تبلیغات و پنل پیامکی برای بوتیک ها

تبلیغات و پنل پیامکی برای بوتیک ها

بوتیک‌ها نیز مانند هر کسب‌وکار دیگری، به کمپین‌های تبلیغاتی نیاز دارند. زیرا در زمانه ما رقابت در بازار بسیار شدید شده و برندهایی موفق خواهند بود که بتوانند به خوبی محصولات و خدمات خود را به مخاطبان معرفی کرده و رضایت آن‌ها را جلب نمایند. اگرچه روش‌های تبلیغاتی فراوانی وجود دارد، اما استفاده از پنل پیامکی برای بوتیک می‌توانند کاربرد بسیار بیشتری داشته باشد.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

به کمک یک استراتژی بازاریابی پیامکی صحیح، می‌توانید به سرعت همه مشتریان بالقوه را از محصولات بوتیک خود مطلع کنید. صرفه‌جویی در هزینه و در عین حال افزایش سود از مزایای بی‌نظیر تبلیغات پیامکی است. ثابت شده است که ارسال پیامک یکی از قدرتمندترین ابزارها برای افزایش فروش است. اثرگذاری این تکنیک به اندازه‌ای است که همه برندهای بزرگ نیز همچنان از آن استفاده می‌کنند.

کاربردهای پنل پیامکی برای بوتیک ها

پنل پیامکی برای بوتیک

بوتیک‌ها می‌توانند تنوع زیادی داشته باشند. از یک فروشگاه لباس گرفته تا بوتیک کیف و کفش، عطر و ادکلن و مد و فشن همه می‌توانند زیرمجموعه بوتیک‌ها باشند. از آنجایی که بوتیک‌ها غالبا به طور مستقیم با مردم سروکار دارند، استفاده از روشی که مخاطبان را ترغیب به حضور در فروشگاه شما کند تاثیر قابل ملاحظه‌ای خواهد داشت. پنل‌های پیامکی در واقع پلتفرم‌های آنلاینی هستند که به شما امکان می‌دهند به صورت انبوه برای مخاطبان بالقوه پیام ارسال نمایید و از آن‌ها بازخورد دریافت کنید. همچنین کاربردهایی مانند ارسال پیامک خودکار، تنظیم زمان ارسال پیامک، برگزاری نظرسنجی و دریافت گزارش آن در سال‌های اخیر به آن اضافه شده است.

کاربردهای پنل پیامکی برای بوتیک بسیار متنوع است و می‌تواند تا حدود زیادی به میزان خلاقیت شما نیز بستگی داشته باشد. شما می‌توانید از پنل برای معرفی محصولات فصلی، ارائه تخفیف یا تبلیغ فروش ویژه و… استفاده نمایید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

مزایای استفاده از پنل پیامکی در بوتیک

مزایای استفاده از پنل پیامکی در بوتیک

پنل پیامکی نسبت به سایر روش‌های بازاریابی مزایای قابل ملاحظه ای دارد. برخی از این فواید به شرح زیر است:

یک روش فوری است

به طور متوسط، مردم هر 15 دقیقه یک بار تلفن همراه خود را چک می‌کنند. اگر پیامی روی آن باشد حتما نگاه می‌کنند. دیدن پیامک معمولا در همان چند ثانیه اول دریافت اتفاق می افتد. حتی اگر کسی متوجه دریافت پیامک نشود، بعدا می‌تواند آن را ببیند. بنابراین پنل پیامکی برای بوتیک یک روش فوری است.

کاهش هزینه‌ها و زمان برای تبلیغات و ارتباط با مشتریان بوتیک

مطمئنا هیچ روشی به اندازه پیامک مقرون به صرفه نیست. شما می‌تواند با سرمایه‌گذاری اندک هزاران پیام را به مخاطبان خود ارسال نمایید. تبلیغات بوتیک با اجاره بیلبورد یا تبلیغات فضای مجازی می‌تواند هزینه و انرژی بسیار بیشتری بطلبد. به علاوه زمان اجرای یک کمپین پیامکی تنها چند دقیقه است.

بدون نیاز به امکانات ویژه

همه مردم می‌توانند پیامک دریافت کنند؛ حتی اگر اینترنت یا موبایل هوشمند نداشته باشند. اگر خارج از محدوده تحت پوشش شبکه تلفن همراه باشند، بلافاصله پس از ورود به محدوده تحت پوشش پیامک ارسال می شود. در حالی که روش‌های نوین مانند شبکه‌های اجتماعی چنین قابلیتی ندارند. 

تعامل بسیار بالا

گزارش‌ها نشان می‌دهد که به طور متوسط ​​29 درصد از گیرندگان پیامک روی لینک‌های موجود در پیامک کلیک می‌کنند که تقریبا نیمی از آن‌ها خرید می‌کنند که معادل 14 درصد از کل است. این یعنی هر ۱۰۰ پیامی که از پنل پیامکی برای بوتیک ارسال کنید حدود ۱۴ نفر از شما خرید خواهند کرد!

مناسب برای همه بوتیک‌های کوچک و بزرگ

بازاریابی پیامکی انبوه برای مشاغل در هر اندازه مناسب است. انواع بوتیک‌های بزرگ و کوچک، از طریق پیامک با مشتریان خود در تماس هستند. تاثیرگذاری بالا و در عین حال ارزان قیمت بودن باعث شده است که همه به این روش تمایل نشان دهند.

افزایش رضایت مشتریان بوتیک و بهبود ارتباط با آن‌ها

پیامک از نظر مخاطبان نیز یک روش مناسب است. بیشتر مردم ترجیح می‌دهند که پیام‌های اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی را به جای تماس تلفنی، پیامک دریافت کنند. پیامک مزاحمت زیادی برای مخاطبان ندارد و هر زمانی که اراده کنند می‌توانند آن را ببینند یا نادیده بگیرند.

ارائه اطلاعات دقیق و به‌روز به مشتریان بوتیک

پیامک می‌تواند اطلاعات دقیق و به‌روزی به مشترکان شما ارسال کند. به خصوص برای اطلاع‌رسانی‌هایی که حاوی تاریخ، هزینه و… هستند و با اعداد و ارقام سروکار دارند پیامک یک روش مناسب برای اطلاع‌رسانی است.

کاربردهای پنل پیامکی برای بوتیک ها

کاربردهای پنل پیامکی برای بوتیک

پنل پیامکی کاربردهای متنوعی برای بوتیک‌ها دارد که بعضی از رایج‌ترین آن‌ها شامل موارد زیر است.

اعلام تخفیفات و پیشنهادات ویژه

پیامک یک راه عالی برای اطلاع رسانی به مشتریان در مورد تبلیغات، تخفیف‌ها و پیشنهادات شخصی است. این پیامک‌ها به نیت متقاعد کردن مشتری برای خرید در چند ساعت یا چند روز آینده است. برای اینکه یک پیشنهاد کار کند، پیام باید شخصی، واضح و سودآور باشد. به عنوان مثال، یک تخفیف 20-۳۰ درصدی باعث ایجاد انگیزه می‌شود. اگر پیشنهاد شخصی یا کد تخفیف می‌دهید، فراموش نکنید که به سایت لینک دهید یا شماره تلفن بگذارید. از مخاطب نخواهید که مستقلا اطلاعاتی در مورد شما جستجو کند.

تعامل با مشتریان فعلی و سابق

پیامک‌های تعاملی باعث می‌شوند که مشتری نام برند شما را فراموش نکند. می‌توانید به صورت دوره‌ای یا در مواقع خاص با مشتریان تعامل داشته باشید. به عنوان مثال، در مورد خرید ناتمام، سبد خرید رها شده، یا در دسترس بودن محصول مورد درخواست اطلاع دهید. هدف متقاعد کردن مشتری برای بازگشت به سایت و تکمیل معامله است.

برگزاری نظرسنجی

با استفاده از پیامک می‌توانید در بین مشتریان نظرسنجی برگزار کنید و از آن‌ها بازخورد دریافت کنید. به عنوان مثال می‌توانید از نظر مردم در مورد کیفیت خدمات خود نظر بخواهید. پنل پیامکی برای بوتیک نتایج نظرسنجی را به صورت گزارش به شما ارائه خواهد داد.

اطلاع‌رسانی درباره محصولات جدید و فصلی

می‌توانید محصولات جدید یا فصلی خود را به کمک پیامک‌های تبلیغاتی به مخاطبان بالقوه خود اطلاع‌رسانی کنید. پیام‌ها باید جذاب و در عین حال واضح باشند.

نحوه پیاده‌سازی پنل پیامکی در بوتیک

پیاده‌سازی پنل پیامکی برای بوتیک زمان زیادی از شما نمی‌گیرد. به تنهایی یا با کمک یک مشاور مراحل زیر را طی کنید تا پنل شما آماده استفاده گردد. پشتیبانی سایت سیگنال آماده ارائه مشاوره و راهنمایی شما است.

انتخاب پنل پیامکی مناسب

برای شروع استفاده از بازاریابی پیامکی لازم است که یک پنل مناسب انتخاب کنید. پنلی که انتخاب می‌کنید باید دارای امکاناتی باشد که نیازهای شما را برطرف نماید. علاوه بر امکان ارسال پیامک انبوه، به امکاناتی چون امکان ارسال پیامک خودکار، تنظیم تاریخ و ساعت ارسال پیامک، امکان دسته‌بندی مخاطبان و شخصی‌سازی پیامک‌ها و برگزاری نظرسنجی توجه کنید. پنل مناسب باید رابط کاربری ساده‌ای داشته باشد تا کار کردن با آن راحت باشد.

اتصال پنل پیامکی به سیستم بوتیک

اگر بوتیک شما سیستم نرم افزاری، سایت یا اپلیکیشن خاصی دارد می‌توانید پنل پیامکی را به آن متصل نمایید. این کار دست شما را برای ارسال پیامک خودکار بسیار بازتر می‌کند. می‌توانید با تنظیمات خاصی، پنل پیامکی برای بوتیک را طوری تنظیم کنید که اطلاعات را از سیستم برداشته و به افراد ارسال کند. برای مثال وقتی فردی از شما خرید می‌کند با پیامک تایید خرید را به او اطلاع می‌دهد.

طراحی پیام‌های مناسب برای ارسال

قبل از استفاده از پنل باید متن پیام های خودکار را تعریف کنید و به پنل وارد نمایید. پس از آن پنل به طور خودکار اطلاعات شخصی افراد را به متن پیام‌ها وارد کرده و ارسال می‌کند. می‌توانید برای ارسال پیام‌های انبوه نیز از قبل قالب‌هایی طراحی کنید.

طراحی استراتژی پیامکی

بهتر است از همان ابتدا یک استراتژی بازاریابی داشته باشید. البته ممکن است این موضوع در ابتدا قدری دشوار باشد؛ اما به تدریج می‌توانید آن را اصلاح کنید. باید به این سوال‌ها پاسخ دهید که می‌خواهید که چه نوع پیام‌هایی را به مخاطبان ارسال کنید؟ آیا فقط قصد دارید تبلیغات کنید؟ آیا می‌خواهید پیام‌های تراکنشی را نیز ارسال کنید؟ آیا غیر از پیامک برنامه بازاریابی دیگری نیز خواهید داشت؟

نکات مهم افزایش تاثیر پنل پیامکی برای بوتیک ها

نکات مهم برای افزایش تاثیر پنل پیامکی برای بوتیک

برای اینکه بیشترین استفاده را از پنل پیامکی ببرید، لازم است که برخی نکات فنی را بشناسید و به کار ببرید. این نکات می‌توانید شامل موارد زیر باشد:

  • برای متن پیامک وقت بگذارید: هرچقدر برای طراحی متن پیامک‌ها وقت بگذارید زیاد نیست. جمله اول متن بسیار مهم است؛ یک جمله جذاب می‌تواند مخاطب را ترغیب کند که متن را تا انتها بخواند. با این حال نباید متن پیامک را طولانی کنید. سعی کنید واضح بنویسید تا مخاطب به راحتی منظور شما را بفهمد.
  • به زمان ارسال دقت کنید: متن تبلیغاتی نباید در زمان نامناسب ارسال شود. پیامکی که در نیمه شب یا اوایل بعد از ظهر ارسال شود بازخورد خوبی نمی‌گیرد. باید زمانی پیامک بفرستید که فرد انرژی و وقت کافی برای خواندن پیام و فکر کردن به آن را داشته باشد.
  • احساس فوریت ایجاد کنید: در متن‌های پنل پیامکی برای بوتیک از محتواهایی استفاده کنید که مخاطب احساس کند دارد وقت را از دست می‌دهد. به عنوان مثال بنویسید «تخفیف ۲۰ درصدی فقط تا پایان امروز». این باعث می‌شود مخاطب به خرید تحریک شود.
  • راهی برای اقدام معرفی کنید: پیام شما نباید پایان باز داشته باشد. مخاطب باید به خوبی متوجه شود باید چه کند. ارائه یک لینک، آدرس کانال یا تلفن تماس از روش‌هایی است که به مخاطب کمک می‌کند به راحتی با شما ارتباط برقرار کند.
هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

جمع بندی

با وجود گذشت دو دهه از شروع به کار پیامک در کشور ما، همچنان این روش در صدر روش‌های بازاریابی قرار دارد. این روش بسیار بیشتر از روش‌های دیگر، حتی روش‌های مدرن مثل اینترنت می‌تواند با مخاطبان ارتباط برقرار کند. پیامک به طور فوری با مخاطبان ارتباط می‌گیرد و اغلب خوانده می‌شود. همچنین این تکنیک بسیار ارزان است و همه بوتیک‌های کوچک و بزرگ می‌توانند از آن استفاده کنند.

کاربرد پنل پیامکی برای بوتیک‌ها می‌تواند شامل ارسال کد تخفیف، تبلیغ فروش ویژه، معرفی برند، اطلاع‌رسانی در مورد محصولات جدید و… غیره باشد. برای تهیه پنل پیامکی لازم است که ابتدا یک سرویس مناسب انتخاب نمایید و با طراحی متن پیامک‌ها، بازاریابی خود را شروع کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تهیه پنل پیامکی سیگنال می‌توانید با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *