نمونه متن پیامک روز ملی صادرات

نمونه متن پیامک روز ملی صادرات

روز صادرات در ایران ۲۹ مهرماه نامگذاری شده است. این روز به عنوان یک فرصت برای تقدیر از تلاش‌های صادرکنندگان و ترویج فرهنگ صادرات در کشور شناخته می‌شود. روز ملی صادرات در سال ۱۳۷۶ با هدف افزایش آگاهی عمومی و تشویق مشارکت بخش خصوصی در فعالیت‌های صادراتی، توسط شورای فرهنگ عمومی كشور ایران ابلاغ شد و از آن زمان به بعد هر ساله این روز را گرامی می‌دارند. ما در اینجا چند نمونه از پیام‌های تبریک روز صادرات را برای شما آماده کرده‌ایم. اگر قصد ارسال پیامک در این روز را دارید با ما همراه باشید.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

صادرات چیست؟

صادرات به فرایند فروش کالا یا خدمات از یک کشور به کشور دیگر گفته می‌شود. صادرات یکی از مؤلفه‌های تجارت خارجی است و بر تعادل تجاری، رشد اقتصادی و اشتغال تأثیر می‌گذارد. صادرات می‌تواند به صورت مستقیم یا غیرمستقیم انجام شود. در صادرات مستقیم، صادرکننده مستقیماً با خریدار خارجی تعامل دارد و هزینه‌ها و ریسک‌های حمل و نقل، بیمه و گمرک را بر عهده می‌گیرد. در صادرات غیرمستقیم، صادرکننده از طریق یک واسطه داخلی مانند یک عامل، یک تاجر، یک شرکت بازرگانی و… با بازار خارجی در ارتباط است و واسطه مسئولیت انجام تمام یا بخشی از فعالیت‌های صادرات را بر عهده می‌گیرد.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

عکس نوشته روز ملی صادرات

نمونه متن و پیامک روز صادرات

اقتصاد کشور ما رونق‌اش هر روز افزون می‌شود
صادراتش خار چشم دشمن دون می‌شود

صادرات یعنی نشان اقتدار
اقتصاد ما شکوفا در بهار

صادرات انگیزه تولید ناب و بیشتر
بر رکود و بر سکون اقتصادی نیشتر

29 مهر، روز ملی صادرات


صادرکنندگان از آن رو که نماینده و وکیل اقتصادی ایران و ایرانی در جهان هستند شایسته تکریم و تحسین می‌باشند.

روز صادرات را تبریک عرض می‌کنم.


صادرات، موتور محركه اقتصاد و رمز بقای كشورها در بازارهای جهانی است.

29 مهرماه، روز ملی صادرات گرامی باد

عکس نوشته روز ملی صادرات

صادرات اوج تجارت کردن است
با جهان خواران رقابت کردن است

اقتصاد ما گلستان می‌شود با صادرات
پر طنین‌تر نام ایران می‌شود با صادرات

روز ملی صادرات بر تمام فعالان این عرصه مبارک باد


صادرات پایدار محور توسعه است.

روز صادرات را به فعالین این عرصه تبریک عرض می‌نمایم.


صادرات یکی از عوامل مؤثر در رشد اقتصادی و اجتماعی کشور است. شما صادرکنندگان گرامی، که با فعالیت‌های خود، به افزایش صادرات و کاهش وابستگی به واردات کمک می‌کنید، سپاسگزار هستم. برایتان آرزوی پایداری و پیشرفت دارم.

روز ملی صادرات را به همه فعالان این عرصه تبریک می‌گویم.


با افزایش صادرات غیر نفتی، معضل بیکاری و تورم در سطح جامعه ریشه کن خواهد شد.

29 مهر، روز صادرات گرامی باد.


عکس نوشته روز ملی صادرات

صادرات، راهی برای تحقق رویاهای بزرگ است.

29 مهر، روز ملی صادرات گرامی باد.


روز صادرات، روز تجلیل از زحمات شما صادرکنندگان عزیز است. شما که با صادرات محصولات خود، نام ایران را در بین کشورهای دنیا محبوب و معروف کرده‌اید، مایه افتخار هستید.

29 مهرماه، روز ملی صادرات را به شما تبریک می‌گویم.


روز ملی صادرات می‌بايست سمبلی برای ارج نهادن به تلاش‌های انجام شده از سوی صادركنندگان برای نفوذ و حضور در بازارهای جهانی و زمينه‌ای برای گفت‌وگوی رودررو باشد. در غير اين صورت جامعه از تعقل‌گرایی دور می‌ماند و فقط در عرصه تقديرگرايی باقی خواهد ماند و تغيير و تحول كه لازمه توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی كشور است، هرگز به وقوع نخواهد پيوست.

عکس نوشته روز ملی صادرات

روز ملی صادرات را به همه کارآفرینان و کسب‌وکارهایی که به ارتقاء اقتصاد ایران کمک می‌کنند، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم. امیدوارم که مسیر صحیح خود را ادامه داده و به رشد و شکوفایی بیشتر برسید.

29 مهر، روز صادرات مبارک باد.


روز صادرات، روز تجلیل از زحمات شما صادرکنندگان عزیز است. شما که با صادرات محصولات خود، نام ایران را در بین کشورهای دنیا محبوب و معروف کرده‌اید، مایه افتخار هستید.

29 مهرماه، روز ملی صادرات را به شما تبریک می‌گویم.

عکس نوشته روز ملی صادرات
هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

کلام آخر

صادرات، موردی اساسی در رشد اقتصاد و توسعه کشورهاست که باعث تحقق رویاهای بزرگ می‌شود. روز ملی صادرات یک مناسبت مهم است که در آن از تلاش‌های صادرکنندگان تجلیل می‌شود و اهمیت صادرات به تمامی اقشار جامعه یادآوری می‌گردد. با ارسال پیامک‌های روز صادرات سایت سیگنال این روز را به دیگران تبریک بگویید.

اگر صاحب یک کسب‌وکار هستید؛ پنل پیامکی سیگنال امکانات متنوعی را برای ارسال پیامک برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید از رقیب‌های خود جلو بزنید و همیشه اولین بمانید. این پنل می‌تواند نقش یک عامل مؤثر در رشد و توسعه کسب‌وکار شما را بازی کند. اگر مایل به آشنایی بیشتر با این سامانه پیامکی هستید؛ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *