play
00:00 / 00:00

ارسال پیامک انبوه استانی با تفکیک شهر

یکی از راه‌های تبلیغات هدفمند و مناسب، ارسال پیامک‌ استانی و شهری می‌باشد. این روش به شما کمک می‌کند تا بتوانید با کم‌ترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن کسب‌و‌کار خود را به دیگران معرفی نمایید. ارسال پیامک استانی و شهری یکی از بهترین راه‌های تبلیغات در استان و یا شهر مورد نظر شماست. بنابراین همین حالا وارد پنل پیامکی سیگنال شده و پیامک تبلیغاتی خود را برای جامعه هدف ارسال نمایید. اگر می‌خواهید با نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی استانی و شهری آشنا گردید و یا اگر می‌خواهید مزایای ارسال پیامک انبوه استانی و شهری را بدانید، در ادامه این محتوا از پنل پیامکی سیگنال همراه ما باشید.

برای کسب و کارت پنل پیامکی میخوای؟

برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیر

پیامک تبلیغاتی استانی و شهری

یکی از هدفمندترین و بهترین روش‌های تبلیغاتی به روش پیامک، ارسال پیامک‌های تبلیغاتی منطقه‌ای می‌باشد. شما در این روش می‌توانید جامعه هدف خود را انتخاب کرده و تنها برای این افراد پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید. برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی منطقه‌ای روش‌های مختلفی وجود دارد که ارسال پیامک استانی و شهری یکی از این روش‌هاست. در واقع شما با ورود به پنل پیامکی سیگنال و انتخاب این روش تبلیغاتی، تنها لازم است استان و یا شهر هدف خود را انتخاب کنید.

به خاطر داشته باشید که انتخاب صحیح جامعه هدف و همچنین متن پیامی که قصد ارسال آن را دارید، از اهمیت بالایی برخوردار بوده و می‌تواند مشتریان واقعی و جدیدی را جذب نماید. از این رو؛ در نوشتن متن پیام دقت کرده و سعی کنید متنی خوانا، رسا و جذاب بنویسید. از طرفی بسته به کسب‌و‌کاری که دارید؛ در انتخاب جامعه هدف نیز دقت کافی داشته باشید. به عنوان مثال؛ ارسال پیامک استانی و شهری توسط فروشگاه خرید و فروش کولر گازی برای استان و یا شهر سردسیر نمی‌تواند مشتریان زیادی را جذب نماید. در حالی که ارسال همین پیام به استان و یا شهر گرمسیر مشتریان واقعی زیادی را جذب خواهد کرد.

نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی به شهر و استان

برای فعال‌سازی و ارسال پیامک استانی و شهری بعد از ورود به پنل پیامکی سیگنال، باید روی دومین گزینه از پنل یعنی ارسال هدفمند کلیک نمایید. بعد از آن گزینه “استانی و شهری” را انتخاب کنید.

در بخش اول، اطلاعاتی برای ارسال استانی و شهری از منوی ارسال هدفمند دریافت خواهید کرد. در بخش دوم لازم است اطلاعات تماس خود، از جمله شماره‌ای که می‌خواهید پیام بفرستید و متن پیام را وارد کنید و با کلیک روی “اضافه کردن” می‌توانید جامعه هدف خود را انتخاب نمایید. به این صورت که روی ” اضافه کردن” کلیک می‌کنید، کادری با عنوان ” ارسال منطقه‌ای کشور” برای شما نمایش داده می‌شود. در این کادر باید بین دو گزینه ” ارسال بر اساس پیش شماره” و ” ارسال کلی” یکی را انتخاب کرده و جامعه هدف خود را برگزینید.

بعد از طی کردن تمامی این مراحل برای ارسال پیامک استانی و شهری، کافیست گزینه ارسال پیام در گوشه سمت چپ کادر را فشار دهید. در این صورت؛ پیام شما در کم‌ترین زمان برای جامعه هدف انتخاب شده ارسال خواهد شد.

در صورتی که قصد دارید پیام تبلیغاتی شما در آینده ارسال شود، به جای گزینه ارسال پیام، ارسال در آینده را انتخاب کرده و ماه، روز و ساعت ارسال پیام را تعیین کنید. پیام تبلیغاتی شما در زمان تعیین شده برای مخاطبان دائمی و اعتباری ایرانسل و یا همراه اول ارسال خواهد شد.

پیامک استانی/شهری

تعداد استان ها و تعداد شماره های تحت پوشش پنل سیگنال

مزایای استفاده از ارسال پیامک استانی

یکی از راه‌های ارسال پیام‌های تبلیغاتی، انتخاب شهر و یا استان مورد نظر است. همان‌طور که گفتیم؛ برای این کار لازم است جامعه هدف مناسبی را انتخاب کرده و متن پیام خوانا و رسا تهیه کنیم. اما؛ مزیت استفاده از ارسال پیامک استانی و شهری را در ادامه این محتوا از پنل پیامکی سیگنال مورد بررسی قرار داده‌ایم. از جمله این مزیت‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  1. ارسال پیام تبلیغاتی به صورت هدفمند به استان و یا شهری خاص: همان‌طور که بارها در طول محتوا اشاره کردیم؛ یکی از مزیت‌های اصلی ارسال پیامک استانی و شهری، ارسال هدفمند به جامعه هدف مشخص و تعیین شده می‌باشد. شما می‌توانید بسته به کسب‌و‌کاری که دارید، استان و یا شهر مورد نظر خود را جهت تبلیغات انتخاب نمایید.
  2. افزایش شانس برای یافتن مشتریان واقعی: وقتی که شما پیام تبلیغاتی خود را با متن پیامی رسا و جذاب برای مشترکین همراه اول و یا ایرانسل در شهر و یا استان مورد نظر خود ارسال می‌کنید؛ مشتریان بالقوه و واقعی را خواهید یافت. اما نکته مهم برای افزایش مشتریان واقعی و جدید، انتخاب متن تبلیغاتی مناسب و جامعه هدف صحیح است.
  3. افزایش فروش: همگام با افزایش مشتریان جدید و بالقوه، فروش شما نیز افزایش خواهد داشت.
  4. کاهش هزینه تبلیغات: شما به جای استفاده از روش‌های قدیمی تبلیغات و صرف هزینه‌های گزاف برای این روش‌ها، می‌توانید با کم‌ترین هزینه کسب‌و‌کار خود را معرفی نمایید. کافیست به پنل پیامکی سیگنال مراجعه کرده و با تهیه پنل ارسال پیامک استانی و شهری، هزینه‌های تبلیغات خود را تا حد ممکن کاهش دهید.
  5. افزایش سرعت تبلیغات: یکی دیگر از مزایا و در واقع ویژگی‌های ارسال پیامک استانی و شهری، افزایش سرعت تبلیغات می‌باشد. شما با استفاده از پنل تبلیغات هدفمند و ارسال پیامک تبلیغاتی می‌توانید در کسری از ثانیه کسب‌و‌کار خود را به افراد بیشتری معرفی کنید.
  6. مناسب برای همه کسب‌و‌کارها: تمامی کسب‌و‌کارها بدون هیچ محدودیتی می‌توانند از این پنل جهت تبلیغات و معرفی کسب‌و‌کار خود استفاده نمایند.
برای کسب و کارت پنل پیامکی میخوای؟

برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیر

سخن آخر

توجه کردن به انتخاب جامعه هدف در موثر واقع شدن تبلیغات شما تاثیر بسزایی دارد. همان‌طور که می‌دانید؛ ارسال پیامک استانی و شهری، یکی از روش‌های پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای به شمار می‌رود. این روش به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید جامعه هدف را از شهر و یا استان مورد نظر خود انتخاب نمایید. در این محتوا لیست کاملی از تعداد استان‌ها و همچنین شماره‌های تحت پوشش پنل پیامکی سیگنال در اختیار شما قرار داده شده است. شما با ارسال پیامک استانی و شهری به راحتی و در کم‌ترین زمان ممکن می‌توانید کسب‌و‌کار خود را به صورت کاملا هدفمند به جامعه هدف خود که همان شهر و یا استان است معرفی نمایید. کافیست به سایت سیگنال مراجعه کرده و سری به پنل تبلیغات هدفمند بزنید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *