تبلیغات و پنل پیامکی برای فروشندگان لاستیک و تایر وسایل نقلیه

تبلیغات و پنل پیامکی برای فروشندگان لاستیک و تایر وسایل نقلیه

بازاریابی یکی از مهم‌ترین فاکتورها در فروش لوازم مربوط به خودرو است. هر خودرویی لازم دارد که سالانه یا هر دوسال یکبار لاستیک‌های خود را تعویض کند، بنابراین می‌توان گفت بازار گسترده‌ای روبروی فروشگاه‌های لاستیک وجود دارد. بازاریابی از چندین مولفه تشکیل شده است که باید به آن توجه کنید. با این حال باید گفت که بازاریابی همیشه آسان نیست. پنل پیامکی برای فروشندگان لاستیک یکی از روش‌هایی است که می‌تواند بازاریابی را تا حد زیادی ساده و موثر کند. این روش بسیار کارآمدتر از سایر تکنیک‌های تبلیغاتی مشابه است.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

در واقعیت، یک فروشگاه لاستیک مانند هر شغل دیگری، نیاز به تلاش زیادی برای جذب مشتریان بالقوه دارد. اگر در بازاریابی پیامکی ثابت قدم بمانید، پس از مدتی قطعا نتیجه کاملا مثبتی خواهید دید. در این مقاله به معرفی این روش و کاربردهای آن برای فروشگاه‌های لاستیک می‌پردازیم.

استراتژی تبلیغاتی

تبلیغات در صنعت لاستیک و تایر

فروشگاه‌های لاستیک، می‌توانند از روش‌های گوناگونی برای تبلیغات خود استفاده کنند. باید در نظر داشت که خریداران مختلف، به روش‌های مختلف تبلیغات توجه می‌کنند. به عنوان مثال، یک مشتری به یک بیلبورد تبلیغاتی توجه می‌کند که به طور تصادفی سر راه او قرار می‌گیرد و به سمت فروشگاه می‌رود، در حالی که مشتری دیگر متوجه چنین بیلبوردی نمی‌شود، حتی اگر روبروی خروجی خانه او باشد. اما این خریدار دوم، با کوچکترین تمایل برای خرید چیزی، بلافاصله وارد اینترنت می‌شود و محصول مناسب را در شبکه پیدا می‌کند و قیمت‌ها را در چندین فروشگاه مقایسه می‌کند. با این حال اگر دوست دارید روشی را انتخاب کنید که ۹۰ درصد مخاطبان را پوشش دهد، پنل پیامکی برای فروشندگان لاستیک جامع‌ترین گزینه است. زیرا اغلب مردم تلفن همراه دارند و روزانه چندبار آن را چک می‌کنند.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

ترکیب کردن بازاریابی پیامکی با سایر روش‌ها می‌تواند استراتژی تبلیغاتی شما را کامل کند. اگر می‌خواهید تا حد امکان به مشتریان بالقوه خود دسترسی پیدا کنید، باید با همه زمینه‌های تبلیغاتی سر و کار داشته باشید. حتی چاپ تراکت که سنتی‌ترین روش تبلیغ است می‌تواند موثر باشد. در عین حال، باید به آن دسته از روش‌های تبلیغاتی (مانند پیامک) که می‌توانند بیشترین تعداد خریداران را به شما جلب کنند، توجه بیشتری کرد.

پنل پیامکی چیست

پنل پیامکی برای فروشندگان لاستیک

پنل پیامکی روشی آنلاین برای ارسال پیامک انبوه به مخاطبان است. البته باید گفت در سال‌های اخیر قابلیت‌ها دیگری مانند ارسال پیامک خودکار، شخصی‌سازی پیام‌ها، تنظیم زمان ارسال پیامک و برگزاری نظرسنجی نیز به این سرویس‌ها اضافه شده است. به طور قطع می‌توان گفت که پیامک همچنان در صدر روش‌های بازاریابی قرار دارد و حتی روش‌های نوینی مانند شبکه‌های اجتماعی هیچ‌گاه نتوانسته‌اند به اندازه پیامک پوشش گسترده‌ای داشته باشند. شما می‌توانید از این روش برای معرفی برند و محصولات خود، ارائه تخفیف و تبلیغ فروش ویژه استفاده کنید.

مزایای پنل پیامکی برای فروش لاستیک

مزایای استفاده از پنل پیامکی در فروش لاستیک و تایر

استفاده از پنل پیامکی برای فروشندگان لاستیک می‌تواند با مزایای قابل توجهی همراه باشد که برخی از آن‌ها به شرح زیر است.

کاهش هزینه‌ها و زمان برای تبلیغات و ارتباط با مشتریان فروشگاه لاستیک و تایر

پیامک یک روش کاملا مقرون به صرفه است. هر پیامک ارزش مالی ناچیزی دارد و همه کسب‌وکارها با هر میزان توانایی مالی می‌توانند از آن استفاده کنند. فروشگاه‌های کوچک با یک سرمایه‌گذاری اندک می‌توانند چندین هزار مخاطب برای خود ایجاد کنند. سایر روش‌های بازاریابی مانند نصب بیلبورد می‌تواند هزینه بسیار بیشتری داشته باشد؛ در حالی که احتمالا افرادی که با آن برخورد می‌کنند نیز کمتر خواهد بود. پیامک از لحاظ زمانی نیز یک روش به صرفه است. پیامک مانند تبلیغات فضای مجازی نیاز به طراحی پوستر و ادیت ندارد. فقط کافی است چند کلیک کنید تا پیام تبلیغاتی شما به دست تعداد بی‌شماری از افراد برسد.

افزایش رضایت مشتریان فروشگاه لاستیک و تایر و بهبود ارتباط با آن‌ها

اطلاع‌رسانی در مورد تنوع محصولات می‌تواند باعث تصمیم‌گیری آگاهانه مخاطبان شود. اگر به خوبی از پنل پیامکی برای فروشندگان لاستیک استفاده کنید، خود مشتری‌ها از حضور در لیست مخاطبین شما استقبال می‌کنند. به علاوه باید توجه داشت که بیشتر مردم دریافت پیامک را به روش‌هایی مانند تماس تلفنی ترجیح می‌دهند.

ارائه اطلاعات دقیق و به‌روز به مشتریان فروشگاه لاستیک و تایر

از آنجا که پیامک یک روش سریع است می‌تواند اطلاعات را در به‌روزترین حالت به دست مخاطبان برساند. در حالی که تبلیغات بنری و پوستری چنین نیستند. علاوه بر این در اطلاع‌رسانی‌هایی که حاوی تاریخ، قیمت یا سایز هستند، پیامک یک ابزار کاملا دقیق است. زیرا به علت ماندگار پیامکدر موبایل افراد امکان مراجعه دوباره به آن وجود دارد.

امکان شخصی‌سازی پیام‌ها

شما در روش‌هایی مانند چاپ تراکت، بنر یا حتی تبلیغات اینستاگرامی نمی‌توانید پیام‌ها را شخصی‌سازی کنید و محتوایی که منتشر می‌نمایید همگانی و مشترک است. اما در پیامک چنین نیست و شما می‌توانید پیام‌ها را متناسب با افراد سفارشی‌سازی کنید. این کار دشواری نیست و با استفاده از امکان ارسال خودکار پیامک که در پنل پیامکی برای فروشندگان تایر فراهم شده کامل ساده و در دسترس است.

مخاطبان بسیار گسترده

اغلب خانواده‌ها دارای خودرو هستند و خودروها نیازمند این هستند که هر چند سال یک بار لاستیک‌های خود را عوض کنند. این یعنی یک جامعه هدف بزرگ در برابر شما وجود دارد. از طرفی اغلب افراد حداقل یک خط سیم کارت دارند. بنابراین می‌توان گفت شما به کمک پیامک دسترسی ساده‌ای به همه جامعه هدف خود دارید. حدود ۹۰ درصد افراد موبایل دارند و بیش از ۹۵ درصد پیام‌ها خوانده می‌شوند. با ارسال پیامک می‌تواند با تقریب خوبی مطمئن باشید که تبلیغات شما به دست مخاطب خواهد رسید.

کاربردهای پنل پیامکی برای فروشندگان لاستیک

کاربردهای پنل پیامکی برای فروشندگان لاستیک

شما می‌توانید از پنل برای اهداف مختلفی استفاده نمایید. بعضی از این کاربردها شامل موارد زیر است.

پیگیری هر مشتری به طور جداگانه

بانک اطلاعاتی از مشتریان خود را حفظ کنید و بدانید که یک شخص از چه مارک خودرو استفاده می‌کند. بدین صورت می‌توانید لاستیک‌ها و برندهای مناسب برای او را به او اطلاع‌رسانی کنید.

اطلاع‌رسانی درباره محصولات جدید و ارائه خدمات ویژه

محصولاتی که جدید اضافه کرده‌اید را تبلیغ کنید. حتی فروش لاستیک خودرو نیز در معرض نوسانات فصلی است. اگر می‌دانید که تقاضا برای یک محصول خاص در آینده نزدیک کاهش می‌یابد، برای متعادل کردن تقاضا در این دوره، اقدام به فروش کنید.

تبلیغ در تعطیلات و مناسبت‌های خاص

به کمک پنل پیامکی برای فروشندگان لاستیک به مشتریان خود برای خریدشان هدایایی بدهید و آن را به تعطیلات عید و دیگر تعطیلات گره بزنید. پیشنهاداتی به مشتری‌ها ارائه کنید که حدس می‌زنید دوست داشته باشند.

یادآوری تاریخ برگزاری تخفیفات و فروش ویژه

اگر تخفیفات خاصی ارائه می‌دهید یا جشنواره فروش ویژه دارید، می‌توانید آن را به کمک پیامک به مخاطبان خود اطلاع دهید.

بررسی بازخوردهای مشتریان

پنل پیامکی به شما امکان می‌دهد که نظرسنجی برگزار کنید و نتایج آن را به صورت گزارش و تحلیل دریافت نمایید. این باعث می‌شود که بتوانید انتظارات و نیازهای مخاطبان خود را به خوبی بشناسید.

علاوه بر موارد بالا می‌توانید برای اهداف زیر از پنل پیامکی برا فروشندگان لاستیک استفاده کنید:

 • ارائه پیشنهادات جذاب متعدد موجود در فروشگاه
 • ارائه کوپن‌ها، تخفیفات و پیشنهادات در طول مدت برگزاری جشنواره‌های خودرویی
 • ارائه جزئیات درباره عرضه‌های جدیدتر
 • ارائه یادآوری کننده‌ها درباره خدمات فروشندگان لاستیک و لوازم خودرو
 • دسترسی آسان به پرسش‌ها و شکایات
 • یک راه ارتباطی مقرون به صرفه و کارآمد برای مشتریان
 • ارسال پیامک اخطار برای خدمات تکمیلی، انقضای گارانتی، رویدادها و…
 • با ارسال پیامک محصولات مکمل و خدمات اضافی ارائه شده توسط فروشگاه را تبلیغ کنید
 • ارسال پیامک برای اعلام تاریخ تحویل لاستیک خودرو به مشتری
 • اطلاع رسانی از جدیدترین روش‌های فروش محصولات به مشتریان
 • اطلاع رسانی در مورد شرایط اعطای تسهیلات تخفیف ویژه
 • ارسال پیامک با توجه به مناسبت‌های ملی و مذهبی
 • ایجاد صندوق انتقادات و پیشنهادات پیامکی
 • ارسال پیامک تشکر از خرید مشتریان
 • منشی آنلاین و پیامکی برای پاسخگویی به سوالات متداول مشتریان
 • پاسخگوی 24 ساعته در مورد خرید نقدی و به روز هر مدل لاستیک
 • معرفی محصولات مکمل و خدمات اضافی ارائه شده توسط مجموعه
استراتژی های مفید برای افزایش تاثیر پنل پیامکی

استراتژی‌های مفید برای افزایش تاثیر پنل پیامکی

برای اینکه بیشترین استفاده را از پنل پیامکی برای فروشندگان لاستیک ببرید لازم است که به نکات فنی زیر دقت نمایید.

تعداد پیامک‌ها را محدود کنید

تعداد پیامک‌های ارسالی شما نباید خیلی زیاد باشد. این می‌تواند موجب آزار مخاطبان و بلاک شدن شماره شما گردد. در برخی موارد، یک بار در هفته کافی است، در برخی دیگر حتی دو پیام در ماه ممکن است بیش از حد مزاحم باشد.

مشتریان خود را تقسیم بندی کنید

این توصیه تقریبا برای هر فعالیت بازاریابی پیامکی کاربرد دارد. شما باید درک کنید که به چه کسی پیام می‌فرستید، نیازها و مشکلات آن‌ها را بدانید. اگر لیست مخاطبان را بر اساس معیارهای مختلف تقسیم کنید، خوب است. به عنوان مثال می‌توانید مخاطبان را بر اساس نوع خودرو تقسیم بندی کنید تا پیشنهادهای مناسبی به آن ها بدهید.

پایگاه مشترکین خود را به روز کنید

لازم است که هر چند وقت یکبار لیست مخاطبین خود را به روز نمایید. بعد از مدتی بسیاری از شماره موبایل‌ها دیگر استفاده نمی شوند و پیامک به آن‌ها نمی‌رسد. باید این شماره‌ها را حذف کنید و با شماره‌های جدید در پنل پیامکی برای فروشندگان لاستیک جایگزین نمایید.

در زمان مناسب پیام بدهید

زمانی را برای ارسال پیامک انتخاب کنید که مخاطبان حس خوبی از آن دریافت کنند. طبعا ارسال پیامک در زمان خواب مخاطبان ایده خوبی نیست.

سامانه پیامکی برای فروشندگان استیک

چرا سامانه پیام کوتاه بهترین انتخاب برای تبلیغات فروش لاستیک است ؟

در بازار کاری امروز علاوه بر جذب مشتری، تعامل دوطرفه با وی، جلب رضایت او و حفظ رابطه طولانی مدت با استفاده از خدمات سامانه پیامکی امکان پذیر است، برای حفظ مشتری باید دائما آنان را از خدماتی که ارائه می‌شود مطلع ساخت و آنان را در جریان کاری خود قرار داد مسلما استفاده از سامانه پنل پیامکی برای فروشندگان تایر بهترین و آسان‌ترین راه ممکن در ایجاد آگاه سازی دائمی است.

نحوه پیاده‌سازی پنل پیامکی در فروش لاستیک و تایر

پیاده‌سازی و اجرای پنل پیامکی برای فروشندگان لاستیک کار زمان‌بری نیست و به سادگی با طی مراحل زیر می‌توانید از آن استفاده کنید.

پنل پیامکی مناسب

انتخاب پنل پیامکی مناسب

پیش از شروع بازاریابی پیامکی باید یک پنل مناسب انتخاب نماید. پنل مناسب باید رابط کاربری خوبی داشته باشد و کار کردن با آن، شارژ سریع حساب و… راحت باشد. به امکاناتی که پنل ارائه می‌دهد مانند امکان ارسال پیامک خودکار، امکان اتصال به سیستم فروشگاه، امکان برگزاری نظرسنجی، پشتیبانی قوی و … دقت کنید. پنل پیامکی سیگنال یکی از قوی‌ترین پشتیبانی‌ها را در زمینه بازاریابی پیامکی ارائه می‌دهد.

پنل پیامکی برای فروشندگان لاستیک

اتصال پنل پیامکی به سیستم فروشگاه لاستیک و تایر

اگر فروشگاه شما دارای یک سیستم نرم افزاری است می‌توانید پنل پیامکی برای فروشندگان لاستیک را به آن متصل نمایید و استفاده بیشتری از آن ببرید. با اتصال پنل به سیستم امکان ارسال پیام‌های خودکار با توجه به اطلاعاتی که در سیستم ثبت می‌کند فراهم‌تر خواهد بود.

طراحی پیام‌های مناسب برای ارسال

پیش از استفاده از پنل باید متن پیامک‌ها را طراحی کنید. اگر از ارسال خودکار استفاده می‌کنید باید قالب پیامک را به پنل وارد کنید تا پنل اطلاعات شخصیی افراد را به آن اضافه نموده و ارسال نماید. همچنین برای ارسال پیامک‌های انبوه بهتر است قالب‌هایی از پیش طراحی کنید.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

نتیجه گیری

پیامک یک روش نسبتا قدیمی اما بسیار کارآمد برای بازاریابی مشاغل مختلف است. با وجود ظهور روش‌ها ندرین‌تر، پیامک هنوز در صدر روش‌های بازاریابی قرار دارد. پوشش شبکه پیامک بیش از هر روش دیگری است و محتوای مورد نظر شما را به صورت فوری در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. همچنین این تکنیک بسیار مقرون به صرفه است و هر کسب‌وکاری با هر اندازه‌ای می‌تواند از آن استفاده کند.

کاربرد پنل پیامکی برای فروشندگان لاستیک می‌تواند شامل معرفی برند، معرفی محصولات، ارائه کد تخفیف، تبلیغ فروش ویژه و تعامل بیشتر با مخاطبان باشد. با انتخاب یک پنل مناسب امکان ارسال پیامک خودکار و شخصی‌سازی شده نیز فراهم خواهد بود. دقت کنید که متن پیامک شما جذاب و در عین حال ساده باشد. از ارسال پیامک در زمان‌های نامناسب نیز خودداری کنید. برای راهنمایی بیشتر و تهیه پنل پیامکی می‌توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان سیگنال بهره‌مند شوید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *