مشتریان پنل پیامکی چه کسانی هستند؟

مشتریان پنل پیامکی چه کسانی هستند؟

در این روزها با توجه به محدودیت هایی که برای اینترنت و جست و جو در گوگل به وجود آمد، مشتریان پنل پیامکی توانستند با استفاده از اس ام اس مارکتینگ خود را از خطر نابودی در امان نگه دارند.

از این رو شرکت‌های مختلفی پنل پیامکی را با پلن‌های متنوع به کاربرانشان ارائه داده اند. در این بین شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چه کسانی می‌توانند، از پنل پیامکی استفاده کنند؟ و یا اینکه میزان بازدهی اس ام اس مارکتینگ چقدر است؟ همچنین چه محدودیت‌ها و مزیت هایی در این نوع از بازاریابی وجود دارد؟

با تیم سیگنال در ادامه همراه باشید تا به طور کامل و جامع اطلاعات کاربردی و مفیدی در خصوص این مکانیسم و روش کار آن به شما ارائه کنیم. تا شما هم به سرعت و با سرمایه گذاری اندک سود بالایی کسب کنید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

پنل پیامکی چیست؟

اینفوگرافی کسب و کار از مشتریان پنل پیامکی

بهتر است قبل از اینکه به این سوال پاسخ دهیم که مشتریان پنل پیامکی چه کسانی هستند با تعریف پنل پیامکی آشنا شوید.

پنل پیامکی، مکانیزمی ارتباطی است که اطلاعات مورد نیاز را در قالب ۷۰ کاراکتر به مخاطب ارسال می‌کند. این شبکه ارزان قیمت صرفا بر پایه ارسال پیامک قرار دارد. پس با این حساب نیازی به اینترنت نخواهد داشت. برای آشنایی بیشتر با اس ام اس مارکتینگ باید به شما بگوییم که این پنل دارای 3 شاخصه تاثیر گذار و مفید است که سبب مزیت رقابتی آن نسبت به سایر روش های تبلیغاتی است که این ویژگی ها را به صورت خلاصه با هم بررسی می کنیم. 

  1. داشتن جامعه هدف با وسعت زیاد (تعداد افرادی که ممکن است SMS تبلیغاتی شما را بخوانند خیلی بیشتر از کسانی است که استوری اینستاگرام شما را می‌بینند.)
  2. بازدهی سریع
  3. درصد بالای بازگشت سرمایه

معرفی ۶ کسب و کار از مشتریان پنل پیامکی

با توجه به شرایط به وجود آمده در ارائه خدمات مجازی، اکثر قریب به اتفاق کسب ‌و کار‌ها نیاز دارند تا جایگزینی برای ارتباط اینترنتی با مشتریان خود پیدا کنند. تا اطلاع رسانی‌های خود در مورد ارائه خدمات ‌و یا فروش محصولات را به آنان ارائه کنند.

لازم به ذکر است که هم بیزنس‌های b2b و هم بیزنس‌های B2C از کاربران پنل پیامکی به شمار می‌آیند. پس برای این پنل کاربرد‌های بسیاری در تجارت برشمرده می‌شود. به نوعی طیف گسترده از مشاغل مشتریان پنل پیامکی هستند. برخی از این کسب و کارها عبارتند از:

کسب کار های آنلاین و پنل پیامکی

۱) کسب و کارهای آنلاین:

 بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی که در حال عرضه محصولات خودشان هستند، با استفاده از این مکانیزم، ارتباط خود را با مشتریان حفظ کنند. به این صورت که در قالب یک پیامک، کالا و تخفیفات را به مخاطبین اطلاع رسانی می‌کنند. 

۲) فروشگاه‌های زنجیره ای:

 یکی از راه هایی که باعث افزایش فروش و جذب مشتری می‌شود، ارائه کدهای تخفیفی است. ارسال این کد‌ها از طریق پنل اس ام اسی انجام می‌گیرد. پس از دیگر مشتریان پنل پیامکی فروشگاه‌های بزرگ زنجیره ای هستند.

۳) آژانس‌های مسافرتی:

 تقریبا همه آژانس‌های مسافرتی، برای فروش تورهای لحظه آخری و یا معرفی تورهای جدید، یا گاها برای ارائه تخفیف به مشتریان از این پنل‌ها استفاده می‌کنند.

پنل پیامکی برای ارائه دهندگان خدمات

۴) ارائه دهنده‌های خدمات:

دسته ای دیگر از کاربران پنل اس ام اسی ارائه دهندگان خدمات هستند. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات آرایشی و بهداشتی برای معرفی فعالیت‌های خود و جذب مشتری جدید، از ارسال پیامک به صورت دسته جمعی استفاده می‌کنند.

۵) بانک ها:

 بانک‌ها برای اطلاع از تغییر موجودی در حساب مشتریان، معرفی تسهیلات خود و برقراری ارتباط با مشتریان از این پنل استفاده می‌کنند.

۶) دارندگان سایت‌های وردپرسی:

یکی از اصلی ترین مشتریان پنل پیامکی صاحبان سایت‌های وردپرسی هستند. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که برای ارسال پیامک پیگیری سفارشات از وبسایت وردپرسی باید فرایند پر مشقتی را طی کنند. اما باید به شما این نوید را بدهیم که تنها با داشتن یک پنل پیامکی می‌توانید این کار را انجام دهید.

این مواردی که به آن‌ها اشاره شد تنها بخشی از کسب و کارهایی بودند که با استفاده از پنل پیامکی جهشی رو به پیشرفت را تجربه کردند.

فرآیند استفاده از پنل پیامکی برای مشتریان

شاید شما هم از مصرف کنندگان پنل پیامکی باشید یا علاقمند هستید که کار با این پنل را بلد باشید، اما اطلاعاتی در این خصوص پیدا نکرده اید. گرچه شرکت ارائه دهنده پنل موظف است که آموزش‌های لازم را به شما ارائه کند اما در این قسمت به صورت مختصر و مفید این فرایند را برای شما توضیح خواهیم داد.

فرآیند استفاده از سیستم مذکور به این صورت است که شما یک جامعه هدف دارید. به طور مثال این جامعه هدف می‌تواند مشتریان شما باشد یا افرادی که در یک منطقه ساکن هستند و یا شغل خاصی دارند. 

در ادامه شماره تلفن‌های این افراد وارد پنل می‌شود. 

پس از وارد شدن، متنی که قرار است به آنها ارسال شود، آماده می‌شود. در نهایت این متن به صورت یکجا به همه شماره تلفن‌های انتخاب شده ارسال می‌گردد.

ویژگی های بهترین پنل پیامکی

ویژگی های پنل پیامکی مناسب برای مشتریان پنل پیامکی

بسیاری از افرادی که کاربران پنل پیامکی هستند و یا برای اولین بار قصد دارند که از این مکانیزم ارتباطی استفاده کنند. اطلاعی ندارند که چگونه می‌شود اعتبار و کیفیت یک پنل پیامکی را مورد بررسی قرار داد تا بازدهی مناسبی از آن دریافت شود. با در نظر گرفتن فاکتور‌های زیر، شما به راحتی می‌توانید بهترین پنل را انتخاب کنید. 

پشتیبانی مشتریان پنل پیامکی و گارانتی

اولین موضوعی که در این مورد باید بررسی شود، سابقه و پیشینه کاری شرکت ارائه دهنده این سرویس است. به نوعی مشتریان پنل اس ام اسی باید در ابتدا با اعتبارسنجی این موضوع خیال خود را از این بابت آسوده کنند که پشتیبانی‌های لازمه به خوبی انجام می‌شود.

اطمینان از ارسال پیامک

فاکتور دیگر اطمینان یافتن از ارسال پیامک به تمامی شماره‌ها خواهد بود. این فاکتور بسیار ضروری است چرا که در صورت عدم موفقیت در ارسال، دست یابی به هدف اطلاع رسانی با شکست مواجه خواهد شد.

ارسال دقیق متن پیام

از دیگر فاکتورهای تشخیص می‌توان به بررسی ارسال دقیق و بدون تغییر متن پیامک اشاره کرد. یک پنل پیامکی استاندارد، باید عینا متن مورد نظر را به تمامی مخاطبین ارسال کند. تغییر در متن پیامک ارسالی موجب می‌شود تا نتیجه دلخواه حاصل نشود.

پشتیبانی پنل پیامکی از چند زبان

پشتیبانی از زبان‌های مختلف، نماد‌ها و توانایی در ارسال لینک‌ها از دیگر فاکتورهای مهم تشخیص خواهد بود. چرا که در غیر این صورت شما با محدودیت‌های زیادی در ارسال پیامک رو به رو خواهید شد.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

سخن پایانی

همانطور که در این مقاله اشاره  کاربران پنل پیامکی طیف گسترده ای از مشاغل از جمله کسب و کار های آنلاین، فروشگاه های زنجیره ای، آژانس های مسافرتی، بانک ها و… هستند. که میتوانند با انتخاب یک پنل پیامکی مناسب با محدودیت های حال حاضر اینترنت، کسب و کار خود را از خطر نابودی نجات داده و یا خدمات خود را به مشتریانشان ارائه کنند.در انتها شرکت سیگنال با سابقه درخشان و پشتیبانی مناسب از بهترین ارائه دهندگان پنل پیامکی می باشد که در این مسیر در کنار شما خواهد بود.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *