کاربرد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای مشاورین املاک

کاربرد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای مشاورین املاک

مشاوران املاک و مستغلات قبل از هر چیز در تجارت، به ارتباطات قوی نیاز دارند. یکی از راه های افزایش کمیت و کیفیت ارتباطات مشاورین املاک، استفاده از پنل پیامکی برای مشاورین املاک است. بنابراین می توان به جرأت گفت ارسال اس ام اس و پیامک تبلیغاتی، سنگ بنای موفقیت در صنعت املاک مدرن است.

ازسوی دیگر کارگزاران املاک و مستغلات، باید با مستاجرین، مالکان، فروشندگان، خریداران، تاجران، مشتریان احتمالی، بقیه تیم املاک و سایر کارکنان در تماس باشند. بنابراین بازاریابی پیامکی در املاک و مسکن، امكان برقراری ارتباط فوری و دوطرفه بین شما و همه مشتریان، كاركنان و … را فراهم می ‌آورد. به همین منظور در این مطلب تصمیم داریم تا اهمیت استفاده از پنل پیامکی به عنوان یک روش نوین بازاریابی در املاک را بررسی و با کاربردها و مزایای آن بیشتر آشنا شویم؛ پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

افزایش فروش، تبلیغات پیامکی، خرید پنل

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

تعریف بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی

دیرزمانی است که ارسال کارت پستال و نامه جای خودش را به پیام‌های متنی داده و ارسال پیامک به یک ابزار فراگیر از ارتباط تبدیل شده ا‌ست. این پیام‌های کوتاه و شخصی فوراً از یک دستگاه به دستگاه دیگر تحویل داده شده و جایگزین مناسبی برای روش‌های زمان‌برتر، مانند تماس ‌های تلفنی یا ایمیل هستند.

دنیای بازاریابی نیز هماند دنیای واقعی به سوی استفاده از اس ام اس یا پیامک رفته و حالا یکی از مدرن‌ترین روش های بازاریابی، بازاریابی پیامکی نام دارد. در واقع پیامک های تبلیغاتی می توانند به عنوان یک ستون اساسی برای بازاریابی و پشتیبانی مشتری عمل کنند. یکی از ابزارهایی که به واسطه آن می توان بازاریابی پیامکی را به سرانجام رساند، استفاده از پنل پیامکی برای مشاورین املاک است. این سرویس ها می توانند تعداد زیادی پیامک را در آن واحد به تعداد زیادی گیرنده ارسال کنند. مشاغل مختلفی از این سرویس ها برای راه اندازی کمپین تبلیغات پیامکی خود استفاده کرده و مشاورین املاک نیز جزو این مشاغل محسوب می شوند. بنابراین در ادامه به بررسی اهمیت بازاریابی پیامکی در صنعت املاک، مزایا و نحوه استفاده از پنل پیامکی برای املاک می پردازیم:

اهمیت بازاریابی پیامکی در صنعت املاک

اگر تا به حال مجبور شده اید با هر چیزی که مربوط به املاک و مستغلات است سر و کار داشته باشید، می دانید که این صنعت چقدر پویا است. به عنوان مثال، در حال حاضر در ایران، تقاضا برای ملک به طور تصاعدی در حال رشد است، قیمت ها به شدت نسبت به سال گذشته افزایش یافته و گفته می شود که بازار املاک بسیار داغ است. در این شرایط رقابت هم سخت شده و مشاورین املاک باید برای پیروزی در این رقابت، تمام توانایی خود را به کارگیرند.

ارتباط سریع و توانایی واکنش فوری در املاک و مستغلات، همان چیزی است که نزدیک شدن به رویای پیروزی شما را ممکن می کند. برای این کار، بسیاری از مشاوران املاک و مشتریان آنها تبلیغات پیامکی و ارسال آن از طریق پنل پیامکی را انتخاب می کنند. نرخ باز شدن بالای 98 درصد، نرخ پاسخ به طور متوسط 90 و عدم نیاز به اینترنت از دیگر دلایل انتخاب پنل پیامکی برای مشاورین املاک است. 

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

ارسال پیامک‌های هوشمند

ارسال پیامک‌های هوشمند یکی از راه‌های ارتباطی پرکاربرد در صنعت املاک است. برای راحتی در کار و ارتباط با مشتریان، افزایش فروش و … پیامک ‌های هوشمند می‌ توانند کمک شایانی باشند.

مزایای استفاده از پیامک‌های هوشمند در بازاریابی املاک

اگر هنوز به ارسال پیامک انبوه برای املاک فکر می کنید، بیایید مزایای ارزشمند آن را بررسی کنیم:

معامله را سریعتر جوش دهید

ارسال پیامک دسترسی به مشتریان را آسان تر می کند. با تشکر از نرخ های بالای باز شدن و پاسخ دهی سریع پیامک، می توانید انتظار واکنش فوری مشتریان را داشته باشید.

ارتباط خود را صمیمانه تر کنید

پیامک یک ابزار ارتباطی است که بیشتر برای ارتباط با دوستان و خانواده استفاده می شود و همین باعث صمیمی شدن آن می شود. 

امکان ارسال پیامک گروهی

با استفاده از پنل پیامکی برای مشاورین املاک، بسیاری از پیام‌هایی که به صورت دستی ارسال می‌کنید، می‌تواند خودکار شده و به چند نفر همزمان ارسال شود. بنابراین علاوه بر تعامل بهتر با مشتریان، می‌توانید در زمان ارزشمند خود نیز صرفه‌جویی کنید.

شانس خواندن تبلیغات را بالا برید

هنوز بسیاری از مشاغل هستند که از پیامک‌ برای بازاریابی استفاده نکرده‌اند. این بدان معنی است که تبلیغات پیامکی شما در انبوهی از تبلیغات دیگر گم نمی شوند و این شانس خواندن آنها را افزایش می دهد.

نحوه استفاده از پیامک‌های هوشمند در ارتباط با مشتریان

در ادامه، توضیح می دهیم که چگونه می ‌توان یک پیامک هوشمند برای مشتریان خود ارسال کنید:

تشخیص نیازهای مشتریان

برای ارسال پیامک هوشمند در بازاریابی املاک، بهتر است نیازهای مشتریان را به خوبی بیشتر بشناسید. مثلا میزان علاقه شان به فروش یا خرید، رویکردشان به بودجه و سرمایه گذاری، منطقه و محل زندگی و … .

جذاب کردن پیام

برای جلب توجه مشتریان، پیامک‌های هوشمند را می توانید با یک سری ایموجی متفاوت و دلنشین تزئین کنید، البته استفاده صحیح از المان‌های بصری شرط یک پیامک هوشمند مناسب برای بازاریابی املاک و مستغلات است.

 انتخاب کانال مناسب

برای ارسال پیامک هوشمند، شما می توانید از راه‌های مختلفی مانند سامانه پیامکی یا پنل پیامکی برای املاک استفاده کنید. بد نیست بدانید بعضی از سامانه‌ها قابلیت ارسال پیام‌های هوشمند از طریق تلگرام یا واتساپ هم دارند.

محتوای پیامک

در پیامک هوشمند بهتر است دقت لازم را در انتخاب محتوا داشته باشیم. برای نمونه برای یک مشتری با بودجه زیاد، پیام « محلِ خوبی برای سرمایه گذاری شما را پیدا کرده ایم!» می تواند توجه او را جلب کند.

نمونه‌های کاربردی از پیامک‌های هوشمند در صنعت املاک

در این بخش نمونه های خوبی از پیامک هوشمند برای ارسال به مشتریان شما، آورده ایم:

نمونه 1

سلام، (نام مشاور املاک) از  (نام املاک) هستم. من چند ایده جالب در مورد چگونگی فروش سریعتر آپارتمان شما دارم. آیا می خواهید این هفته در مورد آنها بحث کنید؟ با من تماس بگیرید.

(شماره تماس)

نمونه 2

سلام (نام مشتری)! این ماه بهترین زمان برای فروش ملک شما است. من می توانم به شما کمک کنم تا تصمیم گیری شما آسان تر شود. با من تماس بگیرید.

(شماره تماس)

ارتباط مستقیم با کارشناسان سیگنال

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

اطلاع‌رسانی درباره وضعیت ملک

یکی از پرکاربردترین و مهم ترین مزایای استفاده از پنل پیامکی برای مشاورین املاک، اطلاع‌رسانی درباره وضعیت ملک به مشتری است. شما علاوه بر ارسال پیامک های تبلیغاتی و معرفی خود به عنوان یک مشاور املاک مورد اعتماد، می توانید با ارسال پیامک های اطلاع رسانی اینچنینی اعتماد مشتریان را به دست آورید.

استفاده از پیامک برای اطلاع‌رسانی به مشتریان درباره وضعیت ملک

برای استفاده از پیامک به عنوان راهی برای اطلاع‌رسانی به مشتریان درباره وضعیت ملک، می‌ توانید از سرویس ‌های پیامکی و پنل پیامکی برای مشاورین املاک استفاده کنید. این پیامک های هوشمند با توجه به فایل هر مشتری ارسال شده و محتوایی در مورد وضعیت ملک آن مشتری دارد. 

نمونه‌های کاربردی از ارسال پیامک درباره وضعیت ملک

در ادامه نگاهی می اندازیم به نمونه هایی از ارسال پیامک درباره وضعیت ملک :

نمونه 1

(نام مشتری) عزیز سلام! به اطلاع شما می‌رسانیم که وضعیت ملک شما به روز شده است. برای اطلاع بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید. 

(آدرس لینک سایت املاک)

نمونه 2

(نام مشتری) سلام! (نام مشاور املاک) هستم از املاک نام املاک! آگهی اجاره ملک شما روی سایت قرار گرفته است. برای اطلاع بیشتر و مشاهده آگهی روی لینک زیر کلیک کنید.

(آدرس لینک سایت املاک)

اطلاع‌رسانی درباره مشاهده ملک

از پنل پیامکی برای مشاورین املاک، می توان برای تکمیل استراتژی فروش و کاهش اتلاف زمان مشتری استفاده کرد. یکی از انواع پیامک هایی که می توان از طریق پنل پیامکی برای مشتریان املاک استفاده کرد، پیامک های اطلاع‌رسانی درباره مشاهده ملک است. 

استفاده از پیامک برای اطلاع‌رسانی موعد مشاهده ملک به مشتریان

شما می توانید اطلاعاتی از قبیل پیدا شدن یک مشتری برای اجاره یا خرید ملک با مالک، تنظیم قرار ملاقات های مشتری و بازدید ملک را ارسال کنید. استفاده از پیامک های هوشمند برای یادآوری های اینچنینی باعث کاهش اتلاف انرژی و زمان مستاجر و مالک و افزایش اعتبار شما به عنوان یک مشاور املاک وقت شناس می شود.

نمونه‌های کاربردی از ارسال پیامک درباره مشاهده ملک

در ادامه نمونه های خوبی از ارسال پیامک درباره مشاهده ملک را می بینیم:

نمونه 1

سلام (نام مشتری)، 

من به تازگی یک ملک جدید در (نام منطقه)، با (مشخصات ملک مورد نظر مشتری) پیدا کرده ام. به نظر می رسد برای شما عالی خواهد بود. مایلم آن را به شما نشان دهم، برای تنظیم قرار ملاقات با مالک با من تماس بگیرید.

(شماره تماس)

نمونه 2

(نام مشتری) سلام، آیا همچنان به ملک (مشخصات ملک) علاقه مند هستید؟ این هفته می توانیم با مالک نشست داشته باشیم. اگر علاقه دارید، با من تماس بگیرید.

(شماره تماس)

 ارسال پیامک‌های یادآوری

اگر مدیر املاک هستید، ارسال پیامک انبوه از طریق پنل پیامکی برای مشاورین املاک، راهی مناسب برای یادآوری های مناسب و حفظ ارتباط با مستاجرین و مالکان است. شما نیز مانند هر کسب و کار دیگری، می توانید از پیامک های یادآوری استفاده و مشتریان خود را در مورد موعد قرارداد، موعد بازدید ملک، یا زمان پرداخت اجاره و … را مطلع کنید.

مزایای استفاده از پیامک‌های یادآوری در املاک

ارسال پیامک های یادآوری از طریق پنل پیامکی برای املاک می تواند برگ برنده شما در بازار رقابت ملک و مستغلات باشد. بسیاری از افراد نیاز به یادآوری در مورد تاریخ عقد قرارداد یا موعد بازدید ملک و اخبارهای اینچنینی دارند. اگر شما بتوانید نیازهای مشتریان خود را شناخته و در زمان مناسب آن ها را رفع کنید، تجربه خوبی برای مشتریان خود می سازید. این تجربه خوب باعث ارتباط عمیق تر مشتری با شما، افزایش اعتماد مشتری و اعتبار املاک شما می شود.

نحوه استفاده از پیامک‌های یادآوری برای بهبود روابط با مشتریان

با ارسال پیامک یادآوری برای املاک و مستغلات، می توانید به راحتی فروشندگان، خریداران و صاحبخانه ها را در جریان قرار داده و نیاز مستاجران را مدیریت کنید. برای این کار کافیست نکات زیر را در متن پیامک خود بگنجانید:

  • مستاجرین را از تاریخ بازدید ملک مطلع کنید.
  • مالکان و خریداران را از تاریخ عقد قرارداد مطلع کنید.
  • برای جلسه نشست مالک و مستاجر زمانی ترتیب داده و تاریخ و زمان را برای یادآوری به آن ها پیامک کنید.

نمونه‌های کاربردی از پیامک‌های یادآوری در صنعت املاک

پیامک های زیر می تواند می تواند نمونه های خوبی از پیامک یادآوری برای بازاریابی املاک باشد:

نمونه 1

سلام (نام مشتری)، (نام مشاور املاک) هستم از املاک (نام املاک)

این پیام یک یادآوری برای شماست. این شنبه، 22 خرداد، ساعت 13:00 یک بازدید برای ملک شما برنامه ریزی شده است. با تشکر.

نمونه 2

(نام مشتری) عزیز سلام،

 تاریخ نشست شما با مالک (مشخصات ملک)، 22 خرداد، ساعت 13:00 تنظیم شده است. پیشاپیش از حضور شما تشکر می نماییم. 

(آدرس قرار ملاقات)

افزایش فروش، تبلیغات پیامکی، خرید پنل

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

بازخورد از مشتریان

یکی از جنبه های بازاریابی پیامکی که اکثراً نادیده گرفته می شود، دستیابی به نتایج بازخورد و نظرات مشتریان از ارسال پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی است. به معنای دیگر همانقدر که ارسال پیامک تبلیغاتی در رونق کسب و کارتان تاثیر دارد، بازخوردهای مشتریان بعد از دریافت پیامک از طریق پنل پیامکی برای مشاورین املاک، نیز تاثیر دارد. شما می توانید از بازخورد مشتریان نسبت به پیامک های ارسالی خود، در جهت بهبود مارکتینگ و استراتژی بازاریابی پیامکی خود بهره ببرید. از سوی دیگر استفاده از پیامک برای گرفتن بازخورد از مشتریان یک روش ساده و موثر برای بهبود کیفیت خدمات و سرویس های شما است. با ارسال پیامک به مشتریان خود، می توانید از آنها در مورد تجربه کار با شما، نظرات و پیشنهادات شان بپرسید.

استفاده از پیامک برای گرفتن بازخورد از مشتریان

برای استفاده از پیامک برای گرفتن بازخورد از مشتریان، ابتدا باید یک پیامک به مشتریان خود فرستاده و از آنها بخواهید که در مورد تجربه کار خود با شما نظر بدهند. در این پیامک، بهتر است به مشتریان خود گفته شود که نظرات و پیشنهادات شان برای شما بسیار مهم است و به بهبود کیفیت خدمات شما کمک خواهد کرد.

سپس، باید یک لینک (به صفحه نظرسنجی سایت یا یک فرم نظر سنجی) در پیامک قرار دهید تا مشتریان بتوانند به راحتی به صفحه مورد نظر شما دسترسی پیدا کنند. در این صفحه، مشتریان می توانند نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با شما به اشتراک بگذارند. بعد از جمع آوری نظرات مشتریان، بهتر است به آنها پاسخ داده و از آنها بابت زمان و تلاشی که برای ارسال بازخورد خود کرده اند، قدردانی کنید. 

نمونه‌های کاربردی از ارسال پیامک برای گرفتن بازخورد از مشتریان

نمونه 1

(نام مشتری) عزیز سلام، از انتخاب ما برای فروش ملک خود سپاسگزاریم. خوشحال می شویم نظرات و انتقاداتتان را در لینک زیر ثبت کنید.

(نام املاک)

(آدرس لینک)

نمونه 2

(نام مشتری) عزیز، از سپردن ملکتان به ما سپاسگزاریم. خوشحال می شویم در جهت بهبود عملکرد و رضایت شما مشتریان عزیز؛ فرم نظر سنجی زیر را کامل کنید. (نام املاک)

(آدرس لینک فرم نظر سنجی)

ارتباط مستقیم با کارشناسان سیگنال

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و بازاریابی

هر مشاور املاکی می داند که در املاک و مستغلات، ارتباط از اهمیت بالایی برخوردار است. وقتی پای سرمایه گذاری های عظیم در میان است، مردم کورکورانه به کسی اعتماد نمی کنند. بنابراین یک مشاور املاک باید بر ایجاد ارتباطات واقعی تمرکز کند که بتواند مشتریان جدیدی پیدا کرده و مشتریان خود را وفادارتر از سابق کند. برای این کار، ارسال پیامک های تبلیغاتی از طریق پنل پیامکی برای مشاورین املاک، روش مناسبی به نظر می رسد. 

ارسال پیامک‌های تبلیغاتی جهت معرفی خدمات املاک به مشتریان

شما با ارسال یک متن مناسب می توانید خود را به هزاران نفر که به دنبال یک املاک خوب و مطمئن می گردند، معرفی کنید. این روش بازاریابی به شما این امکان را می دهد تا مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل تبدیل کرده و انواع خدمات و سرویس هایی که ارائه می دهید را به آن ها یادآوری کنید. نرخ باز شدن پیامک از هر روش بازاریابی و هر راه ارتباطی دیگری بیشتر است، بنابراین احتمال خواندن تبلیغات املاک شما از طریق پیامک بسیار زیاد است.

ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی جدیدترین ملک‌ها و فروشگاه‌های مرتبط با املاک به مشتریان

یکی دیگر از انواع پیامک های تبلیغاتی، پیامک‌های اطلاع‌رسانی جدیدترین ملک‌ها است. با استفاده از پنل پیامکی برای مشاورین املاک، به مشتریان و مخاطبانتان در بهترین زمان ممکن دسترسی پیدا کنید. لیست ملک های موجود، تازه خالی شده، حراج خورده و .. را به مشتریان خود ارسال و آن ها را مشتری همیشگی خود کنید.

ارسال پیامک‌های هشدار دهنده

پیامک های هشدار دهنده نیز زیر مجموعه پیامک های اطلاع رسانی قرار می گیرند. شما می توانید با ارسال اینگونه پیام ها به مشتریان خود، در مورد وضعیت ملک، موعد تمدید قرارداد، یادآوری وقت ملاقات و بازدید ملک و … هشدار دهید. ارسال پیامک‌های هشداردهنده با استفاده از پنل پیامکی برای مشاورین املاک، راهی است تا خود را مسئولیت پذیر و قابل اعتماد و منظم نشان داده و از این طریق اعتماد مشتری را جلب کنید.

ارسال پیامک‌های هشداردهنده جهت یادآوری قرار ملاقات با مشتریان

امروزه مشغله افراد به حدی زیاد است که فراموشی تاریخ بازدید یک ملک یا قرار ملاقات با مالک و مستاجر چندان بعید به نظر نمی رسد! فراموش نکنید کار شما به عنوان یک مشاور املاک، تنها جوش دادن معامله نیست! در کار شما خدمات پس از فراموش شامل یادآوری قرار ملاقات با مشتری، تاریخ نشست با مالک یا مشتری یا بازدید ملک می شود. بنابراین می توانید با استفاده از پنل پیامکی برای مشاورین املاک، یادآوری های لازم را به مشتریان خود کرده و یک تجربه خوب برای آن ها به وجود بیاورید.

ارسال پیامک‌های هشداردهنده جهت یادآوری فعالیت‌های اقساطی و پرداخت وام

یادآوری برخی رویدادها نه تنها برای مشتری بلکه برای شما هم حیاتی است، مانند یادآوری فعالیت‌های اقساطی و پرداخت وام. شما می توانید با یک متن مناسب و ارسال آن به مشتری مذکور در تاریخی نزدیک به تاریخ پرداخت وام یا اقساطش، هم برای مشتری و هم برای خودتان مفید واقع شوید. مشتری شما نیز با این کار مطمئناً از شما قدردان خواهد بود و شما را به اطرافیان خود معرفی خواهد کرد.

ارسال پیامک‌های پاسخ به سوالات مشتریان

به خاطر داشته باشید که املاک و مستغلات نه تنها یک تجارت است، بلکه یک گفتگوی مداوم و دو طرفه است. گفتگویی که نیاز به اعتماد دارد و برای بقا باید آن را پرورش داد. یکی از راه های ایجاد ارتباط و جلب اعتماد مشتری، پاسخ به سوالات اوست. شما می توانید با ارسال پیامک های پاسخ به سوالات مشتریان، در مواقع نیاز به یاری آن ها رفته و ارتباط خود را با مشتری قوی تر کنید.

ارسال پاسخ به سوالات مشتریان از طریق پیامک

ارسال پاسخ به سوالات مشتریان از طریق پیامک برای مشاوران املاک، می تواند به ارتباط موثر و مقرون به صرفه با مشتریان کمک کند. این کار نه تنها در زمان و هزینه صرفه جویی کرده، بلکه برای یافتن مشتری جدید و رشد کسب و کار آنها نیز مفید است. 

ارسال راهنمایی‌های لازم جهت انتخاب بهترین گزینه برای مشتریان

یکی دیگر از کاربردهای پنل پیامکی برای مشاورین املاک، ارسال راهنمایی های لازم برای کمک به مشتری است. شما می توانید با استفاده از بازاریابی پیامکی، لیستی از ملک های موجود، ملک هایی که قابلیت سرمایه گذاری دارند، ملک هایی که مورد پسند مستاجر است و موارد اینچنینی برای مشتریان خود ارسال و آن ها را در یافتن ملک مد نظرشان کمک کنید. این کار آن ها را به املاک شما کشانده و در نهایت منجر به درآمدزایی بیشتر شما می شود.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

پیامک تبلیغاتی املاک یک راه آسان و کم‌هزینه و یک سرمایه‌گذاری عالی برای رونق کسب و کار مشاورین املاک است. امروزه هر شغل و تجارتی می‌تواند جهت ارائه خدمات بهتر و فروش محصولات خود، از ارسال اس ام اس توسط پنل اس ام اس استفاده نماید. پنل پیامکی، بازاریابی را بسیار آسان کرده و باعث می‌شود زودتر به هدف خود برسید. چون بانک شماره مخاطبین هدف هر شغل را دارد و تنها با چند کلیک و با کم‌ترین هزینه نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی، می‌توانید برای مخاطبین و مشتریان خود پیام کوتاه بفرستید. در ادامه به مزایا و کابردهای پنل پیامک املاک می‌پردزایم.

مزایای پیامک تبلیغاتی برای املاک

1-اطلاع‌رسانی درباره فهرست جدید املاک به مخاطبین

2-اطلاع‌رسانی درباره به پایان رسیدن مهلت قرارداد و تمدید آن

3-اطلاع‌رسانی درباره اخبار جدید مسکن

4-ارسال پیامک‌های مناسبتی جهت حفظ ارتباط و تعامل با مخاطبین

چگونه یک مشاور املاک از پیامک تبلیغاتی استفاده می‌کند؟

اگر می‌خواهید از یک سامانه و خط پیامکی استفاده کنید، بهتر است ابتدا کار با آن را یاد بگیرید تا هر چه زودتر به بازدهی بهتر برسید. همچنین به متن پیامک تبلیغاتی برای املاک توجه کنید:

1-تقسیم‌بندی مخاطبین

به عنوان یک مشاور املاک، طبیعتا با مخاطبین و مشتریان متنوعی سر و کار دارید که بخشی از آن‌ها اجاره‌دهنده و فروشنده هستند و بخشی دیگر مستاجر و خریدار. و هر کدام از این‌ها در سطوح مختلف مالی قرار دارند. برای این که از پیامک تبلیغاتی بیشترین سود را ببرید، کافیست تبیلغات خود را هدفمند و مخاطبین خود را دسته‌بندی کرده و برای هر دسته، پیامک تبلیغاتی متناسب بفرستید:

الف)مستاجرینی که خانواده‌های پرجمعیت هستند

ب)مستاجرینی که زوج هستند

ج)دانشجویان

د)افرادی که در کار بساز و بفروش هستند

ه)اجاره‌دهندگان آپارتمان

و)اجاره‌دهندگان منزل مسکونی

ز)اجاره‌دهندگان خانه ویلایی

ح)متقاضیان آپارتمان

ط)متقاضیان منزل مسکونی

ی)متقاضیان خانه ویلایی

ک)مشاغل هدف مانند وکلا، پزشکان، آرایشگران و…

2-ارسال از روی نقشه یا منطقه

شما می‌توانید با انتخاب گزینه ارسال از روی نقشه یا منطقه، به مخاطبین هدف خود پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

3-ارسال بر اساس مشاغل و نیازمندی‌ها

برای ارسال پیامک تبلیغاتی به برخی مشاغل مانند وکلا، پزشکان، دفاتر بیمه، مزون‌ها و آرایشگران، می‌توانید گزینه ارسال به مشاغل و نیازمندی‌ها را انتخاب کنید.

4-اطلاع‌رسانی اخبار فروش ویژه

از مشتریان خوب و قدیمی خود غافل نشوید و برایشان تخفیف ویژه یا موارد ویژه را در نظر بگیرید. مشتری وفادار، خواسته یا ناخواسته، املاک شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می‌کند.

5-باشگاه مشتریان

برای اینکه بازاریابی پیامکی برای بنگاه معاملات مسکن شما تاثیر‌گذار باشد، شما باید افراد را ترغیب کنید تا به عضویت خبرنامه پیامکی شما در بیایند.

6-ارسال پیامک لینک‌دار

شما می‌توانید در متن پیامک خود، آدرس پیج اینستاگرام یا سایت خود را قرار دهید تا مخاطبین نمونه املاک و زمین‌های پیشنهادی شما را به صورت تصویری ببینند.

7-شماره تماس با پیش شماره

هنگاهی که پیامک تبلیغاتی ارسال می‌کنید، حتما شماره تلفن املاک خود را با پیش شماره بنویسید تا مشتری بدون معطلی با شما تماس بگیرد.

8-ارسال پیامک کوتاه اما گویا

پیامک تبلیغاتی بلند بالا نفرستید چون مخاطب حوصله خواندن ندارد و به آن توجهی نمی‌کند. بدون مقدمه بروید سر اصل مطلب. ویژگی‌های خاص ملک یا زمین را بنویسید و مخاطب را ترغیب کنید با شما تماس بگیرد.

9-استفاده از کلمات جذاب

از کلمات و عبارت‌های جذاب و ترغیب‌کننده استفاده کنید اما حواستان باشد تبلیغ شما مطابق با واقعیت باشد. برخی مشاورین املاک در تبلیغات خود اغراق می‌کنند و وقتی مشتری خانه یا زمین را از نزدیک می‌بیند، تعجب می‌کند. استفاده درست از کلمات جذاب در تبلیغات پیامکی، موجب اعتبار املاک شما می‌شود.

نتیجه‌گیری

در این مطلب در مورد پنل پیامکی برای مشاورین املاک و کاربردهای آن صحبت کردیم. شما با استفاده از بازاریابی پیامکی می توانید لیستی از املاک موجود، یادآوری های لازم مثل موعد بازدید ملک، نظرسنجی و بازخورد مشتریان و اطلاعاتی در مورد وضعیت ملک و … را به مشتریان خود ارسال کنید. این کار می تواند موجب معرفی شما به یک مشتری جدید، وفادار کردن مشتریان فعلی، جلب اعتماد مشتری و در نهایت سود بیشتر شما شود. اگر شما نیز تجربه ای در این زمینه دارید می توانید آن را با ما و مخاطبان این صفحه به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط