نمونه پیامک تبریک روز ملی فرش

نمونه پیامک تبریک روز ملی فرش

فرش یکی از کهن‌ترین هنرهای ایرانی است که در جهان شهرت قابل توجهی دارد. فرش مناطق مختلف ایران روایتگر فرهنگ و احساسات اقوام ایرانی است که به زیباترین شکل تصویر شده است. طرح‌هایی که در فرش‌ها اجرا می‌شود در واقع شناسنامه و امضای آن است که موجب تمایز از فرش سایر مناطق است. به عنوان مثال می‌توان فرش کاشان، کرمان، تبریز و… را از روی طرح آن‌ها تشخیص داد. شما می‌توانید با ارسال نمونه پیامک تبریک روز فرش این روز را به هنرمندان این عرصه تبریک بگوید و از آن‌ها قدردانی نمایید. برای راحت‌تر شدن کار شما ما در این مقاله مجموعه‌ای از این نمونه پیامک‌ها را تهیه کرده‌ایم که می‌توانید استفاده نمایید.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

روز ملی فرش ایرانی چیست؟

علی رغم اینکه ایران مهد فرش جهان است، تا همین چند سال پیش هیچ روزی به عنوان روز فرش در تقویم ما وجود نداشت. از سال ۱۳۹۹ و با تصویب مجلس شورای اسلامی بنا شد که روز ۲۰ خردادماه که همزمان با روز جهانی صنایع دستی است، به نام روز ملی فرش نیز نامگذاری شود که شما می‌توانید در ارسال نمونه پیامک تبریک روز فرش به این هم‌زمانی نیز اشاره کنید. این روز از سال ۱۴۰۱ به طور رسمی وارد تقویم ما شده است و امید است که باعث توجه بیشتر به این هنر ناب ایرانی شود.

متاسفانه در سال‌های گذشته و با شدت گرفتن تحریم‌های اقتصادی بازار صادرات فرش آسیب جدی دیده است و برای رفع این مشکل باید تدابیر جدی در جهت حمایت از فرش بافان ایرانی اتخاذ شود.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

روز ملی فرش

نمونه پیامک تبریک روز فرش

در ادامه مجموعه‌ای از نمونه پیامک تبریک روز فرش گردآوری شده است که می‌توانید برای ارسال به دیگران استفاده کنید:

فرش یعنی صدآفرین و مرحبا ایرانیان/ ای هنرمندان بی نام و نشان/ گرچه خواهیم رفت ما از این جهان/ نام ما پاینده است با فرشمان. ۲۰ خرداد، روز ملی فرش بر شما مبارک باد.


فرش یعنی روییدن باغی دل‌انگیز در دستان هنرمند ایرانی؛ فرش یعنی قصه پرتکرار متن‌های مصور که با عشق و مهر آمیخته شده است.

روز ملی فرش را به همه هم‌میهنان عزیز تبریک عرض می‌نماییم.


پر نقش‌تر از فرش دلم بافته‌ای نیست/ از بس که گره زد به گره حوصله‌ها را. روز ملی فرش بر شما مبارک.


ما چشم و دل اندر گرو فرش نهادیم/ دل را به قدم‌های ملک العرش نهادیم/ هر نقشه به ما از جهت عرش برآید/ طرحی شود و بر قلم فرش درآید. ۲۰ خردادماه، روز گرامیداشت فرش ایرانی را تبریک عرض می‌نماییم.


به دار و چله و تار و پود قالی نیمه کاره خیال، چشم می‌دوزم و گوش می‌سپارم به زمزمه‌ی دختری نقشه خوانی که سرود محبت می‌خواند! روز ملی فرش ایرانی گرامی باد.


عشقی که در شعرها می‌خوانیم، روی دار قالی گل می‌دهد! روز بزرگداشت فرش ایرانی گرامی باد.


فرش هنر زنانی است که در هیاهو و شلوغی زندگی شهری غرق نشده‌اند و اراده کرده‌اند به زندگی رنگ تازه‌ای بدهند. روز ملی فرش بر هنرمندان ایرانی مبارک باد.

گرامیداشت روز ملی فرش

طرح ترنج و گل قرمز و آهو را با دستان لطیف و هنرمندشان رج به رج روی تار و پود قالی گره می‌زنند. هنرمندانی که در سکوت، زیباترین نقش‌ها را آفریدند. ۲۰ خرداد، روز فرش گرامی باد.


قالی را برای خاطره‌ها قاب کردند و برای لحظه لحظه تاریخ سرزمین منظره‌ها ساختند. روز ملی فرش را بر دستان هنرمند شما تبریک عرض می‌نماییم.


قالی‌بافان، فرش را به اندازه نخ و داشته‌هایشان می‌برند، ولی رنگ و طرحش را به اندازه بی‌نهایت زیبا می‌زنند‍! روز ملی گرامیداشت فرش ایرانی بر شما مبارک باد.


فرش را که دقیق نگاه کنی تمام گل‌ها و طرح‌هایش با تو سخن می‌گویند و صدایت می‌زنند! ۲۰ خرداد روز ملی فرش گرامی باد.

عکس نوشته در مورد فرش
هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

چه قدر خوش آب و رنگ و پر از نقش و نگارهای بدیع، که هنر دست هنرمندان ایرانی است! روز ملی فرش ایرانی بر شما مبارک باد.


اندک اندک تار و پود را با حوصله به هم رساندیم و همه ناخوشی‌ها را لای این گل‌ها پنهان کردیم. ۲۰ خرداد، روز بزرگداشت فرش ایرانی را گرامی می‌داریم.


نیازى به رفت و آمد فصل‌ها نیست؛ تو که بیایی با گل فرش هم مى‌توان بهار را جشن گرفت! ۲۰ خرداد روز فرش ایرانی مبارک باد!


رج به رج می‌بافی و بند به بند دردهایت را به هم گره می‌زنی؛ شادی‌هایت را اما در میان گل‌های قالی نقش می‌زنی! و چه هنری بالاتر از این! روز ملی فرش گرامی باد.


با خود گلوله نخ و شانه بیاور؛ با هم از این ترنج‌ها خواهیم گذشت! به دیدار من بیا هنگامی که ریشه‌های قالی می‌روید…! ۲۰ خرداد، روز فرش ایرانی مبارک باد.


گرامیداشت روز ملی فرش

در هر گره آن، نغمه تنهایی شب نهفته است؛ ما چه می‌دانیم بر دل نازک بافنده آن چه گذشته است. در ۲۰ خرداد، روز ملی فرش از بافندگان هنرمند فرش قدردانی می‌کنیم.


فانوس چشم‌های قالی‌باف هنوز برای بافتن سوسو می‌زند! او که با انگشتان خود نقش فرش را رنگین می‌کند! روز گرامیداشت فرش ایرانی مبارک باد.


گویی که دارد خورشید می‌بافد و نور می‌تاباند، تا این زندگی سر ماشینی را زندگی ببخشد. ۲۰ خرداد، روز ملی فرش بهانه‌ای است تا هنر فرش را بیش از پیش قدر بدانیم.


تبریک روز ملی فرش

می‌گویند «قالی جادو» انسان را به تماشای جهان می‌برد؛ اما درست این است که گفته شود این «جادوی قالی ایرانی» است که ما را به تماشایی بی‌انتها می‌برد! روز بزرگداشت فرش ایرانی بر دستان هنرمند شما مبارک باد.


با هزاران گره از تار محبت بر پود اندیشه‌ام، تا تو را بافته‌ام عشقت گل داده روی دار دلم…روز ملی فرش مبارک باد.


زیر پای ما افتاده است احساس قالی بافی که  فرش را با کلاف‌های رنگارنگ عشق و آرزو بافته است. قدردان این هنر ملی باشیم. روز ملی فرش ایرانی گرامی باد.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

پنل پیامکی برای ارسال پیامک بازاریابی

پنل پیامکی یک روش مناسب برای ارسال پیامک انبوه یا سفارشی است. شما می‌توانید برای ارسال نمونه پیامک تبریک روز فرش یا هر نوع پیام تبلیغاتی با اطلاع‌رسانی از پنل پیامکی استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *