راهنمای خرید بهترین پنل پیامکی، ویژگی ها و نکات

راهنمای خرید بهترین پنل پیامکی، ویژگی ها و نکات

هر چقدر هم شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها گسترش پیدا کنند، همچنان مردم از پیامک برای برقراری ارتباط استفاده خواهند کرد. به همین دلیل استفاده از این تکنولوژی برای کسب و کارها بسیار اهمیت دارد. در سال 1992 برای اولین بار از پیامک استفاده شد. پیامک علیرغم اینکه یکی از قدیمی‌ترین راه‌های ارتباطی است، هنوز هم تقاضای زیادی دارد. حتی پس از گذشت دو دهه و نیم، پیام‌های متنی هنوز مطمئن‌ترین روش ارتباطی است. اگر مصرف‌کنندگان بخواهند از آخرین تراکنش‌های بانکی خود مطلع شوند، تحویل آنلاین محصول را از وب‌سایت‌ها پیگیری کنند، به‌روزترین اطلاعات را در مورد رزرو هتل در تعطیلات به دست آورند و از پیشنهادات تبلیغاتی و جاری مطلع شوند، می‌توانند از SMS استفاده کنند. بازاریابی از طریق پیامک هنوز مؤثرترین روش است. از همین رو انتخاب بهترین پنل اس ام اس برای بازاریابی بسیار اهمیت دارد. در این مقاله به راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اس می‌پردازیم و نکات لازم را در این زمینه بررسی می‌کنیم. با ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

پنل اس ام اس چیست؟

پنل اس ام اس چیست؟

وقتی پیامکی را از یک شرکت، یک فروشگاه، یک سایت و معمولاً با شماره‌هایی رند مثل 5000، 7000 و… دریافت می‌کنید، در واقع، آن کسب و کار از پنل اس ام اسی استفاده کرده است. با کمک پنل های پیامکی پیام‌های یک کسب و کار به صورت انبوه به دست مخاطبان می‌رسد. در واقع، در یک زمان مشخص به افراد زیادی پیامی مشابه ارسال می‌شود. وقتی پنلی را خریداری می‌کنید، یک نرم‌افزار تحت وب در اختیار شما قرار می‌گیرد. محیط این نرم‌افزار شبیه به ایمیل است. در این محیط می‌توانید به ارسال و دریافت پیامک و مدیریت آن‌ها بپردازید.

اینفوگرافی ویژگی های پنل پیامکی

راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اس

قبل از خرید پنل پیامکی باید به نکات مختلفی توجه کنید. به هر حال شما دارید هزینه زیادی برای این کار می‌پردازید و باید حواستان به تمام جوانب آن باشد. سامانه های پیامکی مختلفی وجود دارند که پنل های گوناگونی را ارائه می‌دهند. هر پنل ویژگی مختص به خود را دارد و در عین حال، هر شرکت خدمات رسان نیز مزایا و معایبی دارد که روی خدمات آن تأثیر می‌گذارد. این ویژگی‌ها می‌توانند بر کسب و کار شما نیز تأثیر بگذارند. به همین دلیل باید برای موارد و نکاتی را پیش از خرید در نظر بگیرید. در ادامه به راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اس می‌پردازیم.

ابتدا باید کسب و کار و نیازمندی های آن را شناخت بتا بتوان پنل اس ام اس مناسب انتخاب کرد

شناخت نیازها و اهداف کسب و کار

پیش از انتخاب و خرید بهترین پنل اس ام اس برای کسب و کارتان، باید بدانید که هدف شما از این کار چیست؟ به چه علتی می‌خواهید از بازاریابی پیامکی استفاده کنید؟ آیا بازاریابی پیامکی مناسب کسب و کار شما است؟ نیازهای بیزنس شما چیست؟ داده‌های خود را در اقدامات قبلی تجزیه و تحلیل کنید. بر اساس این داده‌ها به چه میزان پیامک نیاز دارید؟ این تعداد پیامک باید در چه بازه زمانی ارسال شوند؟ قرار است مخاطب هدف چه کسانی باشند؟ این موارد را به خوبی بررسی کنید. از نمودارهای تست‌های پیشین خود استفاده کنید. پس از شناسایی این موارد، در مورد خرید پنل مناسب اقدام کنید.

در نظر گرفتن بودجه

سامانه‌های پیامکی ارزان قیمت نیستند و شما باید در این زمینه بسیار حساب شده اقدام کنید. پیش از خرید پنل اس ام اسی مشخص کنید که چقدر می‌خواهید هزینه کنید. در ازای این هزینه چه چیزهایی را می‌خواهید؟ در نهایت، خدمات سامانه های پیامکی را با توجه به بودجه خود بررسی کنید و ببینید کدام یک از آن‌ها با توجه به پول شما بهترین پنل را می‌توانند ارائه دهند.

انتخاب سامانه پیامکی مناسب

انتخاب سامانه پیامکی مناسب

قبل از خرید بهترین پنل اس ام اس باید سامانه پیامکی مناسبی را پیدا کنید. سامانه های مختلفی در این زمینه فعالیت می‌کنند اما همه آن‌ها معتبر نیستند یا نمی‌توانند خدمات را به درستی ارائه دهند. برای انتخاب سامانه پیامکی باید به نکات مختلفی توجه کنید. یکی از این موارد، هزینه پنل ها است. برخی از سامانه‌ها هزینه‌های گزافی را دریافت می‌کنند اما نمی‌توانند خدمات خوبی را در ازای آن هزینه به مشتری ارائه دهند. سامانه پیامکی باید معتبر، قانونی و باتجربه باشد. در عین حال، خدمات گوناگون و متنوعی را ارائه دهد. حتماً سطح پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش سامانه را بررسی کنید.

پشتیبانی 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته و حتی روزهای تعطیل بسیار اهمیت دارد. پشتیبانی سامانه باید به گونه‌ای باشد که شما هر زمان که خواستید با آن‌ها تماس بگیرید، سؤالات خود را بپرسید و در صورت بروز مشکل، آن را مطرح کنید تا سریعاً برطرف شود. نباید به گونه‌ای باشد که برای مشاوره چندین ساعت اداری منتظر بمانید. به دنبال فرد موردنظر باشید و سپس برای حل مشکل هم روزها صبر کنید.

نکته دیگری که در زمان انتخاب سامانه باید به آن توجه شود، مدیریت آسان کانال است. وقتی پنلی را خریداری می‌کنید، صفحه‌ای در سامانه به شما اختصاص داده می‌شود. شما می‌توانید اطلاعات مهمی را در این صفحه بررسی کنید. رابط کاربری دوستانه بخش مدیریت پنل بسیار اهمیت دارد. علاوه بر این، نباید به گونه‌ای باشد که فقط در زمان‌هایی خاص امکان استفاده از صفحه مدیریت وجود داشته باشد. شما باید بتوانید به بخش‌های مختلف دسترسی داشته باشید. به راحتی آمارها را چک کنید. به آسانی درخواست‌ها را ثبت کنید. این محیط باید انعطاف‌پذیری کاملی داشته باشد و نیازی نباشد برای پیدا کردن یک بخش گیج شوید و بخواهید با پشتیبانی تماس بگیرید.

مورد دیگری که در انتخاب سامانه پنل پیامکی اهمیت دارد، وجود متخصصین و مشاورین باتجربه و دلسوز است. ممکن است مشکلی رخ بدهد و شما ندانید که برای رفع آن چه کار باید بکنید. با وجود مشاورین متخصص می‌توانید مشکل را رفع کنید و از راهنمایی‌های آنان استفاده کنید.

ارائه نسخه آزمایشی

نکته مهم دیگری که در زمان خرید بهترین پنل اس ام اس باید به آن توجه شود، امکان استفاده از نسخه آزمایشی است. با استفاده از حالت آزمایشی می‌توانید سامانه و پنل ها را قبل از خرید تست کنید. این گونه می‌توان جوانب مختلف را بررسی کرد و دید که آیا امکانات یک پنل به هزینه آن می‌صرفد یا خیر. در زمان آزمایش می‌توانید رابط کاربری صفحه مدیریت، قابلیت پشتیبانی، ارسال به موقع پیامک‌ها و… را بررسی کنید.

از ویژگی سامانه پیامکی خوب پوشش تمامی اپراتورهای قانونی و بانک شماره قوی و جامع است

پوشش تمامی اپراتورهای قانونی و بانک شماره قوی و جامع

پنل اس ام اسی شما باید قابلیت ارسال به تمامی اپراتورهای قانونی را داشته باشد. به عنوان مثال، نباید به گونه‌ای باشد که پیام‌های شما به خطوط همراه اول ارسال شود اما به خطوط رایتل نرسد. این مشکل گاهی رخ می‌دهد. برای همین باید مطمئن شوید که پیامک شما به تمامی شماره‌های مختلف فهرست مخاطبان ارسال خواهد شد.

علاوه بر این، سامانه پیامکی باید بانک شماره جامعی داشته باشد. این فهرست باید به صورت مداوم به روز شود و شامل افراد مختلفی از جامعه شود. شماره‌های غیرفعال حذف شوند. شماره‌ها نیز بر اساس شغل، جنسیت، منطقه و… دسته‌بندی شده باشند. این گونه شما مطمئن خواهید بود که افراد گوناگون از قشرهای مختلف پیام شما را دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، ممکن است بخواهید پیام خود را تنها به یک گروه بفرستید.

اتوماسیون پیام رسانی پیشرفته

پنلی که انتخاب می‌کنید باید اتوماسیون پیام رسانی پیشرفته‌ای داشته باشد. اتوماسیون‌ها نقش مهمی را در زمینه وفادار کردن مخاطبین بازی می‌کنند. در این حالت دو نوع اصلی اتوماسیون وجود دارد. اس ام اس‌های هدفمند و مکالمه‌های 1:1.

پنل شما باید این قابلیت را داشته باشد تا شما بتوانید هر زمان که خواستید این موارد را اجرا کنید. در مورد اول شما می‌توانید پنل را به گونه‌ای طراحی کنید که با یک رویداد، پیام شما در زمان واقعی رخ دادن آن برای مخاطب‌ها ارسال شود. به عنوان مثال، تولد یکی از مشتریان شما است. در این روز باید پیام تبریکی برای او ارسال شود. شاید بخواهید کد تخفیفی به او اختصاص دهید تا بتواند در این روز با تخفیف از سایت شما خرید کند. مثال دیگری می‌آوریم. فرض کنید مشتری شما کالایی را به سبد خرید اضافه کرده است اما پس از چند ساعت خرید آن را تائید نمی‌کند. در این حالت پس از زمان مشخص شده پنل شما پیامکی به او ارسال می‌کند و یادآوری می‌کند که تعداد کالای انتخابی در انبار محدود است و ممکن است هر لحظه تمام شود. این پیام‌ها به صورت خودکار ارسال می‌شوند تا توجه آن مشتری را جلب کنند و او را در مسیر خرید راهنمایی کنند.

در حالت دوم یعنی پیامک‌های منحصر به فرد و متناظر، پنل شما باید قادر باشد تا مشتری را جذب کند و مکالمه‌ای با حالت پرسش و پاسخ فراهم کند. به گونه‌ای که انگار آن‌ها دارند با یک فرد واقعی حرف می‌زنند. یک پنل نباید فقط شامل پیام‌های یک طرفه باشد بلکه شما باید قادر باشید به صورت منحصر به فرد با مشتریان حرف بزنید و ببینید به دنبال چه هستند؟ کدام محصول را ترجیح می‌دهند؟ آیا آن‌ها دغدغه خاصی دارند که شما بتوانید آن را حل کنید؟

بر اساس پاسخ آن‌ها به پیام های شما، می‌توانید محصولات مناسب را برای ایجاد اعتماد و افزایش خرید توصیه کنید. اگر یک پنل پیامکی فقط پیام‌های یک طرفه را ارائه دهد، نه تنها درآمد را از دست خواهید داد، بلکه داده‌های ارزشمند مشتری را که برای ایجاد ارتباطات معنادار به آن نیاز دارید، از دست خواهید داد. پس پنل شما باید قابلیت همگام‌سازی و مکالمات دو طرفه را داشته باشد. این اتوماسیون ها ستون فقرات یک استراتژی پیامکی قوی هستند که به طور پیوسته در پشت صحنه کار می‌کنند تا رشد شما را تسریع بخشند.

امکان ایجاد کمپین موثر در ساده‌ترین حالت ممکن

ارسال به موقع کمپین ها به مخاطبان شما یکی از مهم‌ترین راه‌های در ارتباط ماندن و درگیر نگه داشتن لیست مشترکین، بازگرداندن مشتریان به خرید و به حداکثر رساندن میزان وفاداری مشتریان است. ایجاد و راه‌اندازی این کمپین‌ها باید آسان باشد تا شما بتوانید تمرکز خود را روی تحلیل و بررسی نتایج و دستاوردها بگذارید.

به همین دلیل برای خرید بهترین پنل اس ام اس باید به قالب‌های آماده آن توجه کنید تا حداقل بتوانید از آن‌ها ایده بگیرید حتی اگر قرار نباشد از این قالب‌ها استفاده کنید. قالب‌های آماده باید برای مناسبت‌های مختلف باشند. تبریک تولد، خوشامدگویی، خبررسانی درباره یک مراسم و… . بهتر است پیام را با لحن و صدای برند خودتان بنویسید اما قالب‌های آماده می‌توانند ایده‌های خوبی در اختیار شما بگذارند. در هر صورت این قالب‌های آماده می‌توانند به شما کمک کنند پیام خود را در عرض چند دقیقه ارسال کنید.

نکته دیگری که کمک می‌کند شما بتوانید کمپین خود را به راحتی ایجاد کنید، وجود زمان‌بندی است. پنل ها باید دارای بخش برنامه‌ریزی باشند تا شما بتوانید زمان و تاریخ ارسال پیامک‌ها را مشخص کنید تا هر زمان که دسترسی به سیستم و اینترنت نداشتید، پیامک‌ها در همان زمان تعیین شده به دست مخاطبان برسند.

بررسی و تجزیه و تحلیل داده ها از ویژگی های یک پنل پیامکی خوب است.

امکان ردیابی، تجزیه و تحلیل داده‌ها

ویژگی مهم دیگری که باید به آن توجه شود، امکان ردیابی و تجزیه و تحلیل داده‌های پنل‌ها است. داده‌هایی که در سیستم مدیریتی پنل وجود دارند باید مدام به روزرسانی شوند و به راحتی قابل تحلیل و بررسی شوند. داده‌ها باید شفاف باشند. این گونه می‌توانید متوجه شوید که آیا پنل خود را به درستی انتخاب کرده‌اید؟ تلاش‌های شما در زمینه بازاریابی پیامکی نتیجه داده است یا خیر؟ آیا به نتیجه دلخواه رسیده‌اید؟ در قدم بعدی چه باید بکنید؟

وجود داشبوردهای تجزیه و تحلیل جامع بسیار مهم است. علاوه بر این، این قابلیت باید وجود داشته باشد که بتوانید داده‌ها را پرینت بگیرید؛ یعنی در قالب PDF و اسناد مشابه قابل ذخیره‌سازی باشند؛ زیرا شما به همه این داده‌ها نیاز پیدا خواهید کرد و این داده‌ها هستند که نشان می‌دهند در آینده باید چه کنید.

عدم وابستگی به اینترنت

پنل‌های پیامکی با کمک اینترنت به شماره‌های مخاطبان ارسال می‌شوند. پیشتر به این مورد اشاره کردیم که در صفحه مدیریت پنل باید بخشی برای برنامه‌ریزی و زمان‌بندی وجود داشته باشد تا هر زمان که شما دسترسی به اینترنت نداشتید، پیام‌های پنل به مخاطبان ارسال شوند. حال شما هم باید این اطمینان را پیدا کنید که پیام‌های شما بدون توجه به مشکلات اتصالی که ممکن است به وجود آیند، به شماره‌ها در زمان تعیین شده ارسال خواهند شد. شما نباید نگران قطعی اینترنت و عدم تحویل پیام باشید. بلکه باید وقت و انرژی خود را روی موارد دیگری بگذارید.

انعطاف پذیری در پرداخت از ویژگی های یک سامانه پیامکی خوب است.

نحوه پرداخت هزینه‌ها

همان طور که پیشتر ذکر کردیم در نظر گرفتن بودجه در انتخاب پنل بسیار مهم است. بهتر است پنل خود را از سامانه‌ای خریداری کنید که مدل پرداختی انعطاف‌پذیری داشته باشد؛ یعنی شما بتوانید از بین طرح‌های مختلف انتخاب کنید و انتخاب‌های شما محدود نباشد؛ و در نهایت هم به گونه‌ای نباشد که مجبور شوید از میان گزینه‌های محدود یکی را انتخاب کنید.

علاوه بر این، امکان این وجود داشته باشد که با رشد طرح، هزینه‌ها را پرداخت کنید. نکته مهم دیگر این است که سامانه پیامکی این اطمینان را به شما بدهد که تنها هزینه پیام‌هایی را که واقعاً ارسال شده‌اند، پرداخت خواهید کرد. هیچ هزینه پنهانی، هزینه اضافی، هزینه‌های ناگهانی پس از خرید پنل و… وجود نخواهد داشت. در واقع، هزینه‌ها قرار نیست در انتهای پایان یافتن زمان پنل، شما را شگفت‌زده کنند. بلکه همه چیز از همان ابتدا مشخص است. این گونه شما می‌توانید یک بودجه پایدار برای پیامک خود در نظر بگیرید.

ویژگی‌های یک سامانه پیامکی خوب چیست؟

برای انتخاب بهترین پنل پیامک باید به نکات زیر دقت کنید:

اینفوگرافیک ویژگی های یک سامانه پیامکی خوب

1-کاربری آسان

یک پنل پیامک خوب به راحتی استفاده می‌شود و صفحات و گزینه‌های کاربردی دارد که اسامی و توضیحات‌شان ساده و قابل فهم است.

2-گزینه‌های متنوع

بهترین پنل پیامکی دارای گزینه‌های کاربردی متنوع برای مشتریان خود است. به عنوان مثال یک مخاطب می‌خواهد پیامک تبلیغاتی را از روی نقشه ارسال کند و دیگری بر اساس سن یا جنسیت متشری.

3-سرعت بالا

یک سامانه پیامکی خوب باید بتواند با سرعت بالا، پیامک تبلیغاتی یا خدماتی انبوه ارسال کند.

4-زبان فارسی

جملات و کلمات یک پنل پیامکی مناسب به زبان فارسی نوشته شده است.

5-شارژ سریع

یکی دیگر از خصوصیات یک پنل پیامک خوب این است که با چند کلیک و بدون اتلاف وقت شارژ شود.

6-راهنمای استفاده از پنل

یک پنل کاربردی راهنمای استفاده دارد. راهنمای بعضی پنل‌ها به شکل ویدئو و بعضی دیگر به شکل مقاله است.

7-پشتیبانی قوی

برای انتخاب بهترین پنل پیامک به این نکته توجه کنید که آیا پشتیبانی خوبی دارد یا خیر. کارشناسان یک پنل پیامک خوب شما را برای خرید خط پیامکی و ارسال پیامک تبلیغاتی یا خدماتی راهنمایی می‌کنند و حتی برای بهتر ارسال کردن اس ام اس‌ها به شما مشاوره می‌دهند.

بهترین پنل پیامکی

8-پوشش‌دهی بالا

هم اکنون چهار اپراتور همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا در حال ارائه سیم کارت در ایران هستند. مطمئناً مشتریان پنل ارسال اس ام اس نیز محدود به یک اپراتور نیستند. با خرید پنل اس ام اس شما باید بتوانید به هر تمام اپراتورهای اصلی کشور به صورت انبوه اس ام اس ارسال کنید.

9-بانک اطلاعاتی گسترده

یک پنل پیامک به روز بانک اطلاعاتی گسترده‌ای از شماره‌‍‌های مخاطبین دارد که شما می‌توانید به تعداد زیادی از آن‌ها پیامک اراسل کنید.

10-دسته‌بندی بانک اطلاعات

شاید شما به جامعه هدف مشخصی نیاز داشته باشید و ارسال گسترده به تمام شماره‌ها برای شما زمان‌بر و هزینه‌بر است. پس مخاطب هدف خود را از بخش دسته‌بندی مخاطبین سامانه پیامکی انتخاب می‌کنید.

11-ارسال به بلک لیست

برخی از مخاطبین هدف شما، ممکن است به دلیل مزاحمت‌های پیامکی وقت و بی‌وقت، شماره خود را در لیست سیاه مخابراتی قرار داده باشند. یک پنل پیامک کاربردی ویژگی ارسال به چنین شماره‌هایی را دارد.

12-عدم محدودیت زمانی برای ارسال پیامک

درست است که برای ارسال اس ام اس باید در زمان‌‌های مناسب این کار را انجام دهید اما برخی مشاغل مانند بانک‌ها، نیاز دارند در هر ساعتی از شبانه‌روز، تراکنش‌های مالی را ارسال کنند.

13-گزارش‌ ارسال

شما باید بتوانید به جزئیات پیامک‌های ارسالی و دریافتی خود دسترسی داشته باشید تا مطمئن شوید تمام پیامک‌ها به مخاطبین ارسال شده است.

14-گزارش مالی

یک پنل پیامک مناسب، گزارش دقیقی از هزینه‌های پیامکی شما می‌دهد. با آگاهی از میزان هزینه‌های خود در بازاریابی پیامکی، می‌توانید ببینید در کدام بخش تبلیغات، باید بیشتر یا کم‌تر هزینه کنید.

15-شخصی‌سازی پیامک

اگر بخواهید به مشتریان قدیمی و وفادرا خود پیام ارسال کنید، می‌توانید متن پیامک را شخصی‌سازی کنید. یعنی نام او را در اس ام اس بیاورید و با این کار حس صمیمیت و احترام را به او منتقل کنید.

16-پوشش‌دهی تمامی اپراتورها

در حال حاضر چهار اپراتور همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا در حال ارائه سیم کارت در ایران هستند.مطمئناً مشتریان شما نیز محدود به یک اپراتور نیستند. با خرید پنل اس ام اس شما باید بتوانید به هر چهار اپراتور اصلی کشور به صورت انبوه اس ام اس ارسال کنید.

17-وب سرویس

یکی از ویژگی‌های مورد توجه در انتخاب بهترین پنل پیامک، امکان اتصال سایت یا اپلیکیشن فروشگاه و محل کار شما به سامانه پیامکی است. وب سرویس این امکان را به شما می‌دهد هنگامی که مخاطب و مشتری از سایت یا اپلیکشین شما استفاده کرد، برای او پیامک تایید، ثبت سفارش یا تشکر و… فرستاده شود.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

سیگنال بهترین پنل پیامکی و سامانه اس ام اس کشور

بهترین پنل اس ام اس را از کجا می‌توان خریداری کرد؟

سامانه پیامکی سیگنال یکی از بهترین سامانه‌ها با تنوع بالای پنل اس ام اسی است. شما می‌توانید با کمک متخصصین این سامانه بهترین پنل را برای کسب و کار خود خریداری کنید. دست مشتری در این سامانه باز است و می‌تواند موارد مختلفی را در پنل خود شخصی‌سازی کند. امکان ارسال پیامک های تبلیغاتی، مناسبی و… به انواع شماره‌ها وجود دارد. انتخاب و ارسال پنل پیامکی در سیگنال بسیار ساده است و قیمت پنل‌ها با توجه به خدماتی که از جانب این سامانه ارائه می‌شود، بسیار مناسب است.

کلام آخر

در این مقاله به بررسی راهنمایی‌های لازم برای خرید بهترین پنل اس ام اس پرداختیم و به نکاتی اشاره کردیم که پیش از خرید باید آنان را در نظر بگیرید. پنل های پیامکی راهی برای برقراری ارتباط با مخاطبان هستند. در نتیجه وقتی می‌خواهید از این شیوه بازاریابی استفاده کنید، باید بسیار دقیق شوید و با حساسیت آن را انتخاب کنید؛ زیرا پای نام برند شما در میان است. نظر شما در این باره چیست؟ لطفا نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *