ارسال پیامک با خط 021 و 026 شرکت آسانک

ارسال پیامک با خط 021 و 026 شرکت آسانک

کسب و کارهای تهران و کرج می توانند با استفاده از خط 021 و 026، با تلفن ثابت با مشتریان و مخاطبان خود تعامل بیشتری داشته باشند. این پیش شماره ها برای خرید و استفاده خط ثابت مورد استفاده قرار گرفته و به واسطه آنها کسب و کارهای مختلف می توانند از طریق تلفن ثابت اقدام به بازاریابی کنند. یکی از بزرگترین مزایای این روش بازاریابی این است که کاربران اپراتور 021 و 026، با استفاده از یک خط ثابت که می تواند حتی شماره تلفن دفتر یا محل کارشان هم باشد، با مشتریان خود تماس گرفته و با پیام صوتی تبلیغات خود را انجام دهند.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

از دیگر مزایای ارسال پیامک با خط ثابت می توان به امکان دریافت پاسخ از مستری، دسترسی مشتری به شماره تلفن دفتر یا محل کار و تعامل بیشتر با مشتری اشاره کرد. پس اگر به دنبال بهبود بازاریابی پیامکی و امتحان یک شیوه جدید تبلیغات هستید، با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید. قرار است در این مطلب شما را با ارسال پیامک از طریق تلفن ثابت و کارکرد خطوط 021 و 026 آشنا کنیم.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

سرشماره پیامک یشرکت آسانک

درباره شرکت آسانک، ارائه دهنده خطوط ثابت 021 و 026

پیش از آن که به معرفی خط 021 و 026 بپردازیم، بهتر است کمی با شرکت ارائه دهنده و اپراتور رسمی آن آشنا شویم. شرکت آسانک از سال 1390 در بازار ارسال پیامک‌های انبوه فعالیت داشته و امروز به جرات می توان گفت با ارائه سرویس ارسال پیامک با خط ثابت، بیش از هر زمان دیگری موفقیت و اعتبار زیادی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران به دست آورده است. این شرکت تاکنون توانسته متنوع‌ ترین و باکیفیت ‌ترین خدمات در زمینه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و خدماتی از جمله پیش‌شماره‌های ۰۲۱ و ۰۲۶ را در اختیار کاربران خود قرار دهد. این پیش شماره ها برای استفاده از خطوط ثابت مناسب هستند و کسب و کارهایی که در تهران یا کرج فعالیت دارند، از آن برای ارسال پیامک یا پیام صوتی و تماس با مشتریان خود بهره می برند. در ادامه نگاهی می اندازیم به کاربرد و کاربران خط 021 و 026.

اپراتور آسانک

کاربرد و کاربران خط 021 و 026

اپراتور آسانک با ارائه خط 021 و 026 به کسب و کارهایی که در تهران یا کرج فعالیت دارند، این امکان را می دهد تا پیامک تبلیغاتی خود را از طریق خطوط ثابت برای مخاطبان خود ارسال کنند. به معنای دیگر این کسب و کارها با خرید و استفاده از خطوط ثابت با سر شماره 021 و 026 می توانند با مشتریان و مخاطبان خود تماس گرفته و پیامک های تبلیغاتی خود را به شکل پیام صوتی به آنها انتقال دهند. بنابراین کسب و کارهای مختلف با استفاده از این پیش شماره ها می توانند خطوط اختصاصی ثابت خود را برای ارسال پیامک با خط ثابت داشته باشند.

همچنین این امکان وجود دارد تا کاربران این اپراتور، بعد از سر شماره 021 و 026 از شماره تلفن ثابت محل کار، دفتر یا مغازه و فروشگاه خود استفاده کرده و بدین ترتیب شماره تماس خود را مستقیماً در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار دهند. این سرویس که به نام شماره متناظر شناخته می شود، یکی از سرویس های مفید و جذاب آسانک است که در اختیار کاربران قرار می گیرد. بدین ترتیب مشتریان و مخاطبان نیز می توانند با آنها تماس گرفته و تعامل با مخاطب که یکی از ارکان اصلی و مهم در بازاریابی است، افزایش پیدا کند. 

کاربران سرشماره 021 و 026

با وجود این ویژگی ها و مزایای فوق العاده ای که استفاده از اپراتور 021 و 026 برای کاربر به ارمغان می آورد، بدیهی است که سازمان ها و شرکت های بزرگ و معتبر هم به این خدمات آسانک جذب شوند و از آنها بهره ببرند. در حال حاضر این شرکت توانسته در زمینه جذب مشتری موفقیت زیادی پیدا کند. برخی از مشتریان و کاربران شناخته شده و معتبر اپراتور 021 و 026 عبارتند از بیمه ملت، گلدیران، شرکت آب و فاضلاب، دانشگاه آزاد اسلامی، هواپیمایی ماهان، قوه قضاییه، راه آهن ایران، فروشگاه های زنجیره ای رفاه، کارخانه مینو و غیره. اگر مشتاق هستید که دلیل محبوبیت اپراتور 026 و 021 را بدانید، با ما همراه باشید تا درباره این خطوط ثابت بیشتر صحبت کنیم.

مزایای سرشماره 021 و 026


درباره خط 021 و 026 و مزایا و معایب آن

پیشتر هم به این نکته اشاره کردیم که سر شماره های 021 و 026 خطوط ثابتی هستند که از آن برای ارسال پیامک یا پیام صوتی و همچنین تماس با مشتری و مخاطب استفاده می شود. ارسال پیامک با تلفن ثابت امروزه به یکی از روش های پربازده بازاریابی پیامکی تبدیل شده چرا که امکان ارسال پیام صوتی و تماس با مشتری را فراهم می کند. همه ما می دانیم که افزایش تعامل با مشتری چه میزان ضروری است و تا چه حد روی موفقیت کمپین بازاریابی، نقش به سزایی دارد. به همین دلیل هم خط 021 و 026 امروز بیش از میلیون ها کاربر دارد و کسب و کارهای بزرگ و کوچک از آن برای ارسال تبلیغات خود نهایت بهره را می برند. در واقع کسب و کارهای با انتخاب این سرشماره یک خط اختصاصی ثابت برای خود انتخاب می کنند که این خط اختصاصی به دو دسته شماره‌های متناظر و غیر متناظر دسته بندی می شود. 

ارسال پیامک با تلفن ثابت

منظور از شماره متناظر زمانی است که از شماره تلفن ثابت محل کار، دفتر یا فروشگاه خود برای ارسال پیامک یا پیام صوتی به مخاطبان خود استفاده می کنید. با استفاده از این شماره های متناظر می توانید از مخاطب و مشتری خود پاسخ دریافت کرده و شماره ثابت محل کار را در اختیار آنها قرار دهید تا بعدها با شما تماس بگیرند. استفاده از این سرویس باعث می شود تا دیگر نیازی به درج شماره تماس خود داخل پیامک ارسالی نباشد و بدین ترتیب از محدودیت تعداد کاراکتر پیامک کاسته می شود. همچنین مشتری یا مخاطب برای تماس با شما کافیست روی شماره ارسالی پیامک کلیک کند و به همین راحتی با شما ارتباط برقرار کند. اما دسته دیگر شماره های غیر متناظر هستند که با 021 و 026 شروع می شوند اما در ادامه شماره ای غیر از شماره ثابت محل کارتان قرار میگیرد. حال که با این خطوط ثابت آشنا شدیم، بد نیست کمی در مورد مزایا و معایب خط 021 و 026 هم مطالعه کنیم.

مزایا

  • دسترسی مخاطب به شماره تلفن ثابت شما
  • دریافت گزارشات ارسال پیام
  • امکان ارسال پیام صوتی
  • امکان انتخاب شماره متناظر و غیر متناظر
  • برابر بودن هزینه ارسال پیامک‌های فارسی و انگلیسی
  • عدم نیاز به درج اطلاعات تماس در متن پیامک
  • صرفه جویی در تعداد کاراکترهای متن پیامک
  • افزایش اعتماد مشتری در صورت انتخاب شماره متناظر
معایب سرشماره 021 و 026

معایب

  • محدودیت استفاده از خط 021 و 026 برای ساکنین تهران و کرج
  • نیاز به جواز کسب برای خرید این خطوط
پنل پیامکی سیگنال


نحوه خرید و استفاده از خط 021 و 026

اپراتور 021 و 026 این امکان را در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا با استفاده از خطوط تلفن ثابت به مشتری یا مخاطب خود دسترسی داشته باشند. در پیش شماره ها و اپراتورهای دیگر مانند اپراتور 1000، 2000، 3000، 5000 و غیره کسب و کارها می توانند تنها با پیامک و خرید و استفاده از یک خط اختصاصی با مشتریان و مخاطبانشان ارتباط داشته باشند. اما استفاده از اپراتور 021 و 026 باعث شده تا ارسال پیامک با خط ثابت صورت گرفته و کسب و کارها بتوانند از طریق این خطوط ثابت با مشتریان خود تماس گرفته یا برای آنها پیام صوتی ارسال کنند. این شیوه بازاریابی مزایای بسیار زیادی در اختیار کاربران تهرانی و کرجی قرار می دهد و شاید به همین دلیل هم بسیاری از نهادها و سازمان های دولتی از این سرویس شرکت آسانک بهره می برند. 

حتماً برای شما هم این سوال پیش آمده که چگونه می توانید برای رشد و توسعه کسب و کارتان از این سرویس پربازده و مفید استفاده کنید؟ شما در قدم اول نیاز به یک سامانه ارسال پیامک خودکار مانند پنل پیامکی سیگنال دارید. در واقع پنل پیامکی سیگنال برای شما خدمات و سرویس خط 021 و 026 را فراهم کرده و آن را در اختیار شما قرار می دهد. بعد از ساختن یک حساب کاربری در پنل پیامکی سیگنال می توانید اپراتور 021 و 026 ا از بین تمامی اپراتورهایی که با سیگنال همکاری می کنند، انتخاب کنید.

بعد از آن کافیست مخاطبان مورد نظر خود را دسته بندی کرده و برای آنها پیامک با خط ثابت ارسال کنید و یا با آنها تماس گرفته و تبلیغات خود را از طریق پیام صوتی در اختیار مخاطبان خود قرار دهید. به همین راحتی می توانید با مشتریان و مخاطبان خود تعامل بیشتری داشته باشید، با ارسال پیام صوتی محدودیت کاراکتر و متن تبلیغات پیامکی خود را از بین ببرید و از همه مهم تر شماره ثابت محل کار خود را در اختیار مشتریان قرار دهید تا بتوانند هر زمان که مایل بودند با شما تماس بگیرند. 

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

در آخر

بازاریابی پیامکی به لطف ابزارهای هوشمند و پیشرفته شکل تازه ای به خود گرفته و روز به روز پیشرفت می کند. به همین دلیل هم شرکت های ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه نیز روز به روز خدمات و سرویس های خود را بهبود می بخشند. ما در این مطلب با یکی از با کیفیت ترین و به روز ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به نام آسانک آشنا شدیم.

شرکت آسانک با ارائه خدمات بی نظیر خطوط ثابت 021 و 026، امکان ارسال پیامک با خط ثابت را فراهم می سازد. در واقع کاربران می توانند با استفاده از خط 021 و 026، با مخاطبان خود تماس گرفته، برای آن ها پیام صوتی ارسال کنند و از این طریق تعامل خود با مخاطبان هدف را افزایش دهند. یکی دیگر از ویژگی های اپراتور 021 و 026 این است که کسب و کارها می توانند با شماره تلفن ثابت محل کار خود پیامک یا پیام صوتی ارسال کنند. اگر شما هم به دنبال یک خط اختصاصی ثابت برای رشد بازاریابی خود هستید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید. در این مطلب سیر تا پیاز ارسال پیامک با خط ثابت 021 و 026 را برای شما عزیزان گردآوری کردیم.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *