متن و پیام تبریک به مناسبت روز جهانی انیمیشن

متن و پیام تبریک به مناسبت روز جهانی انیمیشن

انیمیشن یکی از هنرهای چشمگیر و جذاب است که به کمک تصاویر متحرک و داستان‌های شگفت‌انگیز، مخاطبان را به دنیای جدیدی می‌برد. این هنر زیبا نیز مانند بسیاری هنرهای دیگر، روز جهانی مخصوص به خود را دارد. اگر کسی از دوستان‌تان در این زمینه فعالیت می‌کند یا از علاقه‌مندان به این عرصه‌ است؛ در روز جهانی انیمیشن با ما باشید و نمونه پیامک‌های تبریک این روز را برایش ارسال کنید.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

روز جهانی انیمیشن

روز جهانی انیمیشن چه روزی است؟

۲۸ اکتبر یا 6 آبان روز جهانی انیمیشن نامیده می‌شود. این روز توسط انجمن بین المللی فیلمسازان انیمیشن، (ASIFA)، در سال 2002 به عنوان روز جهانی انیمیشن اعلام شد. هدف از برگزاری این روز، ترویج و تقدیر از هنر انیمیشن در سطح جهان است. در این روز، علاقه‌مندان و فعالان حوزه انیمیشن، فعالیت‌های متنوعی مانند نمایش‌ها، کارگاه‌ها، مسابقات و جشنواره‌های مرتبط با انیمیشن را برپا می‌کنند.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

پیام های تبریک به مناسبت روز جهانی انیمیشن

انیمیشن هنر بی بدیلی است که لذت و مشقت نهفته در آفرینش تک تک قاب‌های آن را تنها عاشقان و دچارشدگانش با دل و جان درک می‌کنند.

28 اکتبر، روز انیمیشن مبارک


انیمیشن برای خالقش هنری بی‌رحم، سرسخت و نفس گیر است و آنگاه که به آفرینش می‌رسد چونان مهربان، لطیف و زندگی‌بخش می‌نماید که گویی هنرمندش جان و دل داده تا این سیر جانکاه آفرینشگری را کامل کند.

روز جهانی انیمیشن مبارک.


عکس نوشته روز جهانی انیمیشن

فیلم انیمیشن محصول فرهنگی، هنری و گاه صنعتی ناب و خلاقانه است اما به جرأت می‌توان گفت تلاش آنکس که قدم در این راه می‌گذارد، می‌ماند، می‌میرد و زنده می‌شود، می‌سازد و خلق می‌کند چه بسا با ارزشتر و با اهمیت‌تر از خود محصول و فیلم است.

روز انیمیشن را تبریک می‌گویم.


“What I love most about animation is, it’s a team sport, and everything we do is about pure imagination.”– Jeffrey Katzenberg

چیزی که من بیشتر از همه در مورد انیمیشن دوست دارم این است که این یک ورزش گروهی است و هر کاری که ما انجام می‌دهیم مربوط به تخیل خالص است. جفری کاتزنبرگ


روز جهانی انیمیشن به همه کسانی که پشت کامپیوتر کار می‌کنند تا مخاطبان را درگیر و مجذوب نگه دارند تبریک عرض می‌کنم.


روز جهانی انیمیشن را به همه عاشقان دنیای جادویی انیمیشن تبریک می‌گویم.


انیمیشن یک هنر بسیار زیبا و جذاب است که نتیجه تلاش و نبوغ انیماتورهاست. آن‌ها با خلق دنیایی مجازی، ما را به سفری مهیج و شگفت انگیز می‌برند. روز انیمیشن را به همه انیماتورهای عزیز تبریک می‌گویم.


انیمیشن ساختن  یک هنر بسیار زیبا و خلاقانه است که به ما امکان می‌دهد داستان‌های متنوع و جذاب را خلق کنیم. ما می‌توانیم شخصیت‌های منحصر به فرد و جالب را از صفر طراحی کنیم و به آن‌ها زندگی دهیم.

روز انیمیشن مبارک.

روز جهانی انیمیشن مبارک

بهترین دوست من، تو همیشه مثل یک قهرمان انیمیشن برای من بودی. تو همه چیز را ممکن می‌کنی و با شجاعت و شادی با مشکلات روبرو می‌شوی.

روز انیمیشن مبارک باد.


“I made tons of films. I did the animation for my friends’ films. I animated scenes just for the fun of it. Most of my stuff was bad, but I had fun, and I tried everything I knew to get better.” – Pete Docter

من هزاران فیلم ساختم. من برای فیلم‌های دوستانم انیمیشن ساختم. من صحنه‌ها را فقط برای سرگرمی انیمیشن ساختم. بیشتر چیزهایم بد بودند، اما به من خوش گذشت، و هر چیزی را که می‌دانستم برای بهتر شدن امتحان کردم. پیت داکتر


اگر به اعتقاد خود ادامه دهید، رویایی که آرزویش را داشتید تحقق پیدا می‌کند. سیندرلا

روز جهانی انیمیشن را به همه علاقه‌مندان تبریک می‌گویم.


هویت شما با ارزش‌ترین دارایی شماست. از آن محافظت کنید. الستی گرل، شگفت انگیزان

28 اکتبر، روز انیمیشن مبارک

تبریک رو جهانی انیمیشن

چقدر خوش شانس هستم که چیزهایی دارم که خداحافظی را خیلی سخت می‌کنه. پو

28 اکتبر روز انیمیشن مبارک باد.


اگر نمی‌دانید کجا می‌خواهید بروید، مهم نیست که کدام مسیر را انتخاب می‌کنید. آلیس در سرزمین عجایب

روز انیمیشن را به همه دوستداران انیمیشن تبریک می‌گویم.

روز جهانی انیمیشن

هیچ هدیه‌ای بزرگتر از دوستی نیست. بابا نوئل، قطار سریع السیر قطبی

روز انیمیشن را به همه انیمیشن بازان تبریک می‌گویم.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

جمع بندی

انیمیشن به عنوان راهی برای انتقال ایده‌ها و داستان‌ها به شکلی جذاب و خلاقانه است و جهان را به یک دنیایی خیالی تبدیل می‌کند که ما همگی می‌توانیم در آن سفر کنیم. این هنر نه تنها جذب کننده است بلکه پیام‌های ارزشمندی را نیز به مخاطبان انتقال می‌دهد. امیدواریم که در روز جهانی انیمیشن از پیامک‌های این مطلب استفاده لازم را ببرید.

اگر می‌خواهید با مخاطبان خود در مناسبت‌های مختلف ارتباط برقرار کنید، پیشنهاد می‌کنیم از پنل پیامکی سیگنال استفاده کنید. با این پنل، شما می‌توانید پیامک‌های مناسب و جذاب برای روز انیمیشن یا سایر روزهای مهم را به افراد متعدد ارسال کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا برند خود را بهتر به نمایش بگذارید و با هزینه و زمان کمتر به نتایج مطلوب برسید. برای کسب اطلاعات بیشتر، با شماره درج شده در سایت سیگنال، تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *