50 متن پیام تبریک روز تعاون

50 متن پیام تبریک روز تعاون

در روز 13 شهریور ماه متن پیام تبریک روز تعاون را برای کارکنان و کارمندان بخش کار و تعاون اجتماعی ارسال می کنیم و از خدمات این بخش قدردانی می کنیم. البته این روز می تواند تلنگری باید برای بررسی وضع اشتغال در بنگاه های اقتصادی دولتی و خصوصی.

در این مقاله نمونه متن های تبریک روز تعاون را می خوانید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 1000 پیامک رایگان

13 شهریور روز تعاون

تعاونی ها واحدهای اقتصادی کوچک ویژه ای هستند که به طور مستقیم یا غیرمستقیم در تولید ملی، کارآفرینی و جذب نیروی کار مشارکت دارند و اغلب دارای مالکیت مستقل هستند. تعاونی ها در واقع تشکل های مردمی هستند که توسط خود اعضا و با اختیارات کامل تشکیل می شوند و بر اساس اصول همکاری بین المللی اداره می شوند. از آنجایی که تعاونی ها تأثیر بسزایی در روند رشد اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی و دستاوردهای بالای جامعه دارند، در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به طور گسترده به آن پرداخته شده است. اصل 44 مهمترین اصل ذکر شده در قانون اساسی در مورد تعاونی ها است که در آن به طور خاص تعاونی را یکی از سه بخش نظام اقتصادی جمهوری اسلامی ایران معرفی کرده است. بر اساس این مقاله، نظام اقتصادی ایران مبتنی بر سه بخش دولتی، تعاونی و خصوصی با برنامه ریزی منظم و مناسب است. به طور خلاصه تعاونی ها به عدالت از منظر اقتصادی، آزادی از منظر سیاسی و ارزش های اخلاقی و دینی از منظر فرهنگی توجه دارند و بهترین جبهه برای برقراری ارتباط مناسب بین اقتصاد محسوب می شوند. ، فرهنگ و سیاست.

از جمله سازمان هایی که برای ایجاد تعاون و همکاری در بین بنگاه های اقتصادی کشور نقش اول را بازی می کند، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که از جمله وظایف مهمش رفع بحران هایی مانند بیکاری است.

اس ام اس تبریک روز تعاون

درخواست همكاری برای برپا كردن حق ، نشانه ديانت و امانت است.

امام علی (ع)


از حقوق واجب خدا بر بندگان ، خيرخواهی به اندازه توان ، و ياري كردن يكديگر برای برپايی حق در ميان خود است.

امام علی (ع)


رفع گرفتاری و همدلی با مردم بهتر از یک ماه روزه و اعتکاف است.

پیامبر اکرم (ص)


با حفظ روحيه تعاون و تعهد در جامعه، می توان كشور را از آسيب مصون داشت.
امام خمينی


يكي از راه حل ها و اساسی ترين و منطقی ترين و بنيادی ترين كارهايی كه می تواند برای استقرار عدالت در كشور انجام بگيرد، تعاون است. اين يك بعد قضيه است و بعد ديگر قضيه هم اين است كه همين تعاون می تواند كشور را از لحاظ اقتصادی هم نجات بدهد.
مقام معظم رهبری


تعاونی ها وسيع ترين شبكه اشتراك و دخالت حقيقی مردم در كارهاست.
مقام معظم رهبری


چرا فرهنگ کار جمعی در جامعه‌ ما ضعیف است؟ این یک آسیب است. با اینکه کار جمعی را غربی‌ ها به اسم خودشان ثبت کرده‌ اند، اما اسلام خیلی قبل از این ها گفته است: «تعاونوا علی البرّ و التّقوی» یا: «و اعتصموا بحبل اللّه جمیعا». یعنی حتّی اعتصام به حبل‌اللّه هم باید دسته‌ جمعی باشد؛ «و لا تفرّقوا».

مقام معظم رهبری


استعداد برنده بازی ها است، اما کار گروهی و هوش قهرمانی ها را می برد.

مایکل جردن


اگر می خواهی خودت را بالا ببری، دیگری را بلند کن.

بوکر تی واشنگتن


هیچ یک از ما، از جمله من، هرگز کارهای بزرگ انجام نمی دهیم. اما همه ما می توانیم کارهای کوچک را با عشق بزرگ انجام دهیم، و با هم می توانیم کارهای فوق العاده ای انجام دهیم.

مادر ترزا


کار تیمی با ایجاد اعتماد آغاز می شود و تنها راه برای انجام آن این است که بر نیاز خود به آسیب ناپذیری غلبه کنیم.

پاتریک لنسیونی


با هم بودن یک شروع است، با هم ماندن پیشرفت است و با هم کار کردن موفقیت است.

هنری فورد


کار تیمی توانایی کار با یکدیگر به سوی یک چشم انداز مشترک است. توانایی هدایت دستاوردهای فردی به سمت اهداف سازمانی. این سوختی است که به افراد عادی اجازه می دهد تا به نتایج غیر معمول دست یابند.

اندرو کارنگی

بسیاری از ایده ها زمانی که به ذهن دیگری منتقل می شوند، بهتر رشد می کنند تا ذهنی که در آن ظهور کرده اند.

الیور وندل


شما باید از کاری که دیگران انجام می دهند آگاه باشید، تلاش های آنها را تحسین کنید، موفقیت های آنها را تصدیق کنید و آنها را در پیگیری هایشان تشویق کنید. وقتی همه به هم کمک می کنیم، همه برنده می شوند.

جیم استووال


من تجارت را اینگونه می بینم: کارهای بزرگ در تجارت هرگز توسط یک نفر انجام نمی شود. آنها توسط یک تیم از مردم انجام می شود.

استیو جابز


یک تکه چوب آتش کوچکی ایجاد می کند که برای گرم کردن شما کافی است، فقط چند تکه دیگر اضافه کنید تا آتش بزرگی افروخته شود، به اندازه ای بزرگ که کل دایره دوستان شما را گرم کند؛ نیازی به گفتن نیست که فردیت مهم است اما کار گروهی دینامیت است.

جین کوون


یک تیم موفق، گروهی از چندین دست در یک ذهن است.

بیل بتل


یک تیم قوی می تواند هر چشم اندازی را به واقعیت تبدیل کند.

جان کارمک


وقتی یک تیم تشکیل می دهید، چرا سعی می کنید یک تیم تشکیل دهید؟ زیرا کار تیمی باعث ایجاد اعتماد می شود و اعتماد باعث ایجاد سرعت می شود. راسل اونور


وقتی نیاز به نوآوری دارید، به همکاری نیاز دارید.

ماریسا مایر


به صورت فردی، ما یک قطره هستیم. با هم، ما یک اقیانوس هستیم.

ریونوسیکه ساتورو


وحدت قدرت است. وقتی کار گروهی و همکاری وجود داشته باشد، می توان به چیزهای شگفت انگیزی دست یافت.

متی استپانک


تعهد فردی به یک تلاش گروهی – این چیزی است که باعث می شود یک تیم کار کند، یک شرکت کار کند، یک جامعه کار کند، یک تمدن کار کند.

وینس لومباردی


کار تیمی رازی است که باعث می شود مردم عادی به نتایج غیر معمول دست یابند.

روز تعاون گرامی باد

تا این روح تعاون و تعهد در جامعه برقرار است کشور عزیز از آسیب دهر انشاءاللَّه تعالى مصون است.

امام خمینی


یک کاری در این کشور وجود دارد که اگر وزارت تعاون نکند، هیچ دستگاه دیگری نخواهد کرد. یک کاری وجود دارد که فقط کار وزارت تعاون است. ین تعاون باید تقویت شود. تعاون وجودش خیلی لازم است برای اشتغال زایی؛ به نظر من هیچ دستگاهی در این کشور امکانات و وسعت کار تعاون در بعضی از بخش ها را ندارد.

مقام معظم رهبری


بخش تعاون هم می تواند از لحاظ اقتصادی و اجتماعی، و حتی از لحاظ سیاسی برای کشور خیلی تعیین کننده باشد و هم در عین حال تاکنون مظلوم و مغفول عنه واقع شده است؛ این حقیقتی است. تعاون، مورد قبول و اعتقاد و اذعان حقیقی مسئولان کشور است.

مقام معظم رهبری


اعتقادم این است که اگر بخواهیم تعاون جایگاه خودش را از لحاظ اقتصادی، بخصوص در وضع کنونی کشور پیدا کند، بایستی ما حداقل ده برابر وضع فعلی، رشد و گسترش و کیفیت برای مجموعه تعاونی کشور در نظر بگیریم، یعنی هدف را باید ده برابر این قرار داد…از لحاظ محصول، از لحاظ کیفیت و از لحاظ پیداکردن مناطق نو برای فعالیت تعاونی – مناطقی که اصلاموردتوجه قرار نداشته – مجموعا باید ده برابر کار بشود. 

مقام معظم رهبری


من به تعاون اعتقاد دارم؛ نه از باب این است که دنیا تعاون را پذیرفته، یا فرضا فلان کشورها تعاون می کنند…؛ از این باب است که من می بینم در این وضعی که متاسفانه گرفتارش هستیم، تعاون در کشور ما می تواند سرانگشت گره گشایی باشد.

مقام معظم رهبری


بارها این را تکرار کرده ام و گفته‌ام که نقطه بن ‌بست شکن ‌مان، عبارت است از ایجاد اشتغال، آن هم از منابع نو و تعاون، می تواند یک بازوی قوی در این راه باشد.

مقام معظم رهبری


همکاری جوهره زندگی است. باد، زنبورها و گل ها با هم کار می کنند تا گرده ها را پخش کنند.

آمیت ری


بهترین کار گروهی از مردانی حاصل می شود که به طور مستقل برای یک هدف به طور هماهنگ کار می کنند.

جیمز کش پنی


همکاری بخش کلیدی موفقیت هر سازمانی است که از طریق چشم انداز و ماموریت مشخص و بر اساس شفافیت و ارتباط مستمر اجرا می شود.

دینش پالیوال


زیبایی همکاری بین نسل‌ های مسن‌ تر و جوان‌ تر این است که ما قدرت را با خرد ترکیب می‌کنیم. راهی مطمئن برای انجام کارهای بیشتر

برت هریس


انحصارطلبی همکاری را کم می کند. فراگیری مشارکت را جذب می کند.

جانا کاچولا


همکاری تیمی زمانی حاصل می شود که رقابت داخلی از بین برود.

ماریو ماروفی


همکاری واقعی محیطی است که ارتباطات، یادگیری، حداکثر مشارکت و نوآوری را ترویج می کند.

جین ریپلی


همکاری مهم است نه فقط به این دلیل که راه بهتری برای یادگیری است. روحیه همکاری در هر موسسه و زندگی همه ما نفوذ کرده است. بنابراین یادگیری همکاری بخشی از تجهیز خود برای اثربخشی، حل مسئله، نوآوری و یادگیری مادام‌ العمر در یک اقتصاد شبکه‌ ای در حال تغییر است.

دان تاپسکات


برای ایجاد مهارت‌ های بهتر برای زندگی بهتر، نیاز به همکاری در یک جامعه است.

خوزه آنجل گوریا

هیچ فردی نمی تواند یک بازی را به تنهایی برنده شود.

پله


کار تیمی عالی تنها راهی است که ما پیشرفت هایی را ایجاد می کنیم که حرفه ما را مشخص می کند.

پت رایلی


همکاری یعنی تلاش برای رسیدن به هدف.

برت استیونز


برای ساختن یک تیم قوی، باید قدرت شخص دیگری را مکمل ضعف خود بدانید و نه تهدیدی برای موقعیت یا اقتدار خود.

کریستین کین


روش بازی یک تیم به طور کلی موفقیت آن را تعیین می کند. ممکن است شما بزرگ‌ ترین ستاره‌ های دنیا را داشته باشید، اما اگر آنها با هم بازی نکنند، باشگاه ارزش یک سکه را نخواهد داشت.

جورج هرمان


در اطراف خود با یک تیم قابل اعتماد و وفادار احاطه کنید. این همه تفاوت را ایجاد می کند.

آلیسون پینکوس


ما در مورد امید، کمک و کار گروهی زیاد صحبت می کنیم. تمام پیام ما این است که با هم قدرتمندتر هستیم.

جمع بندی

متن پیام تبریک روز تعاون یکی از مناسبت هایی است که مشاغل مختلف می توانند به منظور تبلیغ کالا یا خدمات و حفظ ارتباط با مخاطبین خود، آن را ارسال کنند. به عنوان مثال شما عرضه کننده محصولات خام یا فرآوری نشده هستید که می خواهید آن را به تولید ها و بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگ معرفی کنید. کافی است از طریق اس ام اس در کم ترین زمان ممکن و با اقتصادی ترین تعرفه تبلیغات خود را آغاز کنید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده خدمات کامل پیامکی شامل خدماتی و تبلیغاتی.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *