پیامک تبریک روز بغل – آغوش

پیامک تبریک روز بغل – آغوش

با ارسال پیام تبریک روز بغل – آغوش به یاد عزیزانتان باشید و آنها را دلخوش به یادی. 1 بهمن مصادف با روز جهانی آغوش و بغل را با ارسال پیامک روز بغل یا متن تبریک روز آغوش به فرصتی برای یادآوری و تازه نگه داشتن ارتباطاتتان تبدیل کنید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

متن تبریک روز آغوش، پیام روز بغل، تبریک روز آغوش

روز جهانی بغل و آغوش

21 ژانویه یا 1 بهمن در تقویم ایرانی، به عنوان روز جهانی آغوش و بغل نامگذاری شده است. این روز برای در آغوش گرفتن همه اطرافیانتان برای گسترش شادی و فرح است. این روز زیبا را با خانواده و دوستان خود با به اشتراک گذاشتن بی نظیرترین نقل قول ها و پیام های تبریک روز آغوش با آنها جشن بگیرید. 

در آغوش گرفتن زیباترین ژست برای این است که به کسی بفهمانید برای شما منحصر به فرد است و به او نشان دهید که دوستش دارید و به او اهمیت می دهید. در این روز در شیرین آغوش گرفتن، یک نقل قول یا پیامک تبریک روز بغل – آغوش را به عنوان پیام ارسال کنید تا شخص خاص شما آغوش گرم شما را با کلمات شما احساس کند. ما در این مطلب لیست مختلفی از آرزوهای روز در آغوش گرفتن برای همسر، دوستان، حتی برای عزیزان دوردست شما تهیه کردیم. آرزوی روز آغوش مورد علاقه خود را پیدا کنید و آنها را به عنوان نشانه ای از در آغوش گرفتن برای معشوق یا دوست خود و متن تبریک روز جهانی بغل برای عزیزانتان بفرستید.

نمونه پیام و متن تبریک روز بغل – آغوش

1. یک آغوش تمام چیزی است که برای آوردن شادی و آرامش به هر روحی نیاز دارید. با در آغوش گرفتن شادی و گرما را پخش کنید. با آرزوهای گرم در روز جهانی بغل کردن برای شما و عزیزانتان


2. هرگز فرصت را از دست ندهید که عزیزانتان را در آغوش بگیرید زیرا آنها با ارزش ترین دارایی برای شما هستند. روز جهانی آغوش مبارک باد.


3. چیز جادویی در آغوش گرفتن وجود دارد، زیرا فوراً روح ما را نشاط می بخشند و ما را خوشحال می کنند. آرزوهای گرم در روز جهانی بغل برای شما و خانواده محترمتان


4. فقط یک چیز در این زندگی وجود دارد که می خواهم و آن دلایل زیادی برای در آغوش گرفتن خانواده و دوستانم است. روز جهانی بغل کردن بر شما مبارک


5. به مناسبت روز جهانی در آغوش گرفتن، بیایید همه را در آغوش بگیریم و این دنیا را به مکانی شادتر برای زندگی تبدیل کنیم. با آرزوی شادی در روز در آغوش گرفتن برای شما


تاریخ روز آغوش، متن تبریک روز آغوش، عکس نوشته تبریک روز آغوش

6. در آغوش گرفتن زیباترین و جادویی ترین اتفاقی است که برای انسان می افتد.

1 بهمن، روز بغل و آغوش مبارک باد.


7. وقتی افرادی را که دوستشان دارید در آغوش می گیرید، احساس می کنید دنیای خود را در آغوش گرفته اید. روز بغل کردن مبارک.


8. روز آغوش مبارک. کاش می توانستم هر روز تو را در آغوشم داشته باشم. ارسال آغوش گرم برای شما.


9. مهم نیست روزم چقدر بد است، آغوشت همه چیز را خیلی خوب می کند. روز بغلت مبارک!


10. آغوش تو جایی که احساس امنیت، دوست داشتن و آرامش می کنم. آرزو دارم در آغوش تو بمیرم روز آغوش مبارک!


11. در آغوش گرفتن یک خاطره دوست داشتنی و نهایت صمیمیت است که دوستان به اشتراک می گذارند. روز آغوش مبارک.


12. از طریق در آغوش گرفتن انرژی های مثبتی بفرستید زیرا می دانید خاص هستید و من همیشه بهترین ها را برای شما می خواهم. روز آغوش مبارک!


13. آغوشی عمیق برای تشکر از تو که به زندگی من آمدی. تو ارزش زندگی را به من می دهی، همسر عزیزم روز آغوش مبارک.


تبریک روز جهانی بغل، متن تبریک روز جهانی آغوش

14. از نظر من، تو آنقدر خوب هستی که نه تنها برای یک روز بلکه برای هر روز زندگی لیاقت در آغوش گرفتن را داری. روز آغوش مبارک.


15. وقتی غمگینم، آغوشت را به یاد می آورم و این به تنهایی می تواند حالم را بهتر کند و حتی فکر کردن به آن من را خوشحال می کند، روز آغوشت مبارک همسر عزیزم.


16. گاهی اوقات بدون هیچ دلیلی، یک آغوش ناگهانی می تواند زندگی یک نفر را تغییر دهد. و تو این کار را برای من انجام دادی، هزاران آغوش گرم برای تو دوست عزیزم. روز آغوش مبارک!


17. دوستت دارم نه به خاطر چیزی که هستی، بلکه به خاطر چیزی که وقتی با تو هستم از من می سازی. روز آغوش مبارک عزیزم!


18. گاهی اوقات فقط یک بغل گرم هزاران کلمه را بیان می کند که زبان قادر به توضیح آنها نیست. روز بغل مبارک 


19. روز آغوشت مبارک عزیزم. ارسال یک آغوش گرم از کیلومترها دورتر برای یادآوری عشق من به تو. روز جهانی بغل مبارک!


20. منتظر بودم یکی بیاد و اونقدر محکم بغلم کنه که همه تیکه های قلب شکسته ام بچسبه و تو اومدی. روز آغوش مبارک.


21. حتی از صد کیلومتر دورتر، آغوشت را در اطرافم و نفس گرمت را روی شانه ام حس می کنم. روز آغوش مبارک.


22. هر زمانی بهترین زمان برای در آغوش گرفتن عزیزتان است. آنها را بغل کنید و گرمای عشق را احساس کنید. روز آغوش مبارک.


23. یک آغوش بزرگ برای همه کسانی که دوستشان دارم، برای همه کسانی که در هر موقعیتی در کنار من هستند. آغوشی گرم برای تو، چون تو زندگی مرا زیباتر می کنی. روز آغوش مبارک!


تبریک روز جهانی بغل، متن تبریک روز جهانی آغوش، تبریک روز آغوش به همسر، روز جهانی آغوش

24. از فرسنگ ها دورتر بغلی گرم برایت می فرستم چون در روز جهانی بغل، دستانم بدون تو خالی خواهد بود. روز آغوشت مبارک عزیزم.


25. آغوشت می تواند نشانه عشقی باشد که مرا زنده نگه می دارد. روز آغوشت مبارک عشقم.


26. در آغوش گرفتن اصیل ترین لمس احساسی است که همه نگرانی ها و غم ها را از بین می برد. در این روز در آغوش گرفتن، من تو را در آغوش می گیرم تا تمام انرژی های منفی زندگیت را از بین ببرم چون خیلی دوستت دارم. روز آغوش مبارک!


در آغوش گرفتن همان چیزی است که هر رابطه ای به آن نیاز دارد، این روز خاص را با ارسال پیامک تبریک روز بغل – آغوش به عزیزانتان یادآوری کنید. ما، تیم سیگنال؛ همیشه و هر لحظه در کنار شما هستیم تا خود را به هزاران نفر معرفی کنید، مشتریان خود را پیدا کنید و آنها را به برند خود وفادار کنید.

تبریک روز جهانی بغل، متن تبریک روز جهانی آغوش، روز آغوش مبارک

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *