بهترین روش ارسال پیامک زماندار

بهترین روش ارسال پیامک زماندار

یکی از بهترین خدماتی که توسط اپراتورهای تلفن همراه در اختیار کاربران قرار گرفته است، ارسال اس ام اس زماندار است. اس ام اس زماندار یکی از بهترین روش‌ها برای حفظ ارتباط دوستانه با آشنایان و نزدیکان است. شما با کمک ارسال پیامک زماندار، می‌توانید درست در یک لحظه بخصوص، پیام تبریک تولد یا مناسبت‌های دیگر را برای دوستان یا نزدیکان خود ارسال کنید. امروزه پیشرفت تکنولوژی باعث شده است بسیاری از فعالیت‌های مردم به شکل کاملا منظم و برنامه‌ریزی شده انجام شود. 

افزایش فروش، تبلیغات پیامکی، خرید پنل

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

به عنوان مثال، طی چند سال گذشته که ارسال اس ام اس زماندار چندان رایج نبود، مردم باید زمان مناسبت‌های خاص یا پیام‌های مهم را به ذهن می‌سپردند تا در زمان مشخص آن را برای نزدیکان خود ارسال کنند. با این حال، مشغله‌های زندگی باعث می‌شد که بسیاری از مردم زمان ارسال پیام را فراموش کنند.  امروزه با کمک ارسال پیامک زماندار، این مشکل برطرف شده است. در ادامه این مقاله قصد داریم به طور کامل درباره اس ام اس زماندار و ویژگی‌های آن صحبت کنیم. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید. 

ارسال پیامک زماندار

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

ارسال اس ام اس زماندار 

اینفوگرافی کاربرد و مزایای پیامک زماندار

اس ام اس زماندار یکی از خدمات اپراتورهای تلفن همراه است که توسط بسیاری از کسب و کارها درخواست می‌شود. چرا که معمولاً مشاغل یا کسب و کارها پیامک‌های خود را به شکل انبوه برای کاربران یا مشترکین ارسال می‌کنند. در نتیجه، ارسال اس ام اس زماندار کاملاً برای کسب و کارها مقرون به صرفه خواهد بود و به برنامه ریزی کاری آنها نظم بیشتری می‌بخشد. ویژگی‌های پیامک زماندار دقیقاً مانند سایر پیام‌های کوتاه است. 

با این تفاوت که برای ارسال پیامک زماندار، باید یک متن را از قبل آماده کرد و در زمانی مشخص برای یک نفر یا تعدادی از نزدیکان فرستاد. اس ام اس زماندار درست در همان لحظه که شما از قبل تعیین کرده‌اید، برای کاربران ارسال می‌شود. ارسال این پیامک‌ها برای کسب و کارهایی که پیوسته در حال ارائه خدمات و فروش محصولات هستند، کاملاً الزامی است. در ادامه بیشتر درباره نحوه ارسال پیامک زماندار توضیح خواهیم داد. 

ارسال پیامک زماندار از طریق پنل پیامک
افزایش فروش، تبلیغات پیامکی، خرید پنل

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

ارسال اس ام اس زماندار از طریق پنل پیامک

یکی از روش‌های مناسب برای ارسال اس ام اس زمان دار، استفاده از پنل پیامک است. پنل پیامکی نرم افزاری است که به شما امکان می‌دهد پیام‌های مورد نظر خود را ذخیره کرده و در تاریخ مشخصی برای تعدادی از کاربران ارسال کنید. علاوه بر این، با کمک پنل پیامکی می‌توان اس ام اس زماندار را از طریق اینترنت برای کاربران فرستاد. پنل پیامکی همچنین حاوی بخشی به نام ارسال پیامک مناسبتی است. با استفاده از این بخش، شما می‌توانید یک مناسبت خاص را در تاریخ و زمان مشخص و به تعداد دلخواه تبریک یا تسلیت بگویید. 

ارسال اس ام اس زماندار در اندروید

روش‌های مختلفی برای ارسال اس ام اس زمان دار در اندروید وجود دارد. برای انجام این کار باید از اپلیکیشن‌های خاصی استفاده کرد. برخی از برنامه‌ها دارای ویژگی‌هایی مثل زمان بندی پیامک هستند و می‌توانند به شما در ارسال اس ام اس زمان دار کمک کنند. در ادامه، برخی از مهم‌ترین برنامه‌هایی که برای ارسال اس ام اس زماندار مورد استفاده قرار می‌گیرد را معرفی خواهیم کرد.

ارسال پیامک زماندار با  برنامه Scheduled 

 برنامه Scheduled 

یکی از بهترین برنامه‌هایی که برای ارسال اس ام اس زماندار مورد استفاده قرار می‌گیرد، برنامه ((Scheduled است. نحوه کار با این برنامه بسیار ساده است. ابتدا باید این برنامه را دانلود کرده و نصب کنید. بعد از ورود به نرم افزار، باید متن پیامک خود را بنویسید. در مرحله بعد، باید تعدادی مخاطب انتخاب کنید. نرم افزار به سرعت شما را به مخاطبین گوشی تلفن همراه متصل خواهد کرد تا راحت‌تر افرادی که قصد ارسال پیامک زماندار برای آنها را دارید پیدا کنید. بعد از انتخاب مخاطبین، لازم است زمان ارسال پیام را مشخص کنید. بعد از تعیین زمان، این نرم افزار دو روش را پیش پای شما خواهد گذاشت. 

در اولین روش، پیامک مورد نظر شما در تاریخ مورد نظر برای کاربران ارسال می‌شود. در روش دوم، شما می‌توانید پیام رسان ارسال اس ام اس را انتخاب کنید. در روش اول، پیامک شما فقط به عنوان اس ام اس زماندار مورد استفاده قرار می‌گیرد. یعنی در زمان خاصی برای کاربران ارسال می‌شود و دیگر امکان دسترسی به پیامک را نخواهید داشت. اما در روش دوم، شما می‌توانید محتوای پیامک را علاوه بر اس ام اس زماندار در سایر پیام رسان‌ها نیز مورد استفاده قرار دهید. به عنوان مثال، قادر خواهید بود بعدا آن را به شکل پیام معمولی در اپلیکیشن‌های دیگر مثل واتساپ برای نزدیکان خود ارسال کنید.

 این نرم افزار، ویژگی‌های دیگری نیز دارد که باعث شده است به یک نرم افزار پرطرفدار در میان کسب و کارها تبدیل شود. به عنوان مثال، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این نرم‌افزار این است که می‌تواند یک پیام تکراری را چندین بار برای کاربران مختلف ارسال کند. در نتیجه دیگر نیازی نیست که شما در دوره‌های زمانی مختلف چندین بار محتوای پیام را بنویسید. همچنین نرم افزار (Scheduled) با سیستم عامل‌های آیفون نیز سازگاری دارد. 

ارسال پیامک زماندار با نرم افزار Do It Later

نرم افزار Do It Later

یکی دیگر از نرم افزارهایی که برای ارسال اس ام اس زماندار مورد استفاده قرار می‌گیرد، نرم افزار (Do It Later) است. این نرم افزار به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین و جدیدترین برنامه‌های ارسال اس ام اس زماندار توسط کسب و کار ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در نرم افزار(Do It Later) ، همه چیز به شکلی کاملاً منظم طراحی شده است تا کاربر بعد از ورود به اپلیکیشن سردر گم نشود. این نرم افزار معمولاً با سیستم عامل اندروید سازگاری بیشتری دارد. نحوه استفاده از نرم افزار

 (Do It Late)، مانند سایر نرم‌افزارهاست.

 برای استفاده از این نرم افزار شما ابتدا باید محتوای پیام خود را یادداشت کنید. سپس مخاطبین را انتخاب کرده و تاریخ ارسال پیامک زماندار را تعیین کنید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این برنامه این است که به شما قابلیت بروزرسانی تاریخ ارسال پیامک زماندار خواهد داد. یعنی شما می‌توانید در زمان دیگری، مجدداً همان پیام را برای کاربران مختلف ارسال کنید. این نرم افزار به شما امکان می‌دهد تا پیام خود را علاوه بر اس ام اس، در اپلیکیشن‌های دیگر مثل جیمیل، یاهو، هات میل، فیسبوک و توییتر نیز ارسال کنید. 

ارسال اس ام اس زماندار با نرم افزار Alpha Messaging

نرم افزار Alpha Messaging

این برنامه به شکلی کاملا هوشمند طراحی شده است. به عنوان مثال، شما می‌توانید یک پیام را در این نرم افزار ذخیره کرده و تاریخ خاصی را برای ارسال پیام به کاربران مختلف تعیین کنید. این نرم افزار به صورت کاملا هوشمند و خودکار، در زمان مشخص پیام را برای کاربران ارسال خواهد کرد و نیاز به بررسی مجدد شما نیست. علاوه بر این، نرم افزار (Alpha Messaging) قادر است به شکل خودکار تماس و پیام دریافت کند.

 اس ام اس‌های زماندار در اپلیکیشن (Alpha Messaging)، ایونت نامیده می‌شوند. بنابراین شما می توانید یک پیام آماده کنید و از اپلیکیشن بخواهید که در یک روز مشخص یا در چند روز مشخص به شکل مداوم آن را برای کاربران ارسال کند. مثلاً ممکن است لازم باشد پیام شما یک هفته به شکل مداوم برای کاربران متعدد ارسال شود. 

هر ایونت به شکل روزانه یا هفتگی تعیین می‌شود. اگر می‌خواهید پیام شما چند روز پی در پی ارسال شود، باید تعداد روزها و زمان آن را به شکل دقیقی مشخص کنید. بعد از آماده سازی پیام، گزینه (Quite Mode) را انتخاب کنید. این گزینه به شما کمک می‌کند تا پاسخ پیام‌ها را نیز دریافت کنید. 

ارسال پیامک زماندار با آیفون

ارسال اس ام اس زماندار برای آیفون 

در گوشی تلفن همراه آیفون نیز می‌توان از روش‌های مختلفی اس‌ام‌اس زمان دار ارسال کرد. در ادامه برخی از بهترین روش‌های ارسال پیامک زماندار در گوشی آیفون را برای شما بیان می‌کنیم: 

برنامه Scheduled برای آیفون

همانطور که گفته شد، نرم‌افزار (Scheduled) برای سیستم عامل آیفون نیز مناسب است. عملکرد این نرم‌افزار در گوشی‌های تلفن همراه آیفون و اندروید با یکدیگر متفاوت است در گوشی تلفن همراه آیفون، باید ابتدا روی گزینه (create massage) کلیک کنید. بعد از آن گزینه (To Whom) را انتخاب کرده و از میان مخاطبین، افراد دلخواه را انتخاب کنید. سپس روی گزینه (When) کلیک کنید. این گزینه، تاریخ و زمان دلخواه شما را تعیین می‌کند. در زمان ارسال پیام، یک‌ پیام اعلان برای شما فرستاده خواهد شد. در این حالت روی (send with) کلیک کنید تا پیام ارسال شود. 

نرم افزار Delayd

این نرم افزار یکی از بهترین برنامه‌هایی است که به شما امکان می‌دهد تا برای کاربران خود اس ام اس زمان دار ارسال کنید. تنها تفاوت این برنامه با سایر برنامه‌ها این است که پیامک زماندار از شماره خود شما ارسال نمی‌شود. بلکه تمامی اس ام اس‌ها از سرور نرم افزار به شکل کاملاً مستقیم برای کاربران ارسال خواهد شد. باقی ویژگی‌های این نرم افزار، مانند سایر نرم افزارهای ارسال اس ام اس زماندار است. یعنی، شما می‌توانید پیام خود را یادداشت کرده و مخاطبین تلفن همراه را انتخاب کنید. 

سپس پیامک در تاریخ و زمان مشخص برای مشتریان فرستاده می‌شود. البته برای رفع مشکل نرم افزار (Delayd)، می‌توان از روش‌های مختلف استفاده کرد. در ساده‌ترین روش، زمانی که شما پیام زماندار خود را آماده کرده و قصد ارسال آن را دارید، باید نام و شماره تلفن خود را نیز وارد نرم افزار کنید تا پیام مستقیما از شماره تلفن شما به کاربران فرستاده شود. در غیر این صورت، کاربران متوجه نخواهند شد که این پیام از کجا به دست آنها رسیده است.

مزایای ارسال اس ام اس زماندار
افزایش فروش، تبلیغات پیامکی، خرید پنل

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

مزایای ارسال اس ام اس زماندار

ارسال اس ام اس زمان دار مزایای گوناگونی دارد که در ادامه برای شما بیان می‌شود: 

  • ارتباط بهتر با مشتریان

شما به عنوان یک کسب و کار می‌توانید از طریق ارسال پیامک زماندار ارتباط بهتری با مشتریان خود داشته باشید. به عنوان مثال، اگر به صورت هفتگی تخفیفات دوره‌ای دارید یا مسابقه برگزار می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم حتما از نرم افزارهای ارسال اس ام اس زماندار استفاده کنید. زیرا این نرم‌افزارها پیامک شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و در بازه زمانی مشخص برای مشتریان ارسال می‌کنند. بنابراین مشتریان شما به سرعت متوجه تخفیف یا برگزاری مسابقات شده و در آن شرکت خواهند کرد. 

  • صرفه جویی در وقت

تصور کنید تمامی محصولات از ساعت ۱۰ صبح تا ۴ بعد از ظهر دارای تخفیف ۳۰ درصدی هستند و شما می‌خواهید این را به تمامی مشتریان خود اطلاع دهید. اگر بخواهید پیام متنی را در همان روز آماده کرده و برای تعداد زیادی از کاربران ارسال کنید، ممکن است این کار یک روز کامل وقت شما را بگیرد. در نتیجه نه تنها نمی‌توانید تمامی پیامک‌های متنی را در همان روز برای کاربران بفرستید، بلکه قادر به انجام فعالیت‌های روزانه و رسیدگی به امور کاری نیز نخواهید بود.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

 اما با کمک نرم افزارهای ارسال اس‌ام‌اس زماندار، شما قادر خواهید بود از یک روز قبل محتوای پیام متنی را آماده کرده و ساعت مشخصی را برای ارسال پیام در روز بعد تعیین کنید. به این ترتیب، بدون هیچ مشکلی پیام برای همه کاربران ارسال شده و مشتریان شما از خبرهای مهم کسب و کار آگاه خواهند شد. 

کاربردهای ارسال اس ام اس زماندار

اس ام اس زماندار توسط بسیاری از فروشگاه‌ها و کسب و کارهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه برخی از کاربردهای ارسال اس ام اس زمان دار را برای شما بیان می‌کنیم: 

  • ارسال پیام مناسب 

یکی از مهم‌ترین کاربردهای اس ام اس زمان دار، ارسال پیام مناسبتی برای مشتریان یا دوستان و نزدیکان است. شما با استفاده از اپلیکیشن‌هایی که در این مقاله معرفی شد، می‌توانید یک پیام با مناسبت خاص مثل تبریک تولد یا تسلیت آماده کرده و برای یک فرد خاص ارسال کنید. ارسال پیام مناسبتی برای افزایش اعتبار کسب و کارها اهمیت بسیار زیادی دارد. 

به عنوان مثال، با ارسال پیام تبریک روز تولد به یکی از مشتریان بالقوه خود، به او نشان خواهید داد که اهمیت بسیار زیادی برای مشتریان خود قائل هستید. به این ترتیب، رضایت مصرف کنندگان محصولات و خدمات کسب و کار شما افزایش پیدا خواهد کرد. 

  • ارسال اخبار مهم

یکی دیگر از کاربردهای ارسال پیام زماندار، اطلاع رسانی به مشتریان و مخاطبین است. به عنوان مثال، شما می‌توانید تخفیفات دوره‌ای یا روز برگزاری مسابقات را در یک پیام مشخص آماده کرده و برای مشتریان خود ارسال کنید. به این ترتیب، مشتریان و مخاطبین شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن از اخبار مهم کسب و کار آغاز خواهند شد. 

خرید پنل پیامکی سیگنال

خرید پنل پیامکی

برای ارسال اس ام اس زماندار از سامانه سیگنال، ابتدا باید وارد این سامانه شده و در آن عضو شوید. سپس، با خرید اشتراک یا پنل پیامکی، قادر خواهید بود از خدمات گوناگونی مثل ارسال پیام انبوه یا ارسال پیام زماندار بهره‌مند شوید. سامانه پیامکی وب سایت سیگنال، با هدف توسعه کسب و کار و سهولت بازاریابی طراحی شده است. قیمت پنل شامل اس ام اس زماندار، با توجه به شرایط کسب و کار شما متفاوت است. 

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

ارتباط مستقیم با کارشناسان سیگنال

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

سخن پایانی

در این مقاله از وبسایت سیگنال، به طور کامل درباره ارسال اس ام اس زماندار صحبت شد. همچنین روش‌های ارسال پیامک زماندار در گوشی تلفن همراه اندروید و آیفون بیان شد. اس ام اس زماندار، بهترین گزینه برای ارسال پیام مناسبتی مثل پیامک تبریک یا تسلیت است. همچنین با پینک زماندار، شما می‌توانید اطلاعیه‌ها و خبرها را با سرعت بالایی به مشتریان منتقل کنید. 

سوالات متداول

روش‌ های ارسال اس ام اس زماندار چیست؟

ارسال اس ام اس از طریق نرم افزار یا پنل پیامک، دو روش رایج برای فرستادن پیامک زماندار هستند. 

مهم‌ترین کاربرد اس ام اس زماندار چیست؟

ارسال پیام مناسبتی و ارسال اطلاعیه‌ها و اخبار مهم، از کاربردهای اصلی اس ام اس زماندار است. 

آیا روش ارسال پیامک زماندار در آیفون و اندروید متفاوت است؟

بله، گاهی اوقات از اپلیکیشن یکسانی برای هر دو استفاده می‌شود، ولی نحوه ارسال آن متفاوت است. 

فایده استفاده از پیامک زماندار چیست؟

کسب و کارها ارتباط بهتری با مشتریان خواهند داشت و در زمان آن‌ها صرفه جویی خواهد شد.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *