نمونه پیامک تبریک روز جهانی صنایع دستی

نمونه پیامک تبریک روز جهانی صنایع دستی

صنایع دستی از قدیمی‌ترین هنرهای اقوام مختلف است که به کمک آن می‌توانید بسیاری از فرهنگ‌ها و رسوم را بشناسید. اهمیت صنایع دستی علاوه بر زیبایی بصری که خلق می‌کند در همین انتقال نسل به نسل مفاهیم ارزشمند قومی است که به صورت یک شیء کاربردی مجسم می‌شود. ۲۰ خرداد روز جهانی این هنر است و شما می‌توانید با ارسال نمونه پیامک روز جهانی صنایع دستی این روز را به هنرمندان این رشته یا دوستان و همکاران خود تبریک بگویید. در این مقاله مجموعه کاملی از پیام‌های تبریک این روز را آماده کرده‌ایم که می‌توانید از آن استفاده نمایید.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

هنرمندان صنایع دستی

روز جهانی صنایع دستی چیست؟

روز ۱۰ ژوئن به عنوان روز جهانی صنایع دستی انتخاب شده است. این روز در تقویم شمسی برابر با ۲۰ خردادماه است. تعیین این روز به منظور تجلیل از هنرمندان این رشته و معرفی صنایع دستی به عنوان هنری که باید حفظ شود انجام شده است. متاسفانه با رشد تولیدات کارخانه‌ای توجه به این هنر پرظرافت کاهش یافته است. اما بسیاری از کشورها با توجه به این هنر توانسته‌اند صنایع دستی خود را به جهان معرفی کرده و از کنار آن درآمد قابل توجهی نیز کسب کنند.

کشور ما ایران دارای صنایع دستی بسیار غنی و متنوعی است. توجه بر این هنر، علاوه تشویق هنرمندان این رشته می‌تواند زمینه‌ساز درآمد قابل توجهی نیز برای کشور باشد. شما نیز می‌توانید با ارسال نمونه پیامک روز جهانی صنایع دستی به هنرمندان، با دلگرم کردن آن‌ها نقشی هرچند کوچک در ارتقای این هنر داشته باشید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

عکس نوشته در مورد صنایع دستی

نمونه پیامک روز جهانی صنایع دستی

در زیر مجموعه‌ای از نمونه پیامک روز جهانی صنایع دستی گردآوری شده است که می‌توانید در این روز استفاده نمایید:

اغراق نیست اگر بگوییم صنایع دستی، تاریخی به اندازه عمر بشر دارد. عمر صنایع دستی، به عصر پارینه‌سنگی برمی‌گردد و کشور ما در این زمینه از پیشتازان است. ۲۰ خرداد، روز جهانی صنایع دستی گرامی باد.


صنایع دستی در کشور ما، به صورتی هنرمندانه خلق شده است و هر کدام، نشان‌دهنده عقیده‌ای، سلیقه‌ای یا شیوه‌های زیست مردم و نیاکان ما است. روز گرامی‌داشت صنایع دستی را به شما تبریک عرض می‌نماییم.


هنر صنایع دستی، نشان‌دهنده تاریخ و تمدن بزرگ، هویت و هنر بی‌بدیل مردم ایران است. روز صنایع دستی بر شما مبارک باد.

روز جهانی صنایع دستی

صنایع دستی، روایتگر ذوق و هنر مردم هر سرزمین است و جای بسی افتخار که کشور ما مهد اصیل‌ترین صنایع دستی است. ۲۰ خرداد، روز جهانی بزرگداشت صنایع دستی بر شما مبارک باد.


هر صنعت دستی، یک سفیر فرهنگی از یک قوم و قبیله است که پیام خود را به وضوح منتقل می‌کند. روز جهانی صنایع دستی بر شما که قدر این هنر را می‌شناسید مبارک باد.


صنایع دستی، اندوخته فرهنگی از نسلی به نسل‌های بعد است. ظرافت‌های این هنر تجلی روحیات هر قوم است. ۲۰ خرداد، روز هنر صنایع دستی را گرامی می‌داریم.


امروز متعلق به دنیای پرظرافت دست بافته‌ها و روزی برای قدردانی از آثاری هنری است که نشانگر زیبایی‌های روح اقوام و ملت‌ها است. ۲۰ خرداد ماه، بر دستان توانای شما مبارک باد.


صنایع دستی، از گذشته تاکنون به عنوان هنری که هم سرگرم کننده است و هم می‌تواند درآمدزا باشد، جایگاه ویژه‌ای داشته است؛ ارتقا این هنر به توجه بیشتر ما نیاز دارد. روز جهانی صنایع دستی را گرامی می‌داریم.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)


صنایع دستی مثل روحی لطیف است که بر زندگی سرد و خشن انسان‌ها می‌دمد.‌ انسان تا زنده است لطافت را دوست می‌دارد و صنایع دستی هنری است که نیازهای زندگی را با لطافت گره می‌زند. روز جهانی هنر صنایع دستی مبارک باد.


هنر وصف کردنی نیست بلکی درک کردنی است؛ و هیچ هنری مانند صنایع دستی، نمی‌تواند زیبایی، عشق و لطافت را به مخاطب منتقل کند. ۲۰ خردادماه روز گرامیداشت صنایع مبارک باد.


تبریک روز جهانی صنایع دستی

صنایع دستی روایتگر ذوق هنرمندان ایرانی، همیشه با زیبایی هنری‌اش، هدفی را دنبال کرده و اسراری از زیبایی شناختی را آشکار ساخته است. روز صنایع دستی بر شما مبارک باد.


می‌توان طراحی کرد، می‌توان نقش و نگار کشید، می‌توان صیقل داد، می‌توان عاشق هر لحظه ساختن بود. صنایع دستی، هنر انسان‌های عاشق است! روز جهانی هنر صنایع دستی مبارک باد.


جالب است بدانید اشتغال به صنایع دستی، در بعضی از بیماران روحی باعث شده است که علائم افسردگی، عصبیت و انزوای آن‌ها برطرف شود. صنایع دستی فقط یک هنر نیست؛ درمان نیز هست! روز صنایع دستی بر شما مبارک باد.


صنایع دستی یعنی جریان داشتن حیات در رگ‌های احساس یک ملت! روز گرامیداشت صنایع دستی مبارک باد.


برای اینکه میزان زنده بودن احساسات کسی را درک کنید، به میزان علاقه او به هنر و صنایع دستی توجه کنید! روز صنایع دستی بر شما که سرشار از حس زندگی هستید مبارک باد.


صنایع دستی پیوند خوردن روح جمعی یک ملت است که به صورت مجسم از دستان هنرمند بر صفحه وجود می‌چکد. روز جهانی صنایع دستی گرامی باد.

تبریک روز صنایع دستی

صنایع دستی ثمره با ذوق‌ترین انسان‌ها است که با دستان هنرمند خود، روح را در سنگ و چوب و خاک می‌دمند و جاودانه می‌کنند! ۲۰ خرداد روز بزرگداشت صنایع دستی را گرامی می‌داریم.


هنرمندی که به صنایع دستی می‌پردازد، از عمر خود ميكاهد و به اشیا جان مي بخشد تا روحی دوباره در تن جامعه بدمد. روز جهانی صنایع دستی بر دستان هنرمند شما مبارک باد.


صنایع دستی در ایران، در درجه اول با عشق و جان آمیخته است نه برای منافع مالی؛ و این ویژگی بی‌نظیر هنر ایرانی است. روز بزرگداشت صنایع دستی را به شما تبریک عرض می‌نماییم.


اگر خلقت کار خداوند است، هنرمندان صنایع دستی نیز تجلی این صفت خدا روی زمین هستند. ۲۰ خرداد، روز صنایع دستی بر دستان آفریننده شما مبارک باد.


صنایع دستی، روایتگر عمیق‌ترین احساسات یک ملت است که به دست یک هنرمند صورت ظاهر به خود می‌گیرد. روز جهانی صنایع دستی گرامی باد.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

پنل پیامکی برای ارسال پیام‌های اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی

ارسال پیامک همچنان موثرترین روش برای انتقال پیام به صورت انبوه، سفارشی و سریع است. به کمک پنل پیامکی می‌توانید نمونه پیامک روز جهانی صنایع دستی و هر مناسبت دیگر و همچنین انواع پیامک بازاریابی یا تبلیغاتی را به مخاطبان خود ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *