استراتژی های مهم تبلیغ لیزر موهای زائد

اگر صاحب یک کلینیک زیبایی باشید، به خوبی می‌دانید که جذب اعتماد مشتری بسیار سخت است. از این رو؛ برای جذب مشتری باید تلاش کرده و با تبلیغات پربازده نسبت به معرفی خود و کسب‌و‌کارتان تلاش کنید. چرا که با دست روی دست گذاشتن، فرصت‌ها را از دست خواهید داد. مشتریان کلینیک زیبایی شما، می‌توانند کلینیک زیبایی شما را به دیگران معرفی کنند و این یک راه تبلیغ لیزر موهای زائد است. اما؛ این کار زمان‌بر بوده و شما را از رقبا عقب می‌اندازد. اینجاست که پای تبلیغات پیامکی به میان کشیده شده و افراد برای سبقت گرفتن از رقبای خود از آن استفاده می‌کنند.

در این محتوا به شما خواهیم گفت که چه راهکارهایی برای تبلیغ لیزر موهای زائد دارید و کدام راهکار بهتر و پربازده‌تر است. از این رو؛ شما را به مطالعه این محتوا از پنل پیامکی سیگنال دعوت می‌کنیم.

پیامک تبلیغاتی، کلید جذب مشتری

شمارتو وارد کن، مشاوره رایگان بگیر

شناخت بازار هدف و تبلیغات مناسب

از آنجایی که سلایق و ویژگی‌های مشتریان با هم متفاوت است، یک کسب‌و‌کار نمی‌تواند به همه مشتریان خدمت کرده و علایق همه آن‌ها را در نظر بگیرد. از این رو؛ از بازار هدف صحبت می‌شود. بازار هدف یا تارگت مارکت یعنی بخشی از بازار را انتخاب کرده و فقط به آن بخش خدمت نمایید. به عبارت ساده‌تر، بازار هدف کسب‌و‌کار شما، مجموعه‌ای از مشتریان است که به خدمات شما نیاز دارند. از این رو؛ برای داشتن تبلیغاتی موثر، صرفا داشتن متن تبلیغ لیزر موهای زائد کافی نبوده و باید بازار هدف خود را تعیین نمایید.

بازار هدف کلینیک لیزر موهای زائد متشکل از خانم‌ها و یا آقایانی است که قسمت و یا قسمت‌هایی از بدن آن‌ها دارای موهای ضخیم و آزاردهنده می‌باشد. شما می‌توانید با انتخاب متنی مناسب، نسبت به تبلیغ لیزر موهای زائد و یا در حالت کلی تبلیغ کلینیک خود اقدام نمایید. در ادامه چند روش تبلیغاتی کلینیک لیزر را بیان کرده و در آخر مهم‌ترین و موثرترین روش را برای شما آورده‌ایم.

روش های مهم تبلیغ کلینیک لیزر

در این قسمت قرار است بهترین روش‌های تبلیغات کلینیک لیزر موهای زائد را مورد بررسی قرار دهیم. شما با هر بودجه و هدفی که دارید می‌توانید نسبت به تبلیغ کلینیک لیزر خود اقدام نمایید.

 1. تبلیغات در سایت‌های پربازدید: یکی از روش‌های تبلیغاتی کلینیک لیزر موهای زائد، استفاده از سایت‌های پربازدید و قراردادن رپورتاژ آگهی در آن‌هاست. البته رپورتاژ آگهیT کاری پرهزینه است و شما برای آن باید مبالغی را بپردازید. استفاده از کلمات کلیدی و رعایت سئو در متن تبلیغ لیزر موهای زائد، می‌تواند شما را در این رقابت پیروز کند.
 2. ایجاد سایت و تبلیغات در صفحه خود: این یکی دیگر از راه‌های تبلیغ کلینیک لیزر مو زائد است. اما؛ به شدت زمان‌بر بوده و برای جذب مشتری نیاز به مدت زمان زیادی دارد. چرا که معمولا سایت‌هایی در این میدان پیروز می‌شوند که از محتواهای بسیار خوبی برخوردار بوده و در صفحه اول گوگل قرار بگیرند. پس این راه نیز مدت زمان بسیاری را می‌طلبد.
 3. استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی: یکی دیگر از را‌ه‌های تبلیغاتی کلینیک‌ها به خصوص کلینیک لیزر موهای زائد، استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی سطح شهر است. بیلبوردهای تبلیغاتی با تصاویر جذاب می‌توانند مخاطب را جذب کرده و مشتریان را به سمت خود بکشانند. در واقع؛ تصویر بیلبورد در ذهن مشتریان ثبت شده و در صورت نیاز در ذهن آن‌ها تداعی می‌شود. اما؛ برای تبلیغ کلینیک لیزر موهای زائد و جذب مشتریان بیشتر، بهتر است مخاطبان هدف داشته باشید!
 4. استفاده از پیج‌های اینستاگرام و اینفلوئنسرها: از جمله راه‌های تبلیغاتی که امروزه ترند شده‌اند، استفاده از اینفلوئنسرها جهت تبلیغات در صفحات مجازی است. در این روش؛ مشتری مطمئن می‌شود که اینفلوئنسر از خدمات شما راضی بوده و به سمت کلینیک شما روانه می‌شود. اما؛ یافتن اینفلوئنسر محبوب و استفاده از این روش تبلیغاتی و مذاکره با وی سر قیمت، خسته کننده است. از این رو؛ این روش هم نمی‌تواند یک راه مطمئن و آسان برای تبلیغ لیزر موهای زائد باشد.
 5. استفاده از تبلیغات پیامکی: بهترین، موثرترین، پربازده‌ترین و همچنین آسان‌‌ترین روش تبلیغ لیزر موهای زائد، استفاده از تبلیغات پیامکی است. چرا که این روش تبلیغاتی هدفمند بوده و برای مشتریان هدف ارسال می‌گردد. از این رو؛ افراد به راحتی می‌توانند مخاطبان معمولی را به مشتریان واقعی تبدیل کنند. نوشتن متن تبلیغ کلینیک لیزر موهای زائد می‌تواند کلید موفقیت شما در این مسیر باشد. با استفاده از پنل پیامکی سیگنال و استفاده از متن مناسب از رقبای خود جلو بزنید!

اگر در میان 5 روش تبلیغاتی گفته شده بخواهیم یک روش را به شما معرفی کنیم، استفاده از روش تبلیغات پیامکی است. این نوع تبلیغات از جمله تبلیغات هدفمند بوده و می‌تواند در مدت زمان کم مشتریان بسیاری را به سمت شما بکشاند. برای ارسال پیامک تبلیغاتی جهت تبلیغ برای لیزر موهای زائد، به یک پنل پیامکی نیاز دارید! پنل پیامکی سیگنال به شما کمک می‌کند تا در کم‌خرج‌ترین حالت ممکن نسبت به تبلیغ لیزر موهای زائد اقدام نمایید.

متن تبلیغات لیزر را چگونه بنویسیم؟

همان‌طور که در قسمت قبلی اشاره کردیم؛ استفاده از تبلیغات پیامکی انبوه، بهترین و موثرترین روش تبلیغات کسب‌و‌کار شماست. اما این تاثیرپذیری، در گرو نوشتن متن تبلیغاتی مناسب است. گاهی شما برای مخاطبان خود، متن تبلیغاتی را ارسال می‌کنید. مخاطب پیام شما را باز کرده و بدون توجه به آن، پیام را پاک می‌کند. این نشان می‌دهد که شما متن مناسبی را جهت تبلیغ لیزر موهای زائد انتخاب نکرده‌اید. برای نوشتن متن تبلیغات لیزر موهای زائد، لازم است چند نکته مهم و اساسی را رعایت کنید تا بتوانید مشتریان واقعی را جذب نمایید.

 • استفاده از متن کوتاه، رسا و جذاب: برای تبلیغات موثر، نیاز است از متن تبلیغ کوتاه، رسا و جذاب استفاده کنید. نوشتن متون طولانی تبلیغاتی باعث می‌شود که مخاطب شما اهمیتی به تبلیغ نداده و همان‌طور که گفتیم پیام شما را پاک کند. از این رو؛ تلاش شما بی نتیجه خواهد ماند.
 • استفاده از کلمات طلایی: کلماتی همچون “تخفیف”، “رایگان”، “هدیه”، “شگفت‌انگیز” و… در متن تبلیغ لیزر موهای زائد به عنوان کلمات طلایی محسوب می‌شوند. وجود هر یک از این کلمات می‌تواند مخاطب را به یک مشتری واقعی برای شما تبدیل نماید. چرا که این کلمات طلایی، مشتری را به خواند متن ترغیب می‌کنند. شما می‌توانید در متن تبلیغ کلینیک لیزر به خدماتی که ارائه می‌شود اشاره کنید؛ مثل قیمت ارزان، لیزر تمام بدن، دستگاه مدرن، مشاوره رایگان و…
 • استفاده از فاصله بین کلمات: کوتاه بودن متن تبلیغ لیزر بدن دلیل بر عدم فاصله مابین کلمات و جملات نیست! درست است که گفتیم متن تبلیغ لیزر مو زائد بهتر است کوتاه باشد، اما لازم است فاصله مناسبی بین کلمات ایجاد کنید تا کلماتی همچون “تخفیف”، “شگفت‌انگیز”، “هدیه” و… که افراد بیشتر به دنبال آن‌ها در متن تبلیغ می‌گردند، در متن گم نشوند.
 • ایجاد ترس برای مشتری: اگر قصد دارید تخفیفی را در متن تبلیغ لیزر موهای زائد برای مشتری در نظر بگیرید؛ برای این تخفیف، مدت زمان مشخص کنید. مثلا بگویید؛ تخفیف 70% لیزر فول بادی تنها تا آخر هفته! در این صورت مخاطب متوجه می‌شود که این یک فرصت تکرارنشدنی بوده و سریعا نسبت به اخذ نوبت اقدام می‌کند.
 • انجام عملی خاص توسط مخاطب: در متن تبلیغ لیزر موهای زائد، مخاطب را به انجام عملی خاص مثل تماس با مجموعه، ارسال پیامک و یا تعیین وقت مشاوره دعوت کنید!
 • شروع طوفانی: یکی دیگر از مواردی که باعث می‌شود مشتری جذب شما گردد، شروع طوفانی متن تبلیغ کلینیک لیزر است. شروع طوفانی و خلاقانه شما می‌تواند مشتریان بسیاری را به خود جذب نماید.

در ادامه محتوا، چند نمونه متن برای شما آورده‌ایم. اگر می‌خواهید نمونه متن‌های بیشتری داشته باشید؛ به مقاله “نمونه متن تبلیغ لیزر موهای زائد” از همین سایت مراجعه نمایید. پنل پیامکی سیگنال، راه تبلیغات آسان و به‌صرفه را برای شما هموار کرده است.

متن تبلیغ لیزر موهای زائد 1:

70% تخفیف لیزر موهای زائد با مدرن‌ترین دستگاه‌ها

فقط تا آخر هفته

کلینیک زیبایی (نام کلینیک لیزر)

آدرس کلینیک

لغو عدد 10

متن 2:

شما برنده تخفیف 100% لیزر موهای زائد شدید!

برای رزرو نوبت تماس بگیرید.

کلینیک لیزر (نام کلینیک)

شماره تماس

متن 3:

انجام خدمات لیزر درمانی با دستگاه‌های مختلف الکساندرایت، دایود و… در کلینیک زیبایی (نام کلینیک لیزر)

رزرو نوبت ارسال عدد 2 به همین شماره

لغو عدد 11

متن 4:

لیزر موهای زائد بدون درد و عوارض

در کلینیک زیبایی (نام کلینیک)

پیج اینستاگرام

پیامک تبلیغاتی، کلید جذب مشتری

برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیر

سخن نهایی

اگر می‌خواهید مشتریان واقعی را به خود جذب کنید، باید دیده شوید! از این رو؛ تبلیغات حرف اول را می‌زنند. در این محتوا شما را با استراتژی‌ها و روش‌های تبلیغات موثر آشنا کرده‌‌ایم و بیان داشتیم که بهترین و موثرترین روش تبلیغاتی، تبلیغات پیامک انبوه است. شما با این روش به صورت کاملا هدفمند می‌توانید تبلیغ کرده و کلینیک خود را به دیگران معرفی کنید. به شرطی که از متن تبلیغ لیزر موهای زائد مناسب برای اینکار استفاده نمایید. شما با ثبت نام در پنل پیامکی سیگنال می‌توانید از خدمات ویژه این سامانه اس ام اسی برای تبلیغ لیزر مو زائد و یا تبلیغ کلینیک استفاده نمایید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *