کاربرد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای خدمات چاپ و تبلیغات

کاربرد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای خدمات چاپ و تبلیغات

روزانه همه ما تعداد قابل توجهی پیامک دریافت می‌کنیم و ممکن است بعضی از آن‌ها توجه ما را جلب نماید. شاید تصور کنید با پیشرفت فناوری‌های ارتباطی پیامک‌ها اثرگذاری خود را از دست داده باشند؛ اما تحقیقات نشان می‌دهد همچنان سرویس پیامکی سریعتر از هر روش دیگری می‌تواند برند شما را به مخاطب معرفی کند. در این مقاله قصد داریم درباره نقش پنل پیامکی برای خدمات چاپ و تبلیغات صحبت کنیم و روش‌هایی را که می‌توانید از سرویس پیامکی برای توسعه کسب و کار خود بهره ببرید معرفی کنیم.

پیامک‌ها در دو نوع انبوه و سفارشی شده به بازاریابی بهتر مشاغل کمک می‌کنند. جالب است بدانید اغلب افراد در کمتر از ۳ دقیقه پیام‌های خود را می‌خوانند و این یعنی یک بازار بزرگ در اختیار دارید که تبلیغات شما را در سریع‌ترین زمان دریافت می‌کند!

افزایش فروش، تبلیغات پیامکی، خرید پنل

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

پنل پیامکی برای چاپ و تبلیغات

پنل پیامکی برای خدمات چاپ و تبلیغات چیست؟

بازاریابی پیامکی یک استراتژی بازاریابی است که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد پیام‌ها را از طریق تلفن همراه و برای اهداف تجاری ارسال کنند. این پیام‌ها می‌تواند پیامک معرفی خدمات، پیامک تبلیغاتی، پیامک فعال سازی تجاری، هشدار یا پیامک اضافه هزینه و غیره باشد. پیامک این امکان را به شما می‌دهد تا در مورد پیشنهادات تبلیغاتی یا رویدادهای ویژه با مخاطبان ارتباط برقرار کنید و در عین حال تضمین کنید که مشتریان شما مطمئنا پیام‌های شما را خواهند خواند. به همین ترتیب، این یک تکنیک جدید است که به شما امکان می‌دهد به مشتریان بالقوه خود دسترسی پیدا کنید و مشتریان جدیدی نیز به دست آورید. با این حال، استفاده از آن توسط قانون‌های خاصی تنظیم می‌شود. بنابراین قبل از استفاده پنل پیامکی برای خدمات چاپ و تبلیغات، باید قوانین را بشناسید تا دچار مشکلات بعدی نشوید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

مزایای پنل پیامکی برای چاپ و تبلیغات

مزایای بازاریابی پیامکی برای خدمات چاپ و تبلیغات

اگر بازاریابی پیامکی به خوبی اجرا شود، می‌تواند مزایای قابل توجهی در توسعه فعالیت‌های شما داشته باشد. بعضی از مزایای مهم آن شامل موارد زیر است:

ارتباط سریع و قطعی با مخاطب

با توجه به محتوای کوتاه پیامکی، مشتریان از خواندن چند مورد در کمترین زمان دریغ نمی‌کنند. بسیاری از پیام‌ها اغلب در عرض چند دقیقه خوانده می‌شوند. اینکه ارسال پیام‌ها به صورت آنی انجام می‌شود و امکان برقراری کلیه ارتباطات، بدون فراموشی انواع اطلاعات وجود دارد از مزیت‌های پیامک است.

بدون نیاز به طراحی گرافیکی

برخلاف تبلیغات مجازی، پیامک‌ها نیازی به طراحی ندارند. حجم پیام معمولا کمتر از 160 کاراکتر است که متنی را حداکثر دو جمله تنظیم می‌کند و به راحتی در عرض چند دقیقه ایجاد می‌شود. مختصر بودن آن به گیرندگانی که عجله دارند اجازه می‌دهد فقط در یک نگاه مطالب را بخوانند. سرعت و سهولت استفاده از پنل پیامکی برای خدمات چاپ و تبلیغات به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که در طول کمپین‌های بازاریابی خود برنامه‌ریزی کمتری انجام دهند.

کاهش هزینه‌های تبلیغاتی

ارسال پیامک معمولا در مقایسه با کمپین‌های تبلیغاتی دیگر بسیار کم هزینه‌تر است. اکثریت قریب به اتفاق اپراتورها در این بخش پیشنهادهای بسیار ارزان قیمت ارائه می‌دهند. حجم کسب و کار شما هرقدر که باشد، می‌توانید با استفاده از پنل پیامکی برای خدمات چاپ  و تبلیغات آن را با هزینه کم توسعه بدهید.

افزایش ارتباط با مشتریان و مخاطبان

برای برانگیختن علاقه مشتریان خود به یک برند، استفاده از بازاریابی پیامکی می‌تواند بسیار رضایت بخش باشد. این روش می‌تواند به یک شرکت چاپ و تبلیغات اجازه دهد تا یک نظرسنجی یا پرسشنامه ایجاد کند یا به سادگی با مشتریان خود گفتگو کند تا نظر آن‌ها را به دست آورد. این روش می‌تواند معرفی یک محصول جدید یا بهبود یکی از خدمات را فراهم کند. به همین ترتیب، می‌توان از آن برای سازماندهی مسابقاتی بین مشتریان خود استفاده کرد و از آن برای ماندگاری مخاطبان استفاده برد.

افزایش فروش و تبلیغات پیامکی

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

کاربردهای پنل پیامکی برای خدمات چاپ

کاربردهای بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای خدمات چاپ و تبلیغات

بازاریابی پیامکی می‌تواند به صورت‌های مختلفی انجام شود. شما می‌توانید از این روش برای تبلیغات مستقیم یا اطلاع رسانی استفاده کنید. پراستفاده‌ترین کاربردهای این روش شامل موارد زیر است:

متن‌های خوش آمد گویی

مانند ایمیل خوشامدگویی، پس از ثبت نام مشتری در سایت یا اپلیکیشن شما، یک پیام خوشامدگویی ارسال کنید.

اطلاع رسانی در مورد محصولات جدید

به محض اینکه محصولات یا خدمات جدیدی را به ویترین فروشگاه یا وب سایت خود اضافه می‌کنید، از یک سرویس پیامکی استفاده کنید تا به مردم اطلاع دهید که می‌توانند شروع به ثبت سفارش کنند. این یک راه عالی برای ایجاد ترافیک برای محصولات جدید است. ما پیشنهاد می‌کنیم این کار را یک بار در هر فصل انجام دهید، در صورت ارسال بیش از حد، در خطر ارسال هرزنامه به مشتریان خود قرار دارید. 

ارسال پیامک تبلیغاتی به مخاطبان

یکی از رایج‌ترین روش‌های بازاریابی ارسال پیام‌های تبلیغاتی است. شما می‌توانید با استفاده از پنل پیامکی برای خدمات چاپ و تبلیغات و با ارسال یک متن کوتاه خدمات اصلی خود را معرفی کنید و مخاطبان را به استفاده از آن‌ها تشویق نمایید. دقت کنید که پیام شما نباید پیچیده یا طولانی باشد.

اطلاع رسانی در مورد تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه

ارائه کد تخفیف یک راه عالی برای قدردانی از مشتریانی است که جزء مخاطبان دائمی شما محسوب می‌شوند. اطلاع رسانی در مورد فروش ویژه نیز می‌تواند مخاطبان شما را افزایش دهد. به مشتریان خود اطلاع دهید که مدت زمان محدودی برای فروش وجود دارد که فقط آن‌ها می‌توانند از طریق لینک موجود به آن دسترسی داشته باشند.

فروش فصلی

می‌توانید به به مشتریان خود پیامک ارسال کنید تا آن‌ها را از فروش فصلی خود مطلع کنید. برای این کار می‌توانید پیامک‌ها را سفارشی سازی کنید تا پیام‌های هدفمندتری ارسال کنید.

ارسال پیامک جهت یادآوری موعد تحویل سفارشات

اگر سفارشی را از مشتری تحویل گرفته‌اید می‌توانید به کمک سرویس پیامکی روند آماده شدن آن را اطلاع دهید. همچنین اگر ارسال پستی دارید می‌توانید در مورد فرایند ارسال، کد رهگیری و تاریخ تحویل محصولات خود اطلاع رسانی کنید.

ارسال پیامک به منظور درخواست بازخورد مشتریان

نظرسنجی روشی عالی برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد خواسته‌های مشتریان از شما است. برای افزایش شانس خود برای دریافت نرخ پاسخ بالا، سعی کنید یک لینک نظرسنجی را از طریق پیامک ارسال کنید. شما می‌توانید در پنل پیامکی برای خدمات چاپ و تبلیغات اعدادی را تعریف کنید که مشتری با ارسال هر کدام نظر خود را اعلام نماید.

اکانت‌های رسانه‌های اجتماعی خود را تبلیغ کنید 

توسعه شبکه‌های اجتماعی برای کسب و کار شما می‌تواند به خودی خود یک شغل تمام وقت باشد. مخاطبان بازاریابی پیامکی خود را با ارسال یک پیام متنی تشویق کنید تا شما را در رسانه‌های اجتماعی دنبال کنند.

خدمات چاپ و تبلیغات

راهکارهای بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی در خدمات چاپ و تبلیغات

برای استفاده بهینه از سرویس پیامکی در بازاریابی شغل خود لازم است که این فرایند را به خوبی بشناسید و راهکارهایی که دامنه مخاطبان شما را افزایش داده و اشکالات شما را اصلاح می‌کند آموزش ببینید. برخی از مهمترین نکاتی که باید در نظر بگیرید شامل موارد زیر است.

استفاده از پنل پیامکی جهت ارسال پیامک

در قدم اول باید یک پنل پیامکی مناسب انتخاب کنید. استفاده از یک پنل خوب، باعث راحت شدن کار شما و ارتباط موثر با مشتری‌ها خواهد شد. یک پنل پیامکی برای خدمات چاپ و تبلیغات باید رابط کاربری ساده‌ای داشته باشد و امکان سفارشی سازی پیام‌ها را فراهم کند. همچنین قیمت مناسبی ارائه کند و امکان شارژ سریع حساب فراهم باشد.

گردآوری شماره تلفن‌های مخاطبان

یکی از مهمترین کارهایی که باید بکنید ساخت یک لیست از شماره تلفن‌های معتبر است. اگر کسب وکار شما محلی است لازم است که بتوانید لیستی از شماره موبایل‌های اطراف خود پیدا کنید. خرید شماره از مراکز غیرمعتبر می‌تواند باعث شود که حجم زیادی شماره غیرمعتبر در لیست وجود داشته باشد و هزینه شما هدر رود. به علاوه که ممکن است مسئولیت قانونی برای شما داشته باشد.

بررسی بازخورد مشتریان و بهبود خدمات

لازم است که به طور مرتب از مشتری‌های خود بازخورد داشته باشید. پیام‌هایی که به مقصد نمی‌رسد را شناسایی و شماره‌ها را حذف کنید. تبلیغات یا تخفیفاتی که بیشترین استقبال را داشته‌اند را شناسایی کنید و تمرکز خود را بر آن‌ها بگذارید. فراموش نکنید که هدف نهایی شما رضایت مشتری است.

افزایش فروش، تبلیغات پیامکی، خرید پنل

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

کلام آخر

استفاده از سرویس پیامکی همچنان یکی از مفیدترین روش‌هایی است که می‌تواند بر افزایش مخاطبان کسب و کارها موثر باشد. پیامک یک روش ارزان قیمت است که نیازی به طراحی خاصی نیز ندارد. جامعه هدف شما بسیار گسترده است و اغلب افراد در زمان کوتاهی پیام‌های خود را مطالعه می‌کنند.

در انتخاب متن پیام‌ها باید دقت کافی داشته باشید. پیامک باید دارای محتوایی مختصر و در عین حال واضح داشته باشد. ارائه یک لینک که مخاطب را به سایت شما متصل کند بسیار کارآمد است. شما می‌توانید از پیامک برای ارائه تخفیفات، پیام خوشامدگویی، معرفی محصولات جدید و… استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه پنل پیامکی برای خدمات چاپ و تبلیغات با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *