نمونه پیامک روز جهانی مبارزه با کار کودکان

نمونه پیامک روز جهانی مبارزه با کار کودکان

فقر در کنار هزاران آسیبی که ایجاد می‌کند، عوارض بسیار مخربی نیز بر کودکان وارد می‌کند. در بسیاری از خانواده‌های فقیر، کودکان مجبور به انجام کارهای سنگین یا تکدی‌گری هستند تا بخشی از هزینه‌های خانواده را تامین کنند. این مساله علاوه بر اینکه فرصت بازی و شادی را از کودکان می‌گیرد، معمولا منجر به این خواهد که آن‌ها فرصت تحصیل یا آموزش مهارت‌های شغلی را از دست بدهند و دوباره در آینده خود به افراد فقیری تبدیل شوند. شما با ارسال نمونه پیامک مبارزه با کار کودکان می‌توانید آسیب‌های این پدیده را به دیگران یادآوری کنید و گامی در جهت کاهش این عارضه بردارید.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

روز جهانی مبارزه با کار کودکان

روز ۱۲ ژوئن مصادف با ۲۲ خرداد ماه به عنوان روز جهانی مبارزه با کار کودک انتخاب شده است. آموزش نحوه برخورد با این آسیب اجتماعی می‌تواند کمک زیادی به کاهش یا کنترل عوارض آن بکند. به همین علت ارسال نمونه پیامک مبارزه با کار کودکان می‌تواند نقش موثری در توجه دیگران به این مسئله داشته باشد.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

روز مبارزه با کار کودکان

نمونه پیامک مبارزه با کار کودکان

در ادامه مجموعه‌ای از نمونه پیامک مبارزه با کار کودکان گردآوری شده است که می‌توانید از آن‌ها برای ارسال استفاده کنید:

۱. جهان فردا را کودکان امروز به حرکت می‌آورند و آینده جهان به تعلیم و تربیت کودکان گره خورده است. کار کودکان آن‌ها را از آموزش باز می‌دارد.

۲۲ خرداد روز مبارزه با کار کودکان گرامی باد.


۲. کار کودکان و فقر به ناچار به یکدیگر پیوند خورده‌اند و اگر شما از کودک خود به عنوان سرمایه‌ای برای درآمد خانواده استفاده می‌کنید؛ فرصت رشد را از او می‌گیرید و دوباره شخصی فقیر را به جامعه اضافه می‌کنید.

روز جهانی مبارزه با کار کودک گرامی باد.


۳. کار کردن کودک به فقر، بیسوادی و افزایش بزهکاری منجر خواهد شد. کودک باید بازی کند و آموزش ببیند.

۲۲ خرداد روز مبارزه با کار کودک را گرامی می‌داریم.


۴. کار کودک با هیچ عنوانی از جمله نیاز مالی خانواده قابل توجیه نیست. کار کودکان نابودکننده آینده آن‌ها و بازتولید فقر است. در روز جهانی مبارزه با کار کودکان به سهم خود در جهت کاهش این امر قدم برداریم.

عکس نوشته در مورد کودکان کار

۵. به کودکان کار پول ندهید، بلکه اگر خواستید کمک کنید برای آن‌ها غذا و لباس بخرید. پول نقد غالبا توسط والدین آن‌ها ضبط می‌شود.

۲۲ خرداد، روز جهانی مبارزه با کار کودکان


۶. همیشه با پاهای ظریف به دنبال آینده بهتر می‌دوند؛ اما افسوس که این مسیر به تباهی بیشتر می‌انجامد.

۲۲ خرداد روز مبارزه با کار کودکان را گرامی می‌داریم.


۷. کودکانی که زجر می‌کشند نخواهند توانست چیزی یاد بگیرند. در روز جهانی مبارزه با کار کودکان، قدمی هرچند کوچک برای رفع این معضل برداریم.


۸. کودکان کار به شدت دچار ضعف عزت نفس هستند؛ با آن‌ها به تندی برخورد نکنیم.

۲۲ خرداد، روز مبارزه با کار کودکان


روز جهانی مبارزه با کار کودکان

۹. بین دستان کودک جای اسباب بازی و عروسک و مداد است نه جای جعبه واکس؛ وادار کردن کودک به کار اجباری یک جنایت است.

روز جهانی مبارزه با کار کودک گرامی باد.


۱۰. بین انگشتان کودک جای  قلم است نه پول‌های سرد و کثیفی که گاهی حتی از روی ترحم به دستش داده می‌شود. ۲۲ خرداد روز جهانی مبارزه با کار کودکان گرامی باد. 


۱۱. در جهان، کودکان زیادی هستند که در مشاغل خانگی یا غیرواقعی بدون مزد کار می‌کنند. همه ما به هر میزان که می‌توانیم باید با کار اجباری کودکان مقابله کنیم. ۲۲ خرداد، روز مبارزه با کار کودک


۱۲. سنی ندارد، اما کارهای مردانه می‌کند، کودکی که کار اجباری لبخندش را از او گرفته است. در روز  جهانی مبارزه با کار کودکان، دیگران را از آسیب‌های این پدیده آگاه کنیم.

عکس نوشته در مورد کودکان کار

۱۳. ورشکسته شدن هیچ سرمایه داری، به قدر بی سرمایه بودن تو دردناک نیست؛ اما افسوس که هیچ چشمی دستان خالی تو را نمی‌بیند. روز جهانی مقابله با کار کودکان گرامی بود.


۱۴. دنیای شاد و زیبا حق بدیهی کودکان است؛ این یک هدیه خداوندی است و کسی حق ندارد ا هیچ بهانه‌ای آن را از کودکان بگیرد. روز مبارزه با کار کودکان را گرامی می‌داریم.


۱۵. به مناسبت ۱۲ ژوئن، روز جهانی مبارزه با کار کودکان، دستان خود را به یکدیگر می‌دهیم و علیه این ظلم که زیبایی زندگی را از کودکان می‌گیرد و دنیا را برای آن‌ها تاریک می‌کند مبارزه می‌کنیم.


۱۶. هر اندازه هم که ثروتمند باشیم؛ نمی‌توانیم از دیدن کودکی که کار می‌کند احساس شرم نکنیم. بیایید با هم علیه این جنایت بایستیم. روز جهانی مبارزه با کار کودکان گرامی باد.


۱۷. کار اجباری کودک جرم است و وظیفه هر یک از ما این است که صدای خود را علیه آن بلند کنیم تا این دنیا را به مکانی بهتر برای زندگی تبدیل کنیم. ۲۲ خرداد، روز جهانی مبارزه با کار کودکان را گرامی می‌داریم.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

۱۸. مسئولیت ما این است که با عشق، مراقبت و محبت با کودکان رفتار کنیم و از آن‌ها در برابر کار اجباری محافظت کنیم. با آرزوی روزهای گرم و شاد برای اطفال در روز جهانی مبارزه با کار کودکان.


۱۹. کودکان کار از زیبایی دوران کودکی محروم شده‌اند و ما باید به اندازه توان برای محافظت از کودکان قدم برداریم. روز جهانی مبارزه با کار کودک را گرامی می‌داریم.


۲۰. همه ما مسئولیت محافظت از کودکان در برابر کار اجباری در دوران کودکی را داریم. روز جهانی مبارزه با کار کودک، فرصتی برای قدم‌های بزرگ در حفظ حقوق کودکان است


روز جهانی کودک کار

۲۱. کودکان سزاوار شادی، سلامت و امنیت هستند. ۲۲ خرداد، روز مبارزه با کار اجباری کودکان گرامی باد.


۲۲. دست‌های کودک برای کار کردن خیلی کوچک است. آن‌ها با در دست داشتن یک مداد بسیار بهتر به نظر می‌رسند. روز مبارزه با کار کودک را گرامی می‌داریم.


۲۳. هر کودکی با این پیام متولد می‌شود که خداوند هنوز از انسان ناامید نشده است. کار اجباری کودکان، ظلم به این نعمت‌های خداوندی است. ۲۲ خرداد، روز جهانی مبارزه با کار کودکان

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

پنل پیامکی برای ارسال پیامک انبوه

اگر صاحب یک کسب و کار هستید می‌توانید از پنل پیامکی برای بازاریابی شغل خود استفاده کنید. شما می‌توانید برای ارسال نمونه پیامک مبارزه با کار کودکان یا هر نوع پیام مناسبتی، تبلیغاتی یا اطلاع‌رسانی از پنل پیامکی استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *