خط 1000 سر شماره پیامکی رهاب رایانه گستر | مزایا و معایب

خط 1000 سر شماره پیامکی رهاب رایانه گستر | مزایا و معایب

همه ما در طول روز پیامک های تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی متنوع و زیادی دریافت می کنیم. برخی از آن ها با اپراتور 1000 ارسال می شوند. در واقع منظور شماره فرستنده پیامک است که با شماره 1000 شروع می شود و ممکن است تا 14 رقم هم ادامه داشته باشد. در ادامه این مطلب می خواهیم در مورد شرکت اصلی این اپراتور یعنی رهیاب رایانه گستر صحبت کنیم و با خط 1000 بیشتر آشنا شویم. اگر شما هم برای بازاریابی پیامکی کسب و کار خود به دنبال اپراتور و خط ارسال پیامک مناسب هستید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید. شاید شما کاربر بعدی اپراتور 1000 (رهیاب رایانه گستر) باشید.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

شرکت رهیاب رایانه گستر

درباره رهیاب رایانه گستر

شرکت دانش بنیان رهیاب رایانه گستر یکی از شرکت های معتبر و قدیمی در زمینه خدمات فناوری است. این شرکت در سال 1377 تأسیس و با هدف توسعه سامانه های نرم افزاری در حوزه خدمات دريایی و بندری و ارائه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات در این حوزه مشغول به فعالیت شد. از دیگر اهداف رهیاب رایانه گستر می توان به توسعه اقتصاد ديجيتال محصولات نرم افزاری در حوزه لجستيک، ارائه خدمات الکترونیکی و کمک به کاهش مراجعه حضوری کاربران و در نهایت ارائه خدمات نوين در حوزه پیام کوتاه اشاره کرد.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

این شرکت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات پیام کوتاه بیشتر با ارائه سرشماره اپراتور 1000 شناخته شده است. بدین ترتیب شرکت رهياب رایانه گستر بیش از 10 سال است که با همکاری با اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رايتل با سرشماره 1000 خدمات خود را به مشتريان خود ارائه می نماید. در واقع پیش شماره 1000، پیش شماره ارسال پیامک انبوهی است که امروزه توسط هزاران هزار شرکت، سازمان، استارتاپ و  شرکت های خصوصی و دولتی معتبر و بزرگ مانند شرکت های گاز، توزیع برق منطقه ای و آب استانی مورد استفاده قرار می گیرد. شاید برایتان جای سوال باشد که علت این استقبال عظیم از اپراتور 1000 (رهیاب رایانه گستر) چیست؟ برای پاسخ به این سوال، بد نیست با این خط و مزایا و معایب استفاده از آن کمی آشنا شویم.

سرشماره های ارسال پیامک

درباره خط 1000

این روزها بسیاری از کسب و کارها در جهت توسعه و رشد تجارت و درآمدزایی خود اقدام به بازاریابی پیامکی می کنند. بازاریابی پیامکی یکی از انواع بازاریابی های مدرن است که با وجود هزینه کم و دسترسی و کاربری آسان، بازده به شدت بالایی دارد. با استفاده از بازاریابی پیامکی، کسب و کارهای کوچک و بزرگ می توانند پیامک های تبلیغاتی یا اطلاع رسانی خود را به دست مخاطبان و مشتریان خود رسانده و از این طریق محصولات و خدمات خود را معرفی کنند. برای این منظور کافیست صاحبان کسب و کارها یا بازاریابان از پنل پیامکی و یک سرشماره برای ارسال پیامک انبوه استفاده کنند. منظور از سرشماره در واقع همان شماره هایی است که پیامک های تبلیغاتی با آن ها ارسال می شود.

این خطوط ارسال پیامک معمولاً تا 14 رقم شماره دارند و هرکدام هم با 3 رقم شماره شروع می شوند که مشهورترین و پرکاربردترین آن ها سرشماره های 1000، 2000، 3000، 5000 است. اما ما در این مطلب می خواهیم به صورت اختصاصی در مورد سرشماره یا اپراتور 1000  صحبت کنیم. سرشماره ای که توسط شرکت رهیاب رایانه گستر ارائه و پشتیبانی می شود و یکی از قدیمی ترین سرشماره هایی است که توسط کسب و کارهای بزرگ و کوچک استفاده می شود. 

سرشماره پیامکی شرکت رهیاب رایانه گستر

کاربرد و کاربران خط 1000

شرکت رهياب رايانه گستر اولين شرکتی است که فعاليت خود را در حوزه ارائه خدمات ارسال پیامک انبوه آغاز کرد و امروزه به وسیله همین اپراتور 1000، بیش از 3 ميليارد پيام کوتاه در ماه ارسال می کند. بیشتر کاربران و مصرف کنندگان خط 1000، بانک ها، استارتاپ ها، دستگاه های دولتی و اجرایی و شرکت های گاز، برق منطقه ای و آب استانی هستند. برخی از مشتریان و کاربران اپراتور 1000 (رهیاب رایانه گستر) عبارتند از بانک های تجارت، مسکن، ملی، صادرات، انصار و قوامین و …، صدا و سیمای ملی ایران، سازمان انتقال خون، سازمان تامین اجتماعی و ایرانخودرو و سایپا و صدها شرکت خصوصی و دولتی مشهور و معتبر. این پیش شماره بیشتر در ارسال اطلاعات تراکنش های بانکی، کمپین های بازاريابی، رمز پویا، تبليغات، دریافت بازخورد از کاربران، نظرسنجی و اطلاع رسانی مورد استفاده قرار می گیرد. 

پنل پیامکی سیگنال

نحوه خرید و استفاده از اپراتور 1000

اپراتور 1000 یا سرشماره 1000، یکی از انواع خطوط خدماتی است که عمدتاً به منظور ارسال پیامک خدماتی و اطلاع رسانی استفاده می شود. برای استفاده از خط 1000، شما باید ابتدا از یک سامانه پیامکی برای دریافت  این خط درخواست کنید. در حال حاضر پنل پیامکی سیگنال معتبرترین سامانه پیامکی است که با رهیاب رایانه گستر قرارداد دارد و می تواند برای بازاریابی پیامکی شما یکی از خطوط اپراتور 1000 را به شما اختصاص دهد.  در واقع شما با خرید یک پنل پیامکی از شرکت سیگنال، امکان انتخاب ارپاتور 1000 را در پنل پیامکی خود خواهید داشت. بعد از ورود به حساب کاربری خود در پنل اس ام اس سیگنال و انتخاب اپراتور مورد نظر می توانید پیامک های اطلاع رسانی و خدماتی خود را از طریق اپراتور 1000 (رهیاب رایانه گستر) به مخاطبان هدف خود ارسال کنید. 

مزایای سرشماره 1000

مزایا و معایب استفاده از اپراتور 1000

با نحوه استفاده از اپراتور 1000 آشنا شدیم؛ اما لازم است پیش از اقدام با مزایا و معایب خط خدماتی 1000 بیشتر آشنا شوید. برخی از مزایا و معایب این سرشماره عبارتند از :

مزایا

  • کیفیت بالا و پایداری در  سرویس‌دهی
  • قابلیت انتخاب کامل شماره منتخب بعد از سر شماره 1000، در صورتی که پیش از شما آن شماره ثبت نشده باشد. 
  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه 
  • امکان گزارش‌گیری دقیق وضعیت ارسال پیامک‌ها 
  • سرعت بالا در ارسال پیامک‌
  • تجربه و سابقه طولانی مدت رهیاب رایانه گستر در ارائۀ خطوط پیامکی
معایب سرشماره 1000

معایب

  • روند فعال‌سازی طولانی‌تر از سایر اپراتورها
  • فعالسازی خط 1000 تا 24 ساعت بعد از خرید 
هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

کلام آخر

اگر به دنبال یک سرشماره مناسب برای ارسال پیامک تبلیغاتی یا اطلاع رسانی هستید، ما به شما اپراتور 1000 را پیشنهاد می کنیم. شرکت رهیاب رایانه گستر قدیمی ترین و اولین ارائه دهنده سرشماره های ارسال پیامک انبوه است و سرشماره خط 1000 را نیز همین شرکت ارائه داده است. به همین دلیل هم این سرشماره یکی از سرشماره هایی است که بیشتر توسط دستگاه های اجرایی دولتی و خصوصی، شرکت ها و سازمان های بزرگ مثل صدا و سیما، بانک ها، سازمان تأمین اجتماعی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. شما نیز می توانید به راحتی به لیست کاربران مشهور اپراتور 1000 (رهیاب رایانه گستر) بپیوندید. برای این منظور کافیست از شرکت سیگنال یک پنل پیامکی دریافت کرده و بعد از ورود به حساب کاربری خود پیش شماره 1000 را در قسمت اپراتورها انتخاب فرمایید. بعد از آن کافیست شماره مورد نظر خود را بعد از شماره 1000 وارد کرده و پس از آن تمامی پیامک های خدماتی خود را با آن شماره به مخاطبان هدف خود ارسال کنید. بنابراین اگر به فکر خرید سرشماره‌ای معتبر و چشمگیر برای بازاریابی پیامکی خود هستید، پیشنهاد می کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید. در این مطلب سیر تا پیاز سرشماره پیامکی 1000 را گردآوری کرده‌ایم.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *