تبلیغات کم‌هزینه با پیامک

تبلیغات کم‌هزینه با پیامک

 

تبلیغات کم‌هزینه اما موثر و کارآمد، برای تمام فروشندگان و صاحبین کسب و کارها مهم است. اما چه روش تبلیغاتی این دو مزیت را با  هم دارد؟ روش‌های مختلفی برای تبلیغ وجود دارد. تلویزیون، رادیو، بنر و تراکت، اینستاگرام، تلگرام و سایت که هر کدام تاثیر بزرگی در دیده شدن و فروش بیشتر محصولات و خدمات دارند اما باید هزینه بالایی هم برای آن صرف کرد. با یک تحقیق ساده متوجه می‌شوید که بهترین روش برای داشتن یک تبلیغ کم‌هزینه و مقرون به صرفه، استفاده از اس ام اس تبیلیغاتی است. پیامک تبلیغاتی از دو نظر بهتر است:

 1. سرعت عمل بالا
 2. هزینه پایین

به ویژه که پیامک تبلیغاتی برای کسب و کارهای نوپا که نمی‌توانند هزینه زیادی برای تبلیغات بدهند، مقرون به صرفه‌تر است. در این مقاله از سایت پنل پیامکی سیگنال به شرح مزایای اس ام اس و تبلیغات کم‌هزینه می‌پردازیم. پس با ما همراه باشید:

تبلیغ پیامکی کم هزینه

چگونه با پیامک به تبلیغات کم‌هزینه برسیم؟

 • برای داشتن تبلیغ پیامکی، ابتدا باید یک خط پیامکی بخرید. برای این کار باید در یک پنل پیامکی معتبر ثبت‌نام کنید و عضو شوید و بعد یک خط تبلیغاتی بخرید. ثبت‌نام و عضویت هیچ هزینه‌ای ندارد. به همین دلیل اس ام اس، کم‌هزینه‌ترین تبلیغ برای فروشندگان است.
 • بعضی سامانه‌های پیامکی برای اعضای جدید خود مزایایی در نظر می‌گیرند. به عنوان مثال بعد از ثبت‌نام در پنل پیامکی سیگنال، می‌توانید 1000 پیامک اول را برای مخاطبین و مشتریان خود رایگان ارسال کنید. این یعنی صرفه‌جویی در تبلیغات!
 • خرید یک خط پیامکی تبلیغاتی یا خدماتی از یک سامانه پیامکی، بسیار کم‌هزینه‌تر از دیگر روش‌های تبلیغاتی است.
 • با ارسال اس ام اس، در کنار تبلیغ محصولات و خدمات‌، برندسازی هم می‌کنید. ممکن است مخاطبی از شما خرید نکند اما نام برند شما در یاد می‌ماند.
 • اگر پیامک تبلیغاتی شما به هر علتی به دست مخاطب نرسد، هزینه آن به حساب شما برمی‌گردد.
 • وقتی از پنل پیامکی استفاده می‌کنید به راحتی می‌توانید به گزارش ارسال پیامک‌های خود دسترسی داشته باشید و بازدهی تبلیغات پیامکی خود را تحلیل کنید. آیا به اندازه‌ای که هزینه کرده‌اید در جذب مشتری و فروش بیشتر موفق بودید یا خیر؟
 • ممکن است برخی از مخاطبین مایل به دریافت پیامک تبلیغاتی نباشند و شماره‌شان را در بلک لیست قرار دهند تا دیگر اس ام اس دریافت نکنند.شما می‌توانید با خرید یک خط خدماتی یا تبدیل خط تبلیغاتی به خط خدماتی، به شماره‌های مسدود شده نیز پیام خدماتی و اطلاع‌رسانی ارسال کنید و مخاطبین خود را از دست ندهید. این یعنی کارایی بالاتر تبیلغات پیامکی!
تبلیغ کم هزینه با اس ام اس
 • تبلیغات پیامکی بهترین روش جذب مخاطب و فروش بیشتر محصولات و خدمات است چون نسبت به تعرفه‌ای که دارد، بازدهی آن بسیار بالا است. یعنی بازدهی آن بیشتر از هزینه‌ایست که برایش صرف می‌کنید. زیرا سرعت عمل ارسال اس ام اس بالاست در نتیجه زودتر نتیجه تبلیغات خود را می‌بینید.
 • ممکن است بعضی‌ها به اینترنت و سایت و اینستاگرام و شبکه‌های مجازی یا ایمیل دسترسی نداشته باشند اما اس ام اس به راحتی به دست‌شان می‌رسد. دریافت تبلیغات پیامکی حتی برای مخاطب و مشتری هم به صرفه‌تر است. نیازی نیست برای اینترنت هزینه کند و هر کجا که باشد می‌تواند به راحتی پیامک دریافت کند.
 • دلیل دیگری که باعث می‌شود پیامک، کم‌هزینه‌ترین تبلیغ باشد این است که برای خرید خط تبلیغاتی یا خدماتی چندین گزینه پیش روی خود دارید تا یک خط را با توجه به نیاز و بودجه خود بخرید.
 • بیشتر مردم به موبایل دسترسی دارند و در 90% موارد پیامک‌ها خوانده می‌شوند اما در تبلیغات دیگر مانند تراکت و بروشور امکان هدر رفت هزینه بسیار بالاست. قطعا بارها دیده‌اید تبلیغات کاغذی زیادی کف خیابان و پیاده‌رو ریخته و اصلا خوانده نمی‌شود. به همین دلیل اس ام اس، صرفه‌جویی در تبلیغات است.
 • با یک کلیک ساده می‌توانید تبلیغ خود را برای مخاطبین بسیاری از شهر یا حتی کل کشور بفرستید.
 • یکی از مزایای عالی استفاده از پیامک این است که شما با مشاورین و کارشناسان پنل پیامکی‌ای که در آن عضو هستید، ارتباط دارید. اگر در روند تبلیغات مشکلی پیش بیاید به راحتی می‌توانید از مشاور کمک بگیرید.
 • با ارسال پیام کوتاه می‌توانید در هزینه‌های تبلیغاتی خود صرفه‌جویی کرده و بودجه خود را برای بالاتر بردن کیفیت محصولات و خدمات‌تان هزینه کنید.

در ادامه بخوانید: چگونه با ارسال پیامک در هزینه تبلیغات صرفه جویی کنیم؟

جمع‌بندی

اگر می‌خواهید کسب و کارتان رونق بیشتری داشته باشد، ابتدا باید مخاطب و مشتری بیشتری جذب کنید. برای جذب مخاطب بیشتر هم، باید بدانید چطور تبلیغ کنید. تبلیغ کم‌هزینه‌تر در دنیای امروز، استفاده از پیامک تبلیغاتی است. به همین سادگی!  برای اطلاع از شرایط و تعرفه‌های خط تبلیغاتی و خدماتی می‌توانید با کارشناسان سامانه پیامکی سیگنال در ارتباط باشید. 32008-025

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.