نکاتی مهم در ارتباط با پنل پیامک

پنل پیامک

پنل پیامک ابزار اطلاع رسانی و تبلیغاتی که مورد استفاده سازمان ها و اشخاص قرار گرفته شده است، و ابزاری ارتباطی برای هر کسب و کاری  می باشد. همان طور که یک شرکت نیاز به یک تلفن دارد، پنل پیامک نیاز اساسی و اصلی هر سازمان و فروشگاه می باشد. از گذشته بازاریابی مستقیم بهترین شیوه برای فروش محصولات، ارتباط با مشتریان بوده است، استفاده از دیگر روش های تبلیغاتی و بازاریابی از قبیل پخش آگهی تراکت، تبلیغات در مجلات تبلیغاتی که بسیار پر هزینه هستند و یا راهکارهایی از قبیل تبلیغات  در روزنامه ها و رسانه جمعی به اندازه کافی بر روی مخاطب تاثیر گذار نمی باشد.

در واقع پنل پیامک یک نرم افزار تحت وب است که با آن می توانید ارسال و دریافت پیامک بصورت تکی و گروهی و انبوه یا تبلیغاتی انجام دهید.

برای استفاده از آن شما هیچ نیازی به نصب نرم افزار و یا  داشتن سخت افزار مودم جی اس ام  برای ارسال و دریافت و اتصال مداوم به اینترنت را ندارید.

تمام این امکانات را ما فراهم کرده ایم و شما تنها با خرید یکی از پنل های ما یک شناسه ی کاربری و رمز عبوراختصاصی خودتان وارد سامانه خود میشوید و از امکانات آن استفاده میکنید.

یکی از اصول بازاریابی موفق از طریق این روش می توان به سریع و راحت بودن در اتصال، سرعت بالا در ارسال، امکانات ویژه و هوشمند انواع ارسال پیام کوتاه  به صورت های مختلف مثل زماندار، متناظر، هوشمند، نام برد.

همین طور ارائه بانک های اطلاعاتی جهت ارسال و معرفی خدمات یا کالا به صورت انبوه در مناطق و یا مشاغل مختلف اشاره کرد.

پس تنها چیزی که شما لازم دارید یک کامپیوتربه علاوه اینترنت و در هر نقطه از جهان که به اینترنت دسترسی داشته باشید میتوانید ارسال پیامک را انجام دهید.

البته نیازی نیست که شما برای هر ارسال آنلاین باشید بلکه می توانید پنل پیامک را برای هر زمانی در آینده تنظیم کنید وتا آن ها را در زمان مقرر ارسال کند.

ارسال پیامک تکی

با استفاده از این ابزار می توان به یک شماره خاص ارسال خود را انجام دهید.

ارسال پیامک گروهی

در این روش شما به یک گروه خاص از قبل تعیین شده پیام خود را ارسال می کنید. جهت این کار باید از قبل دفترچه تلفنی از مشتریان آماد کرده باشید.

در این سیستم این قابلیت وجود دارد که شما می توانید به راحتی مشتریان و مخاطبین خود را دسته بندی کرده شماره های آن ها را در سیستم اضافه کنید و سپس بر حسب نیاز به گروهی که مورد نظرتان است از پنل پیامک استفاده کنید.

ارسال به تفکیک استان و شهرهای کشور

بدین ترتیب که با انتخاب هر کدام از استان های کشور شهرهای زیر مجموعه آن استان لیست میشود که شما میتوانید به ساکنین همان شهر پیام خود را ارسال کنید.


13 کاربرد سامانه پیامکی

 

کاربرد سامانه پیامکی یک ویژگی مهم و اساسی در انتخاب و خرید آن است. زیرا امروزه پنل پیامکی، یک ابزار قدرتمند تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی پرسرعت، کم‌هزینه و موثر برای معرفی شرکت‌ها، سازمان‌ها و کارآفرینانی است که می‌خواهند در دنیای رقابتی تجارت، از همکاران خود عقب نمانند. پس باید در انتخاب آن دقت کنید. در این مقاله به معرفی کاربرد سامانه پیامکی سیگنال می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

 

سامانه پیامکی چیست؟

سامانه پیامکی یک نرم افزار تحت وب است که با آن می‌توانید ارسال و دریافت پیامک تبلیغاتی و خدماتی، بصورت تکی، گروهی و انبوه انجام دهید. برای استفاده از آن شما هیچ نیازی به نصب نرم افزار و یا داشتن سخت افزار مودم جی اس ام ندارید. تنها با یک ثبت‌نام و عضویت در پنل و بارگذاری مدارک هویتی، می‌توانید از امکانات آن استفاده کنید.

 

13 کاربرد سامانه پیامکی سیگنال

انتخاب یک پنل پیامکی با امکانات گسترده و کاربردی، سرعت عمل و بازدهی تبلیغ شما را افزایش می‌دهد:

 

1.ثبت‌نام آسان

از مهم‌ترین مزایای سامانه پیامک سیگنال این است که شما به راحتی می‌توانید وارد سایت سیگنال شوید، رایگان ثبت‌نام کنید و با داشتن یک شناسه کاربری و رمز عبور ، وارد پنل پیامک اختصاصی خود شوید و از تمام امکانات آن استفاده کنید و نیازی نیست برای بخش‌های مختلف سامانه، هزینه جداگانه‌ای بپردازید.

 

2.سرعت بالا

یکی از اصول بازاریابی موفق، سرعت عمل بالاست. این امر مستلزم داشتن امکاناتی است که سرعت تبلیغات شما را بالا ببرند. پنل پیامک سیگنال چه در مرحله ثبت‌نام و چه در مرحله ارسال پیام کوتاه، پرسرعت است و ارسال پیامک‌ها را تضمین می‌کند.

 

3.بانک شماره به روز

ما در پنل پیامک سیگنال، بانک اطلاعاتی به روز و جامعی را در اختیار شما قرار می‌دهیم که به شماره‌های سراسر کشور، مشاغل مختلف و سن و جنسیت مخاطبین دسترسی دارد.

 

4.ارسال خودکار در آینده

یک کابرد پنل پیامکی سیگنال این است که نیازی نیست که شما برای هر ارسال آنلاین باشید. می‌توانید پنل پیامک را برای هر زمانی در آینده تنظیم کنید تا سامانه به طور خودکار، آن‌ها را در زمان مقرر ارسال کند.

 

 5.برآورد هزینه، قبل ارسال پیامک

وقتی تمام گزینه‌ها را در باکس ارسال پر کردید، سامانه به طور خودکار هزینه ارسال پیامک را برای شما محاسبه می‌کند.

 

6.گزارش دقیق ارسال و دریافت

گزارش تمام پیامک‌های ارسال و دریافت شده با تمام جزئیات در سامانه سیگنال ذخیره می‌شود و قابل دانلود است.

 

پنل پیامک,پنل پیامک,پنل پیامک

 

7.ارسال پیامک تکی

با استفاده از این ابزار می‌توان به یک شماره خاص، ارسال خود را انجام دهید.

 

8.ارسال پیامک گروهی

در این روش شما به یک گروه خاص از قبل تعیین شده، پیام خود را ارسال می‌کنید. جهت این کار باید از قبل شماره مخاطبین خود را در بخش دفترچه تلفن پنل، وارد کرده باشید. در این سیستم این قابلیت وجود دارد که شما می‌توانید به راحتی مشتریان و مخاطبین خود را دسته‌‌بندی کرده شماره‌های آن‌ها را در سیستم اضافه کنید و سپس بر حسب نیاز به گروهی که مورد نظرتان است از پنل پیامک استفاده کنید.

 

9.ارسال به تفکیک استان‌ها و شهرهای کشور

با این گزینه شما می‌توانید به راحتی به مخاطبینی از استان‌ها و شهرهای مختلف پیامک تبلیغاتی بفرستید.

 

10.ارسال به بلک لیست

سامانه پیامکی سیگنال این امکان را دارد که به شماره‌های بلک لیست نیز پیامک ارسال کند. بنابراین دیگر نگران عدم ارسال پیام‌ها نباشید.

 

11.ارسال پیامک طبق سن و جنسیت

این گزینه برای تبلیغ بسیاری از کسب و کارها مانند باشگاه‌های ورزشی و آرایشگاه‌ها بسیار مفید است.

 

12.ارسال پیامک از روی نقشه

شما می‌توانید از روی نقشه داخل سایت، مشخص کنید به شماره‌های کدام خیابان یا منطقه شهر پیامک ارسال شود.

 

13.تیم پشتیبانی قوی

از دیگر مزایای سامانه پیامک سیگنال، داشتن یک تیم مشاوره آنلاین و تلفنی است که سامانه پیامکی سیگنال این امکان را دارد. ممکن است درباره نحوه استفاده از پنل، خرید خط تبلیغاتی یا خدماتی، نحوه نوشتن پیامک یا تعرفه‌ها سوالاتی داشته باشید که کارشناسان ما آماده پاسخ‌گویی به شما عزیزان هستند.

 

جمع‌بندی

اگر می‌خواهید برای معرفی و تبلیغ کسب و کار خود، خط پیامکی بخرید و برای مخاطبین خود اس ام اس ارسال کنید، باید به کاربرد سامانه پیامکی توجه کنید. پنلی را انتخاب کنید که سرعت بالایی داشته باشد و ارسال پیام را تضمین کند. سامانه پیامکی سیگنال یک انتخاب مطمئن برای یک تبلیغ پیامکی گسترده است. اگر سوالی دارید می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.32008-025


تبلیغات با پنل اس ام اس یک امر حیاتی است

 

ارسال اس ام اس تبلیغاتی امروزه یکی از پرکاربردترین روش های تبلیغاتی به حساب می آید تا حدی که تبلیغات با پنل اس ام اس یک امر حیاتی برای برخی از کسب و کارها به شمار می رود در بازاریابی پیامکی اصول روش ها و نکاتی وجود دارد که بسیار مهم و کلیدی هستند و رعایت آن ها در این نوع تبلیغ باعث می شود تا شما به نتیجه مطلوبی برسید.

امروزه ما در دنیای زندگی می کنیم که دنیای هزینه محسوب می شود شما می توانید با ارسال اس ام اس تبلیغات کم هزینه در کسب و کار خود داشته باشید.

با رعایت 4 نکته زیر می توانید در بازاریابی پیامکی خود موفق شوید:

1- متن پیام مناسب

متن پیامک  یکی از مهم ترین نکات در تبلیغات با پنل اس ام است، چرا که متن پیامک باعث جذب و تشویق مخاطب در استفاده از محصولات یا خدمات ارائه شده می شود به طوری که ممکن است آن پیامک را به دیگران نیز ارسال کند.

نیاز نیست در مورد محصول یا خدماتی که ارائه می کنید توضیح کاملی بدهید.


متن پیامک باید کوتاه و قابل فهم باشد چرا که بیشتر افراد تمایل به خواندن متن های مختصر و مفید دارند.


بنابراین در مورد ویژگی های خاص محصول یا خدماتی که ارائه می کنید در متن پیامک به طور مختصر توضیح دهید تا پیامک تاثیر گذار باشد.

2-  ارتباط با مشتری

با مشتریان خود یک ارتباط صمیمانه داشته باشید و تنها به عنوان ارسال کننده پیامک نباشید.

برای برقراری ارتباط بهتر و صمیمی می توانید برای آن ها پیام تبریک روز تولد و یا به مناسبت های مختلف تخفیف های ویژه با پنل اس ام اس ارسال کنید.

در اولین ارتباط  زمانی که مشتری به شما پیام ارسال می کند می توانید با استفاده از سرویس پاسخگوی خودکار یک پیام تشکر برای او ارسال کنید ویا آن ها را در یک نظرسنجی شرکت دهید.

3- از جملاتی که حس نگرانی ایجاد می کنند خودداری کنید

از عبارات و جملاتی که حس نگرانی و منفی در مخاطب ایجاد می کنند و مخاطب  را از خواندن ادامه متن منصرف می کند استفاده  نکنید.

پیشنهاد می شود درصورت ممکن در متن پیامک خود از علائم دستور زبان فارسی مثل (؟،!،… ) استفاده کنید این علائم توجه مخاطب را بسشتر جلب می کنند.

4- طراحی متن

در طراحی متن پیامک بهتر است نام برند تجاری تخفیف ها در سطر اول، مزایا یا ویژگی خاص محصول یا خدمات در سطر دوم و شماره تلفن یا آدرس سایت خود را درسطر آخر قرار دهید.

قبل از اینکه ارسال اس ام اس کنید مطمئن شوید  که متن پیامک غلط املایی نداشته باشد.

توجه به این نکات کوچک و کلیدی در متن پیامک می تواند شما را در نتیجه گیری بهترارسال پیامک تبلیغاتی با پنل اس ام اس کمک کند.

 5- شناخت مخاطبان

قبل از ارسال پیام به طور دقیق و مشخص تعیین کنید مخاطبان شما چه کسانی هستند؟ آیا قشر خاصی از افراد جامعه هستند؟ آیا تفکیک جنسیت و سن مخاطب برای تبلیغ خدمات یا محصولات شما مهم است؟

مطمئن باشید که بدون تعیین کردن ویژگی های مخاطب پیامکی خود نمی توانید نتیجه مطلوبی از ارسال اس ام اس تبلیغاتی بگیرید و فقط پول و وقت خود را هدر داده اید.


کاربرد سامانه پیامکی

 

سامانه‌ پیامکی یک نرم ‌افزار است که ارسال اس ام اس به صورت انبوه را عهده دار است. این سامانه به سیستم‌ های مخابراتی متصل شده است و به شما اجازه مدیریت آسان پیامک ها را می ‌دهد.


از طریق سامانه پیامکی می ‌توانید پیامک‌ های تبلیغاتی خود را ارسال و از مشتریان خود پیامک دریافت کنید.


قابلیت های سامانه پیامکی:

  • ارسال پیامک انبوه
  • دسترسی به بانک شماره ها بر اساس نیاز
  • دریافت گزارش پس از ارسال

ارسال پیامک انبوه

با استفاده از سامانه پیامکی شما می ‌توانید برای تعداد بالا و در انواع اقسام مقیاس ‌ها پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید. این مقیاس شما از یک محله تا یک شهر و کل کشور می ‌تواند متفاوت باشد و همین موضوع یکی از دلایل محبوبیت تبلیغات پیامکی است.

دسترسی به بانک شماره ها بر اساس نیاز

برای مثال یک آرایشگاه مردانه تنها به مشتریان مرد نیاز دارد و بدون هدف انجام ارسال اس ام اس سبب می شود نیمی از هزینه او هدر برود، چرا که زنان هیچ وقت مشتری او نیستند.

اما با استفاده از سامانه پیامکی می‌ تواند فقط به بانک شماره‌ های مردان پیامک‌ های تبلیغاتی خود را ارسال کند. این بانک شماره‌ ها در هدفمند کردن تبلیغات شما تاثیر بسیار مهمی دارند.

دریافت گزارش پس از ارسال

یکی از مشکلات اساسی در بازاریابی سنتی و تعدادی از برنامه های تبلیغاتی این است که شما هیچ ابزاری ندارید که با استفاده از آن بفهمید که دقیقا چه تعداد از مشتریان پیام تبلیغاتی شما را دریافت کردند.

اما یکی از ویژگی ‌های مثبت و مهم در سامانه پیامکی این است که شما با یک کلیک ساده در کمتر از یک دقیقه خواهید دید که چه تعداد از مشتریان شما پیامک تبلیغاتی شما را دریافت کردند و چه تعداد نه.

جالب است بدانید که در زمینه بازاریابی پیامکی آمار بسیار جالب و امیدوارکننده ‌ای وجود دارد.

در یک سامانه امکانات متعددی وجود دارد که کار بازاریابی شما را راحت می‌ کند، شما به تدریج با کار کردن با سامانه به مرور با این امکانات آشنا خواهید شد. ابزارهایی مانند تحلیل گر و منشی هوشمند به شما کمک می‌ کند یک خبرنامه پیامکی ایجاد کنید و به تدریج مشتریان خود را افزایش دهید.

ابزارهایی مانند کدخوان به شما کمک می‌ کنند تا برای مشتریان خود مسابقه برگزار کنید و با ابزار نظرسنجی می ‌توانید از مشتریان خود نظرسنجی کنید.


کارایی تبلیغات با ارسال اس ام اس

 

اگر پیام تبلیغاتی شما دارای جذابیت باشد و محتوای آن به نحوی تنظیم شده باشد که افراد را به ارسال آن برای یکدیگر ترغیب کند، کارایی تبلیغات شما به طور چشمگیری با ارسال اس ام اس افزایش یافته و مزایای بسیاری برای شرکت به همراه دارد.

با توجه به این موضوع که تلفن همراه جزء وسایل شخصی است، می توانید هر شخص را به طور خاص با در نظر گرفتن ویژگی های شخصی مانند موقعیت اجتماعی یا علایق، مورد توجه قرار داد که این امر موجب افزایش اعتماد مشتریان خواهد شد. تبلیغات پیامکی بستری مناسب برای کسب درآمد است.

گرچه بازاریابی به این روش بسیار ساده به نظر می رسد اما عوامل متعددی در موفقیت یا عدم موفقیت بازاریابی از طریق پیامک دخالت دارند.

که در این میان عوامل زیر بسیار مهم و تاثیرگذارند:

کسب اجازه از مشتری و رعایت حریم خصوصی او متاسفانه به ندرت رعایت می شود. در کشورهای اروپایی قوانینی در این حوزه وضع شده که طبق آن، به هیچ وجه نمی توان بدون کسب اجازه ی افراد برایشان ارسال اس ام اس کرد.

متاسفانه چنین قوانینی در کشورمان وضع نشده و بنابراین همه ی ما پیام های تبلیغاتی ناخواسته ی زیادی دریافت می کنیم که در اکثر موارد نارضایتی مارا به دنبال دارد.


اجازه ی مخاطبانتان را کسب کنید و تنها برای آن دسته از افرادی که با کسب و کارتان مرتبط هستند ارسال اس ام اس کنید.


این را نیز در نظر بگیرید که پیام شما با شرایط سنی و موقعیت اجتماعی و تحصیلی آن ها جور در بیاید.

ارسال اس ام اس زمان و وقت خاص خود را می طلبد و هر زمانی مناسب ارسال پیامک نیست.

بهترین زمان برای ارسال پیام های تبلیغاتی بین ساعات 10 تا 1 بعداز ظهر و هم چنین 4 تا 7 شب است.

ارسال پیام در هر زمانی خارج از این حوزه بازخورد منفی به دنبال خواهد داشت و ذهنیت مخاطبان را نسبت به تجارت و محصولات شما تغییر خواهد داد.

داستان تعریف نکنید تنها دروازه ی ارتباطی شما، چند کلمه است. سعی کنید در قالب چند جمله ی کوتاه به اهداف تبلیغات خود دست یابید.

مشتریان باید با خواندن چند کلمه ی ابتدایی دریابند که کسب و کار شما چیست و قصد ارائه ی چه خدمات و محصولاتی به آن ها را دارید.

متن های تکراری ارسال نکنید، سعی در ایجاد خلاقیت داشته باشید و جذاب بنویسید. اگر متن طولانی باشد و یا کلمات خسته کننده و خشک در آن به کار رفته باشد، مخاطبان میلی به خواندن دقیق پیامک ها نشان نمی دهند و حتی ممکن است در ارسال های بعدی بدون خواندن، آنها را حذف کنند.

سطح سواد و معلومات مخاطبان شما متفاوت است. متن پیام را طوری تنظیم کنید که برای همگان قابل درک باشد.

اگر قرار است در پیامتان از اعداد و ارقام استفاده کنید آن ها را در کوتاهترین شکل ممکن خود و در سطرهای جداگانه بنویسید.

زیرا در بعضی تلفن های همراه جای حروف و اعداد عوض می شود و یا ارقام پس و پیش میشوند و این موجب فهم نادرست و کاهش تاثیرگذاری خواهد شد.


 

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *