پنل پیامکی برای فروشگاه ابزار آلات ساختمانی

پنل پیامکی برای فروشگاه ابزار آلات ساختمانی

اگر شما صاحب یک فروشگاه ابزارآلات ساختمانی هستید و می‌خواهید مشتریان خود را توسعه دهید، لازم است که یک برنامه بازاریابی منسجم برای خود ایجاد کنید. برای کسب شهرت و به دست آوردن بازار، بازاریابی همیشه جایگاه مهمی داشته است. در زمانه ما روش‌های بازاریابی تنوع بالایی پیدا کرده‌اند. از حدود ۱۵ سال پیش استفاده از پیامک در کشور ما رونق گرفته است و هنوز هم ابزار موثری برای تبلیغات است. بنابراین داشتن یک پنل پیامکی برای فروشگاه ابزار آلات ساختمانی یک امر ضروری و بسیار مفید خواهد بود.

اگر می‌خواهید دیده شوید، از رقبای خود متمایز شوید، مشتری‌های دائمی ایجاد کنید و بازارهای جدید را به سوی خود جلب نمایید، سرویس پیامکی یک روش امتحان پس داده است. در این مقاله قصد داریم به طور مفصل نقش این روش را در گسترش مخاطبان فروشگاه ابزارآلات ساختمانی و نحوه استفاده از آن را بررسی نماییم.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

پنل پیامکی برای فروشگاه ابزارآلات ساختمانی

پنل پیامکی برای فروشگاه ابزار آلات ساختمانی

پیامک‌های تجاری شامل ارسال کمپین‌های تبلیغاتی، معرفی محصولات یا دعوت به رویدادهای خاص از طریق پیامک است. این پیام‌ها عمدتا برای برقراری ارتباط با مشتری از طریق ارائه پیشنهادات، هشدارها یا اطلاعات تجاری ارسال می‌شوند. فروشگاه‌های ابزار آلات ساختمانی نیز مانند همه کسب و کارها چاره‌ای جز رقابت کردن با دیگران ندارند و کسی در این میدان پیروز است که بهتر بتواند نظر مخاطبان را جلب نماید. شما می‌توانید با خلاقیت‌های خاص خود از این روش بهره ببرید که در ادامه به شرح بیشتر آن‌ها می‌پردازیم.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

مزایا پنل پیامکی برای فروش ابزارآلات ساختمانی

مزایا و فواید استفاده از بازاریابی پیامکی برای فروشگاه ابزار آلات ساختمانی

استفاده از پنل پیامکی برای فروشگاه ابزار آلات ساختمانی می‌تواند مزایای قابل توجهی را به همراه داشته باشد که بخشی از آن‌ها شامل موارد زیر است:

قیمت بسیار پایین

هزینه‌ای که برای ارسال پیامک می‌پردازید در مقایسه با سایر روش‌ها بسیار ناچیز است. اگر بخواهید همین محتوا را از طریق تبلیغات تلویزیونی، انتشار در صفحات پرمخاطب مجازی، تماس تلفنی و… منتشر کنید هزینه‌ای بسیار بیشتر خواهد داشت. اما به کمک پنل پیامکی می‌توانید پیام مورد نظر خود را با کمترین هزینه به هزاران نفر ارسال نمایید.

ارتباطات کارآمدتر

سرویس پیامکی به فروشگاه ابزار آلات ساختمانی کمک می‌کند تا تعاملات با مشتری را ساده‌تر کنند و از تماس‌های بی‌پاسخ و ایمیل‌های بی‌پاسخ اجتناب کنند. در عوض، پیام‌های متنی شما بلافاصله با نرخ باز شدن 98 درصدی به دست گیرندگان می‌رسد و احتمال پاسخ سریع‌تر را افزایش می‌دهد. مطالعات نشان می‌دهد که اغلب افراد کمتر از ۳ دقیقه پیامک‌ها دریافتی را مطالعه می‌کنند.

ارتقای تجربه مشتریان از طریق ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی

هنگامی که با ارسال پیام‌های شخصی، ارتباط بهتر با مشتریان خود را تسهیل می‌کنید، مشتری تجربه مثبت‌تری دریافت می‌کند و با این روش مشتری‌ها را بهتر حفظ می‌کنید. بررسی‌ها نشان می‌دهد که مشتری‌ها دریافت پیامک را به روش‌هایی مانند تماس تلفنی ترجیح می‌دهند.

دسترسی بیشتر به مشتریان

بیش از 5 میلیارد نفر در سراسر جهان یک دستگاه تلفن همراه دارند. از آنجایی که هم تلفن‌های همراه سنتی و هم تلفن‌های هوشمند می‌توانند پیامک دریافت کنند، ارسال پیامک تعداد مشتریانی را که می‌توانید دسترسی داشته باشید به حداکثر می‌رساند.

ارائه اطلاعات دقیق و به‌روز درباره محصولات و تخفیفات ویژه

از آنجا که پیامک به صورت متن نوشته می‌شود، امکان ارائه اطلاعات دقیق‌تر را فراهم می‌کند. ماندگاری پیام‌ها روی گوشی مخاطبان باعث می‌شود که آن‌ها بتوانند مجددا به پیام‌ها مراجعه کنند و از روی حوصله شرح محصولاتی که معرفی کرده‌اید را مطالعه کنند.

کاربردهای پنل پیامکی برای فروشگاه ابزارآلات ساختمانی

کاربردهای بازاریابی پیامکی در فروشگاه ابزار آلات ساختمانی

سامانه پیامکی برای فروشگاه ابزار آلات ساختمانی می‌تواند ابزار موثری برای دستیابی به مشتریان، ترویج خدمات شما و افزایش وفاداری مشتریان باشد. در اینجا چند روش برای استفاده از بازاریابی پیامکی توسط فروشگاه ابزار ساختمانی آورده شده است:

ارسال پیامک‌های تخفیف و فروش ویژه به مشتریان

فروشگاه‌ها می‌توانند پیامک‌هایی درباره خدمات جدید، معاملات ویژه و تخفیف‌ها برای مشتریان ارسال کنند که به ایجاد تجارت جدید و افزایش وفاداری مشتریان کمک می‌کند. ارائه کد تخفیف همواره گزینه‌ای جذاب است. شما می‌توانید با این روش مشتری‌های قدیمی خود را به خرید دوباره تشویق نمایید. در دروه‌های فروش ویژه می‌توانید یکبار در آغاز و بار دیگر در پایان برای مشتری‌های قدیمی خود پیامک ارسال کنید.

پیگیری خدمات

فروشگاه‌های ابزار آلات ساختمانی می‌توانند از پیامک برای پیگیری مشتریان پس از خدمات استفاده کنند تا بازخورد خود را بپرسند و اطمینان حاصل کنند که مشتری‌ها تجربه مثبتی داشته‌اند. این کار باعث می‌شود که اعتماد مشتری‌ها نسبت به شما افزایش یابد و مطمئن شوند که خریدهای بعدی آن‌ها نیز تجربه‌ای خوشایند خواهد بود.

اطلاع‌رسانی درباره محصولات جدید و به‌روز شده

فروشگاه‌ها می‌توانند پیامک‌هایی را با توصیه‌های محصولات جدید بر اساس نیازها و ترجیحات شخصی مشتریان ارسال کنند. شما می‌توانید با خلاقیت‌های خاص خود این معرفی را برای مخاطب جذاب کنید. می‌توانید به صورت دوره‌ای چند محصول محبوب خود را به وسیله پیامک به مخاطبان معرفی کنید.

اعلان‌های اضطراری

در شرایط اضطراری مرتبط با آب‌وهوا که فروشگاه تعطیل است یا سایر شرایط اضطراری، فروشگاه‌ها می‌توانند از پیامک برای دسترسی سریع به مشتریان با به‌روزرسانی‌ها و اطلاعات مهم استفاده کنند. همچنین اگر فروش اینترنتی دارید می‌توانید برای پیامک‌های تایید خرید، ارسال محصول و ارائه کد رهگیری از پنل پیامکی استفاده نمایید.

ارسال پیامک‌های یادآوری برای بازدید از فروشگاه و خرید مجدد

حفظ مشتری‌های قدیمی یکی از کاربردهایی است که پیامک برای شما آسان می‌کند. می‌توانید به کمک پیام‌های یادآوری یا ارائه کد تخفیف مشتری‌ها را برای خرید دوباره تشویق کنید. همچنین می‌توانید برای افرادی که سبد خرید خود را نهایی نکرده‌اند پیامک یادآور ارسال نمایید.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

استراتژی‌های مفید پنل پیامکی برای فروشگاه ابزار آلات ساختمانی

استراتژی‌های مفید پنل پیامکی برای فروشگاه ابزار آلات ساختمانی

برای اینکه بهترین بازخورد را از ارسال پیامک داشته باشید و بیشترین نتیجه را از آن بگیرید لازم است که استراتژی مشخصی را دنبال کنید. بعضی از موارد مهم که می‌تواند برای شما کمک کننده باشد شامل موارد زیر است:

1. قبل از ارسال پیامک: قوانین را رعایت کنید

برای ارسال یک پیامک، ابتدا باید قوانین لازم را بشناسید. استفاده از برخی عبارات می‌تواند بار حقوقی داشته باشد و در آینده برای شما دردسر ایجاد کند. بنابراین قوانین را به خوبی بشناسید تا دچار مشکل نشوید.

2. برنامه ارتباطی خود را تعریف کنید

با ایجاد یک طرح ارتباطی شخصی از کوچک‌ترین فرصت‌های تجاری استفاده کنید. این طرح بر اساس استفاده صحیح از تقویم شکل می‌یابد. یعنی فصل‌های پرفروش برای بعضی محصولات (مثلا لوازم کولر برای تابستان) دوره‌های تعطیلات و روز‌های تعطیل رسمی را مشخص کنید و پیام‌های متناسب با آن ارسال نمایید. همچنین پیام‌های خود را به دسته‌های اطلاع‌رسانی، تبلیغاتی و تشویقی تقسیم نمایید.

3. گیرندگان کمپین پیامکی را مشخص کنید

نحوه شخصی سازی ارسال پیام‌های خود را بدانید. زیرا با پیام سفارشی می‌توانید وارد حریم خصوصی مصرف کنندگان شوید. پیامک شما باید بسته به گیرنده آن‌ها متفاوت باشد. اگر هدف شما حفظ مشتریان است، از پیامک‌های کم هزینه برای حفظ ارتباط پایدار با آن‌ها بدون افزایش هزینه‌های خود استفاده کنید. اگر هدف تبلیغاتی بیشتری دارید، با یک کلیدواژه موثر و متن مختصر، مشتریان بالقوه را جذب کنید. ایده آل این است که لیست‌ها را بر اساس معیارهای بسیار خاص ایجاد کنید و یک پیامک بازاریابی شخصی ارسال کنید که زبان آن برای مثال با سن یا جنسیت گیرنده سازگار باشد.

۴. زمان ارسال پیامک را برنامه ریزی کنید

لحظه ارسال پیامک حرفه‌ای شما بسیار مهم است. باید به خاطر داشته باشید که مزاحم گیرنده نشوید یا خطر بلاک شدن را نداشته باشد. از ارسال پیام در نیمه شب یا صبح زود خودداری کنید. اگر زمان‌های مناسبی از روز مانند 12 بعد از ظهر تا 1 بعد از ظهر یا 5 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر را ترجیح دهید، فردی که پیامک را دریافت می‌کند، بیشتر پذیرا می‌شود و حتی در مورد آن با اطرافیان خود صحبت می‌کند. به کمک پنل پیامکی برای فروشگاه ابزار آلات ساختمانی می‌توانید زمان ارسال را بدون نگرانی در مورد آن برنامه‌ریزی کنید.

۵- یک متن جذاب و ساده بنویسید

لازم است که از کلمات کلیدی جذاب استفاده کنید و اطلاعات اصلی پیام خود را در ابتدای پیامک قرار دهید. تجربه نشان می‌دهد که به طور متوسط ​​2 تا 5 ثانیه طول می‌کشد تا ما یک پیامک تبلیغاتی را در ذهن خود «اسکن» کنیم. پس باید لازم است مختصر بنویسید تا برای مخاطب جذاب باشید. به طور کلی، پیام شما باید به ۳ قسمت تقسیم شود:

  • عبارت جذاب 3 یا 4 کلمه‌ای برای برانگیختن علاقه خواننده و قرار دادن زمینه پیشنهاد شما
  • پیشنهاد شما باید واضح، ساده و جذاب باشد.
  • یک راه تماس (شماره تلفن یا آدرس وب سایت شما)
پنل پیامکی برای فروشگاه های ابزار آلات ساختمانی

چالش‌ها و راهکارها

طبعا استفاده از سامانه پیامکی برای فروشگاه ابزار آلات ساختمانی بردون چالش نیز نخواهد بود. بعضی از چالش‌هایی که ممکن است هنگام استفاده با آن روبرو شوید و روش‌های مدیریت آن‌ها در ادامه شرح داده شده است.

عدم تحویل پیامک به برخی از مشتریان

برای اینکه حجم قابل توجهی از پیام‌های شما نرسیده به مقصد باقی نماند باید همیشه لیست مخاطبین خود را کنترل نمایید. زیرا همیشه ممکن است بعضی از شماره‌ها نامعتبر یا خاموش باشند. با فعال کردن گزینه گزارش تحویل می‌توانید از پیام‌هایی که به مقصد نمی‌رسد مطلع شوید و شماره‌های نامعتبر را حذف کنید. همچنین اگر تعداد پیام‌هایی که به مقصد نمی‌رسد خیلی بالا می‌شود می‌تواند به دلیل کافی نبودن اعتبار حساب شما یا مشکل از ارائه دهنده سرویس باشد.

بررسی بازخورد مشتری‌ها

ممکن است زمانی این سوال برای شما پیش آید که مشتری‌ها چقدر با پیامک‌هایی که برای آن‌ها ارسال می‌کنید ارتباط برقرار می‌کنند و چقدر به آن‌ها علاقه دارند. در صورتی که همیشه ارتباط شما با مشتری به صورت یک طرفه باشد اندازه‌گیری بازخورد دشوار است. می‌توانید برای دریافت بازخورد، نظرسنجی‌هایی را با موضوعات مختلف ترتیب دهید و انتظارات مخاطبان را بسنجید. میزان مشارکت مخاطبان در نظرسنجی می‌توانید معیار خوبی برای دریافت بازخورد باشد.

امنیت حساب کاربران و حریم خصوصی

اگر فروش اینترنتی دارید امنیت حساب کاربران اهمیت پیدا می‌کند. پنل پیامکی برای فروشگاه ابزار آلات ساختمانی این امکان را فراهم می‌کند که بتوانید حساب مشتریان را احراز هویت کنید. به این ترتیب که در لحظه ورود یک پیامک رمز ورود یک بار مصرف برای مخاطب ارسال می‌شود و از اینکه حساب در اختیار خود فرد است اطمینان حاصل می‌شود.

نمونه موفق استفاده از بازاریابی پیامکی ابزار آلات ساختمانی

اگر از این روش به درستی استفاده نمایید به طور قطع می‌توانید بازخورد خوبی از آن بگیرید. زیرا همان‌طور که ذکر شد این روش گسترده‌ترین پوشش کشوری و در دسترس‌ترین گزینه برای مخاطبان است. اگر بخواهیم یک شرکت موفق را در زمینه ابزار آلات ساختمانی نام ببریم که به خوبی از این روش استفاده می‌کند می‌توانیم به شرکت «رونیکس» اشاره کنیم. شاید شما نیز تا به حال به پیام‌های بازاریابی رونیکس برخورد کرده باشید. به جرات می‌توان گفت که این شرکت همه استراتژی‌های ذکر شده در بالا را به خوبی رعایت می‌کند و بیشترین بهره را از کاربردهای پیامک دریافت می‌کند.

شاید با خود بگویید که رونیکس یک شرکت بزرگ و شناخته شده است و امکان رقابت با او منتفی است؛ اما این تلقی اشتباه است. زیرا بعضی ویژگی‌ها سبب می‌شود که گاهی یک فروشگاه کوچک بتواند در استراتژی پنل پیامکی برای فروشگاه ابزار آلات ساختمانی موفق‌تر عمل کند. ویژگی‌هایی که سبب می‌شود بعضی مشتری‌ها فروشگاه شما را به یک نام بزرگ ترجیح دهند می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

  • استراتژی فروش محلی (اغلب افراد ترجیح مي‌دهند از یک فروشگاه نزدیک و با مشاهده مستقیم کالا خرید نمایند.
  • قیمت مناسب‌تر
  • برندهای معتبر
  • مشتری‌مداری و جلب اعتماد مخاطب

بنابراین شما نیز می‌توانید با استفاده صحیح از بازاریابی پیامکی جایگاه مناسب خود را پیدا کنید و حتی در رقابت با نام‌های بزرگ پیروز باشید.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

جمع بندی

پیامک بیش از ۱۵ سال از که در کشور ما مورد استفاده قرار می‌گیرد و توانسته است به عنوان یک ابزار مناسب برای بازاریابی مورد استفاده قرار گیرد. امکانات و مزایای این روش به اندازه‌ای است که حتی ظهور اینترنت نیز نتوانسته از اهمیت و رونق آن بکاهد. از مزایای آن می‌توان به ارزان بودن، پوشش گسترده، نرخ بالای مطالع شدن و ارتباط موثرتر اشاره کرد. شما می‌توانید از پنل پیامکی برای فروشگاه ابزار آلات ساختمانی در جهت معرفی محصولات جدید، ارائه کد تخفیف و معرفی فروش ویژه، پیگیری محصولات و… استفاده نمایید. تهیه یک استراتژی موثر و دسته‌بندی مخاطبان می‌تواند به شما کمک کند تا استفاده بهینه‌ای از این روش داشته باشید. چنانچه به اطلاعات بیشتری در این زمینه دارید یا قصد دارید یک پنل پیامکی مناسب تهیه کنید با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *