهیزات ورزشی

بازاریابی پیامکی روشی است که از طریق آن یک شرکت می‌تواند به سرعت و به طور مستقیم به مخاطبان خود دسترسی پیدا کند و کالاها و خدمات خود را معرفی و تبلیغ نماید. فروشگاه‌های لوازم ورزشی نیز مانند سایر کسب‌وکارها می‌توانند از این روش برای جذب مخاطبان استفاده نمایند. این روش می‌تواند نسبت به سایر روش‌ها گزینه مقرون به صرفه تری برای ارتباط با مشتریان باشد. این روش کاربردهای متنوعی را برای شما به همراه می‌آورد. شما می‌توانید از این سیستم برای ارسال پیامک انبوه یا سفارشی در جهت معرفی محصولات، ارائه کد تخفیف، اطلاع‌رسانی فروش ویژه، اطلاع‌رسانی در مورد وضعیت ارسال سفارشات و.. استفاده نمایید. همچنین می‌توانید پنل پیامکی را با سیستم مدیریتی فروشگاه خود ادغام نمایید و بهینه‌ترین فایده را از آن ببرید. بعضی از امکانات مهم پنل پیامکی برای فروشگاهی ورزشی شامل موارد زیر است.

  • ویژگی‌های پنل پیامکی برای ارسال و مدیریت پیامک‌ها: ارسال سریع پیامک با چند کلیک، امکان ارسال پیامک‌های انبوه، قیمت ارزان، امکان اضافه کردن لینک
  • امکانات مدیریتی و گزارش‌گیری موجود در پنل پیامکی: امکان شارژ سریع حساب، امکان تنظیم روز و ساعت ارسال پیامک، امکان دریافت گزارش تحویل پیامک، امکان دسته‌بندی پیام‌ها بر اساس محتوا، امکان ایجاد چند لیست شماره موبایل به صورت مجزا، امکان انتخاب نام برای شماره ارسال کننده پیام

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

مزایای استفاده از پنل پیامکی برای فروشگاه لوازم ورزشی

مزایا و فواید استفاده از بازاریابی پیامکی برای فروشگاه تجهیزات ورزشی

استفاده از پنل پیامکی برای فروشگاه تجهیزات ورزشی می‌تواند مزایای چشمگیری برای شما به همراه داشته باشد. بعضی از مهمترین مزایای این روش شامل موارد زیر است:

ارزان‌ترین روش

هیچ روشی به اندازه پیامک مقرون به صرفه نیست. شما با چند کلیک ساده و کمترین هزینه می‌توانید محتوای مورد نظر خود را به مخاطبان گسترده‌ای برسانید. در حالی که برای انتقال این پیام به کم روش‌های دیگر مانند تبلیغات تلویزیون باید هزینه هنگفتی بپردازید.

روش‌های بازاریابی دیگر را بهبود می‌بخشد

به لطف دیجیتال مارکتینگ، می‌توانید با طرفداران خود به روش‌های مختلف ارتباط برقرار کنید. در مجموع، این کانال‌ها می‌توانند به ایجاد یک سیستم ارتباطی بازاریابی کمک کنند که تعامل طرفداران را افزایش دهد. به عنوان مثال، ایمیل و پنل پیامکی برای فروشگاه تجهیزات ورزشی می‌توانند مکمل هم باشند. پیام‌های متنی برای انتقال اطلاعات حساس به زمان یا فوری ایده آل هستند، در حالی که ایمیل‌ها برای انتقال داده‌های دقیق ایده آل هستند.

ارتقای تجربه مشتریان از طریق ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی

نرخ باز شدن پیامک‌ها بیش از ۹۰ درصد است؛ در حالی که این میزان برای ایمیل ۲۴ درصد است. بنابراین با ارسال پیامک می‌توانید مطمئن باشید که مخاطبان شما با احتمال خیلی بالا پیام‌های شما را می‌خوانند. بررسی‌ها نشان می‌دهد که مخاطبان نیز دریافت پیام را به تماس تلفنی یا دریافت ایمیل ترجیح می‌دهند.

سازگار با موبایل

بسیاری از بخش‌های بازاریابی با کمپین‌های اجتماعی سازگار با موبایل دست و پنجه نرم می‌کنند. نحوه نمایش یک کمپین در یک دستگاه تلفن همراه می‌تواند باعث جذب یک طرفدار جدید شود. حدود ۸۰ درصد افراد جامعه ما موبایل دارند و این یعنی یک شبکه گسترده پیش روی شما است.

تحویل سریع

همه ما ارزش تجربه مثبت مشتری را می‌شناسیم. بازاریابی پیامکی یکی از راه‌های ارائه این ویژگی است. طرفداران انتظار پاسخ سریع و رضایت فوری دارند و بازاریابی پیامکی یک راه عالی برای ارائه است. پیام شما فورا ارسال می‌شود و در عرض چند دقیقه طرفدار را درگیر می‌کند.

اضافه کردن لینک و پیگیری کردن آن

با استفاده از پنل پیامکی برای فروشگاه تجهیزات ورزشی می‌توانید به متن خود لینک اینترنتی اضافه کنید و تعداد دفعات کلیک روی لینک‌های خود را پیگیری کنید. از این داده‌ها می‌توان برای ردیابی عملکرد کمپین‌های بازاریابی در زمان واقعی استفاده کرد. می‌توانید عملکرد پیوند خود را دنبال کنید تا ببینید کدام متن‌ها بهترین نرخ کلیک را دارند. اصلاح متونی که حاوی پیوندهای با نرخ کلیک پایین هستند را در نظر بگیرید.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

کاربردهای پنل پیامکی برای فروشگاه لوازم ورزشی

کاربردهای بازاریابی پیامکی در فروشگاه تجهیزات ورزشی

سامانه پیامکی برای فروشگاه ورزشی می‌تواند از جهات گوناگون برای شما کاربرد داشته باشد که بعضی از آن‌ها شامل موارد زیر است.

اطلاع‌رسانی درباره رویدادها و مسابقات ورزشی

معمولا انتظارات زیادی برای رویدادهای ورزشی وجود دارد که از چند هفته قبل از پخش شدن شروع می‌شود. با استفاده از بازاریابی پیامکی، می‌توانید ضمن یادآوری رویدادهای ورزشی، کالاها یا خدمات خود را برای مردم تبلیغ کنید. فروش در فروشگاه‌های لوازم ورزشی در نتیجه یک رویداد ورزشی به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد. این زمان‌ها می‌تواند موقعیت خوبی برای فروش ویژه نیز باشد. 

ارسال پیامک‌های یادآوری برای بازدید از فروشگاه و مراجعه به باشگاه

می‌توانید با ارسال پیامک خدمات خود را به مشتری‌های قدیمی یادآوری کنید. همچنین پیام‌های مناسبتی یا پیام‌های ورزشی می‌تواند بهانه خوبی برای یادآوری خود به مخاطبان گذشته باشد.

اطلاع‌رسانی و نظرسنجی‌های ورزشی

هر پدیده ورزشی می‌تواند بهانه‌ای برای بازاریابی شما باشد. شمارش طرفداران تیم‌ها با نظرسنجی، رای‌گیری درون بازی، آمار بازیکنان، پیوند به سایر بازی‌های لیگ و… همه می‌تواند فرصتی برای ارتباط شما با مخاطبان و استفاده از پنل پیامکی برای فروشگاه تجهیزات ورزشی باشد. طرفدارانی که در پیام‌های بازاریابی شما مشترک شده‌اند، ممکن است اولین کسانی باشند که از فروش بلیت‌ها مطلع می‌شوند.

ارسال پیامک‌های تخفیف و فروش ویژه به مشتریان

ارائه کد تخفیف می‌تواند تشویق خوبی برای دعوت مخاطبان به خرید باشد. شما می‌توانید کد تخفیف را برای قدردانی از مشتری‌های سابق و تشویق آن‌ها به خرید دوباره ارسال کنید؛ یا اینکه به عنوان اولین خرید هر فرد کد تخفیف ارائه دهید تا مشتری‌های جدید پیدا کنید. همچنین دوره‌های فروش ویژه می‌تواند نقش چشمگیری در توجه مخاطبان به فروشگاه شما داشته باشد.

استراتژی های مهم در استفاده از پنل پیامکی

استراتژی‌های مفید پنل پیامکی برای فروشگاه تجهیزات ورزشی

هنگام تنظیم استراتژی بازاریابی پیامکی خود باید به برخی مسائل توجه کنید. اول از همه، ایجاد یک متن مفید است که بتواند به طور کامل هدف شما را منعکس کند. کاربردی‌ترین استراتژی‌هایی که باید در ارسال پیامک‌ها به آن دقت کنید شامل موارد زیر است:

شناخت مشتری

یکی از اهداف اصلی بازاریابی پیامکی تقویت ارتباط بین برند و مشتری است. با ارسال پیام‌های مناسب در زمان مناسب، می‌توانید مشتریان بالقوه خود را به خرید تشویق کنید. شما باید کیفیت‌ها، نیازها و عادات مصرفی مخاطبان هدف خود را به خوبی بشناسید. برای این کار می‌توانید با نظرسنجی از مشتریان سوالات مختلفی در مورد محصول یا برند بپرسید.

ایجاد پیام‌های مفید و فراخوانی برای اقدام

اگر می‌خواهید در بازاریابی پیامکی سریع‌تر و آسان‌تر به مخاطبان هدف خود برسید، باید پیام‌های کوتاه، توصیفی و فراخوان را ترجیح دهید. به عنوان مثال، اگر قصد دارید تخفیف یا کمپین فروش ویژه ایجاد کنید، می‌توانید با ایجاد یک متن جذاب، پیشنهادات خود را به مشتریان منتقل کنید. با افزودن لینک وب سایت یا آدرس تماس خود به پیام، می‌توانید آن‌ها را به سوی خرید راهنمایی کنید.

انتخاب زمان مناسب برای ارسال پیامک

برنامه‌ریزی یک زمان‌بندی خوب یکی از مهم‌ترین مراحل در ایجاد یک استراتژی بازاریابی پیامکی موثر است زمان بندی صحیح می‌تواند مستقیما بر نرخ بازخورد پنل پیامکی برای فروشگاه تجهیزات ورزشی تاثیر بگذارد. برای به کارگیری صحیح این استراتژی، تعیین بازه‌های زمانی که مخاطبان هدف شما بیشترین خرید را انجام می‌دهند مفید خواهد بود.

نکات مهم در انتخاب بهترین پنل پیامکی

چالش‌های پیش روی سامانه پیامکی برای فروشگاه ورزشی

ارسال پیامک می‌تواند با چالش‌ها و مشکلاتی نیز همراه باشد که لازم است آن‌ها را مدیریت نمایید. برخی از چالش‌های احتمالی که ممکن است با آن مواجه شوید شامل موارد زیر است.

امنیت اطلاعات کاربران

اگر یک سایت فروشگاهی دارید و مخاطبان برای خرید اکانت ایجاد می‌کنند، باید روی امنیت حساب آن‌ها نیز برنامه‌ریزی کنید. استفاده از پنل پیامکی برای فروشگاه تجهیزات ورزشی این امکان را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد که بتوانید حساب‌ها را احراز هویت نمایید و از حریم خصوصی کاربران خود حفاظت نمایید. به این صورت که پنل پیامکی به شما کمک می‌کند در در لحظه ورود برای کاربران پیامک رمز یک‌بار مصرف ارسال کنید و هویت آن‌ها را تایید نمایید.

مدیریت حجم پیام‌های بالا

اگر استراتژی پیامکی شما به خوبی پیاده شده باشد احتمالا لازم است که حجم قابل توجهی پیام ارسال کرده و احتمالا حجم بالای پیام نیز دریافت نمایید. برای مدیریت پیام‌های ارسالی می‌توانید از سیستم ارسال خودکار پیامک که پنل پیامکی در اختیار شما قرار می‌دهد استفاده نمایید تا حجمی از کار از دوش شما برداشته شود. برای مدیریت پیام‌ها دریافتی نیز می‌توانید نظرسنجی‌ها را محدود به دریافت پیامک‌های حاوی عدد نمایید تا دسته‌بندی و بررسی آن‌ها برای شما ساده‌تر شود.

تضمین ارسال به موقع پیام‌ها و تحویل قطعی آن‌ها

همان‌طور که کر شد لازم است که زمان مناسبی را برای ارسال پیامک‌ها در نظر بگیرید تا بیشترین بازخورد را دریافت کرده و موجب آزار مخاطب نشوید. اما با این حال لازم نیست که در لحظه ارسال پیامک‌ها آنلاین باشید؛ با امکانی که سامانه پیامکی برای فروشگاه ورزشی در اختیار شما قرار می‌دهد می‌تواند روز و ساعت ارسال پیامک را مشخص نمایید تا پیام‌ها به صورت خودکار ارسال شوند.

همچنین این احتمال وجود دارد که بخشی از شماره‌های موجود در لیست شما خاموش یا غیرمعتبر باشند و این امر باعث می‌شود که پیام‌ها به مقصد نرسند. ما مشاهده گزارش تحویل پیام‌ها می‌توانید این شماره‌ها را شناسایی کرده و  از لیست حذف کنید. اما اگر تعداد پیام‌هایی که به مقصد نمی‌رسد زیاد است باید با پشتیبانی پنل پیامکی خود صحبت کنید.

بهترین پنل پیامکی برای فروشگاه ورزشی چیست؟

سرویس‌های متعددی هستند که به ارائه پنل برای فروشگاه‌ها و سایت‌های تجاری اقدام می‌کنند. با این حال خدمات و کیفیت همه آن‌ها شبیه به یکدیگر نیست. برای انتخاب بهترین پنل پیامکی لازم است که به بعضی نکات توجه کنید. اولین نکته رابط کاربری پنل است که باید ساده و به راحتی قابل فهم باشد. شما باید بتوانید با چند کلیک پیام مورد نظر خود را ارسال نمایید یا اینکه حساب خود را شارژ کنید.

علاوه بر رابط کاربری مورد پسند باید مواردی مانند پشتیبانی در دسترس و به موقع، امکانات ویژه مانند ارسال پیام خودکار، امکان تنظیم ساعت ارسال پیامک، امکان ارائه گزارش و جدول و… غیره را بررسی نمایید.

نتیجه گیری

بازاریابی پیامکی در عین اینکه ساده و ارزان است می‌تواند تاثیرگذاری قابل توجهی داشته باشد. پیامک گسترده‌ترین شبکه ارتباطی در کشور است که تقریبا تمام افراد جامعه را پوشش می‌دهد. همچنین بررسی‌ها نشان می‌دهد که پیامک بیش از هر روش دیگری احتمال دیده شدن توسط مخاطب را دارا است. بنابراین استفاده از این روش می‌تواند به طور مستقل یا در کنار سایر روش‌های بازاریابی بسیار موثر واقع شود.

پنل پیامکی برای فروشگاه تجهیزات ورزشی در عین اینکه ارزان است و پوشش گسترده‌ای دارد، امکان برقراری ارتباط دوسویه با مخاطب را نیز فراهم می‌کند. شما می‌توانید از این روش برای معرفی محصولات خود، اطلاع‌رسانی در مورد کمپین‌های فروش ویژه و نظرسنجی استفاده نمایید. چنانچه به اطلاعات بیشتری در این مورد نیاز دارید یا قصد تهیه پنل پیامکی برای کسب و کار خود دارید با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *