پنل پیامکی خود را چگونه تبلیغ کنیم؟

پنل پیامکی خود را چگونه تبلیغ کنیم؟

همانطور که می‌دانید، پنل پیامکی یکی از بهترین روش‌های بازاریابی کسب و کارهای نوپا است. معمولاً کسب و کارهایی که به تازگی فعالیت خود را شروع کرده‌اند، از بازاریابی پیامکی برای معرفی خود به مشتریان بالقوه یا مشتریان جدید استفاده می‌کنند. تمامی کسب و کارها بعد از دریافت پنل پیامکی امکان استفاده از خدمات آن را خواهند داشت.

 به عنوان مثال، ارسال پیامک انبوه یا ارسال پیامک زماندار نمونه‌هایی از خدمات پنل پیامکی هستند که می‌توانند به توسعه فعالیت یک کسب و کار نوپا کمک کنند. روش‌های دیگری نیز برای درآمدزایی از طریق فروش پنل پیامکی وجود دارد. برای انجام این کار، برخی از افراد می‌توانند نمایندگی مراکز ارائه دهنده پنل پیامکی را دریافت کنند.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

 به عنوان مثال، شما می‌توانید شعبه کوچکی در شهر خود راه اندازی کنید و با اخذ نمایندگی پنل پیامکی خود را به کسب و کارهای مختلف بفروشید. روش‌های مختلفی برای تبلیغ پنل پیامکی وجود دارد که در ادامه به شما معرفی می‌شود: 

راه اندازی سایت 

اینفوگرافی روش های تبلیغ پیامکی

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

یکی از بهترین روش‌های تبلیغ پنل پیامکی، راه اندازی سایت است. بسیاری از کسب و کارهای جدید هنوز در رابطه با پنل‌های پیامکی اطلاعی ندارند و از خدمات پنل پیامکی آگاه نیستند. اما راه اندازی سایت می‌تواند تمامی اطلاعات مربوط به پنل‌های پیامکی را در اختیار کسب و کارهای جدید قرار دهد. برای انجام این کار، می‌توانید یک سایت اختصاصی برای فعالیت خود راه‌اندازی کنید یا با پرداخت اشتراک یک سایت آماده بخرید و اجاره آن را به صورت  سالیانه پرداخت کنید.

 بعد از راه اندازی سایت، باید ابتدا مقالات و وبلاگ‌های مرتبط با پنل پیامکی را آماده کرده و در سایت خود آپلود کنید. همچنین شرایط و نحوه دریافت پنل پیامکی مثل هزینه خرید پنل یا هزینه خرید اشتراک باید به طور کامل در وب سایت شما به کاربران توضیح داده شود. اگرچه راه اندازی وب سایت یکی از روش‌های مناسب برای تبلیغ پنل پیامکی است، اما پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. 

به عنوان مثال، زمانی که اصول مهم مدیریت وب سایت مثل اصول سئو و قوانین طراحی سایت را به طور کامل رعایت نکنید، نباید انتظار داشته باشید که رتبه سایت شما در میان رقبا بهبود پیدا کند. بنابراین، اگر برای تبلیغات پنل پیامکی قصد دارید سایت راه اندازی کنید، بهتر است از همین ابتدا استراتژی‌های لازم برای مدیریت سایت و ارتقاء رتبه آن در گوگل را طراحی کنید. 

تبدیل پنل پیامکی با خود پنل پیامکی

تبلیغات پیامکی

یکی دیگر از روش‌های تبلیغ پنل پیامکی، استفاده از خدمات پنل پیامکی است! شاید از نظر شما این موضوع بسیار جالب و خنده دار به نظر برسد. اما واقعیت این است که بهترین روش برای بازاریابی و تبلیغات یک کسب و کار، به کارگیری پنل پیامکی است. با توجه به اینکه شما نمایندگی پنل پیامکی دریافت کرده‌اید، می‌توانید به شکل رایگان یا با پرداخت هزینه، از خدمات پنل پیامکی اختصاصی استفاده کنید.

 بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که لیستی از شماره تلفن مشتریان هدف خود را از شرکت‌های مخابراتی یا اپراتورهای همراه اول و ایرانسل دریافت کرده و به تبلیغات پیامکی با کمک پنل بپردازید. لیست شماره تلفنی که از شرکت‌های مخابراتی دریافت می‌کنید، نباید به صورت تصادفی انتخاب شده باشد. این لیست شماره تلفن باید شامل شماره تمامی مخاطبین هدف شما باشد. به عنوان مثال مخاطبین هدف، تمامی کسب و کارهای کوچک و بزرگ در منطقه محل فعالیت شما هستند. 

زمانی که بتوانید تعداد بیشتری پنل پیامکی به کسب و کارهای مختلف بفروشید، در مدیریت و درآمدزایی از طریق نمایندگی پنل پیامکی موفق‌تر خواهید بود. یکی از راه‌های مناسب برای تبلیغات پنل پیامکی، ارسال پیامک انبوه برای مخاطبین هدف است. همچنین می‌توانید پیامک زماندار یا پیامک مناسبتی برای کسب و کارها ارسال کنید. 

بازاریابی حضوری برای پنل پیامکی

بازاریابی حضوری 

بازاریابی حضوری یک روش مناسب برای تبلیغات است که در آن محصول یا خدمات از طریق ارتباط چهره به چهره مشتری و فروشنده به فروش می‌رسد. بازاریابی حضوری می‌تواند انتخاب مناسبی برای تبلیغ پنل پیامکی باشد. برای انجام بازاریابی حضوری، باید حداقل دو یا سه نفر بازاریاب انسانی استخدام کنید. در این نوع بازاریابی، فروشنده و بازاریاب شخصا با مشتریان بالقوه ملاقات می‌کنند. همانطور که می‌دانید، مشتریان هدف ما کسب و کارهای نوپا یا کسب و کارهای توسعه یافته در یک محدوده یا منطقه هستند.

 بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که آدرس و شماره تلفن این کسب و کارها را یادداشت کرده و در اختیار افراد بازاریاب قرار دهید. بازاریابان می‌توانند در محل فعالیت کسب و کار یا در رویدادهای خاص، با مالکین کسب و کارهای نوپا یا کسب و کارهای توسعه یافته ملاقات داشته باشند. بازاریابی حضوری یکی از رایج‌ترین روش‌های فروش محصولات مثل پنل پیامکی است که در کنار داشتن مزایا، دارای معایبی نیز است. 

به عنوان مثال، هزینه انجام بازاریابی حضوری بسیار زیاد است. زیرا باید هزینه رفت و آمد افراد بازاریاب یا حقوق ماهانه آن‌ها پرداخت شود. در حالی که بسیاری از روش‌های دیگر مثل بازاریابی مجازی نیاز به سرمایه اولیه چندانی ندارند. فروش حضوری محصولات به یادگیری مهارت‌های گفتگو و استفاده از زبان بدن نیاز دارد. اگر قصد دارید در زمینه تبلیغ پنل پیامکی به موفقیت برسید، باید به صورت دوره‌ای کلاس‌های آموزشی برای بازاریابان حضوری برگزار کنید.

بازاریابی تلفنی و حضوری ای پنل پیامکی

بازاریابی تلفنی

یکی دیگر از روش‌های تبلیغ پنل پیامکی، استفاده از بازاریابی تلفنی است. بسیاری از افراد تصور می‌کنند بازاریابی تلفنی نتیجه بخش نیست. اما اگر از استراتژی‌های درست بازاریابی و فروش تلفنی استفاده کنید، خیلی زود از این طریق تعداد زیادی مشتری جدید بدست خواهید آورد و قادر به حفظ مشتریان بالقوه خواهید بود. بازاریابی تلفنی یک روش مناسب برای فروش پنل پیامکی است که با کمک استراتژی، می‌تواند به صورت مستقیم محصولات و خدمات را از طریق تلفن به فروش برساند. برای انجام بازاریابی تلفنی، ابتدا باید یک تیم حرفه‌ای گرد هم آورید.

 این تیم باید شامل چند بازاریاب تلفنی باشد که به مهارت‌های گفتگو و فن بیان مسلط باشند. همچنین آگاهی از ویژگی‌های پنل پیامکی و خدمات آن کاملا الزامی است. بنابراین، باید ابتدا در یک دوره آموزشی، تمامی ویژگی‌های پنل پیامکی و مزایای آن را به بازاریابان اطلاع دهید. فرایند بازاریابی تلفنی می‌تواند از طریق تلفن، فکس یا ویدیو کنفرانس انجام شود. ابتدا بهتر است لیست شماره تلفن کسب و کارهای شهر خود را از مخابرات دریافت کنید.

 در مرحله بعد، باید این لیست را در اختیار افراد بازاریاب قرار دهید. با توجه به اینکه در فروش تلفنی هیچگونه ارتباط چهره به چهره‌ای بین فروشنده و مشتری وجود ندارد، بنابراین باید از استراتژی‌های خاص برای فروش محصول استفاده کنید. به عنوان مثال، پنل پیامکی را به عنوان یک ابزار مناسب برای رفع نیاز مشتریان معرفی کنید. 

استفاده از ابزار های دیجیتال مارکتنیگ و سوشیال مدیاها برای تبلیغات پنل پیامکی

بازاریابی مجازی 

بازاریابی مجازی با نام‌های بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی ویروسی نیز شناخته می‌شود. بازاریابی مجازی به علت نیاز به سرمایه اولیه کم، بسیار پر طرفدار است. به گونه‌ای که طی چند سال گذشته، بسیاری از کسب و کارها این روش را برای فروش محصولات و خدمات خود بکار گرفته‌اند. این بازاریابی در بستر اینترنت انجام می‌شود. به عنوان مثال، می‌توان از اپلیکیشن‌های محبوب برای بازاریابی مجازی استفاده کرد. اپلیکیشن‌هایی مانند اینستاگرام می‌توانند محل مناسبی برای تبلیغ پنل پیامکی باشند.

 شما می‌توانید در این فضا به راحتی با مشتریان تعامل برقرار کنید ‌و به صورت روزانه مزایا و امکانات پنل پیامکی را به مشتریان بالقوه اطلاع دهید. بازاریابی مجازی بر خلاف سایر انواع بازاریابی، نیازی به سرمایه گذاری وسیع ندارد. راه‌اندازی یک صفحه در پلتفرم‌های پر طرفدار بدون کوچک‌ترین هزینه انجام می‌شود.

 تنها چیزی که باید هنگام بازاریابی مجازی به آن توجه داشته باشید، عملکرد عالی و تعامل بالا با مشتریان است. به عنوان مثال، می‌توانید پادکست‌های آموزشی تولید کرده و در فضای مجازی آپلود کنید. محتوای پادکست می‌تواند درباره نحوه استفاده از امکانات پنل پیامکی یا نحوه خرید آن باشد. 

افیلیت مارکتینگ از قوی ترین روش های کسب درآمد پنل پیامکی است.
هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

افیلیت مارکتنینگ 

از دیگر روش‌های تبلیغ پنل پیامکی، استفاده از افیلیت مارکتینگ است. افیلیت مارکتینگ به معنی همکاری در فروش است. این روش در واقع زیر شاخه‌ای از بازاریابی دیجیتالی بوده و هر ساله بیشتر مورد توجه بازاریابان قرار می‌گیرد. برای انجام افیلیت مارکتینگ، نیازی نیست شخصا کاری انجام دهید. زیرا این همکاران شما هستند که به تبلیغ و بازاریابی پنل پیامکی می‌پردازند. به عنوان مثال، فرض کنید تبلیغات مربوط به پنل پیامکی را آماده کرده و در اختیار  برخی وبلاگ‌های همکار یا سایر وب‌سایت‌های پر طرفدار قرار می‌دهید.

 در این حالت، مالک وبسایت این آگهی را در صفحه خود قرار می‌دهد و به ازای فروش محصول از این طریق، مقداری پورسانت از شما دریافت خواهد کرد. این روش تبلیغ محصول، حدود هفت سال است که به بازار فروش و تبلیغات راه پیدا کرده است. بنابراین، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک بنر مرتبط با پنل پیامکی و مزایای آن تهیه کرده و در اختیار افراد دیگر قرار دهید. 

تبلیغات چاپی 

از دیگر روش‌هایی تبلیغ پنل پیامکی، تبلیغات چاپی است. تبلیغات چاپی در زمان گذشته بسیار مورد توجه قرار می‌گرفت. اما امروزه روش‌های جدیدی مثل بازاریابی مجازی یا بازاریابی تلفنی باعث شده‌اند تا برای فروش محصولات و خدمات، تبلیغات چاپی کمتر مورد توجه قرار بگیرد. با این حال، اگر قصد تبلیغ پنل پیامکی را دارید، این روش می‌تواند انتخاب کاملاً مناسبی باشد. روش‌های انجام تبلیغات چاپی با یکدیگر متفاوت هستند.

 به عنوان مثال، یکی از روش‌های تبلیغات چاپی، همکاری مداوم با نشریه‌ها و روزنامه‌ها است. در این روش، نشریات مختلف با شما قرارداد می‌بندند و تبلیغات مرتبط با پنل‌های پیامکی را به صورت روزانه در صفحات مختلف چاپ می‌کنند. اگر قصد دارید از این روش برای تبلیغات پنل پیامکی استفاده کنید، بهتر است نشریاتی را انتخاب کنید که مجلات آن‌ها بسیار پر فروش بوده و از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. یکی دیگر از روش‌های تبلیغات چاپی، استفاده از بروشورها یا برگ‌نامه‌های کوچک است. 

در این روش، باید ابتدا متن تبلیغات خود را آماده کرده و در اختیار مراکز چاپ بروشور یا برگ‌نامه قرار دهید. سپس تعداد مشخصی از این بروشورها چاپ می‌شود. این برگ‌نامه‌ها یا بروشورها می‌توانند توسط نیروهای انسانی در خیابان‌های مختلف توزیع شوند و به دست کسب و کارها برسند. همچنین می‌توان مستقیماً بروشورها را در اختیار کسب و کارها و مشتریان هدف قرار داد. 

تبلیغات چاپی برای پنل پیامکی

تبلیغات رسانه ‌ای 

از دیگر روش‌هایی که برای تبلیغ پنل پیامکی مورد استفاده قرار می‌گیرد، تبلیغات رسانه‌ای است. رسانه‌های مختلف مثل تلویزیون و رادیو می‌توانند محل مناسبی برای معرفی خدمات پنل پیامکی به کسب و کارهای مختلف باشند. برای انجام این کار، ابتدا اطلاعات مرتبط با پنل پیامکی و ویژگی‌های آن از شما دریافت خواهد شد. سپس کارشناس رادیو یا مجری رادیو می‌تواند در برنامه‌های پرطرفدار صبحگاهی یا شبانگاهی، کسب و کار شما را به مردم معرفی کند. 

تبلیغات تلویزیونی نیز تاثیر بسیار زیادی بر افزایش فروش و توسعه کسب و کار دارد. گاهی اوقات می‌توانید برندسازی انجام داده و یک سفیر برند انتخاب کنید تا به صورت مداوم خدمات پنل پیامکی را در تلویزیون به مردم معرفی کند. اگرچه تبلیغات رسانه‌ای بازدهی بسیار بیشتری نسبت به سایر روش‌های فروش و بازاریابی دارد، اما هزینه انجام آن بسیار بالا است. 

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

سخن پایانی

در این مقاله به طور کامل درباره تبلیغ پنل پیامکی صحبت شد. همانطور که می‌بینید، روش های متفاوت و گوناگونی برای تبلیغات پنل پیامکی وجود دارد. بنابراین، اگر به اخذ نمایندگی فکر می‌کنید، نباید هیچ نگرانی در رابطه با روش‌های تبلیغ پنل پیامکی داشته باشید. می‌توان از روش‌های بازاریابی حضوری، بازاریابی مجازی، بازاریابی تلفنی، افیلیت مارکتینگ، تبلیغات چاپی، تبلیغات رسانه‌ای و مواردی مانند این استفاده کرد. اگر به اصول فروش و بازاریابی مسلط باشید و از استراتژی‌های قوی و پیشرفته استفاده کنید، خیلی زود به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *