روش دریافت پرینت پیامک برای سیم کارت خود یا دیگران

روش دریافت پرینت پیامک برای سیم کارت خود یا دیگران

آیا تا به حال نیازی به دریافت پرینت پیامک احساس کرده اید؟ دلایل مختلفی برای آگاهی از روش دریافت پرینت پیامک برای سیم کارت خود یا دیگران وجود دارد. گاهی افراد به دلایل شخصی و گاهی نیز برای موارد جدی تر مانند کشف جرم و مسائل این چنینی نیاز به دریافت پرینت پیامک و مشاهده پیامک های ارسالی و دریافتی خود دارند. برای این منظور کافیست دلایل کافی برای مراجع قضایی ارائه داده و در صورت تایید؛ مجوز صدور آن را در اختیار مخابرات یا اپراتورهای سیمکارت های دائمی و اعتباری داخل ایران قرار دهید. به همین دلیل هم قصد داریم تا شما را با راه های دریافت پرینت پیامکی برای سیم کارت خود یا دیگران آشنا کنیم. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

روش پرینت پیامک

دریافت پرینت پیامک برای سیم کارت خود یا دیگران

گاهی برای مشاهده پیامک های ارسالی و دریافتی و جزئیات ارسال آن ها نیاز به یک گزارش دقیق از وضعیت پیامک های گوشی خود داریم. ممکن است جرمی صورت گرفته باشد و برای ارائه مدارک به قوه قضاییه و یا سایر دستگاه های دولتی، نیاز به ارائه پرینت پیامک داشته باشیم. خوشبختانه انواع روش دریافت پرینت پیامک برای سیم کارت خود یا دیگران وجود دارد که در این مطلب تمامی آن ها را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد. 

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

پرینت اس ام اس

دریافت پرینت پیامک شخصی

اگر بخواهیم برخی پیامک ها یا اطلاعات داخل آن ها که از روی گوشی پاک شده اند را برگردانیم دو راه پیش پای ما وجود دارد. یک روش بک آپ تلفن همراه است که در اکثر مواقع جوابگو نیست و نمی توان به کمک آن پیامک های شخصی را برگرداند. در چنین شرایطی باید از پرینت پیامکی برای دسترسی به اطلاعات از دست رفته استفاده کنیم. بنابراین در چنین شرایطی باید به صورت قانونی و با صدور دستور چاپ از سمت مراجع قضایی، برای دریافت پرینت پیامک برای سیم کارت خود یا دیگران استفاده کنیم. 

پرینت پیامک در پنل پیامکی

دریافت پرینت پیامک از پنل پیامکی

بسیاری از کسب و کارها و مشاغلی که از بازاریابی پیامکی برای رشد و رونق کسب و کار خود استفاده می کنند، در برخی شرایط نیاز به دریافت پرینت پیامک دارند. بنابراین پرینت پیامک برای پنل های پیامکی هم کاربرد دارد، البته اگر اپراتور و پنل پیامکی خدماتی از جمله گزارش دهی پیامک های ارسالی و دریافتی داشته باشد. در این صورت کاربر کافیست وارد پنل پیامکی خود شده و با ورود به قسمت مدیریت و گزارش دهی پیامک های ارسالی و دریافتی، به کلیه پیامک های تبلیغاتی و خدماتی ارسالی و دریافتی دسترسی پیدا کند. بدین ترتیب کاربر به راحتی می تواند متن پیامک، زمان و تاریخ ارسال و شماره فرد گیرنده پیامک را مشاهده کند. 

پرینت پیامک سیمکارت همراه اول

دریافت پرینت پیامک از همراه اول

روش دریافت پرینت پیامک برای سیم کارت خود یا دیگران را می توان با توجه به اپراتور سیم کارت ها نیز مشخص کرد. در ایران دو اپراتور ایرانسل و همراه اول جزو اپراتورهای پرکاربر و معتبری هستند که دارندگان سیم کارت این دو اپراتور می توانند از سرویس دریافت پرینت پیامک استفاده کنند. اپراتور همراه اول سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری به مشتریان و کاربران خود ارائه داده و به صورت قانونی پرینت پیامک همراه اول را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. برای این منظور کافیست کاربر و صاحب خط و سیمکارت همراه اول، درخواست خود را به قاضی ارائه داد و در صورت تایید قاضی می توان درخواست را به اپراتور همراه اول برد و پرینت پیامک سیمکارت را دریافت کرد. همچنین لازم به ذکر است که برای دریافت پرینت پیامک سیمکارت همراه اول خود می توانید با شماره 9990 تماس بگیرید.

پرینت پیامک سیمکارت ایرانسل

دریافت پرینت پیامک از ایرانسل

روش دریافت پرینت پیامک برای سیم کارت خود یا دیگران از اپراتور ایرانسل نیز فرق چندانی با اپراتور همراه اول ندارد. فرقی نمی‌کند سیم کارت اعتباری دارید یا دائمی، در هر صورت روش دریافت پرینت پیامکی مشابه است. اگر صاحب خط ایرانسل باشید می توانید از طریق دفتر خدمات الکترونیک قضایی ابتدا درخواست دریافت پرینت پیامک خود را ثبت و پس از دریافت نامه دادگاه از مراکز حقوقی ایرانسل آن را دریافت کنید. همچنین لازم به ذکر است که برای دریافت پرینت پیامک سیمکارت ایرانسل خود می توانید با شماره 700 تماس بگیرید.

دریافت پرینت پیامک دیگران

دریافت پرینت پیامک برای سیمکارت دیگران

تا به این جا از روش های مختلف دریافت پرینت پیامک سیم کارت هایی صحبت کردیم که صاحب و مالک سیمکارت اقدام کند. اما اگر بخواهیم برای دریافت پرینت سیمکارت دیگران اقدام کنیم، باید دلایل کافی برای دریافت اطلاعات شخص مذکور به مراجع قضایی را داشته باشیم. در حقیقت این روش برای کسانی مناسب است که پیامک هایی حاوی مطالب تهدید آمیز، کلاهبرداری یا جرایم سایبری دریافت کرده اند و نیاز دارند برای اثبات جرم گزارش دقیق و جامعی از پیامک های دریافتی از سوی شخص را به دادگاه یا مراجع قضایی ارائه کنند. بدین ترتیب در صورت تشخیص قاضی و مراجع قضایی مجوز صادر شده و پرینت پیامک از اپراتور مربوطه دریافت می‌ شود. این مجوز زمانی صادر می شود که ثابت شود مالک سیمکارت از طریق سیمکارت خود و با ارسال پیامک به دیگران مرتکب جرائمی مانند کلاهبرداری، تهدید و اخاذی شده باشد.

پرینت پیامک تا چه زمانی امکان پذیر است؟

تا چه زمانی می‌توان به پرینت پیامک دسترسی داشت؟

حال که با انواع روش دریافت پرینت پیامک برای سیم کارت خود یا دیگران آشنا شدیم، بد نیست به این نکته نیز اشاره کنیم که پرینت پیامک ایرانسل و همراه اول تا چند ماه است؟

در پاسخ به این سوال پرتکرار باید گفت، که پیامک‌ها معمولاً تا شش ماه قابل استعلام هستند. البته لازم به ذکر است که اطلاعات و گزارشات پیامک های ارسالی و دریافتی به همراه جزئیات آن ها مانند نام و شماره ارسال کننده یا گیرنده و زمان ارسال از ابتدای خرید سیمکارت در سرورهای مخابرات، همراه اول و ایرانسل ذخیره می شوند. با این وجود اما هر زمان که برای دریافت پرینت پیامک به مراجع قضایی مراجعه کنید، دادگاه تنها اجازه پرینت پیامک های 6 ماه قبل را در اختیار شما قرار خواهد داد.

بنابراین توصیه می کنیم که به صورت مداوم از پیامک های و اطلاعات مورد نیازتان بک آپ بگیرید تا از دردسر مراجعه به مراجع قضایی و کارهای اداری آن دور بمانید، به علاوه با استفاده از بک آپ شخصی شما می توانید به کلیه اطلاعات و داده های پیامک های خود دسترسی داشته باشید، نه تنها پیامک های 6 ماه قبل!

صفر تا صد تبلیغات پیامکی کسب و کار شما

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

در آخر 

مزاحمت های پیامکی، پیامک های حاوی مطالب کلاهبرداری و اخاذی و تهدیدهای زیادی که در عصر تکنولوژی بسیار باب شده، باعث شده تا این روزها افراد به دریافت پرینت پیامک نیاز پیدا کنند. گاهی افراد برای سیمکارت خود و گاهی نیز برای سیمکارت دیگران نیاز دریافت پرینت پیامک دارند. به همین دلیل در این مطلب در مورد روش دریافت پرینت پیامک برای سیم کارت خود یا دیگران صحبت کردیم و مراحل آن را مورد بررسی قرار دادیم. اگر شما نیز نیاز به دریافت پرینت پیامکی و اطلاعات و جزئیات پیامک های ورودی و خروجی گوشی همراه خود و یا پنل پیامکی دارید، پیشنهاد می کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 نظر برای “ روش دریافت پرینت پیامک برای سیم کارت خود یا دیگران

حاتم عموری

پاسخ

میخواستم پرینت تماس ها مکالمه و پیام ها را بگیرم


مینا

پاسخ

سلام
کسی پرینت خط همراه اول من را از اپراتور خرید کرده پیامک و تماس خط من را دارد
اجازه دارد یا خیر


صیاد اسلامی

پاسخ

سلام خسته نباشید من با شریکان اختلاف حساب داریم چگون میشه اس م س خط که بهم پیام داده دراوریم