بازگشت چند برابر سرمایه با پیامک‌ تبلیغاتی

بازگشت چند برابر سرمایه با پیامک‌ تبلیغاتی

بازگشت سرمایه با پیامک تبلیغاتی شاید در ظاهر دور از ذهن باشد. ممکن است از خود بپرسید چگونه می‌شود با کمک تبلیغات پیامکی، سرمایه‌ تولید کالا یا خدمات‌ و تبلیغات مربوط به آن، برگردد. تبلیغات پیامکی به بودجه زیادی نیاز ندارد و شما می‌توانید در سامانه پیامکی که در آن عضو هستید، با مبلغ بسیار کمی، تعداد بسیاری از مشتریان خود را هدف قرار دهید. پیامک‌‌های تبلیغاتی با نرخ 98 درصد باز شدن، چیزی نیست که به راحتی بتوان از آن گذشت یا روشی دیگر را جایگزین آن کرد. با این حساب بازگشت سرمایه با پیامک تبلیغاتی اصلا دور از ذهن نیست.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

چرا پیامک تبلیغاتی برای بازگشت سرمایه مناسب‌تر است؟

برای تمام فروشندگان و صاحبین کسب و کار بسیار مهم است که در کنار بالا بردن کیفیت محصولات و خدمات خود، تبلیغات مناسب و جذابی برای بازاریابی داشته باشند. یکی از بهترین نوع تبلیغات، ارسال پیامک تبلیغاتی با پنل پیامکی است:

1.کم‌هزینه بودن پیامک تبلیغاتی

اگر افزایش فروش و بهبود ارتباط با مشتریان از اولویت‌‌های شما محسوب می ‌شود، اما زمان و توان مالی بالایی برای سرمایه‌‌گذاری در دیگر بخش‌‌های تبلیغات را ندارید، تبلیغات با سامانه ارسال اس ام اس می‌تواند ابزار تبلیغاتی مفید، ساده و کم‌ هزینه باشد.

2.گسترده بودن مخاطبین

با عضویت در یک پنل پیامکی به روز، به بانک شماره‌های گسترده شهری و کشوری دسترسی دارید و به راحتی می‌توانید پیام کوتاه تبلیغاتی ارسال کنید.

3.ارسال همزمان به مخاطبین گسترده

تنها با چند کلیک، می‌توانید هم‌زمان به مخاطبین بسیاری از سراسر استان یا کشور پیامک ارسال کنید.

4.ارسال به مخاطب هدف تبلیغات

اگر با توجه به نوع کالا یا خدمات‌تان، جامعه هدف برای شما مهم است و نمی‌خواهید هزینه و وقت شمت هدر برود، به راحتی می‌توانید با انتخاب یک یا چند گزینه در پنل پیامکی، به مخاطبین مورد نظرتان اس ام اس تبلیغاتی بر اساس شهر، استان، سن، جنسیت، شغل و…بفرستید.

5.سرعت بالای پیام کوتاه تبلیغاتی

سرعت ارسال و جذب مخاطب پیام کوتاه بسیار بیشتر از هر نوع تبلیغ دیگر است. به عنوان مثال شبکه‌های اجتماعی و اینترنت ممکن است همیشه در دسترس مخاطبین نباشد اما مخاطب اس ام اس را بدون نیاز به اینترنت می‌تواند پیام شما را باز کند.

چگونه با پیامک تبلیغاتی بازگشت سرمایه داشته باشیم؟

با رعایت چند نکته کلیدی و در عین حال ساده، به راحتی می‌توانید فقط با پیامک تبلیغاتی، سرمایه و هزینه محصولات خود را چند برابر برگردانید:

1.پیامک نباید نکته مبهمی داشته باشد

پیامی که مخاطبان دریافت می‌‌کنند باید ساده باشد و هیچ نکته مبهمی را در ذهن‌شان ایجاد نکند. بازخورد مخاطبان به میزان زیادی به ساده بودن پیام شما بستگی دارد. مشتریان باید بدانند که چرا پیامک شما را دریافت کرده‌‌اند و باید در قبال آن چه کاری انجام دهند. سعی کنید درخواست‌‌تان از مشتریان واضح و گویا باشد.

2.یک گفتگوی دو طرفه فراهم کنید

یک راه برای بازگشت سریع سرمایه با پیامک تبلیغاتی این است که برای مشتریان خود فقط پیامک تبلیغاتی و فروش نفرستید. می‌توانید برای تعامل و ارتباط بیشتر، پیامک‌های نظرسنجی، مسابقه، کد تخفیف و…هم برایشان ارسال کنید. پیامک مانند یک خیابان دوطرفه است و کاربران می‌توانند به پیامک‌های شما به راحتی پاسخ دهند. ایجاد راهی برای گفتگوی آسان می‌ تواند به تعهد، دلبستگی، رفع ابهام و پاسخ به سوالات احتمالی مخاطبان منجر شود. رضایت مشتری به عنوان یک عامل اصلی برای تعیین موفقیت سازمان و شرکت شماست.

3.اجازه دهید مشتریان شما را انتخاب کنند

یکی دیگر از روش‌های افزایش نرخ بازگشت سرمایه با پیامک تبلیغاتی، ایجاد باشگاه مشتریان است. در یک کمپین تبلیغاتی رضایت مخاطبان حرف نخست را می‌‌زند. اجازه دهید خود مخاطبین انتخاب کنند که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی شما را می‌خواهند یا خیر. این ثبت ‌نام اختیاری با روش‌های مختلفی انجام می‌‌شود. روش‌‌هایی مانند پر کردن یک چک باکس در هنگام یک نام‌نویسی اینترنتی، فرستادن یک پیامک به منظور کسب رضایت از مخاطبان برای ادامه ارسال پیامک‌‌های تبلیغاتی و پرسش حضوری از مشتریان در هنگام خرید است. در هر صورت جمع‌‌آوری شماره‌‌های بیشتر با روش‌‌های اخلاقی در موفقیت یک کمپین تبلیغات پیامکی بسیار مؤثر خواهد بود. افزون بر این همان ‌گونه که برای مشتریان امکان ثبت ‌نام اختیاری را فراهم می‌کنید، اجازه انصراف از شرکت در کمپین را نیز بدهید. این کار اگرچه در ظاهر موجب کاهش تعداد مخاطبان شما می‌‌شوند، اما در حقیقت از ایجاد یک موج اعتراضی در فضای حقیقی و مجازی علیه شما جلوگیری می‌کند و حتی این احترام موجب می‌شود مشتری حس خوبی نسبت به برند شما پیدا کند.

4.زمان ارسال پیامک

برخی اغذیه‌‌فروشی‌‌ها با استفاده از تبلیغات پیامکی به مشتریان پیشنهاد جذاب یکی بخر دو تا ببر می‌‌دهند. اما حدس بزنید چه زمانی را برای ارسال اس ام اس انتخاب می‌‌کنند؟ حوالی بعد از ظهر، یعنی دقیقا هنگامی که مخاطبان احتمالا از سر کار به خانه می‌آیند و از زمان ناهارشان گذشته است. اگر یک کتاب ‌فروشی دارید زمان مناسب برای تبلیغ کتب درسی، اوایل شروع هر ترم آموزشی است. به طور کلی تعیین زمان ارسال پیامک بسیار اهمیت دارد و باید با توجه به زمان نیاز مشتریان، تبلیغات خود را آغاز کنید. متأسفانه در ایران بسیاری از کسب و کارها این موضوع را رعایت نمی‌کنند و در نیمه‌های شب یا اوایل صبح اقدام به ارسال پیامک‌های تبلیغاتی می‌کنند. حال شما تصور کنید که مخاطبان با قیافه‌ های خسته و خواب‌ آلود تا چه حد به این تبلیغات توجه می‌کنند.

جمع‌بندی

اگر می‌خواهید هزینه‌های که برای تولید کالا یا ارائه خدمات خود صرف کرده‌اید، در مدت زمان کوتاهی برگردد و سودی خوبی نصیب‌تان شود، با کمک پنل پیامکی و ارسال هدفمند اس ام اس‌ها تبلیغاتی به راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید. تبلیغات با سامانه اس ام اس، مخاطبین زیادی را هدف قرار می‌دهد و به همان نسبت سرعت معرفی محصولات و خدمات شما را افزایش می‌دهد. برای همین بازگشت سرمایه با پیامک تبلیغاتی به صرفه‌ترین و بهترین کار است. اگر تصمیم گرفته‌اید از پنل پیامکی استفاده کنید، می‌توانید از مشاورین سامانه پیامکی سیگنال کمک بگیرید. 32008-025

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *