ارسال پیامک تبلیغاتی به مناطق مختلف شهر   

ارسال پیامک تبلیغاتی به مناطق مختلف شهر   

 

ارسال پیامک منطقه‌ای می‌تواند به جذب مخاطب بیشتر برای محصولات و خدمات شما کمک بسیاری کند. ممکن است فروشگاه شما در منطقه‌ای که مشتریان هدف کالا و خدمات شما حضور دارند نباشد. چه می‌کنید؟ یک راه تبلیغاتی این است که افرادی را استخدام می‌کنید تا تراکت‌های تبلیغاتی شما را در مناطق مورد نظر پخش کنند اما این کار هم هزینه‌بر است و هم سرعت پایینی دارد و وقت‌گیر است. با کمک یک پنل پیامکی به روز و پرسرعت، ارسال پیامک منطقه‌ای را شروع کنید. در این مقاله از سایت پنل پیامکی سیگنال، به معرفی ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

 

ارسال پیامک منطقه‌ای چیست؟

گاهی اوقات در کسب و کار خود، شما قصد دارید تنها برای یک منطقه خاص تبلیغات پیامکی انجام دهید. برخی کسب و کارها به منطقه و محدوده خاصی حساس است، یعنی مشتریان شما را افراد آن منطقه خاص تشکیل می‌دهند. بهتر است برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها، ارسال اس ام اس تبلیغاتی خود را به همان منطقه محدود کنید. حتی برخی پنل‌های پیامکی این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهند که در سراسر جهان و در محدوده دلخواه خود اقدام به تبلیغات با سامانه اس ام اس کنید.

 

ارسال پیامک منطقه‌ای برای چه مشاغلی مناسب‌تر است؟

بسیاری از مشاغل و اصناف به مشتریان منطقه‌ای خود نیاز دارند. مانند کافی‌نت‌ها، خشکشویی‌ها، سوپرمارکت‌ها، خیاطی‌ها، آرایشگاه‌ها، دفاتر املاک و مدارس. ارسال پیامک انبوه منطقه‌ای برای این نوع مشاغل بسیار ضروری است تا هر چه زودتر بتواندد مخاطب هدف خود را پیدا کنند.

 

 

روش‌های ارسال پیامک منطقه‌ای

1.ارسال پیامک منطقه‌ای از طریق کدپستی ایرانسل و همراه اول

وارد پنل پیامکی می‌شوید. می‌توانید گزینه ارسال از طریق کدپستی همراه اول یا کدپستی ایرانسل را انتخاب کنید. از طریق این گزینه‌ها، مناطق مختلف پستی را انتخاب می‌کنید و به شماره‌های همراه اول یا ایرانسل این مناطق، پیامک تبلیغاتی یا خدماتی ارسال می‌کنید. هر چه رقم کدپستی بیشتر باشد، منطقه‌ای که به آن پیامک ارسال می‌کنید، محدودتر خواهد شد.

 

2.ارسال پیامک منطقه‌ای از طریق انتخاب استان و شهر

با این گزینه در سامانه پیامکی می‌توانید به استان و شهر مورد نظر خود پیامک انبوه ارسال کنید.

 

3.ارسال پیامک منطقه‌ای از روی نقشه

با ارسال از روی نقشه، می‌توانید به مناطق و محله‌های مورد نظر خود پیامک تبلیغاتی و خدماتی ارسال نمایید.

 

جمع‌بندی

ارسال پیامک منطقه‌ای انبوه و انتخاب منطقه هدف کالا یا خدمات، به شما کمک خواهد کرد هدفمند و با کم‌ترین هزینه پیامک تبلیغاتی یا خدماتی ارسال کنید. با این روش هر چه زودتر مشتریان خود را پیدا کرده و به فروش بیشتری می‌رسید. گاهی بازاریابی اشتباه باعث می‌شد محصول یا خدمات شما دیده نشود و فکر کنید حتما کیفیت لازم را ندارد اما در حقیقت مشکل در روش بازاریابی پیامکی شماست. با ارسال اس ام اس انبوه منطقه‌ای ارزش محصولات خود را حفظ خواهید کرد. می‌توانید برای شروع این نوع تبلیغات پیامکی از کارشناسان پنل پیامک سیگنال راهنمایی بگیرید و کارتان را شروع کنید. 32008-025

 

 

 

 

 

 

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *