نمونه پیامک روز جهانی مبارزه با مواد مخدر

نمونه پیامک روز جهانی مبارزه با مواد مخدر

بی‌تردید گرفتار شدن در دام اعتیاد می‌تواند آسیب‌های زیادی را به فرد و نزدیکان او وارد کند. مواد مخدر با ایجاد مشکلات جسمی و روانی بسیار، مصرف کننده را به یک فرد ناتوان و عصبی تبدیل می‌کند که از خانواده و جامعه طرد می‌شود. آگاه‌سازی در مورد مضرات این مواد یکی از روش‌های کارآمد برای پیشگیری از ابتلای افراد خصوصا نوجوانان است. شما می‌توانید با ارسال پیامک روز مبارزه با مواد مخدر، دوستان و آشنایان خود را از آسیب‌های این مواد آگاه کنید. در ادامه به معرفی بیشتر این روز و نمونه پیامک‌های آن می‌پردازیم.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

۵ تیر ماه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر

سازمان ملل متحد در سال ۱۹۸۷، روز ۲۶ ژوئن مصادف با ۵ تیرماه را به عنوان روز جهانی مبارزه با مواد مخدر انتخاب کرد. هدف از این نامگذاری افزایش آگاهی عمومی درباره آسیب‌های مواد مخدر و مبارزه با قاچاق و تولید آن است. کشور ما نیز متاسفانه به دلیل مجاورت با کشورهای تولیدکننده مخدر همواره با مشکلات جدی در این زمینه مواجه بوده است. بزرگترین گروه در معرض خطر نوجوانان هستند. مطالعات نشان می‌دهد رابطه صمیمی خانواده با فرزندان عامل مهمی در پیشگیری از اعتیاد است. در ادامه مجموعه پیامک روز مبارزه با مواد مخدر آماده شده است که حاوی اطلاعات مفید اما کوتاه در جهت پیشگیری از ابتلا به این بیماری است. به امید اینکه روزی هیچ فرد و خانواده‌ای به این بلای خانمان‌سوز دچار نباشد.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

روز جهانی مبارزه با مواد مخدر

پیامک روز مبارزه با مواد مخدر

در ادامه مقاله مجموعه‌ای از نمونه پیامک روز مبارزه با مواد مخدر گردآوری کرده‌ایم که می‌توانید برای ارسال به دوستان و آشنایان خود استفاده نمایید:

۱. مصرف مواد و اعتياد در حال گسترش است و در حالي كه در گذشته مصرف مواد به طبقه سني و اجتماعي خاصي محدود مي‌شد، در حال حاضر، از پراكندگي قابل توجهي برخوردار است.

۵ تیرماه، روز جهانی مبارزه با مواد مخدر


۲. مصرف مواد بر تمام بخش‌هاي يك جامعه تاثير مخرب مي‌گذارد؛ ولي بيش از هر چيز آينده جوانان را مورد تهديد قرار مي‌دهد.

۲۶ ژوئن روز مبارزه با مواد مخدر گرامی باد.


روز جهانی مبارزه با مواد مخدر

۳. جالب است بدانید بروز عفونت‌های كبدي، عفونت‌های پوستي، آبسه و بیماری قلبي در بين معتادان بسیار شايع‌تر است.

۵ تیرماه، روز مبارزه با مواد مخدر را گرامی می‌داریم.


۴. بيش از 90 درصد از معتادان، سابقه مصرف سيگار و بيش از 60 درصد، سابقه مصرف الكل را ذكر مي‌كنند. اولین مصرف می‌تواند به یک اعتیاد تمام عیار ختم شود.

روز جهانی مبارزه با مواد افیونی گرامی باد.


۵. جالب است بدانید در اغلب معتادان، فاصله مصرف اولین نخ سیگار تا اعتیاد به مواد فقط ۴ سال است!

روز جهانی مبارزه با مواد مخدر را گرامی می‌داریم.


۶. خطرناک‌ترین دوره زندگي از نظر آغاز مواد مخدر سن نوجواني است. نوجواني زمان عبور از كودكي و ورود به بلوغ و كسب هويت مستقل است. در این دوره بیشتر مراقبت فرزندان خود باشد.

۵ تیرماه، روز مبارزه با مواد مخدر گرامی باد.


۷. نوجوانان و جوانان اغلب در موقعيت‌هایی قرار می‌گیرند كه آنان را در معرض خطر مصرف مواد قرار مي‌دهد. افزایش آگاهی پیش از این دوره از مهمترین عوامل دور ماندن از اعتیاد است.

روز جهانی مبارزه با مواد مخدر گرامی باد.


۸. اعتیاد يك بيماري مزمن و عودكننده است و مانند انواع ديگر بيماريهاي مزمن، درمان آن نيز تدریجی است. مهمترین مسئله اراده راسخ بر ترک مواد است.

۲۶ ژوئن،‌روز جهانی مبارزه با مواد مخدر

عکس نوشته در مورد اعتیاد

۹. پس از ترك مواد، جلسات مشاوره و آموزش براي تعامل سازنده فرد با اعضای خانواده بسيار كمك كننده است. برای ترک مواد حتما با یک مشاور در تماس باشید.

روز مبارزه با مواد مخدر را گرامی می‌داریم.


۱۰. آموزش كنترل عصبانيت، توانايي رد تعارف و نه گفتن، كنترل وسوسه و تشخيص وضعيت‌هاي پرخطر از مواردی است که می‌تواند از فرزندان شما در مقابل مواد مخدر محافظت کند.

۵ تیرماه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر


۱۱. به فرزندانتان بگوييد دوستشان داريد و از اينكه ممكن است مواد مخدر يا روانگردان‌ها را مصرف كنند، نگرانيد. از فرزندانتان بخواهيد در حل مشكلات به شما كمك كنند و به حرف‌هاى آن‌ها گوش دهيد.

روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، فرصتی برای آموزش صحیح


۱۲. نوجوانان به دلیل ویژگی‌های نوجوانی بیشتر در معرض آسیب هستند، نوجوانان نسبت به دنیا اطراف خود و تجربیات جدید کنجکاوترند. رابطه خوب والدین با فرزند نوجوان، بزرگترین مانع در برابر اعتیاد است.

روز جهانی مبارزه با مواد مخدر گرامی باد.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

روز مبارزه با مواد مخدر

۱۳. نوجوانان پویا و جستجوگر به هرجا سرک می‌کشند، اگر در مسیر راه‌هایی گشوده شوند که لذت و بی‌خبری در آنها وجود داشته باشند ممکن است دچار غول اعتیاد شوند.

۵ تیر، روز مبارزه با مخدر


۱۴. در دسترس بودن مواد مخدر یکی از اصلی‌ترین دلایل گسترش اعتیاد است. اغلب نوجوانان معتاد ادعا می‌کنند که ظرف چند دقیقه می‌توانند مواد مخدر تهیه کنند.

در ۵ تیر، روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، آسیب‌های آن را به فرزندان خود آموزش دهیم.


۱۵. مطالعات نشان می‌دهد اگر دوست نزدیک فرزند شما مواد مخدر مصرف کند، او نیز به احتمال بالا به سمت مصرف کشیده خواهد شد.

۵ تیرماه، روز جهانی مبارزه با مواد مخدر گرامی باد.


۱۶. احتمال ابتلا به اعتیاد در فرزندانی که با والدین خود رابطه محبت‌آمیز ندارند و مورد بی‌توجهی قرار می‌گیرند بسیار بیشتر است.

۵ تیرماه، روز جهانی مبارزه با مواد مخدر


۱۷. آگاه‌سازی نوجوان تاثیر به‌سزایی در کاهش گرایش به مواد مخدر و روانگردان دارد.

روز جهانی مبارزه با مخدر گرامی باد.


روز جهانی مبارزه با مواد مخدر

۱۸. همیشه سوالاتی در رابطه با اعتیاد یا سوءمصرف مواد وجود دارد که ندانستن پاسخ آن‌ها، پدرها و مادرها را نگران می‌کند. در چنین شرایطی حتما با یک مشاور تماس بگیرید.

۲۶ ژوئن، روز جهانی مبارزه با مواد مخدر


۱۹. خانواده اولين نهاد اجتماعي و از اركان عمده و اساسي هر جامعه است كه شالوده ارزش‌ها و روابط انساني را شکل می‌دهد با تحکیم روابط خانوادگی از گرفتار شدن فرزندان در دام اعتیاد پیشگیری کنیم.

روز مبارزه با مواد مخدر گرامی باد.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

پنل پیامکی بهترین روش بازاریابی

اگر صاحب کسب و کاری هستید و تمایل دارید پیامک‌ها تبلیغاتی را به صورت انبوه یا سفارشی ارسال کنید؛ همچنین اگر قصد دارید پیامک‌ها مناسبتی مانند پیامک روز مبارزه با مواد مخدر را به همکاران و اعضای خود ارسال نمایید استفاده از پنل پیامکی یک گزینه عالی است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *