تبلیغات کم‌هزینه با پیامک

تبلیغات کم‌هزینه با پیامک

 

تبلیغات کم‌هزینه اما موثر و کارآمد، برای تمام فروشندگان و صاحبین کسب و کارها مهم است. اما چه روش تبلیغاتی این دو مزیت را با  هم دارد؟ روش‌های مختلفی برای تبیلغ وجود دارد. تلویزیون، رادیو، بنر و تراکت، اینستاگرام، تلگرام و سایت که هر کدام تاثیر بزرگی در دیده شدن و فروش بیشتر محصولات و خدمات دارند اما باید هزینه بالایی هم برای آن صرف کرد. با یک تحقیق ساده متوجه می‌شوید که بهترین روش برای داشتن یک تبلیغ کم‌هزینه و مقرون به صرفه، استفاده از اس ام اس تبیلغاتی است. پیامک تبلیغاتی از دو نظر بهتر است:

1.سرعت عمل بالا

2.هزینه پایین

به ویژه که پیامک تبلیغاتی برای کسب و کارهای نوپا که نمی‌توانند هزینه زیادی برای تبلیغات بدهند، مقرون به صرفه‌تر است. در این مقاله از سایت پنل پیامکی سیگنال به شرح مزایای اس ام اس و تبلیغات کم‌هزینه می‌پردازیم. پس با ما همراه باشید:

چگونه با پیامک به تبلیغات کم‌هزینه برسیم؟

1.برای داشتن تبیلغ پیامکی، ابتدا باید یک خط پیامکی بخرید. برای این کار باید در یک پنل پیامکی معتبر ثبت‌نام کنید و عضو شوید و بعد یک خط تبلیغاتی بخرید. ثبت‌نام و عضویت هیچ هزینه‌ای ندارد.

به همین دلیل اس ام اس، کم‌هزینه‌ترین تبلیغ برای فروشندگان است.

2.بعضی سامانه‌های پیامکی برای اعضای جدید خود مزایایی در نظر می‌گیرند.

به عنوان مثال بعد از ثبت‌نام در پنل پیامکی سیگنال، می‌توانید 1000 پیامک اول را برای مخاطبین و مشتریان خود رایگان ارسال کنید. این یعنی صرفه‌جویی در تبلیغات!

تبلیغات کم‌هزینه با پیامک
تبلیغات کم‌هزینه با پیامک

3.خرید یک خط پیامکی تبلیغاتی یا خدماتی از یک سامانه پیامکی، بسیار کم‌هزینه‌تر از دیگر روش‌های تبلیغاتی است.

4.با ارسال اس ام اس، در کنار تبلیغ محصولات و خدمات‌، برندسازی هم می‌کنید. ممکن است مخاطبی از شما خرید نکند اما نام برند شما در یاد می‌ماند.

5.اگر پیامک تبلیغاتی شما به هر علتی به دست مخاطب نرسد، هزینه آن به حساب شما برمی‌گردد.

6.وقتی از پنل پیامکی استفاده می‌کنید به راحتی می‌توانید به گزارش ارسال پیامک‌های خود دسترسی داشته باشید و بازدهی تبلیغات پیامکی خود را تحلیل کنید. آیا به اندازه‌ای که هزینه کرده‌اید در جذب مشتری و فروش بیشتر موفق بودید یا خیر؟

7.ممکن است برخی از مخاطبین مایل به دریافت پیامک تبلیغاتی نباشند و شماره‌شان را در بلک لیست قرار دهند تا دیگر اس ام اس دریافت نکنند.

شما می‌توانید با خرید یک خط خدماتی یا تبدیل خط تبلیغاتی به خط خدماتی، به شماره‌های مسدود شده نیز پیام خدماتی و اطلاع‌رسانی ارسال کنید و مخاطبین خود را از دست ندهید. این یعنی کارایی بالاتر تبیلغات پیامکی!

8.تبلیغات پیامکی بهترین روش جذب مخاطب و فروش بیشتر محصولات و خدمات است چون نسبت به تعرفه‌ای که دارد، بازدهی آن بسیار بالا است. یعنی بازدهی آن بیشتر از هزینه‌ایست که برایش صرف می‌کنید. زیرا سرعت عمل ارسال اس ام اس بالاست در نتیجه زودتر نتیجه تبلیغات خود را می‌بینید.

9.ممکن است بعضی‌ها به اینترنت و سایت و اینستاگرام و شبکه‌های مجازی یا ایمیل دسترسی نداشته باشند اما اس ام اس به راحتی به دست‌شان می‌رسد. دریافت تبلیغات پیامکی حتی برای مخاطب و مشتری هم به صرفه‌تر است. نیازی نیست برای اینترنت هزینه کند و هر کجا که باشد می‌تواند به راحتی پیامک دریافت کند.

تبلیغات کم‌هزینه با پیامک
تبلیغات کم‌هزینه با پیامک

10. دلیل دیگری که باعث می‌شود پیامک، کم‌هزینه‌ترین تبلیغ باشد این است که برای خرید خط تبیلغاتی یا خدماتی چندین گزینه پیش روی خود دارید تا یک خط را با توجه به نیاز و بودجه خود بخرید.

11. بیشتر مردم به موبایل دسترسی دارند و در 90% موارد پیامک‌ها خوانده می‌شوند اما در تبلیغات دیگر مانند تراکت و بروشور امکان هدر رفت هزینه بسیار بالاست. قطعا بارها دیده‌اید تبلیغات کاغذی زیادی کف خیابان و پیاده‌رو ریخته و اصلا خوانده نمی‌شود. به همین دلیل اس ام اس، صرفه‌جویی در تبلیغات است.

12.با یک کلیک ساده می‌توانید تبلیغ خود را برای مخاطبین بسیاری از شهر یا حتی کل کشور بفرستید.

13.یکی از مزایای عالی استفاده از پیامک این است که شما با مشاورین و کارشناسان پنل پیامکی‌ای که در آن عضو هستید، ارتباط دارید. اگر در روند تبلیغات مشکلی پیش بیاید به راحتی می‌توانید از مشاور کمک بگیرید.

14. با ارسال پیام کوتاه می‌توانید در هزینه‌های تبلیغاتی خود صرفه‌جویی کرده و بودجه خود را برای بالاتر بردن کیفیت محصولات و خدمات‌تان هزینه کنید.

جمع‌بندی

اگر می‌خواهید کسب و کارتان رونق بیشتری داشته باشد، ابتدا باید مخاطب و مشتری بیشتری جذب کنید. برای جذب مخاطب بیشتر هم، باید بدانید چطور تبلیغ کنید. تبیلغ کم‌هزینه‌تر در دنیای امروز، استفاده از پیامک تبلیغاتی است. به همین سادگی!  برای اطلاع از شرایط و تعرفه‌های خط تبلیغاتی و خدماتی می‌توانید با کارشناسان سامانه پیامکی سیگنال در ارتباط باشید. 32008-025

………………………………………………….

دنیای هزینه

اکثر تبلیغات ها نیاز به هزینه هایی سرسام آور دارند ولی سامانه اس ام اس کم ترین هزینه را در تبلیغات دارد و نقش مهمی در دنیای هزینه امروزه ایفا می کند. دنیای امروز دنیای هزینه و منفعت می باشد هر موسسه ای که وارد مبحث تبلیغات می شود باید بتواند ضمن جبران نمودن هزینه های متحمل شده، به هدف خود که همان جذب مشتری می باشد دست یابد.

با توجه به آنکه امر تبلیغات در شرکت ها و موسسات هزینه بر است، لازم است تا تبلیغات به گونه ای صحیح و مناسب صورت گیرند تا ضمن اثربخشی ، به نوعی متناسب با آن هزینه صرف شده برای موسسه منفعت و عایدی هر چند در بلند مدت داشته باشد.

بحران کمبود منابع مالی شرکت ها و وجود رقابت شدید در میان شرکت ها، حساسیت نسبت به مخارج تبلیغات را افزایش داده است و لزوم تحقیق در خصوص اثربخشی تبلیغات آشکارتر گردیده است.


اکثر سازمان ها با کمی بررسی و سرچ در اینترنت متوجه می شوند که تبلیغات پیامکی اثر بخشی بیشتری از دیگر تبلیغات و حتی هزینه کمتری دارد.


با توجه به اهمیت ایجاد کارایی بیشتر در امر تبلیغات، رتبه بندی رسانه های تبلیغاتی به کارگرفته شده در سازمان از جایگاه خاصی برخوردار می باشد و این امر مانع صرف هزینه های نامناسب در تبلیغات می شود.

تبلیغات پیامکی امروزه در اکثر کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرد و سازمان ها از تاثیرات زیاد در فروش شگفت زده اند. بهتر است با برخی از قوانین ارسال اس ام اس آشنا شوید.

یک مصرف کننده هر روزه  در معرض صدها تبلیغ تجاری قرار می گیرد تا هنگام مرگ طبق یک برآورد حدود یک سال و نیم از عمر ما صرف تبلیغات گوناگون می شود.

تبلیغات همچون رمز و راز محسوب می شوند همانطور که شواهد نشان می دهد تبلیغات غلط می تواند، عملا میزان فروش یک شرکت را کاهش دهد.

حتی واقعیت تلخ حاکی از این است که بسیاری از شرکت ها کاملا شکست می خورند. اندازه گیری آثار گوناگون یک برنامه تبلیغاتی اگرچه دشوار است اما نتایج آن برای برنامه ریزی، اصلاح فعالیت های تبلیغاتی سازمان ها بسیار مفید خواهد بود.

تبلیغات با سامانه اس ام اس از تنوع و کارایی بسیار بالایی برخوردار است که هر مجموعه ی کاری یا سازمان می تواند از طریق این سامانه برای ایجاد یک ارتباط سریع با مشتریان و کارکنان خود استفاده کند.

در بازار سلیقه های متفاوتی وجود دارد و این سلایق دائما دستخوش تغییر و تحول است. هزینه های زیادی صرف ترویج فروش می شود.

برای دستیابی به جایگاه مناسب در بازار وکسب موفقیت، لازم است که شما به جای تبلیغات مختلف که هزینه های بسیار زیادی دارند و همچنین بازدهی کمتری هم دارد از تبلیغات با سامانه اس ام اس استفاده کنید تا در کمترین زمان بازدهی بالایی در فروش محصولات خود مشاهده کنید.

هدف تبلیغات جلب توجه مخاطب برای خریداری یک محصول یا استفاده از یک خدمت است.

……………………………………………..

تبلیغات پیامکی به سرمایه گذاری کلان نیاز ندارد

تبلیغات به شدت برای موفقیت شرکت حیاتی است اما این امر الزاما به معنای سرمایه گذاری کلان در آن نیست. کارآفرینان باهوش با تبلیغات سامانه اس ام اس که هزینه ای کمی دارد کسب و کار خود را تبلیغ می کنند و با ارسال اس ام اس مخاطبان خود را هدف می گیرند. تمرکز تبلیغات متقاعد سازی مشتری برای خرید است.


از تبلیغات پیامکی استفاده کنید و در کوتاه مدت مشتریان بسیاری را به سمت کسب و کار خود بکشید.


با محتوای پیام مشتری را جذب کنید

شما می توانید با محتوای پیامک مشتریان بسیاری را جذب کسب و کار خود کنید. با ارسال پیام و توضیح در مورد مزایای محصولات خود مشتریان جدید را جذب کنید.

در محتوای پیامک خود در مورد موضوعی صحبت کنید که مشتریان را جلب خواهد کرد.

به عنوان مثال اگر در زمینه توسعه برند فعالیت دارید از طریق خلق محتوای جذاب توضیح دهید چگونه کسب و کارهای منطقه ای برند های خود را ایجاد و مشتریان را با ارسال اس ام اس تحت تاثیر قرار می دهند.

تبلیغ به خلق مشتریان وفادار کمک می کند

تبلیغات با سامانه اس ام اس کم ترین سختی اجرا را دارد. خبرنامه مشتری را شروع کنید. اطلاعات به موقع درباره کسب و کار خود، ترفیع های ویژه با ارسال اس ام اس ارائه دهید. این امر به خلق جامعه ای از مشتریان وفادار کمک کرده و محصول و کسب و کار شما را در ذهن آن ها حفظ می کند.

با تبلیغات سامانه اس ام اس پیام های خودکار و هدفمند برای مشتریان ارسال کنید. اگر می خواهید شخصی تر عمل نموده و پیام های فرد به فرد ارسال کنید به راحتی می توانید این کار را هم با سامانه انجام دهید.

از تبلیغات پیامکی بهره ببرید

تبلیغات پیامکی روشی رایگان و ساده برای معرفی یک کسب و کار است و شبکه عظیمی از مشتریان بالقوه را در اختیار شما قرار می دهد.

مطمئن شوید بر ارزش درستی از محصول یا خدمت خود تمرکز دارید. منطقه ای که بیشتر به محصولان شما توجه می کنند را شناسایی کنید و برای آن ها در زمان های مشخص ارسال اس ام اس کنید.

چند بار در هفته پیام ارسال کنید و یاد بگیرید چه کسانی مخاطبان شما هستند. هنگامی که درک نمودید چه کسانی از محتوای شما استفاده می کنند و به چه چیزی علاقمند هستند، می توانید تلاشتان را مضاعف کنید.

از طریق پیامک مشتری را درگیر کنید

مشتریان راضی می توانند بهترین ابزار تبلیغات کسب و کار باشند. مشتریان خود را از طریق پیامک درگیر نمایید.

به عنوان مثال، کسب و کار و تجربه مشتری راضی را با پیام در اختیار سایرین قرار دهید، این تکنیک برای هر دو طرف سودمند است.

این رفتار موجب خلق داستان هایی قانع کننده و رابطه ای قوی تر بین شما و مشتریان تان می شود. هنگامی که ارتشی از مشتریان سخنگو در اختیار دارید، به آن ها اجازه دهید تا تجارب مثبت خود را به اشتراک گذاشته و داستان شرکت شما را برای دیگران بازگو کنند.

……………………………………….

چگونه با ارسال پیامک در هرینه تبلیغات صرقفه جویی کینم؟

صرفه جویی در هزینه تبیلغات

 

صرفه‌جویی در هزینه تبلیغات یکی از مهمترین مسائلی است که همه فروشندگان به آن فکر می‌کنند و به دنبال راهی هستند که با کمترین هزینه یک تبلیغ مفید و کاربردی انجام دهند. یکی از بهترین گزینه‌های تبلیغاتی استفاده از یک پنل پیامکی و ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی به مشتریان است. سایر گزینه‌ها مانند بیلبوردهای تبلیغاتی، تیزرهای تلویزیونی و رادیویی، تراکت و بروشور و نبر و شبکه‌های اجتماعی جذابیت‌ و تاثیرگذاری خوشان را دارند اما هم هزینه بالایی دارند و هم زودبازده نیستند و نیاز به صرف زمان زیادی دارند. برای صرفه‌جویی در هزینه تبلیغات کافیست در پنل پیامکی سیگنال ثبت‌نام کنید و به راحتی و با کم‌ترین هزینه پیامک ارسال کنید.

 

چگونه ارسال پیامک موجب صرفه‌جویی در تبلیغات می‌شود؟

وقتی بازاریابی پیامکی را با دیگر گزینه‌های تبلیغاتی مقایسه می‌کنیم به ویژگی‌های برجسته‌ای می‌رسیم که قطعا برای تمام فروشندگان و صاحبین کسب و کار اهمیت دارد:

1.سرعت بالا

اولین دلیلی که ارسال پیامک موجب کاهش هزینه بازاریابی می‌شود، سرعت بالای آن است. ارسال پیامک تبلیغاتی اصلا کار سختی نیست. تنها با وارد شدن به پنل پیامکی که در آن عضو هستید، به راحتی می‌توانید با چند کلیک، اس ام اس تبلیغاتی برای مخاطبین‌تان بفرستید.

 

2.عدم نیاز به اینترنت

شاید شما به این فکر کنید که شبکه‌های اجتماعی تاثیر بیشتری بر روی جذب مشتری خواهد داشت، اما آیا تبلیغات شما در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند تاثیری بر روی آن دسته از مخاطبینی که به اینترنت دسترسی ندارند، داشته باشد؟ ممکن است مخاطبینی هم که به شبکه‌های مجازی دسترسی دارند، همیشه به اینترنت وصل نباشند. پس می‌توان این طور نتیجه گرفت، با تبلیغات پیامکی می‌توان جامعه هدف بیشتری را پوشش داد زیرا بیش از ۹۰ درصد افراد جامعه، همیشه گوشی موبایل را همراه خودشان دارند و همیشه در دسترس هستند. اکثر این افراد هر چند دقیقه یک بار گوشی تلفن همراه خود را چک می‌‌کنند و اگر اس ام اس دریافت کرده باشند، قطعا آن را مشاهده خواهند کرد. به همین دلیل ارسال پیامک موجب صرفه‌جویی در هزینه تبلیغات می‌شود و دیگر نیاز نیستت زمان زیادی را صرف دیگر روش‌های تبلیغات کنید.

 

3.تفکیک مخاطبین

با کمک پنل پیامکی شما می‌توانید به مخاطبین هدف خود پیامک ارسال کنید و با این کار دیگر زمان و هزینه بیهوده برای مخاطبینی که محصولات یا خدمات شما به کارشان نمی‌آید، صرف نمی‌کنید. با ابزارهایی که در سامانه اس ام اس قرار داده شده است، می‌توانید پیامک تبلیغاتی خود را به گروه سنی یا صنف خاصی ارسال کنید. یا حتی می توانید منطقه به منطقه، مخاطبین خود را تفکیک نمایید و هر روز برای محدوده‌ مشخصی تبلیغات پیامکی خود را انجام دهید.

 

تبلیغات کم‌هزینه با پیامک

 

4.کم‌هزینه بودن

تعرفه ارسال اس ام اس تبلیغاتی بسیار پایین‌تر از دیگر گزینه‌ها مانند بیلبورد و بنر و تیزرهای تلویزیونی است.

 

5.تضمین ارسال به مخاطب

اگر با پنل پیامکی به مشتریان خود پیام کوتاه تبلیغاتی ارسال می‌کنید، تمام پیام‌ها به آن‌ها می‌رسد. اگر پیام‌هایی به شماره‌های مسدود شده نرسد، به راحتی با یک خط خدماتی می‌توانید به آن شماره‌ها هم پیامک ارسال کنید.

 

جمع‌بندی

با یک تحقیق ساده در مورد انواع روش‌های بازاریابی به این نتیجه می‌رسیم که استفاده از پنل پیامکی و ارسال پیامک، موجب صرفه‌جویی در هزینه تبلیغات می‌شود. اگر می‌خواهید به سرعت و با هزینه کم، به بازدهی بالا برسید، پس از همین حالا شروع کنید. صرفه‌جویی در هزینه تبلیغات با ارسال پیامک می‌تواند اولین گزینه شما باشد. مشاورین پنل پیامک سیگنال پاسخگوی سوالات شما برای شروع یک تبلیغات پیامکی خوب هستند تا تعداد مشتریان و میزان فروش خود را در کوتاه مدت افزایش دهید. 32008-025

………………………………………….

روشی مقرون به صرفه تر از سایر رسانه ها

امروزه دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات با توسعه ای روز افزون مواجه شده که با سرعتی سرسام آور تمامی کسب و کارها و جامعه ی اطلاعات و ارتباطات را دچار تغییراتی گسترده کرده است. این تغییرات در روند تبلیغات پنل سامانه اس ام اس نیز شکل گرفته است.

اولین پیام کوتاه در سال 1992 در کشور انگلستان ارسال شد. این فناوری سال ها بعد به کشورمان راه یافت و در مرداد ماه سال 1381 اولین پیام کوتاه با در ایران نیز فرستاده شد.

با اینکه سیستم پیام کوتاه خیلی دیرتر از سایر کشورها در ایران راه اندازی شد اما استقبال مردم از این سیستم فوق العاده بوده است.

پیامک های ارسالی روزانه در ایران ده ها برابر زادگاه پیامک یعنی انگلیس و حتی بسیاری از کشورها است. تبلیغات پیامکی بستری مناسب برای کسب در آمد است.

حال تصور کنید در کشوری که تا این حد از این سیستم استقبال  می کنند، تبلیغات با سامانه اس ام اس چقدر کارآمد خواهد بود.


در حال حاضر ابزارهای تبلیغاتی زیادی در جهت بازاریابی موجود است که در سالهای اخیر پیامک نیز به جمع آن ها پیوسته است.


دسترسی دائمی و آسان، سرعت بالا و مقرون به صرفه بودن از جمله عواملی است که باعث شده تبیلغات پیامکی سهم عمده و به سزایی در تبلیغات پیدا کند.

یکی از روش های فوق العاده موثر و کارآمد برای جذب مشتری و فروش محصولات و خدمات، استفاده از پیامک است.

تاثیر گذاری این روش به حدی باور نکردنی است که امروزه به یکی از پرکاربرد ترین ابزارهای بازاریابی تبدیل شده است.

با استفاده از این شیوه ی بازاریابی می توانید پیام های بازاریابی خودرا در سریع ترین زمان ممکن ارسال کنید.

حتی اگرتلفن همراه مشتری خاموش باشد و پیامک ها به در بسته بخورند مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد، چراکه منتظر می مانند و با دریافت اولین سیگنال، وارد اینباکس پیامک های مشتری مورد نظر میشوند.

با استفاده از بازاریابی پیامکی، با صرف کمترین هزینه ممکن بیشترین مشاهده کننده تبلیغات را خواهید داشت.

امروزه در دنیا از هر 6 نفر1 نفر صاحب تلفن همراه است. از سوی دیگر معمولا صاحبان تلفن همراه، در طول شبانه روز موبایل خود را از خود جدا نمی کنند و در بیشتر مکان ها آن را به همراه دارند.

از این رو همواره می توان از طریق سامانه اس ام اس ارتباط خود را با اکثر مشتریان حفظ کرد.

تبلیغات پیامکی روشی مقرون به صرفه تر از سایر رسانه ها است و همانطور که اشاره شد با صرف کم ترین هزینه ممکن شاهد بیشترین مشاهده کننده تبلغات خود هستید.

 

 

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *