ارسال پیامک استانی/شهری

ارسال پیامک استانی/شهری

ارسال پیامک استانی/شهری گزینه‌ای برای تبلیغات هدفمندتر شماست. این نوع از ارسال پیامک تبلیغاتی کمک می‌کند هزینه‌های تبلیغاتی کم‌تری برای رسیدن به نتیجه بهتر داشته باشید. اجازه بدهید خاطره‌­ای را که از ارسال پیامک استانی/شهری یادم هست برایتان تعریف کنم.

چند روز وسط هفته تعطیل بود. با همسرم مشورت کردم و تصمیم گرفتیم  یک مسافرت دو سه روزه برویم. باهم قرار گذاشته بودیم سفرمون سکرت بماند؛ چون نه پول اضافی برای سوغاتی خریدن داشتیم و نه قصد داشتیم برای بازار رفتن و انتخاب سوغاتی­‌ها وقت بگذاریم. اما از شانس بد من یکی از همکارانم اتفاقی وقتی داشتم بلیط‌های هواپیما را می­‌خریدم سر رسید و ماجرا را متوجه شد. بعد هم شروع کرد تعریف کردن از جاهای دیدی آن شهر و غذاهای سنتی‌­اش. من هم با دقت به حرف­هایش گوش می­‌دادم و سعی کردم از تجربیاتش برای جاهای دیدنی شهر استفاده کنم. تا این که آخر صحبت‌هایش گفت در ضمن این شهر یک نوع شیرینی محلی خوشمزه دارد که خیلی هم معروف نیست اما بی‌­نظیر است. توصیه کرد حتماً امتحان کنیم و خواست که چند کیلو براش بیاورم. داشتم به قرارم با همسرم در مورد سوغات‌­ها فکر می‌کردم که همکارم گفت همین الان هزینه­‌اش را برایت کارت به کارت می‌کنم. دیدم خوب نیست رد کنم و مجبور شدم بپذیرم. اما کلاً فراموش کردم و لحظه آخر در فرودگاه یادم افتاد که چنین وعده‌­ای داده بودم.

همسرم که علت ناراحتی‌ام را متوجه شد، گفت اتفاقاً یک قنادی مجهز توی شهر خودمان این نوع شیرینی را می‌فروشد و پیامک تبلیغ­‌اش را توی گوشی تلفن همراهش دارد. خیالم راحت شد. این شیرینی‌فروشی از امکان پیامک تبلیغ هدفمند استفاده کرده بود و ارسال پیامک استانی/شهری رو انتخاب کرده بود.

مزیت ارسال پیامک استانی/شهری

شما حتماً برای تبلیغ محصول یا خدمات‌تان، جامعه هدف مناسب مشخص می­‌کنید. یک راه برای ارسال پیامک تبلیغاتی، انتخاب شهر مورد نظر است. شهری که محل کار شماست و برای کاربران در دسترس است و یا شهری که در آن نیاز کاربران به محصول یا خدمات شما بیشتر از بقیه شهرهاست. مثلاً مسلم است که اگر شما بخواهید کولر گازی بفروشید در شهرهای سرد، سرمایه­‌گذاری نمی­‌کنید.

ارسال اس ام اس شهری استانی یک گزینه از ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای است و این امکان را به شما می­‌دهد که با انتخاب جامعه هدف مشخص تبلیغات متمرکزتری داشته باشید.

نحوه ارسال استانی/شهری از پنل پیامکی سیگنال

1-برای ارسال شهری یا استانی شما می­‌توانید گزینه دوم از پنل، گزینه «ارسال هدفمند» را انتخاب کنید. از این قسمت، گزینه اول، گزینه «استانی/شهری» را انتخاب کنید.

2-بخش اول در این قسمت به شما اطلاعاتی برای ارسال استانی/شهری از منوی ارسال هدفمند می‌­دهد. بخش دوم از شما اطلاعات تماس را می‌­پرسد. اطلاعاتی مثل: شماره‌­ای که می­‌خواهید پیام بفرستید، متن پیام و …

3-اگر روی  قسمت «اضافه کردن» کلیک کنید، کادر «ارسال منطقه­‌ای کشور» برای شما باز می‌­شود. در این کادر می‌تونید از بین دو گزینه «ارسال کلی» و «ارسال بر اساس پیش شماره» جامعه هدفتان را مشخص‌­تر کنید.

4-بعد از تنظیم اطلاعات پیامتان، گزینه ارسال پیام را که در گوشه سمت چپ کادر است، فشار بدهید.

جمع‌بندی

دقت در انتخاب جامعه هدف مشخص تأثیر تبلیغات شما را بیشتر خواهد کرد. ارسال پیامک استانی/شهری یک نوع ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای است و به شما این امکان را می‌­دهد که از شهر مورد نظرتان، جامعه هدفتان را انتخاب کنید. ارسال پیام کوتاه شهری را حتما در لیست بازاریابی پیامکی خود قرار دهید. شناسایی جامعه هدف بسیار مهم است. جامعه هدف کسب­ و­ کارتان را در قسمت نظرات برایمان بنویسید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *