کاربرد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای برنامه نویسان

کاربرد بازاریابی پیامکی و پنل پیامکی برای برنامه نویسان

بازاریابی پیامکی مفهومی است که حتما در مورد آن شنیده‌اید و در معرض تبلیغات شرکت‌های مختلف قرار گرفته‌اید. اما آیا تا به حال به عنوان یک برنامه نویس، آن را به عنوان بخشی از برنامه ارتباطات دیجیتال خود امتحان کرده‌اید؟ اگر اینطور نیست، باید بدانید پنل پیامکی برای برنامه نویسان یک روش عالی برای جذب مشتری، افزایش ترافیک سایت شما و همچنین یک ابزار بی‌نظیر برای بهبود روابط با مخاطبان شما است.

اینکه بازاریابی پیامکی با وجود رشد روش‌های اینترنتی و فضای مجازی همچنان به عنوان یک روش قدرتمند مورد استفاده قرار می‌گیرد، مرهون مزایای خاصی است که این روش در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد. اگر تمایل دارید با کاربردهای سامانه پیامکی برای برنامه نویسان آشنا شوید با ما همراه باشید.

باکمترین هزینه، خدمات یا محصولتو تبلیغ کن!!

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سیگنال

پنل پیامکی برای برنامه نویسان

پنل پیامکی برای برنامه نویسان

بازاریابی پیامکی یک ابزار ارتباطی دیجیتال است که توسط شرکت‌ها برای برقراری ارتباط با مشتریان و مخاطبان احتمالی استفاده می‌شود. همان‌طور که می‌دانید این روش نیازمند هیچ زیرساختی از جانب شما نیست و هر کسی با یک گوشی موبایل حتی اگر هوشمند نباشد می‌تواند مخاطب شما قرار گیرد. همچنین مهم است به یاد داشته باشید که پنل پیامکی برای برنامه نویسان دارای ویژگی‌هایی است که ارتباط را ویژه‌تر می‌کند یکی از آن‌ها به دلیل ظاهر آن است؛ زیرا یک پیامک محدود به 160 کاراکتر است و این ویژگی به شما اجازه می‌دهد با پیامی که به راحتی قابل به خاطر سپردن است توجه مخاطب را جلب کنید.

با وجود ظهور روش‌های جدید، طی سال‌های اخیر برندهای بیشتری سرمایه‌گذاری بازاریابی پیامکی را افزایش داده‌اند. با وجود مزیت‌های مختلف، هنوز هم این روش بازاریابی در میان برنامه نویسان کم استفاده می‌شود. به همین دلیل در صورتی که شما به صورت صحیح به این روش ورود کنید رقبای کمی خواهید داشت. اما اگر می‌پرسید که چگونه از این روش استفاده کنم ادامه مقاله را از دست ندهید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 100 پیامک رایگان

مزایا و فواید استفاده از بازاریابی پیامکی برای برنامه نویسان

استفاده از پنل پیامکی می‌تواند فواید قابل توجهی برای شما داشته باشد که بعضی از آن ها شامل موارد زیر است.

قیمت بسیار پایین‌تر

روش‌های متنوعی برای معرفی برند شما وجود دارد؛ اما مطمئنا هیچ روشی به اندازه پنل پیامکی برای برنامه نویسان ارزان نخواهد بود. اراسل چند هزار پیامک می‌تواند کمتر از یک تبلیغ در صفحات پرمخاطب مجازی برای شما هزینه داشته باشد. ارزان بودن باعث می‌شود که بتوانید تبلیغات را تکرار کنید و یک استراتژی منظمی را در بازاریابی شکل دهید.

مخاطبان بسیار زیاد

شبکه پیامک گسترده‌ترین شبکه ارتباطی در کشور ما است. حدود ۹۰ درصد مردم تلفن همراه دارند و این باعث می‌شود که مخاطبان بسیار زیادی در برابر شما وجود داشته باشد. همچنین بررسی‌ها نشان داده است که احتمال دیده شدن پیامک بیشتر از سایر روش‌های تبلیغاتی است. به طور متوسط افراد سه دقیقه پس از دریافت پیامک آن را مطالعه می‌کنند.

امکان شخصی‌سازی پیام‌ها

برای کسب رضایت و وفاداری مشتریان و در نتیجه تضمین موفقیت پنل پیامکی برای برنامه نویسان، می‌توانید تبلیغات خود را شخصی سازی کنید. با امکانات ارسال خودکار پیامک، می‌توانید سناریوهای مختلفی را تعریف کنید. تا در مناسب‌ترین لحظه و متناسب با نیاز مخاطب پیام ارسال شود.

صرفه جویی در زمان

ارسال چند هزار پیامک زمانی مشابه با ارسال یک پیامک دارد. برخلاف تماس تلفنی که باید به طور مجزا با هر مخاطب ارتباط برقرار کنید، این روش صرف با چند کلیک قابل انجام است. این زمان آزاد شده را می‌توان برای کارهای مهم دیگر، بهبود بهره‌وری کلی کسب‌وکار صرف کرد. در واقع، از طریق سامانه پیامکی برای برنامه نویسان، هر شرکت می‌تواند تمام شرایط ارسال پیامک‌های مختلف (تاریخ، ساعت یا رویدادهای دیگر) را دقیقا برنامه‌ریزی کند.

ارتباط موثرتر با مخاطبان

ارتباط موثرتر با مخاطبان

اغلب مخاطبان دریافت پیامک را به تماس تلفنی یا دریافت ایمیل ترجیح می‌دهند. علاوه بر اینکه پیامک وقتی را از مخاطب تلف نمی‌کند، باعث می‌شود که توجه او به محتوای پیام شما بهتر جلب شود. همچنین ماندگاری محتوای پیام یکی از دلایلی است که مخاطبان آن را ترجیح می‌دهند.

ارائه آموزش‌ها و منابع آموزشی برای بهبود مهارت‌های برنامه نویسان

پنل پیامکی امکان ارتباط با کاربران، کارآموزان، همکاران و مخاطبان را برای ارسال لینک‌های آموزش و مهارت‌های خاص فراهم می‌کند. به خصوص در زمانی که لازم به اطلاع‌رسانی فوری در مورد یک رویداد است هیچ روشی به اندازه پیامک نمی‌تواند به طور سریع و فراگیر استفاده شود. 

اینفوگرافیک کاربردهای بازاریابی پیامکی برای برنامه نویسان

کاربردهای بازاریابی پیامکی برای برنامه نویسان

پنل پیامکی برای برنامه نویسان می‌تواند برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. بعضی از این کاربردها شامل موارد زیر است:

ارسال اعلان‌های مربوط به مهلت‌ها و مراحل پروژه

می‌توانید اطلاعات مربوط به پروژه‌ها را با پیامک ارسال کنید. با ارائه پشتیبانی از مشتری از طریق پیامک، تماس‌های صوتی و در نتیجه زمان انتظار مشتری و اپراتور را کاهش دهید. هیچ کس دوست ندارد برای گزارش مشکل یا دریافت کمک تماس بگیرد و برای بیست دقیقه در حالت انتظار قرار بگیرد. امکان ارائه خدمات به مشتریان از طریق پیامک، عوارض غیرضروری را کاهش می‌دهد و ارتباطات سریع‌تر و مختصرتری را امکان‌پذیر می‌سازد. این به نوبه خود به شما این امکان را می‌دهد که به قلب مشکل برسید، راه حلی پیدا کنید و راه حل را بسیار سریعتر به مشتریان خود انتقال دهید، که منجر به رضایت بیشتر مشتری می‌شود.

اطلاع‌رسانی درباره تغییرات زبان‌ها و فریمورک‌ها

هنگامی که مشکلاتی با برنامه‌ها یا سیستم‌های داخلی مهم پیش می‌آید و بر عملکرد کسب‌وکار شما تأثیر می‌گذارد، مطمئن شوید که مخاطبان بلافاصله از طریق پیامک مطلع می‌شوند. SMS را از طریق APIهای قدرتمند ادغام کنید تا اطمینان حاصل کنید که در صورت بروز تغییر، یک اعلان به طور خودکار به بخش فنی شما ارسال می‌شود.

تبلیغ خدمات

محتوای پیامک‌های تبلیغاتی می‌تواند عموم مردم باشد؛ اگرچه اگر بتوانید لیستی از مخاطبان مرتبط با فعالیت‌های خود تهیه کنید بهتر خواهد بود. ارسال پیامک‌های تبلیغاتی می‌تواند به شناخته شدن سریعتر برند شما کمک کند.

پیامک برای ارتباط با کارکنان

مزیت کار برنامه نویسان این است که اغلب می‌توانند کارهای خود را از هر کجای دنیا انجام دهند. می‌توانید به طور همزمان با پیام‌های متنی به گروه‌های بزرگی از کارمندان از راه دور دسترسی پیدا کنید، زیرا می‌دانید پیام شما در هر کجا که هستند به آن‌ها می‌رسد. اطلاعات و دستورالعمل‌های برنامه‌ریزی و همچنین هشدارهای مهم را از طریق پنل پیامکی برای برنامه نویسان به آن‌ها ارسال کنید.

احراز هویت پیامکی و رمزهای عبور یکبار مصرف (OTP)

از پیام‌های متنی برای ارسال گذرواژه‌های منحصربه‌فرد به کاربران خود برای محافظت از حساب‌هایشان و ایجاد امنیت بیشتر برای کاربران و برنامه‌های خود استفاده کنید. از طریق API برای گذرواژه‌های احراز هویت دو مرحله‌ای ایجاد کنید.

هنوز برای کسب و کارت پنل پیامکی نداری؟

همین حالا تماس بگیرید (داخلی یک)

چگونه اثرگذاری بازاریابی پیامکی را افزایش دهیم؟

چگونه اثرگذاری بازاریابی پیامکی را افزایش دهیم؟

با رعایت بعضی نکات می‌توانید اثرگذاری کمپین پیامکی خود را دوچندان کنید. بعضی از این روش‌ها شامل موارد زیر است.

آمار پیامک‌ها را  تجزیه و تحلیل کنید

در برخی از کمپین‌ها، هزاران و حتی میلیون‌ها پیامک ارسال می‌شود. با این حال، لازم است نتایج آن را برای تجزیه و تحلیل عملکرد خود پیگیری کنید تا کارایی ارسال پیامک انبوه شما بهبود یابد. برخی از آمارهایی که باید بررسی کنید عبارتند از:

  • نرخ تحویل (چند گیرنده پیامک شما را دریافت کرده‌اند)
  • میزان خواندن (چند نفر پیامک شما را باز کرده‌اند)
  • نرخ تبدیل (به عنوان مثال، تعداد افرادی که برای بازدید از صفحه وب روی پیوند موجود در پیامک شما کلیک کرده‌اند)

به لطف ویژگی‌های پیشرفته نرم‌افزار حرفه‌ای ارسال پیامک، می‌توانید بسیار جلو بروید و تحلیل خود را پیش ببرید. این تحلیل‌ها باعث می‌شود که لیست مخاطبان و محتوای پیام‌ها را بهبود ببخشید.

دقت به تنظیم پیامک‌های خودکار

با امکانات پنل پیامکی برای برنامه نویسان می‌توانید پیام‌های خودکار را به نوعی زمان‌بندی کنید که با توجه به هر مخاطب خاص سفارشی شوند. به عنوان مثال می‌توانید موارد زیر را برای پیام‌ها تنظیم کنید:

  • ارسال اس ام اس تولد
  • شخصی سازی (نام خانوادگی، نام) (آقا، خانم)
  • تایید سفارش
  • ارسال تبلیغات
  • دعوت به یک رویداد و غیره

در پیام‌های لینک قرار دهید

پیامک به شما این امکان را می‌دهد که از امکانات وب نیز استفاده کنید. با یک پیام متنی ساده، می‌توانید با استفاده از یک پیوند قابل کلیک به یک صفحه وب سازگار با تلفن همراه ارجاع دهید. استفاده از تلفن‌های هوشمند با دسترسی به توان داده بالا از طریق مرورگر اینترنت مورد پسندتر شده است.

به ساعت و زمان ارسال پیام دقت کنید

پهای تجاری بین ساعت 8 بعد از ظهر تا 8 صبح، حتی تعطیلات رسمی، پیامک ممنوع!یامک باید در زمانی ارسال شود که بیشترین تعامل را با مخاطب ایجاد کند. طبعا ارسال پیامک در زمان استراحت مخاطبان اشتباه است. این موضوع غیر از اینکه میزان مشاهده پیام را پایین می‌آورد می‌تواند باعث ایجاد احساس بد در مخاطب شما شود. ارسال پیام از ساعت ۸ شب تا ۸ صبح توصیه نمی‌شود.

چالش‌های پنل پیامکی و راهکارهای مقابله با آن‌ها

استفاده از پنل پیامکی برای برنامه نویسان می‌تواند با چالش‌هایی نیز همراه باشد که بعضی از آن‌ها و راهکار مقابله با آن شامل موارد زیر است.

مدیریت حجم بالای پیام‌ها و ارائه خدمات پشتیبانی مطمئن

یکی از مشکلاتی که شرکت‌های فناوری می‌توانند داشته باشند مدیریت حجم بالای پیام‌ها است. استفاده از تنظیمات خودکار ارسال پیام روش مناسبی برای مدیریت تعداد پیام‌ها است. با تنظیم خودکار می‌توانید از ارسال به موقع و متناسب پیام‌ها مطمئن شوید. همچنین برای مدیریت دریافت پیام‌ها نیز می‌توانید از مشترکان بخواهید که با ارسال اعداد خاصی که شما معرفی می‌کنید، درخواست خود را مطرح کنند تا مدیریت خودکار آن‌ها امکان‌پذیر شود.

ارائه گزارش‌ها و آمارهای مرتبط با ارسال و دریافت پیام‌ها

ارسال پیام بدون بررسی میزان اثرگذاری کار اشتباهی است. ممکن است که میلیون‌ها تومان هزینه کنید ولی بازخورد خوبی از آن نگیرید. یکی از مشکلاتی که معمولا مطرح می‌شود این است که چگونه میزان اثرگذاری را تشخیص دهیم. خوشبختانه باید گفت پنل پیامکی برای برنامه نویسان این امکان را فراهم است که بتوانید گزارش‌های تحویل و باز شدن لینک‌ها را مشاهده کنید.

حجم محدود پیامک

 این موضوع می‌تواند یک شمشیر دو لبه باشد. یعنی هم می‌تواند یک چالش برای شما باشد و هم یک مزیت باشد. اگر بتوانید به خوبی از این محدودیت استفاده کنید حتی باعث جذاب شدن پیام هم خواهد شد. زیرا اغلب مردم تمایلی به خواندن متن‌های طولانی ندارند. بنابراین سعی کنید محتوا را ساده، جذاب و در عین حال واضح نگه دارید. از نوشتن متن‌های پیچیده و معماگونه پرهیز کنید.

استفاده از APIها برای اتصال پنل پیامکی به وب سرویس و برنامه‌های نوشته شده

یکی از سوالات افراد این است که چکونه می‌توان سایت را به صورت خودکار به سرویس پیامکی متصل کرد. اتصال سایت به پنل پیامکی به شما می‌کند که پیام‌های خوش آمدگویی، پیام‌های احراز هویت و پیام‌های تایید سفارش را ارسال کنید. خوشبختانه به کمک API و چند کد ساده امکان تعریف پیام‌های آماده و اتصال پنل پیامکی به وب سرویس فراهم خواهد شد.

جمع بندی

با اینکه از ظهور پیامک در کشور ما بیش از ۱۵ سال می‌گذرد،‌ اما همچنان یکی از موثرترین روش‌هایی است که در تبلیغات و بازاریابی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پیامک در مقایسه با سایر روش‌ها یک روش ارزان و در عین حال بسیار گسترده است. این روش فوری‌ترین راه برای انتقال پیام به حجم بالایی از مخاطبان است. پنل پیامکی برای برنامه نویسان کاربردهای گوناگونی دارد که می‌توان به ارسال پیام‌های هماهنگی کارمندان، پیام‌های گزارش پیشرفت پروژه و تبلیغ خدمات اشاره کرد. برای موثر واقع شدن کمپین پیامکی باید به نوشتن متن جذاب، ساعت ارسال پیامک و مدیریت پیام‌های خودکار توجه کرد. برای دریافت مشاوره بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *